DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.

Mikołów

Opinie o DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-07-31 07:44
Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!
zapierdalający robol 2015-12-26 17:24
witam.ja pracuje w tej firmie dlugi czas,rwyplata na czas,ale co stego roboty coraz wiecej akasy mniej o podwyzkach chociazby o 10 zl zapomnij!!!!żenada
dyrekcja do bani tylko dla siebie bierze.
robol 2017-01-11 15:20
OMIJAC Z DALEKA!
faq 2017-02-17 14:35
Szkoda czasu na taka pseudo firme,jak ktos nie wierzy to niech przyjdzie i sam sie wtedy przekona jak to wszystko (NIE)DZIAŁA.
fk 2017-08-02 14:25
Pensja na czas, warunki w biurze komfortowe, kawa, napoje za darmo. Praca niezbyt ciężka, tempo pracy również, ale oczekiwania Holendrów spore. Kultura pracy bardzo dobra. Praca na hali wymagająca, ale bez przesady - problemy komunikacyjne z kierownikiem, krytyka i złe taktowanie. Szef Oddziału (General Manager) w porządku, aczkolwiek ciężko jest mu doceniać pracowników i wymawia się Holendrami. Możliwości rozwoju i kariery raczej nikłe, Szef zbiera wszystko. O podwyżkę trudno, wręcz niemożliwe.
Zostaw swoją opinię o DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.