Enckel Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Enckel Sp. z o.o.

Vdmlnlstrator

Serdecznie witacie ludzi szukajacych opini lecz tylko takich ktore wam odpowiadaja. Zapewne i tak (usunięte przez administratora) w trampkach to usunie ale i tak napisze. Praca w warunkach szkodliwych. Praca na wielu stanowiskach niebezpieczna. Płaca marna za wykonywa prace. Premie umawiasz się na konkretną premie bylo co 4 teraz 3 mies i tak jej nie dostaniesz a nie warto pytac czemu zawsze 1dna odp. bo wlosi . Praca bardzo monotonna klepiesz caly czas to samo i to samo i to samo, jesli dadza cie na inne stanowisko to masz farta. Socjal hmm jest tam takie cos. Dziwaczne wewnetrzne przepisy oczywiscie BARDZO na nie korzysc pracownika. Co do ludzi pracownicy z hali sa spoko, lecz oczywiscie kilku donosi nowemu essmancowi ktory jest od niedawna, oczywiscie robote mial zalatwiona bo to pociotek od HR. Potrafi tylko nnobingowac bo nic nie potrafi, od jego przyjecia az sie nieprzyjemnie tam pracuje nie wiem czy dyrektor tego nie widzi. Odrazu odpisze tasz szukam innej. Zapewne merytoryczna prawda sie nie obroni i zostanie usunięta przez osobe ktora prawda boli, lecz mam nadzieje ze zanim usuną to komus pomoglam.

produkcja
@Vdmlnlstrator

Pracuje tu ponad 3 lata i masz rację ludzie sa spoko zależy od działu na jakim pracujesz. Co do premii to jakos nigdy nie mialam takiego problemu wiem ze jak ktos do roboty czesto nie chodzi to ma premie mniejsza. Pracuje na dziale gdzie nie ma szkodliwosci ale spawacze wiadomo ze maja przeciez sa badani okresowe i jest to sprawdzane takie stanowisko przeciez jak ktos podejmuje prace jako spawacz to wie z czym to jest zwiazane. Ja nie narzekam bo praca niej jest monotonna ciagle robisz rozne rzeczy choc sa podobne. Powiem Ci ze jesli tak by mi tu zle bylo to bym szukala gdzie indziej. Ale nie narzekam. Robota jak kazda. Co co osob z biura to nie wiem jak ty ale ja bym nie chciala w szpilkach latac po hali haha sama gdybym nie musiala miec butow BHP to bym w tenisowkach przychodzila. Z tego co mowili to nie ma tam zadnego pokrewienstwa ale wiem ze ludzie gadaja bo w koncu sie wzieli za tych co zlewaja prace łażą po hali bez celu a tacy jak ja czy koledzy z dzialu na takich musimy robic - niestety taka prawda.

Prawdziwa produkcja
@produkcja

Przecież to są bajki co napisałeś ludzie na hali chodzą i nic nie robią?A którzy to proszę napisać?co powiesz o biurze przecież każdy na hali mówi że 20 tyś miesięcznie jest wyrzucane w błoto a pomocnik kierownika Kiedy mu będzie wstanie pomóc za 50 czy 100 lat bo wcześniej nie ma szans najpierw niech znajdzie ten spray do rurek .kierownik który ma ogromny szacunek na hali juz ledwo daje radę wszyscy mu wspolczuja a pomocnik to pomoże może jego wnukom bo wcześniej nie ma szans i kogo by się nie spytał na hali kazdy da taką samą odpowiedź motywacja spada przez takie decyzje kierownictwa i będzie spadać i będzie tylko gorzej widać to już choćby po spawaczach itd itd itd

Ogarnijcie
@produkcja

Skoro jest wszystko tak zgodnego z przepisami to niech BHPowiec się pod tym podpisze że żadne stanowisko nie zagraża w żaden sposób na zdrowiu obecnie lub jakimiś skutkami ubocznymi w przyszłości, niech to rozda wszystkim pracownikom.

On
@Ogarnijcie

"Stanowisko nie zagraża w żaden sposób na zdrowiu? " ogarnij się człowiek i weź przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś haha. Zagrożeniem są dla siebie ludzie, którzy nie respektują zasad BHP na stanowisku. Tyle w temacie, znalazł się mądry na zakładzie i widać, że g.. no się znasz i wiesz.

Nikt

Pracowałem w tej firmie jakiś czas, oraz jakiś czas temu. Po pierwsze same opinie oraz ich systematyczne usuwanie świadczą o firmie. Chodź były etapy kiedy naprawdę fajnie się pracowało. Ale z czasem wszystko minęło. Ludzie się zmienili na gorsze, oraz sama atmosfera w pracy zmieniła się nie do poznania. Jeśli ktoś nie ma wyjścia albo ambicji będzie pracował. No niestety ale za coś żyć trzeba. Ale szanujcie się i nie dajcie sobą pomiatać, bo wiem jak byli tam traktowani pracownicy. Po drugie nie przywiązuje cię się do pracy, bo niestety ale część ludzi nie chce zmian ( chodź mówią co innego) ale czasem zmiana na inną pracę wychodzi na zdrowie. Nie należy myśleć że to ta jedyna i nigdzie się nie dostanę. Jeśli ktoś ma umiejętności i głowę na karku da sobie radę. Po trzecie nie wiem jak dokładnie teraz wygląda sytuacja w "firmie" ale raczej nie wiele się zmieniło. Pewnie nadal jest mydlenie oczu. Oraz teksty tyłu " wysłałem maila do Włoch" itp Pozdro

Praca brudna i szkodliwa. Maszyny i narzędzia typowa manufaktura. Dobrze to tam mają tylko pociotki...

@Marcin

Zapraszamy na wizytę w naszym zakładzie. To wystarczy, żeby stwierdzić, iż ta opinia nie ma pokrycia z tym, co jest w rzeczywistości. Nasz zakład jest pod stałą kontrolą ZUT-u (Zakład Usług Technicznych) a pracownicy wysyłani są na wszelkie badania wstępne, kontrolne czy okresowe. Negatywna opinia musi być poparta faktami, które opiniujący potrafi udowodnić. W tym przypadku jednak widać, że poczucie zachowania anonimowości w sieci pozwala na komentarz niegodny z prawdą. Z pewnością chciał/a Pan/i dać wyraz swojemu niezadowoleniu, czy żalu. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zapraszamy serdecznie do kontaktu, w celu przedstawienia rzeczywistego obrazu pracy w naszej firmie.

Potencjalny pracownik

Mam pytanie, a raczej prosiłbym o definicję zdania "realne premię", czy zakład oferuje grupowe ubezpieczenie społeczne, są dodatki wakacyjne i świąteczne czy są różnego rodzaju pakiety Multisport? Czy typowa golizna? I jazda najniższym kosztem, nie interesują mnie odpowiedzi pracujemy nad tym itd bo wszyscy wiedzą z czym to się wiąże.

@Potencjalny pracownik

Powiem Ci tak, premie mamy co 3 miesiące. Co do ubezpieczenia grupowego i zdrowotnego to była możliwość, ale niewystarczajaca ilość osób była chętna niestety i nie doszło do skutku :/ wiem, że jeszcze kwestia dofinansowania obiadów nie jest jeszcze zamknięta. Zobaczymy.

Enckel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SZLIFIERZ - POLERNIK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Dzień dobry, Czy są mi państwo uczciwie odpowiedzieć dlaczego są u was tak często przyjęcia i czy można liczyć na w miarę obiektywne traktowanie?

@Marek

Wolne wakaty są ściśle związane z zapotrzebowaniem produkcyjnym. Zapraszamy do śledzenia na naszym profilu ogłoszeń o pracę.

Nik

Widac koleś, że nieźle uparłeś sie na firme, nikt nie jest (usunięte przez administratora) i widzi, że jedna i ta sama osoba to pisze. Serio? Czytałem co pisałeś, nie zgodzę się z tym, pracuje tu. Raz piszesz jedno, drugi raz sobie zaprzeczasz, kosmos haha nie dziwię się, że tu nie pracujesz już, kto by takiego oszoloma trzymał, a po trzecie, najlepiej się podsumowałes wcześniejszym wpisem, gdzieś widzialem:, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Hahahaha zastanów się, bo podsumowałes tym wszytko, co wcześniej pisałeś hahaha

@Nik

Widzę, że masz jakieś kompleksy, a Enckel to szczyt twoich możliwości. Pewnie jak dowiedziałeś się że dostaniesz 1zl podwyżki to całowałes logo Enckela przez pół dnia

@Adam

A n mie się wydaje, że twoją jedyną ambicją, to wywody tutaj, bo tu już nie pracujesz i podsumowując, ludzi pracowitych firma się nie pozbywa, i jedynie tutaj możesz wyrzucić swój żal, bo brak Ci odwagi, by zrobić to w 4 oczy :D, i jeszcze jedno, możesz też być jeszcze kretem, a jeśli tak, to z pewnością już nie długo, koleś. Szczyt twoich możliwości, to opinie tutaj, bo nigdzie i indziej nic innej sobą nie jesteś w stanie zaprezentować ???? to dopiero porażka ????

@Nik

Jeśli masz tylko takie ambicje, aby pracować w firmie Enckel czując się spełnionym to jest to nie do pozazdroszczenia

@Marcin

(usunięte przez administratora) z ciebie hehe wszystkowiedzący znawca się znalazł, nawet czyichś ambicji wow, zaimportowales hehehe. TY, który poprzez nieprawdziwe komentarze próbujesz podnieść poczucie własnej wartości, dowartościować się - nic, tylko współczuć buuuu Nie będę się zniżać do twojego poziomu, na litość boską, już lepiej nic nie pisz, bo tylko sie pogrążasz :)

Nowy stary
@Marek

Ja odpowiem bo wszyscy nowi pracownicy są rotacyjni i nic się nie zmieni poprostu nic nie dostaną nic nie ugrają nie oasi to next i tak od wielu lat a ci co mają jakieś powiązania to pracownicy stali

aaa

Nie polecam tej firmy. Niestety większość negatywnych komentarzy to prawda. Dobrze w tym zakładzie mają tylko znajomi i rodzina. Nowi z ogłoszenia to nawet nie mogą ze sobą zamienić kilku zdań. Premia płacona w cały świat. Wakacji nie można zaplanować, gdyż wakacyjny postój ogłaszany jest na ostatnią chwilę. Niby dodatkowe 15 min przerwy jest odrabianie, a i tak każą się odbijać po 20 minutach przerwy. Wiele by pisać, ale nie warto. Wiem, że do pracy przychodzili tam różni ludzie, ale kij ma dwa końce, ktore w przypadku tego zakładu są bardzo widoczne

@aaa

W każdej firmie istnieje coś takiego jak regulamin wewnętrzny. Jeśli ktoś się z nim nie zgadza, ma takie prawo i jest to równoznaczne z tym, że nie podejmuje pracy w danym miejscu. Pewne zasady obowiązują w każdej firmie, które określają sposób funkcjonowania w organizacji, ład i porządek. Są one konieczne z uwagi na to, że realizacja celów wyznaczonych przez firmę wymaga zaangażowania różnorodnych zasobów oraz kompetentnych osób. Jeśli dla pracownika problemem jest respektowanie tych zasad - życzymy powodzenia w znalezieniu zakładu pracy, gdzie pracuje się bez regulaminu, reguł i zasad.

aaa
@Enckel Sp. z o.o.

Zgadza się, pewne zasady obowiązują w każdej firmie gdyż pracownicy też są różni. Szkoda jednak, że nie dotyczy to każdego z pracowników na podobnych zasadach. Wiem, że nie da się nigdy być do końca obiektywnym wobec każdego, jednak rotacja w firmie Enckel mówi sama za siebie i nie trzeba nic więcej dodawać

Zenia

Szanowny Pan dyrektor uważa, że w tym zakładzie pracują sami (usunięte przez administratora). Nie przeszkadza wam to pracownicy? Pracowałem tam z pół roku i może z 10% osób powiedziało coś dobrego o tym zakładzie. A jak zapytałem na jakich zasadach przyznawana jest premia to odpowiedzi nie otrzymałem. Jest grupa osób co ma tam dobrze, ale nie są to tacy z ogłoszenia

On
@Zenia

Coz, a ja myślę, że nieudacznik to ty - pol roku popracowales, brawo! Ja pracuje kilka miesięcy i dostałem informację na jakich zasadach jest premia, jak w każdych zakładach też, od tego co zakład wypracuje. Dziwne, że nie wiedziałeś, może trzeba było zapytać? I ja chyba jestem w tych 10%, choć myślę, że sporo zanizyles. Dobrze ma KAŻDY kto pracuje jak należy, tyle w temacie i nie tylko tu, ale w każdej firmie.

Goty

Zgadzam się, poczekaj jeszcze trochę aby ocenić firmę. Na początku jest ok, z czasem zrozumiesz o co chodzi. Chyba że masz klapki na oczach i nie widzisz jak cię w konia robią, albo za plecami coś załatwiają. Czas pokaże, raczej wątpię aby coś tam kiedyś się zmieniło, zakład jako zakład pracy nawet spoko. Robota nie najgorsza, ale samo zachowanie ludzi jak i dyrekcji trochę nie w ta stronę idze.

@Goty

Czemu mam wrażenie, że pisze to jedna i ta sama osoba pod innym nickiem? Takie żałosne to... Pracuje prawie rok i jakoś nie zauważyłem, żeby było coś nie tak, a tak o tym namiętnie piszesz. Rozumiem, że masz w tym jakis cel, ale jaki?

Robert

Ja pracowałem dzień dobry u dyrektora a co to?brak rozwoju brak podwyżki płacą bardzo slabo ogólnie przewija się nonstop ktoś nowy czyli od paru lat standart dyrektor?co najwyżej kierownik żabki na tyle go oceniam

Mark
@Robert

Ludzie są różni, ciekawe jakim ty byś był dyrektorem, pewnie, super, hiper heh. W tej firmie mam i podwyżki co roku i premie. No i sorry, ale tu na produkcji ciężko o awans, bo role są przypisane, są brygadziści, kierownik produkcji, to są stałe osoby. Jeśli chcesz się rozwijać, to idź na studia, może w korpo ci się uda piąć się po szczebelkach :)

Technik

Mam pytanie czy to że na przestrzeni ostatnich trzech lat przez firmę przewinęło się ponad 200 osób przy średnim zatrudnieniu ok 60 to świadczy o prężnym działaniu i dobrym socjalu?

Pavlov
@Technik

Nie to nie dlatego że firma się rozwija prężnie ,jest wiele aspektów 1.nie wszyscy ludzie nadają się do pracy jakiejkolwiek 2.Atmosfera nie była jakaś zaspecjalna 3.Brak możliwości porozmawiania z kimś kto ma decydujący głos w sprawie finansów chyba że mówisz biegle po Włosku bo z dyrektorem nic nie załatwisz. 4.Dziwny regulamin wewnętrzny jakieś odrabianie przerwy 15minut 5. Brak szacunku do pracownika czyli chodzi mi o głupie odpowiedzenie Dzień dobry Jeśli chodzi o socjal to nic nadzwyczajnego normalna umowa o pracę i that's it zgodnie z kodexem nie ma nic pod stołem Ale uważam że jak jest klimat i atmosfera w pracy plus zarobki to nie ma rotacji pracowników i nikt by nie szukał innej pracy a jak ktoś się cieszy że ma robotę i sądzi że Enckel to jest jego szczyt no to trudno mi zmiana wyszła na dobre fakt że może nie jest tak czysto jak w Enckelu ale zarobki mam lepsze plus szefostwo jest normalne umie odpowiedzieć dzień dobry a nawet zadzwonić w trakcie choroby i zapytać się o stan zdrowia . Ciekawe czy nadal jest dyrektorem(usunięte przez administratora)?

@Technik

Rozwój to ciągły proces, podczas którego firma skupia się na realizacji swoich założeń m.in. dzięki zasobom ludzkim. Każda firma stara się pozyskać jak najlepszego kandydata i sprawić, żeby rotacja w firmie była procentowo jak najmniejsza. Nie każda firma spełnia oczekiwania pracownika, tak, jak nie każda osoba sprawdza się na danym stanowisku. Proszę zauważyć, że w firmach odejścia dzielimy na korzystne z perspektywy firmy jak i te mniej korzystne dla niej. Nie mniej jednak, aby zrównoważyć takie działania, celem firmy jest zasilenie jej szeregów w takich pracowników, dzięki którym zakład skutecznie będzie realizował swoje cele a pracownicy będą czuli, że są częścią organizacji. Swoją drogą, chętnie poznamy „wiarygodne źródło” na którym opiera Pan swoją wiedzę na temat ilości rotacji pracowników w naszej firmie.

@Technik

Pracuję tu od niecałych 2 lat, nie wiem skąd masz taką wiedzę? Nie rozumiem co ma social do zatrudnianych osób? Ja nie narzekam, nadgodziny w tyg. czasem sobota i wychodzę lepiej niż moi koledzy czy koleżanki z równoległej firmie. A teraz to zobaczycie, przyjdą ludzie ze wschodu, to dopiero będzie płacz, bo zabiorą robotę. Mówcie co chcecie, ja jestem zadowolona i polecam, zakłąd czysty, możliwość nadgodzin, pewna robota, nie narzekam.

Hmmm.. Ja tu pracuje nadal i nie zgodzę się z tobą, twoja opinia nie jest wiarygodna, gdyby tak było, nikt by tu nie pracował, każdy ma wybór. Ty widać wypadłeś z gry, no coz, każdy inteligentny człowiek po przeczytaniu tego co napisałeś, zobaczy, że potrafisz zaprzeczyć sobie w jednym zdaniu. Co to za id... Ta pisał? Haha

Bo tak

No, myślę, że gdybys sie przedstawił z imienia i nazwiska, na twoj temat przelozeni mogliby zweryfikować "twoja prawde", ale tak to jest, jak tak ludziom jest źle gdzie pracują, kto ich trzyma na tu siłę??? A idzcie w cholere, bo z nie jednym tu pracowałem, wiem jacy są ludzie, pozdro!

Potencjalny kandydat

Dzień dobry! Chciałbym zapytać czy w firmie Enckel jest możliwość długofalowego zatrunienia, czy są nadgodziny i coroczne podwyżki?

@Potencjalny kandydat

Dzień dobry! Jak najbardziej, w celu zasięgnięcia szczegółowych informacji zapraszamy Panią/Pana do nas osobiście - Strefowa 8, 42-200 Częstochowa, ewentualnie do kontaktu telefonicznego 34/ 390 36 19; 660 096 654, pracujemy w godz. 8-16 pon. - pt. Pozdrawiamy.

hmmm
@Enckel Sp. z o.o.

do 16:15

Nik
@hmmm

Chopie, do 16:15 to możesz nadgodziny robić, biuro do 16 pracuje.

Oferta hmm

Zapewne i tak wywala ta opinie bez powodu bez jakiej kolwiek merytorycznej obrony z ich strony wypowiedzi bo wiedza ze to prawda. - atrakcyjne wynagrodzenie - klamstwo Na dzien dzisiuejszy ~15 zl na reke a zapitalasz jak dziki i nie mysl o czyms innym bo gadaja wiele ze dostaniesz to tylko sciema bo to nie ich firma sluszalem ze teraz nawet walneli temat ukrain by nie dac kasy i aby ludzie sie bali bo ukraincow beda przyjmowac. - umowę o pracę - prawda - pracę jednozmianową (7:00 – 15:15) z możliwością nadgodzin - prawda. Lecz kto o zdrowych zmyslach che spedzac prywatny czas na terenie zakladu gdy te 15 min przeznaczy np. na zakupy w te 15 min macie zalatwiac sprawy firmowe, kodeks prtacy mowi ze zakladowe sprawy maja byc zalatwione w czaasie pracy jestesmy w polsce te przepisy maja przestrzegac wszyscy. - realne premie - klamstwo nie ma tam czegos takiego sciemy i klamstwa sami nie wiedza za co jest potracona, liczcie na to ze jej nie macie lepiej spicie:>. Slyszalem ze beda bramki by nie wychodzic do toalety bo premie calkowicie uwala a premie maja byc teraz co 3 miesiace, spedzisz w toalecie 1 min za dlugo i po premi pojada. - przyjazną atmosferę i brak monotonii - polowiczne prawda. Naszczescie ludzie z ktorymi pracowalem byli spoko nawet kierownik a to niespotykane, brak monotoni haha wtf kto te ogłoszenie napisal monotonia na maxa jak zrobicie zlecenie np 1000 skrzynek, kabelkow, zbiornikow to czekaja was nastepne te same czynnosci caly czas klepane jest to samo tyle ze kolejne zlecenie np 1500 szt - zatrudnienie w czystym i nowoczesnym zakładzie pracy o ugruntowanej pozycji na rynku - klamstwo. Czysty hmm ludzie nie zdaja sobie sprawy co tam wdychaja gdzie sa odpowiednie zabezpieczenia ludzi np maseczki wyciagi nad tymi zgrzewarkami ci ludzie sa truci i nawet o tym nie wiedza, nowoczesny zaklad to jaki niby przyslane stare wyklepane badziewia, widzialem co przysylaja bo pomalowane to nowoczesne hmm. Cala prawda jak tam jest lecz sprawdzic polecam samemu najgorsze jest to ze wielu nim sie ogarnie bedzie wykorzystanych bo na poczatku wszyscy sie staraja. Zapytacie czy bym ja polecil" Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" lecz warto szukac. Do administracji gowork zostawilem merytoryczna opinie i nie jest w niej zlamany regulamin proszę nie kasować.

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Sprzątaczka. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Od dłuższego czasu, ta oferta pracy jest nieaktualna i nie widnieje na naszej stronie w zakładce oferty pracy...

Firma Enckel Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Lider Linii Produkcyjnej. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

A może by tak pofatygować się i zadzwonić do źródła i zapytać? Ja byłem osobiście, od razu pojechałem, gdy były przyjęcia w zeszłym roku. Wydaje się to normalne, że jak chce się czegoś dowiedzieć, to dzwonię, czy jadę do firmy. Pozdrawiam ekipe! :)

Poszukuję zatrudnienia na Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Enckel Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

yyy

Zmiana formy zatrudnienia? czyli że co? Mówią, że umowa o pracę na "dzień dobry" i później. GoWork o jaką zmianę zatrudnienia chodzi??? :D

Jeśli komuś nie odpowiada praca w tej firmie to zawsze może pójść na kasę do biedronki lub do trw na produkcję.

ja też
@Adam

@ Adam, też tak uważam! Każdy ma wolny wybór. Najprościej zrobić czarny PR, bo wstyd się przyznać, co, kto odwalił haha

Szukałem pracy - znalazłem. Pracuję. Każdy szuka swojego miejsca, jeśli chodzi o pracę zawodową. Ja jestem zadowolony a prawda jest taka, jak z lekarzami, jak pomogą, są ok, tak jak pracodawca, jak spełnia nasze oczekiwania a my ich jest ok. Stabilizacja, fajni ludzie, możliwe nadgodziny, to zostajesz, jeśli nie - odchodzisz, proste. Nigdy się nie zadowoli wszystkich, ważne, żeby satysfakcja była obustronna. Jeśli się komuś nie ułożyło po drodze z firmą, najprościej jest napisać negatywną opinię, natomiast zawsze należy poznać zdanie obydwu stron, piszę o tym również z autopsji swojego poprzedniego pracodawcy. Życzę każdemu, żeby znalazł taką pracę, gdzie będzie wracał do niej z satysfakcją. Mój pierwszy pracodawca, który niestety musiał firmę zamknąć zacytował mi słowa, które pamiętam do dziś: "Nie lubię pracy – nikt jej nie lubi – ale lubię to, co jest w pracy: możliwość znalezienia siebie. Twoja własna rzeczywistość – dla ciebie, a nie dla innych – czego nikt nigdy się nie dowie" (Joseph Conrad). Powodzenia wszystkim, na ten Nowy Rok, znajdźcie to, czego szukacie! :)

zibi

Zawsze są plusy i minusy. Mnie się podoba

unkel

W zeszłym roku przewinęło się przez zakłąd chyba ze 100 osób, większość przepracowała góra miesiąc. Pozostali to rodzina i znajomi...

@unkel

Oczywiście, wszyscy pracownicy Enckel, to jedna wielka rodzina :)

Zostaw merytoryczną opinię o Enckel Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Enckel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enckel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enckel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Enckel Sp. z o.o.