Opinie o DEBASTOR w Ksawerów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DEBASTOR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DEBASTOR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEBASTOR w Ksawerów

Jak w DEBASTOR wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Debastor2 Nowy wpis

Nie ma tu możliwości awansu, tak samo jak nie ma wyższych stanowisk. Jak u prosisz szefa i będziesz mieć dobre argumenty to może dostaniesz podwyżkę 50gr co kilka lat. Ale to trzeba dużo od siebie dać, nie koniecznie licząc na coś w zamian.

Czy poziom wynagrodzeń w DEBASTOR uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 19 czerwca.

Debastor

Regularnie co 2 lata jest podwyżka 0.5pln/h.Ta firma to wielkie nieporozumienie.Szefowi wydaje się że pozjadał wszystkie rozumy i na wszystkim się zna(id….).Szefowa udaje że niby zna się na księgowości a tak naprawdę nic prym nie wie po 30 latach prowadzenia firmy(żenada)Synuś wielki przedstawiciel firmowy od siedmiu boleści kompletnie nieprofesjonalny.Sam widok firmy to lata 90 i właśnie czas dla tej firmy zatrzymał się wtedy.Samochody firmowe tragedia nie wiesz czy dojedziesz do klienta.Nie polecam tej żenującej firmy

Debastor Nowy wpis

Ta,szef zaczyna od stawki12pln/h ale obiecuję szybki awans i rozwoj(trwa to średnio kilka lat).Zadawajcie pytania

Jak wygląda praca na stanowisku Monter? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie DEBASTOR?

Były pracownik produkcji

Nie polecam tracić czasu na tą firmę, mało płacą a dużo wymagają. Praca nie jest trudna ale czasami praca na wysokościach też się zdarza więc może być nie bezpiecznie, monter jest też pracownikiem produkcji

Debastor Nowy wpis

Monter w tej firmie jest wszystkim:monterem, kierowcom ,kasjerem(dla klientów indywidualnych brak faktury albo paragonu-lewizna)Motto szefa :pojechać,zamontować,wziąć kasę,a jak będzie coś nie tak to reklamacja jest odwlekana jak najdłużej (nie koniecznie 14 dni) Zastanówcie się czy warto z tą firmą mieć wogole do czynienia .Zadawajcie pytania chętnie odpowiem!!!

Strata czasu

Kilka dni temu odbyłam rozmowę ws. pracy do sekretariatu firmy. Rozmawiałam z małżeństwem prowadzącym firme - wzajny zachwyt, na rozmowie spędziłam ponad godzinę. Byłam pewna zatrudnienia, a dziś oddzwoniła do mnie Pani Właścicielka z informacją, iż zgłosiła się osoba z doświadczeniem w branży i żea już swoje lata i nie ma siły kogoś douczać. Uważam, że informacja o wymaganym doświadczeniu w branży powinno znaleźć się w ogłoszeniu nt pracy, bo tak tylko straciłam czas i wszelką ochotę na współpracę z tą firmą w przyszłości. Nie polecam, nie tak powinno się robić!

Aplikowałeś na stanowisko Monter rolet i żaluzji oferowane przez firmę DEBASTOR? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Hmm

Czy kobiety też pracują na produkcji?

Kacper

Jakie pytania na rozmowie są zadawane?

krakow

dzieki -zamowienie moje rolet rzymskich robi wrazenie,dzieki za doradztwo.

Roberto

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Z pewnością jest wymagająca więc nie każdy radzi sobie!!

Szybkithebill

Chętnie podzielę się swoją przygodą z firmą DEBASTOR. Rozmowa kwalifikacyjna jak w korporacji, 3 etapy, pierwsza telefoniczną, druga z Panem Tomaszem, trzeci etap z Panem Tomaszem i Panem Andrzejem, Pan Andrzej, właściciel firmy wydawał się być naprawdę kompetentną osobą, Pan Tomasz również, jednak niech to was nie zmyli. Pierwszy dzień w pracy i od razu informacja, że muszę jeździć na początku prywatnym autem, rozliczają się za paliwo, zgodziłem się, ale było drugie dno, pierwsze 3 miesiące okres próbny, bez jakiejkolwiek umowy, pomimo tego, że auto służbowe stało na placu nie było oddane do mojego użytku, z wiadomych przyczyn, nie ma umowy, a w razie wypadku debastor zostałby pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Po awarii mojego prywatnego auta udało mi się wybłagać umowę, 1/4 etatu, zgodnie z zapewnieniami właściciela firmy, tylko na miesiąc lub dwa. Pan Tomasz, syn właściciela to człowiek w pierwszym momencie wzbudzający pozytywne emocje, miły i serdeczny, uśmiechnięty gość, pod tą warstwą kryje się jednak osoba która krzyczy i poniższe pracownika. Obiecywał wypłaty w okolicach od 4 do 6 tys złotych, realnie najwieksze wynagrodzenie jakie otrzymałem to 1800 zł ze względu na ciągłe wytykanie mi błędów i obciążanie za nie finansowo. Potem było już tylko gorzej. Właściciel często zostawiał w firmie swojego psa, gdyż pracowników traktował jak opiekunów dla zwierząt. Po urazów którego doznałem kilkukrotnie nachodzi mnie w domu w celu sprawdzenia czy aby na pewno jestem chory. Zaproponował mi pracę z domu podczas mojego L4, co jest niezgodne z prawem. Po 6 miesiącach zgłosił się do ZUS aby wezwano mnie na komisję lekarską, oczywiście nadal pozostawałem niezdolny do pracy, w dzień zakończenia zwolnienia otrzymałem list polecony ze zwolnieniem z winy pracownika, przy okazji nie wypłacając mi należnej prowizji za duże zlecenie które dla nich przygotowałem (5500 zł). Jeśli więc decydujecie się na współpracę z firmą debastor, zdecydowanie odradzam. Metody rozmów Pana Andrzeja z pracownikami to głównie krzyki i wrzaski, a na sprzeciw że strony pracownika na taki rodzaj mobbingu groził sądami i prawnikami.

Jasiek

Czy taką macie dobrą pracę, że nikomu nie zależy na umieszczaniu opinii na forum?

@Jasiek

Wiele może przyczyn takiej ciszy na bieżącym wątku. Dobrze, że Ty postanowiłeś zabrać tu głos. Obiło mi się o uszy, iż DEBASTOR zatrudni osoby ze znajomością fachowego montażu/produkcji rolet i żaluzji: https://debastor.com/praca Może nadal byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w takim charakterze? Daj mi koniecznie znać.

Niezadowolony Klient

Absolutnie nie polecam!!! Zerowe podejście do klienta. Markizy które zamówiliśmy za naprawdę duże pieniądze popsuły się niedługo po ich zamontowaniu. Nie mogliśmy doczekać się naprawy. Szef jest arogancki i wydaje mu się że jest najmądrzejszy na świecie. Kompletnie nie można się z nim porozumieć. Zachowuje się jak by był niezrównoważony psychicznie. Nie pamięta co mówił i co obiecywał. Udaje idiotę albo po prostu nim jest. Jedyne co potrafi to namówić klienta na zakup, zainkasować gotówkę i na tym koniec. Nie dotrzymuje terminów montażu a jeśli chodzi o reklamację oraz naprawę zbywa klienta.

Optymista

Praca w firmie debastor na produkcji jest lekka niestety szef obiecuje duże pieniądze oraz umowę o pracę jak się okazuje to totalne nieporozumienie.9-10 zł na godz oraz praca na lewo bez żadnej umowy o prace.Moze zaproponuje staż na kilka miesięcy.Jak dla mnie to strata czasu.Do tego szef pozjadal wszystkie rozumy.

@Optymista

Chyba mimo wszystko nie powinieneś wyrażać się tak o Szefie. Zdradź nam proszę, jak długo byłeś zatrudniony w firmie DEBASTOR. Wspominasz o stażu. A może po jego odbyciu dopiero proponują stałą pracę. Nie jest tak przypadkiem?

Aneta

Czy coś zmieniło się w firmie DEBASTOR od kiedy publikowaliście ostatnie komentarze? Aktualnie na stronie pracodawcy (https://debastor.com/praca) jest prowadzona rekrutacja na stanowisko sprzedawcy moblinego, dlatego każdy komentarz od obecnego pracownika będzie na wagę złota. Kto z was teraz pracuje w DEBASTOR?

Cieleban

Nie polecam, przyjmują zamówienie, bierą pieniądze, ale gdy jest problem zwalają wine na inwestora. Absolutnie zerowe podejście do klijenta, nie poczuwają się absolutnie do winy. Szef zaczyna krzyczeć jak jakiś id... wydaje mu się że jest najmądrzejszy na świecie.

Niezadowolony

Witam, Niestety w moim odczuciu i po tym jak podeszli do mojej sprawy (reklamacji) nikomu nie polecam tej firmy wydałem ponad 20000zł u nich. i zostałem na lodzie. Nie zalatwiajcie z nimi reklamacji na telefon. Wszystko na maila lub pismem oficjalnym. Pózniej sie wszystkiego wypierają, a szef to człowiek który pozjadał wszystkie rozumy. NIE POLECAM

@Niezadowolony

zgadzam się z tym zdaniem w 100%

Aneta

Niedawno DEBASTOR ogłosił rekrutacje na stanowisko montera, pracownika produkcji. Czy doświadczenie w pracy na tym stanowisku jest w tym przypadku niezbędne? Pracodawca w ogłoszeniu deklaruje, że praca ta będzie stała, lekka i dobrze wynagrodzona. Czym w takim razie będzie się zajmował taki potencjalny pracownik?

Galileo26
@Aneta

Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ handlowym będzie dużym atutem, ale jeżeli posiadasz naturalne predyspozcje do takiej pracy to też jest wartosć. Praca dla osób ambitnych, chcących się rozwijać zawodowo.

Aneta

Śledzicie stronę internetową firmy? Znajdziecie tam informacje o aktualnych ofertach pracy. Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko Sprzedawca - doradca techniczny - kierowca. Pracujesz w DEBASTOR? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w tym charakterze.

any

Świentnie, ze atmosfera teraz u nich dopisuje @friend, bo w końcu dbanie o dobre relacje przyczynia się do sukcesu w firmie.

Konrad Sz

Niezły marketing szeptany, ktoś komu to zleciliście pomylił fora , to są ora o pracodawcy a nie dot. cen i fachowości , która jest słaba w tej firmie . ktoś słabo się postarał o kreatywność nicków . to razi .

Aga

Profesjonalni w każdym calu. Do tego solidni, terminowi, rzetelni. Ujęło mnie podejście do klienta - w czasach, gdy pracownicy firm bywają znudzeni i mrukliwi, tu - klient czuje, że nie jest intruzem. Kultura i uśmiech.

Zostaw merytoryczną opinię o DEBASTOR - Ksawerów

• Jak się pracuje w DEBASTOR?

Zobacz opinie na temat firmy DEBASTOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DEBASTOR
4.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Wolska 3
    95-054 Ksawerów