Opinie o MZCH Organika w Malbork

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MZCH Organika. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MZCH Organika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZCH Organika w Malbork

Żaklina Nowy wpis

Pisząc, „biuro” kogo konkretnie masz na myśli? na stronie w sekcji z karierą nie ma oferty do kadr. Czemu więc twierdzisz, że ktoś z tego działu odszedł? Przydałoby się tak szczerze jakiś szerszy opis tej atmosfery, bo w sumie nie wiadomo co myśleć

Dramat Nowy wpis

Witam serdecznie, z całego serca odradzam pracy w tym (usunięte przez administratora). Pracując tutaj uświadczycie brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka, niskie zarobki, okropne szefostwo. Cała firma a najbardziej spienianie się sypie i powinno to zostać zgłoszone do inspekcji pracy, ponieważ zagraża to zdrowiu pracowników. Brak osoby odpowiedzialnej za kontrole BHP na zakładzie (jest osoba widmo co tylko przybija pieczątki). Ciągle awarie i pretensję że produkcja stoi bo coś nie działa (jedyne rozwiązanie to zburzenie tego baraku i postawienie od podstaw tak jak należy). Z całego serca wzbraniam was przed praca w tym kołchozie - strata czasu, pieniędzy a PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA.

Administrator Nowy wpis

W MZCH Organika trwa proces rekrutacji na stanowisko specjalista ds. jakości. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Tobocip

Trochę się pozmieniało w tej firmie. Premii jako takich nie ma są wliczone w pensje. Certyfikaty to taka błazenada przed dyrektorem. Atmosfera w porządku chodź znajdą się tam (usunięte przez administratora) Pensja jak na Malbork,dobra. Czy mogłaby być lepsza,tak jak zdasz certyfikat.

Julia
@Tobocip

Premii nie ma ale w związku z tym firma podniosła wynagrodzenie że teraz ta premia jest wliczona? Bo jak inaczej to rozumieć. A "błazenada przed dyrektorem" chodzi o sposób zdobycia tego certyfikatu tak? Powiesz coś więcej jak to się dokładnie odbywa? I za te certyfikaty są podwyżki?

Bartosz
@Julia

Proces Certyfikacji polega na tym, że dostajesz pewien zakres materiału teoretycznie z zakresu wiedzy o pracę którą wykonujesz, środowiska BHP, pierwsza pomoc w nagłych wypadkach itp. Odbywa się to wszystko poprzez zadawanie pytań przez pana „Dyrektora” w towarzystwie jakże zacnego Jury w składzie Mistrz danego działu, Pani Kadrowa oraz ewentualnie jeszcze Zastępca Dyrektora Zakładu z otrzymanego wcześniej zakresu materiału oraz często z niemającymi nic wspólnego innymi pytaniami z szeroko pojętej wiedzy o wszystkim na świecie…. Tak za te certyfikaty są podwyżki i jest to jedyna możliwa opcja otrzymania podwyżki.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MZCH Organika? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista/ka ds. Kontrolingu.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Malbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
bobo

Ta firma ma problemy finansowe podobno. Uciekajcie póki możecie. Pracowałem tam kilka lat temu. Była tam pani K. w dziale controlingu. Straszna osoba. Niektórzy ludzie w porządku.

aaa
@bobo

Coraz mniej jest tam ludzi w porzadku , jak nie jestes kolega to nie bedziesz mial przywilejow fajeczek co pol godziny po 15min , pojscia na egzamin do pana dyrektora , siedzenia przez wiekszosc czasu itp

Qwerty
@aaa

No tak jest. Jedni robią za dwoje a inni nawaleni schodzą z nocek i wszystko jest git. Już nie mówiąc o wyzywaniu

Abece

Mija rok za rokiem a tu się nic nie zmienia. Nie docenią pracownika lojalnego i pracowitego w ogóle ! Ludzi brakuję nikt nowy nie chce przyjść albo po chwili rezygnują, a oni i tak mają cie gdzieś. Wszystko idzie w górę a stawka porażka, te certyfikaty to jedna wielka pomyłka. Podsumowując nie polecam.

My
@Abece

Ale czego sie dziwic jak wladze tam maja ludzie z przypadku

Marcel
@Abece

W ostatnim czasie próbowałem się tam dostać, podanie złożyłem kilka razy przez kogoś, pan Radziu obiecał pracę, do tej pory na rozmowie nie byłem. Minęło 1,5 roku Pozdrawiam firmę :)

A
@Marcel

Co z tobą nie tak? Większość wreszcie zrozumiała, że nie muszą się upokarzać za (usunięte przez administratora) pieniądze i czekac na łaskę pana w kwestii jakiejkolwiek podwyżki i wzięli się za szukanie nowej roboty. Ludzie z prądem a ty pod prąd. Nie będąc na rozmowie nic nie tracisz

Dżejson

Witam. Jak się przedstawia sytuacja przedstawicieli handlowych w tej firmie? w sensie zarobki jakieś (usunięte przez administratora)? Z tego co widzę atmosfera raczej gęsta:)

Jakie są warunki zatrudnienia w MZCH Organika?

Chcesz pracowac to przyjma jak bedzie nabor ;)

Jan

Witam ostatnio widziałem ofertę na Kierownika (mistrza) Produkcji. Czy warto? ewentualnie jaki tam klimat?

Ktoś

Panie Jacku,jaki jest powód??na Krajalni im mniej się robi więcej można osiągnąć, przykładem jest 'Kolba'-proszę porozmawiać z ludźmi z tego dzialu...

Szczcz
@Ktoś

Na magazynie to samo jest.

Jaki jest wkład kierownictwa MZCH Organika w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robol

Żaden oni mają pracowników gdzieś, ale sami między sobą dobrze żyjemy

Pawel

Witam każdy z was zadaje se pytanie jak jest w mzch firma ogulnie nie jest zła praca też ogulnie ok ale przecież każdemu chodzi głównie o zarobki no i tu mamy różnie jestem starym pracownikiem i nie jestem zadowolony szef zakładu wymyślił pseodo certyfikacjie (nieważne że nie potrafisz ciąć ważne żebyś się nauczył paru formulek i podwyżkę masz) mało tego certyfikacji pracownika nie polega na ocenie cięcia czy zmniejszeniu odpadowosci za co by mógł by być wynagrodzony ja odczuwam czasami że jak palec się trzyma w d...e masz podwyżkę co do nowych pracowników to macie szansę zarobic ogulnie ktoś napisał że atmosfera zła to akurat nie prawda atmosfera jest ok też są tu związki zawodowe ale ten temat odrazu zamykam bo one są ale tylko na papierze nic kompletnie nie robią, Podsumowanie Praca ok Atmosfera ok Zarobki sam oceń Wypłata czy premia na czas Socjal do (usunięte przez administratora) To jest moja ocena nikt nie musi się z nią zgadzać ale po paru ładnych kątach pracy mam wielki znak zapytania czy nie zmienić pracy pozdrawiam

@Pawel

A mógłbyś jeszcze doprecyzować od czego uzależniona jest premia i jaka jest jej wysokość? Na jakim poziomie zarobki, tzn. na jaką stawkę godzinową można liczyć?

Pawel
@Mikołaj

Premia jest 20 procent twojej stawki jaka masz w umowie a czy dostaniesz te 20 procent jest zależne od kilku czynikow jak narazie dział otrzymuje premie w zakresie 18-20 procent a jeżeli zarobki to jako nowy masz najnisza plus 100 chyba że coś się zmieniło ale wątpię przy umowie na czas nieokreślony możesz liczyć ba podwyżkę po certyfikacji przyjmuje jakieś 300-500 zł ja jako stary nie mogę liczyć na jakieś podwyzki bo jak mi dadzą to śmieszne pieniądze szef przed wprowadzeniem tej certyfikacji obiecywał kokosy a moim zdaniem to jest przetrzymywanie kasy bo po co dawać wszystkim pieniążki jak można rozbić to na kilka lat

@Pawel

Piszesz, że premie są uzależnione od różnych czynników. Jednym z nich, są też dobre wyniki pracowników i czy w związku z tym są one przyznawane indywidualnie, czy pracuje na nie cały zespół?

X
@Mikołaj

Mikolaj , premia jest przyznawana dla calego dzialu , indywidualnie nie jest dawana bo tak to moga z calego zespolu siano skroic i w kieszeni wiecej zostanie , a z jednej osoby tyle by nie mieli co z kilkudzisiexiu

Ii
@Pawel

Usuń ten post bo ściemniasz

Iii

Konfidenci i tyle na palarni (usunięte przez administratora) wyzywają a tak naprawdę info jest zbierane a później sprzedawane do pseudo majstrów, nie polecam pracy tam, gwiazdy obiecają tylko niestety spadające

Metry

Bez problemu zatrudniają, obiecują (usunięte przez administratora) wie co a później jazda na całego jak dostaniesz na stałe, nie radzę tam pracować, ręka reke tam myje w (usunięte przez administratora) układy proste są,

Metry

Nie iddzcie tam ujebali stawki, wgle wszystko ucieli a wymagają jeszcze więcej, szkoda nerwów ganiają jak psów, a taki łysy jeszcze ci powie ze trza pracę szanować za 1500 zł, omijajcie ten zakład szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MZCH Organika?

Abc

Bez problemu

def

biorą wszystkich :) jak leci

@Abc

Masz na myśli także studentów lub absolwentów, którzy nie mają żadnego doświadczenia zawodowego? Czy takie osoby są wcześniej przeszkolone lub przez jakiś czas mają pomoc od współpracowników?

Zocha

Ta firma jest fatalna a prznajmniej jeden z pseldo kierownokow Radoslawa. Ten czlowiek o ile można go tak nazwac wogile nie szanuje ludzi i wymaga od nich cudow zwalniaja i zatrudniaja ludzi tak naprawde jak nie wchodzisz im w (usunięte przez administratora) To jeses zlym pracownikiem prznajmniej ja tak to odbieram

Nie polecam pracy w MZCH Organika, atmosfera jest tragiczna. Na praktycznie każdym dziale można natknąć się na Mobbing, nowi pracowni są wykorzystywani i zmuszani do pracy w między czasie kiedy pozostali pracownicy siedzą i nic nie robią, fałsz występuje praktycznie na każdym kroku. Brygadziści głównie są, nic po za tym. Jeżeli dana osoba chce podwyszkę musi przejść śmieszny egzamin ale żeby dostać się do puli pracowników którzy idą na ten egzamin trzeba naprawdę podlizywać się górze, lub mieć znajomości wśród mistrzów lub brygadzistów.

Ktoś tu będzie do wymiany... :)

MM

O kim dokładnie myślisz? I z jakiego powodu?

Janusz
@MM

Od długiego czasu nie pojawiły się żadne nowe opinie dotyczące tego miejsca pracy, dlatego pozwolę sobie zapytać, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie MZCH Organika? Od pierwszych dni pracownik otrzymuje zatrudnienia na podstawy umowy o pracę? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która odświeży informacje w tym wątku.

Janush
@Janusz

Januszek idź na rozmowę to się dowiesz!

Przesadna pewność gubi jednak
@Janusz

Jedno jest pewne... TA zmiana zmieni WSZYSTKO :) na Krajalni... Dobre zarządzanie Góry, świeżość w firmie!! Z tym że nie na tym koniec PROSZĘ... Piana musi być dobrze rozpisana!!!

Nzjznz
@Przesadna pewność gubi jednak

Brałes coś? Ogarnicz dawkę, bo bredzisz

Ja:)
@Nzjznz

Nie prowokuj bo jeszcze tam pracujesz i mogę ci zaszkodzić, nie mam nic do stracenia, wręcz przeciwnie, a ty :)???

@Nzjznz

Wyspiewam wszystko na forum... :)

Krzysztof
@Ja:)

Przypominam, że na publicznym forum Gowork.pl nie można nikomu grozić. Skoro wypowiadasz się w tym wątku napisz kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Pomożesz w ten sposób innym osobom szukającym pracy w poznaniu realnych warunków pracy, tak żeby mogli podjąć decyzję, czy chcą aplikować do MZCH Organika.

ttrews

nie obiecuj, nie obiecuj :)

Katarzyna

Witam, czy obecnie MZCH Organika, poszukuje pracowników? Warto w ogóle aplikować do tej firmy?

X
@Katarzyna

Nie warto bo to co sie tam dzieje graniczy z choroba umyslowa. Na podwyzke nie ma co liczyc jesli sie nie pojdzie na pseudo „egzamin” albo jesli nie jest sie kolega kogos z gory. Atmosfera tez bardzo slaba

kkjopl
@Katarzyna

nie warto

Czy MZCH Organika ma ściśle ustalone godziny pracy?

odp

taaaaaaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o MZCH Organika - Malbork

• Jak się pracuje w MZCH Organika?

Zobacz opinie na temat firmy MZCH Organika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZCH Organika?

MZCH Organika