Opinie o Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Kraków

KA Nowy wpis

Miałem tu "praktyki" na RTG. To, co zastałem, to dramat. Kasety od RTG, to na podłodze, nieprzestrzeganie procedur medycznych, chamstwo i obmawianie mnie. To jest wstyd, że niby katolicki szpital, a jak ktoś chce się czegoś nauczyć, bo nie wie lub nie pamięta, to mieszanie z błotem jest. Po prostu dramat. Zastanówcie się trochę, bo przez takie postępowanie szansy często nie dostają ci, którzy rzeczywiście się nadają. Więcej nie powiem, ponieważ szkoda słów

Rejestracja Nowy wpis

Czy mogę prosić o informacje jak pracuje się na rejestracji? Jaka jest atmosfera? Widzę co jakiś czas ogłoszenie na to stanowisko i skąd taka rotacja ?

lol Nowy wpis
@Rejestracja

Często chodzę tu do szpitala, bo mieszkam niedaleko. Z rejestracją jest niestety kiepsko, bo Panie w rejestracji nie potrafią pilnować porządku kolejki. Stałam ostatnio w kolejce i ciągle ktoś się przede mną wpychał, bo każdy tylko miał coś. Nawet jak się ma coś trzeba stać w kolejce. Panie zamiast pomóc to głupio się gapiły i nic z tym nie robiły, mowa tutaj jest o rejestracji głównej w przychodni. Polecam pracę w rejestracji rtg, tam są bardzo sympatyczne pracownice.

Teresa Nowy wpis

Czyli ktoś tutaj sugerował jakąś rotację na rejestracji? a wiecie może coś na temat pracy jako informatyk? brat byłby zainteresowany ale nie widzieliśmy żadnych aktualnych ogłoszeń, pracuje już w jednym szpitalu ale chciałby się przenieść. obecnie w IT to ile osób może pracować? jakie warunki obecnie oferują? głównie chodzi nam o stawkę

xyz

Pracownicy z tzw. układu mają się świetnie, reszta walczy o swoją pozycję plotkami, pomówieniami i donosicielstwem. Zarząd udaje, że tego nie widzi.

Mikołaj
@xyz

Wypowiedziałeś się źle na temat atmosfery, jednak nie napisałeś nic o wynagrodzeniu. Ile można zarobić w Szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego i czy można tu liczyć na regularne podwyżki pensji?

Xyz
@Mikołaj

Wynagrodzenia zalezy od stanowiska, raczej marne, chyba ze masz chody u Pani Dyrektor to wtedy masz godziwe wynagrodzenie i za ciezko nie musisz pracowac.

Kamil
@Xyz

To bez chodów pewnie minimalna krajowa, a z chodami? Ciekawe ile :D

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Helena

Hej wszystkim, szukałam ofert pracy wystawionych przez Szpital Zakonu Bonifratrów i znalazłam taką: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-fizyczny,praca.gov.plf3d0aed5affd5746b27cc71d3133df9b,jastrzebie-zdroj. Szukają pracownika fizycznego m.in do smarowania maszyn i w związku z tym mam pytanie - czy ta praca jest bardzo ciężka pod kątem fizycznym? Jeśli pracowaliście tam, to powiedzcie proszę.

Karol

Macie tam praktyki studenckie ?

dociekliwy

Praca w takich miejscach to prawie jak powołanie. Niestety nie każdy je ma i dlatego jest im ciężko i narzekają.

Abs
@dociekliwy

Zapewne ty je masz? bo nalezysz do tzw ukladu????

Radek

Najprościej jest oskarżać nie mając ku temu podstaw. Czas mamy bardzo trudny a praca w takich miejscach jest niebezpieczna. Warto zastanowić się zanim napiszemy bzdury!

@Radek

Myślisz, ze osoby ktore tu pisaly nie mają podstaw? Tutaj piszą osoby, ktore pracowały lub pracują w firmie to chyba mają prawo napisać swoją opinię?! Szkoda, ze ty nie napisałeś swojej opinii, oprócz tego ze niezgadzasz się z ich opinią i obrażasz innych:(

AZZ

Ciekawe skąd te trzy gwiazdki??? wg mnie to nawet jedna się nie należy. Nie polecam tego miejsca pracy. Nie szanuje się tam ludzi, wykorzystuje się ich, wynagrodzenia marne, za godziny nadliczbowe nie płaci (a jak ktoś wykaże, to nagonka na niego), warunki pracy jak za komuny, współpracownicy najczęściej donoszą i podlizują się, żeby zaplusować u pani dyrektor, bo zarząd takich lubi. Mobbing, nieuczciwość i niesprawiedliwość to codzienność, a dyrekcja na to nie reaguje, bo sama też stosuje, a zarząd udaje że tego nie słyszy i nie widzi. Jeden ma ogrom pracy za marne grosze, a inny nudzi się i bimba przez osiem godzin ale ma odpowiednie wynagrodzenie i nagrody dostaje.

Pracowałam tam w firmie naprzód która sprząta w tym sZpiyalu jedno wielkie dno ta firma szykanowanie ludzi rzucanie ich z oddziału na odzial czepianie się o wszystko porażka (usunięte przez administratora) moning brak porozumienia z kierownictwem

byly pracownik

Okropne miejsce pracy - nie polecam !!! Mobbing, niesprawiedliwość, donosicielstwo, faworyzowanie swoich pupili i to wszystko w Szpitalu, którego właścicielem jest zakon, który jako motto ma czyńmy dobro .... smutne, żałosne, przykre ...

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego - Kraków

• Jak się pracuje w Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego?

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego