Opinie o DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. w Mikołów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Wulkanizator w DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. na stanowisku Wulkanizator? 8 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

dział HR Nowy wpis

Dzień dobry, w skład miesięcznego wynagrodzenia wulkanizatora taśm przenośnikowych wchodzą: wynagrodzenie zasadnicze, bonus stażowy, premia za produkcję oraz premia BHP (przy spełnieniu określonych regulaminem obowiązków).

Ilona Nowy wpis
@dział HR

Oo, a co wchodzi w obowiązki do spełnienia, aby otrzymać premię BHP?

dział HR Nowy wpis
@Ilona

jeżeli zostaną zachowane wszystkie środki ostrożności i nie dojdzie w trakcie do żadnego wypadku w pracy z winy pracownika, to wtedy premia BHP przysługuje wszystkim pracownikom.

Czy firma DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kadry

Dzień dobry, firma posiada Regulamin Szkoleń zawodowych i niezawodowych, który dokładnie precyzuje zasady finansowania szkoleń, jednak jest on dostępny jedynie dla pracowników firmy. Wszystko zależy od tego czy pracodawca sam kieruje na szkolenie swoich pracowników (wtedy pokrywa całość), czy pracownik sam wnioskuje o dofinansowanie, wtedy najczęściej pracodawca pokrywa jedynie część kosztu.

Barbara
@Kadry

A w jakiej formie odbywają się te szkolenia? Zdalnie, stacjonarnie? :)

@Barbara

Różnie, bywają i jedne i drugie.

Ilona
@Kadry

można sobie samemu wybrać? czy to odgórnie narzucone jest?

@Ilona

na szkolenie kieruje pracodawca względem potrzeb. Pracownik może również sam ubiegać się o dofinansoanie szkolenia, ale to pracodawca decyduje czy przyzna dofinansowanie czy nie, zawsze opiera się na jasnych kryteriach.

Ilona
@Kadry

Rozumiem, a zazwyczaj jak to wychodzi? Ludzie często się o to ubiegają?

@Ilona

Szanowna Pani, pracownicy ubiegają się o dofinansowanie, w momencie, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Błażej

Czy to prawda ze zabieracie premie produkcyjna za ludzi których nie ma z różnych powodów osobą które pracują caly miesiąc ? Każdy rozumie ze sa jakieś normy do wykonania ale żeby karać pracowników którzy wykonują swoją robotę brakiem premii to jakiś absurd no chyba ze to co słychać tu i tam to nie prawda a w sąsiednich firmach to jest numerem jeden i wszyscy się z was śmieją i nikt tam juz pracować nie chce a widać to po CV które do nas lądują od waszych pracowników

@Błażej

To jak to u was z tymi premiami? Potrafi ktoś z kadr odpowiedzieć?

@Kandydat

Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, podczas której dowie się Pan o wszystkich warunkach wynagradzania, w tym premiowania.

Pracownik Biurowy

Wysłanie CV, rozmowa z General Manager pl/ang, wyjazd do centrali firmy w Holandii i spotkanie z Managing Director.

Różne pytania w języku ang dotyczące wykształcenia, przemysłu, kariery, możliwości itd.

Były

Menadżerka która nie ogarnia totalnie nic, brak premi za kogoś kto poszedł na L4... Robi się coraz więcej a zarabia tyle samo.. Nie ma kogoś - robisz za niego i za siebie zeby dostać swoje ciezko zapracowane pieniądze.. Odpowiedzialność grupowa... Ktoś coś zrobi wszyscy odpowiadają oczywiście zawsze finansowo... Pracownicy ze stażem sie zwalniają jak widzą co sie dzieje dlatego zatrudniają nowych którzy nic nie wiedzą.. Nie polecam tej pracy w takich warunkach i za tak śmieszne pieniądze w każdej innej firmie na start daja juz więcej niz tu po okresie próbnym.. Zenada po prostu

@Były

Witam, zwolnienie chorobowe warunkuje przyznanie premii, jednak dotyczy to tylko tego konkretnego pracownika, który przebywał na zwolnieniu, a nie całej grupy, nadmienię dodatkowo, że nie jest to jedyny czynnik warunkujący przyznanie premii. Odpowiedzialność zbiorowa dotyczy premii za BHP, jest to powszechnie stosowana zasada, że w pracy na produkcji należy dbać nie tylko o bezpieczenstwo swoje, ale również współpracowników, stąd ten warunek.

@Były

Panowie jak bedziecie czekac na lepsza kase tak samo dlugo jak na swiatlo w szatni i jadalni to predko to nie nastapi :)

Kłamcy dunlop
@Kadry

Dalej kadry twierdzą ze przyznanie premii łączy się tylko grupowo za bhp? Bo z tego co wiem to jeśli pracownicy nie zrobią danej ilości taśm tracą premie produkcyjna nadmienię tu ze tracą nawet premie jeśli normalnie wykonują to co do nich należy wiec robią swoje ale prawie połowa pracowników jest na urlopie czy też l4 i nie sa oni odliczani nawet w najmniejszym stopniu dlatego nie polecam pracy w tej firmie w której zrobisz plan który masz zrobić a premi nie dostaniesz z powodu braku obecności innych pracowników uciekajcie z tej firmy póki jest czas

@Kłamcy dunlop

Dzień dobry, szczegółowe zasady przyznawania premii są opisane w wew. Regulaminie Wynagradzania i zgodnie z ich wytycznymi są naliczane.

Do kadry
@Kadry

Czyli to prawda co napisał kolega/koleżanka wyżej? To jakis skandal zabierać premie pracownikowi z powodu nie obecności innego pracownika myślałem ze firma DUNLOP jest porządna firmą ale jak tak traktujecie ludzi to nie dziwne ze wszyscy odchodzą i co chwile jest nowy nabór

Tamok

Firma schodzi niżej niz można chlopy muszą pracować za siebie i za ludzi którzy sa na L4 i nawet za tych co idą na urlop powtarzam ZA TYCH CO IDĄ NA URLOP MUSZĄ ZROBIĆ GUMY BO W INNYM PRZYPADKU JAK NIE ZROBIĄ ZA NICH GUM TO NIE DOSTANĄ PREMI BO ILOŚĆ MUSI SIĘ ZGADZAĆ NIE POLECAM TEJ FIRMY PANOWIE POWODZENIA W SZUKANIU NORMALNEJ PRACY ALBO IDŹCIE DO KONKURENCJI TAM SZANUJĄ SWOICH PRACOWNIKÓW I NIE MA MOWY ZE KTOS MUSI ZROBIĆ ZA KOGOŚ GUMY BO KTOS NA URLOPIE JEST TO JEST WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKÓW

Andrzej Gosiejewicz
@Tamok

Ja p....... nikt nie robi więcej nigdy, jedni się bardziej starają zeby premie za tych na l4 dostać a reszta nie robi nic. Od początku firmy jest norma i jeszcze nie była podniesiona a zarobki co chwilę. Ludzie maja luz a tak narzekają. Jak jest coś zepsute z winy pracownika to nie ma za to konsekwencji w przeciwieństwie do innych firm. Na szacunek trzeba zapracować.

Dobre sobie
@Andrzej Gosiejewicz

Za l4 owszem ale muszą również nadrabiać za osoby które idą na zwykły urlop co jest niepojęte i nowi pracownicy którzy zatrudniają się przed 15stym w tym dniu podpisania umowy są doliczani do normy choć nic nie potrafią jeszcze

śmiech na sali
@Dobre sobie

Mam taka beke z tych dyskujsi ze głowa mała. Kogo ta firma zatrudnia ?! Nie wiem co tam nakskrbali szefowie, ale te zarzuty ze trzeba pracować więcej jak ktos jest na urlopie albo L4 to chyba żart. TO JEST NORMALNE LOL. Przeciez wiadomo ze raz ja jestem na urlopie albo L4 a raz ktos inny. Teraz to na bank nie bede aplikował bo chyba zarówno szefowie mają coś za uszami a ludzie komentujący tutaj też za mądrzy chyba nie są... nie wiem jak tu trafiłem ale warto było sie pośmiać. wielkie LOL

dział HR

Zgodnie z regulaminem wynagradzania w DCB PL Sp. z o.o wynagrodzenia wypłacene są 10-go dnia każdego miesiąca, chyba, że dzień ten wypada w weekend, to przelew jest realizowany na ostatni dzień roboczy przed tym weekendem. Dział HR nie jest odpowiedzialny za zlecanie przelewów w firmie, jest natomiast odpowiedzialny za wszelkie sprawy personalne. W celu wyjaśnienia jakichkolwiek niejasności proszę o bezpośredni kontakt telefoniczy lub mailowy z działem HR. Odpowiemy na pytania i postaramy się pomóc.

AntyRadio

Gdzie jest wypłata? Pracujemy za darmo ? Mamy 13-tego i dalej nie ma !!! Co to (usunięte przez administratora)ma być?

Wkurwiony
@AntyRadio

I co (usunięte przez administratora)pieniądze za pracę teraz to żadna z kadr nie odpisze takie cwane a nawet napisać ludziom nie umieją kiedy wypłaty.

Kadry

pracownik@ Tak łatwo jest ? Musimy się temu przyjrzeć.

Kardy
@Kadry

proszę NIE PODSZYWAĆ się pod dział kadr. Żaden z pracownikow naszego działu nie pisał cyt. komentarza "Tak łatwo jest ? Musimy się temu przyjrzeć" Podrawiem

@Kadry

Łatwo to można spaść ze schodów, nie jest łatwo ale firma dba o nas i robi wszystko zeby robiło nam sie jak najlepiej

IROL
@Kardy

Rozumiem że kadry mają czas na siedzenie w internecie i odpisywanie na komentarze za to nie mają czasu na ogarnięcie wypłat w terminie?

Johnny

Chlopy zeby my nie czekali na te wyplaty tak samo dlugo jak na swiatlo na jadalni

Dobry agent
@IROL

Rogal spokojnie będzie wypłata to nie wina naszych kadr pozdro

Rogal
@Dobry agent

Mnie do tego nie mieszać!!! Nie jestem jakimś Pajacem jak niektórzy tutaj żeby wypisywać bzdury !!!!!!

super firma zrobić 2 taśmy i szychta rozmiar bez znaczenia sztuka w godzinę prasa na 130 i koniec o 20 kasa tez super

Xxx
@pracownik

Cos mi sie wydaje ze byly majster łewolweł ( rewolwer) caly czas tu pisze rozne pierdoly,sam nawet pol tasmy nie potrafil zlozyc a wielce chce sie wypowiadac

Kadry

Termin wypłat określony w regulaminie wynagradzania mówi, o wypłacie wynagrodzenia 10go dnia miesiąca. Nigdy wypłaty nie zostały zrealizowane w tym dniu, a zawsze z wyprzedzeniem. Także, proszę odświeżyć sobie treść regulaminu, a potem porównać daty wpływów wypłaty na konto.

@Xxx

Chodzi o "pana" z ?? Glupszego chyba w tej firmie nie bylo,hahah i to jeszcze wielki Błygadzista byl,haha

Yrydak
@Kadry

Jest 12-tego a wyplaty dalej nie ma ...

ADAM

Ryżobrody już helikopter zamówił?

ALKOHOLIK

Czerwony jak cegła ma już biegunkę czy dopiero dostanie ?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.? 15 marca na portalu Lento.pl  pojawiło się ogłoszenie na Wulkanizator. Ktoś z Was aplikował?

Kadry

Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, udzielimy niezbędnych informacji.

Ciężko jest w systemie 12/12 w DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.?

serwis w Mikołowie pracuje w systemie 2-zmianowym po 8h od pn-pt

Helena
@Kadry

W jakich godzinach dokładnie się pracuję? I jak wygląda sytuacja z urlopem? Jaki jest przewidziany? W lato i w zimę? Czy co do konkretnej daty można bez problemu się dogadać na korzyść pracownika czy trzeba się dostosować do wyznaczonych terminów?

@Helena

1 zmian - od godziny 6:00 do 14:00 2 zmiana - od godziny 14:00 do 22:00 kiedyś miesliśmy jeszcze pracę na 3 zmianę, ale aktualnie jest zawieszona. Wymiar urlopu wypoczynkowego zgodnie z kodeksem pracy tj. 20 lub 26 dni w zależności od uprawnień. Plan urlopowy sporządzamy na początku roku, 2 tygodniowy urlop planujemy dla całej firmy w tym samym czasie, ze względu na niedużą załogę po uprzedniej zgodzie obu stron. Nadmienię, iż nasz serwis w Mikołowie aktualnie nie ma odpowiednich warunków sanitarnych, abyśmy mogli zatrudniać kobiety. Być może w przyszłości się to zmieni. Pozdrawiam

Chudy

Firma, (usunięte przez administratora) wyjazdy 3-4 rano wracasz 22 i na drugi dzień zaś na rano a za wyjazdy płacą tyle co nic, stawki są śmieszne 3000 brutto, gdzie teraz na produkcji płacą 3 tys brutto , na normalnej produkcji na okres próbny na dzień dobry dają 2800 na rękę, ja nie polecam pracowałem widziałem i podziekuje

dział HR
@Chudy

Witam, stan Pana wiedzy jest nieaktualny. Serwis wyjazdowy do klientów nie funkcjonuje przeszło 1.5 roku. Zapomniał Pan również dodać, że za każdy wyjaz, a co za tym idzie przepracowane godziny ponad normę przysługuje pracownikowi dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach. Ponadto do stawki wynagrodzenia zasadniczego pracownicy otrzymują stałe comiesięczne premie, nie wpominając o benefitach pozapłacowych tj. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie opłacane w całości przez pracodawcę itp.

@prasa nie macie żadnych narzędzi ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.?

prasa

do domu czy jak ?

Luka

Żeby firma miała bardzo dobrą opinię jako pracodawca musiała na to zapracować, ja również polecam.

Zigi

@Jaro a to co firma bez szefa działała teraz?

Jaro

Siemanko . Ludziska i co macie już szefa lub kierownika czy dalej samowolka w firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. - Mikołów

• Jak się pracuje w DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.
3.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • żwirki I Wigury 54
    43-190 Mikołów
  • NIP: 2060001381 KRS: 0000322906

DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.