Enckel Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Enckel Sp. z o.o.

Były Robol

Moje sugestie dla ENCKEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ: Co tam za cyrki się robią haha?Podobno 4 magazynierów łazi bez celu i szuka roboty haha Wszyscy wkurzeni bo ludzie nadal proszą się o 1zł podwyżki a tu 4 łazi bez celu ziomki jak mi opowiadali to aż pluli ze złości,trzy czwarte hali ma takie zdanie,temu kto to wymyślił gratuluje a raczej głębokie kondolencje haha u mnie teraz na hali dwóch ogarnia dwa razy większy magazyn i jeszcze mówią ze im się nudzi hahaha już wiem co będzie 15 stycznia haha awantura że nie ma premii kwartalnej wychodzi prezes i mówi że jest więcej osób a produkcja spadła haha jeszcze raz moje głebokie kondolencje haha

Teresa

@anty makaron - wole kluseczki, zachęcam Ciebie, żeby Twoja wypowiedź nawiązywała do firmy ENCKEL. Czy posiadasz jakieś doświadczenia z nią związane? Byłeś może jej pracownikiem lub nadal jesteś? Na jakich warunkach zatrudnienia? Czy Tobie pracuje się w firmie?

Teresa

Czy posiadacie aktualne informacje odnośnie nowych ofert pracy? Na jakie stanowiska jest prowadzona rekrutacja? W jaki sposób można zgłaszać swoją kandydaturę? Co jest wymagane od ewentualnego kandydata? Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi, gdyż są cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w ENCKEL.

Pracownik paparuch

Do osób które wybierają się na rozmowę kwalifikacyjną - weźcie ze sobą jakiś suchy prowiant i coś do picia bo długa pogadanka przed Wami. Pan Alfa i Romeo musi wam wytłumaczyć w czym rzecz. Dzisiaj padł nowy rekord w czasie rozmowy. Bite dwie godziny (może troche dłużej) bezsensownego pier......a. Jak tego człowieka język nie boli. Uszy więdną od tego jak to pięknie się pracuje w Encklu. Mam nadzieję że gdy przyjdzie czas pracy na nowej hali skończy się czas pana wszechwiedzącego. Jego się nie da oszukać bo już przy tak wielu czynnościach związanych z produkcją sie pokaleczył że żaden z wieloletnich pracowników nie ma takiego doświadczenia. Nadchodzi czas premii także garść leków i do pracy. Na trzeźwo się tego nie da przyjąć. Łazi bezcelowo i patrzy na ręce i w swoje nowe kamery żeby tylko pojechać komuś po pieniądzach. Pula się kończy. Na obiecane podwyżki w maju też już włoskiego euro zabrakło. Najlepiej jakby każdy za free robił. Hale też skończyć za wszelką cene byle w terminie. Nie ważne że sie kiedyś do na łby posypie. Ale poloczki to tylko statystyka. Ważne tylko żeby pan moretto wyzdrowiał. Szkoda czasu tu przychodzić. Najpierw dwie godziny pier......a a później jestescie tacy otępieni że podpisujecie umowe za 11 zl/h netto. Takich ludzi mu trzeba. Żeby sobie ten zdradziecki ryj wytrzeć!!!!! Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

Enckel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SZLIFIERZ - POLERNIK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Norbi

Jak się pracuje w firmie? Czy potrzebni są pracownicy?

zainteresowany

Witajcie We wszystkich postach, które czytam pojawia się jeden wspólny mianownik.Jest nim mianowicie osoba Pana Jana oraz piękne przymioty które go określają. Nie najlepiej zatem to świadczy o tej firmie,która powierzyła swój los w jego ręce. Stąd moje pytanie, czy rzeczywiście zarobki które tutaj padają są aż tak niskie?? Czy istnieje jakaś ścieżka kariery?? pozdrawiam

Antylizus

Jan niezbędny widać cierpi na syndrom kłamcy. Zgadza się że rotacja jest tam ogromna bo ludzie nie wytrzymują z tym oszustem i kłamca udaje wielkiego dyrektora a musi pytać o zgodę włoskich panów czy może makulaturę czy złom wyrzucić. A te jego zebrania są żałosne powtarza jedno i to samo człowieku naucz się szacunku do ludzi i pamiętaj to oni pracują na zyski firmy i twoja wypłatę w euro. Swoim lizuskom i pucybutowi największemu z wszystkich daje pod stołem premię a inni dostają ochłapy lub nic ciekawe czy włosi o tym wiedza "Pterodaktylu". Szkoda czasu, nerwów i zdrowia na ta firmę. Włosi lubią klaskać na Jana a on spuszcza głowę i biegnie posłusznie totalny parowiec. Janowi stanowczo wszyscy mówimy NIE.

Bartt

Więcej informacji bym prosił :)

Rozgotowany Makaron

Wszystko co wyżej niestety​ się zgadza pan Jan szybciej kłamie niż pies szczeka, szykując się na rozmowę w sprawie pracy liczcie się z tym że zabierze wam z życia 2h o opowiqdaniach o firmie większość to brednie . Zachwala jakie to super warunki itp .bańka eka kiedy przychodzicie po podwyżkę . Firma ogrpmna a płaci krocie rotacja jak w metrze . Na stacji benzynowej można lepiej zarobić niż tam jako spawacz nierdzewki w ogromnych ilościach . Wszystkich pracowników łączy niechęć do Dyrektora który w (usunięte przez administratora) ma Ciebie liczy się jedno ,wysyłka poniedziałkową .pozdro

Bronisławek

Realne zarobki w tej firmie są na poziomie

grzesiu

Witam Jakie są tam realne zarobki??Da radę zarobić 2500-3000 netto?? pozdrawiam

zenon

Witam, coś się dzieje ciekawego w firmie, jakieś przyjęcia, zwolnienia, pojawiają się co jakiś czas oferty pracy. Czy w ogóle warto się zastanawiać nad pracą w tej firmie? Z góry dziękuję za opinie

zbiornik nierdzewny

Włoska "jakość", prawie jak German engineering plus Pan Jan, który przy próbie pomocy zawsze się skaleczy,i te zarobki które powalają z nóg.Strata czasu,gdzie indziej płacą lepiej,pozdrawiam

nie długo wolność

Nowi pracownicy wytrzymują już tylko jeden dzień ! a maja stawki większe w większości przypadków jak starsi! Spieszmy się kochać nowych pracowników enckela bo tak szybko odchodzą!

Dno

Nie polecam, jak wyżej im więcej potrafisz tym mniej zarabiasz w tej firmie, nowy pracownik który nic nie umie zarabia więcej niż pracownik z doświadczeniem. Branża metalowa, a zarobki jak w spożywczaku.

Klobuck team

Zarobki super nieważne co robisz spawasz pracujesz na gietarce z rys.technicznym utykasz szkodliwa wełnę 10-12zł jeżeli się nie podoba pan Jan otwiera szeroko bramę i śmieje się do swoich piesków pozdrawiam wazeliny

czestochowianin

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie podobno się rozwijają i postawili nową halę, czy są przyjęcia, jaki jest wymiar godzin pracy, jakie stanowiska i oczywiście jaka pensja. Z góry dziękuję za pomoc, czy w ogóle warto ?

Morze Nienawisci

Paranoja lepiej sie oplaca zwolnic i przyjsc za miesiac na lepsza stawke. Pracownik z kilkuletnim doswiadczeniem zarabia mniej niz nowy.

kris

Spoko firma.Pracowałem tam 2 lata.poecam

Zgrzewacz gietacz akrobata

Tu się z Tobą zgodzę. Koleś jest mega zakłamany nieszczery a na dodatek narcyz przy nim to pikuś pajac ma tak duże ego że aby je pomieścić włosi budują mu nową chale. Zero szacunku dla nowego pracownika podział jest jasny ludzi którym cześć poda i odpowie dzień dobry i mięso armatnie. Gdyby nie ten bufon to warunki pracy i jej rodzaj jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Enckel Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Enckel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enckel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enckel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Enckel Sp. z o.o.