Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Trzynasty Wojownik

Witam. Może mają wolne miejsca na brygadzistę na dziale rozbioru. Ile można zarobić.

Gregor

Rzadko można znaleźć na forum aktualne opinie. Warto aplikować, jak zarobki i atmosfera?

Jola

Witam Jakie warunki na stanowisku Ph?wynagrodzenie?ktoś może coś więcej napisać

Jaka jest kultura pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB? Obowiązuje typowy dress code?

Praca nie jest ciężka tylko najlepiej się nie odzywać żeby afer nie było bo zawsze ktoś coś nieodpowiego odpowie,

Kamila
@Ania

Napiszesz coś więcej o komunikacji w działach? Relacje z przełożonymi JBB też są problematyczne? Ewentualnie może ktoś inny wie?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Amper

Witam mam pytanie ile mniej więcej płacą za godzinę na dziale pakowanie?

Sylwia
@Amper

Ktoś z pracowników zechciałby odpowiedzieć? Jestem też ciekawa, czy zostałeś Amper zatrudniony może w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego JBB? Polecacie pracę w tym miejscu?

Pracownik@
@Amper

Witam , mniej wiecej stawka godzinna wynosi 15.50 zł

Stefan
@Pracownik@

Dzięki za informacje o wysokości stawki. Czy zdarza się praca na akord lub premie za dobre wyniki? Bedę wdzięczny za odpowiedź.

Pracownik@
@Stefan

Praca na akord sie nie zdarza ,trzeba wyrobic pewne normy wiadomo a premia dla wszystkich pracowników jest jednakowa ,przepracujesz miesiąc i zarobisz tyle co pracownik z większym stażem pracy,chyba że nie masz 26 lat to zarobisz jeszcze więcej...

Stefan
@Pracownik@

Jakie są normy na premie o których napisałeś? Daj znać jak wygląda sytuacja z zarobkami na początek dla osób bez doświadczenia.

@Stefan

Jesteś bez doswiadczenia ? Zarabiasz tyle co pracownik z doświadczeniem, krótko i na temat, porażka...

Mała

Pakowanie dział.Tak więc pracuje od kilku miesięcy na zmianie u Krzyśka i jest super ,,,praca nie jest ciężka kwestia nastawienia,,z ludźmi natomiast gorzej ,,ale nie trzeba słuchać co pierd,,,,Nowy mistrz sprawdza się w 100%ogarnia jakoś,I jest porządek,A i wynagrodzenie zadowalające

@Mała

Witam ! Jesteś Tą bliską " Przyjaciółką Krzyśka" czy Tą z "Rodziny". Jak Sama powiedziałaś, że pracujesz kilka miesięcy u Krzyśka i nie znałaś wcześniej Marka. Pracy nie masz cieszkiej, bo wiesz co zrobić, żeby szybko awansować. Z Ludźmi nie jest "gorzej", tylko jest " gorzej " z tymi co rządzą teraz na Pakowni. Krzysiek sprawdza się u Ciebie w 100 procentach, za to Marek sprawdza się w 200 procentach. Pozdrawiam.????

Mały
@Mała

Witam jak sama,,zauważyłaś,, pracujesz kilka miesięcy, więc co Ty możesz wiedzieć o porządku i o ogarnianiu przez owego ,,mistrza,, ? Wynagrodzenie Cię zadowala? Zarabiasz tyle co pracownik z kilkuletnim stażem i gdzie tu sprawiedliwość?

@Mała

He he śmieszna jesteś chyba ,,,to co się teraz dzieje to porażka ręce opadają,,jak był (usunięte przez administratora)był porządek ,

Pawel
@Mała

To najgorsza zmiana znajomości kolezenstwa i aby kogoś innego podpier...,poardniesz to mysla zes sie zesral brak słów

Tajemniczy

Czy są wolne miejsca na stanowisko kierowcy? Ktoś coś?

W jednym z komentarzy padło bardzo dobre pytanie,"CZY NA STOŁÓWCE MOŻNA KORZYSTAĆ Z TELEFONU?". Ludzie sami sobie robią problemy zaśmiecając se życie takimi pierdołami.

Tymon

Dobra firma to ma chętnych do pracy więc może wybierać żeby zatrudnić fachowców!!

Witek

Co ty za głupoty wypisujesz jakie przyjęcia po znajomości teraz biorą ludzi jak leci poprzedni mistrz tak samo robił bo ciężko jest znaleźć ludzi którym odpowiada praca 7 dni w tygodniu a na dodatek w weekend robić za friko.To że mężowie wkręcają żony albo na odwrót to żadne po znajomości w przeciwnym razie nie byłoby ludzi do roboty

Obibok

A poprzedni mistrz jaka miał stawkę za przyjęcie (jak z resztą inni mistrzowie)w czasie gdzie ciężko było się dostać do JBB.Teraz jest na odwrót to pracowników się prosi o przyjście do pracy.A tak na marginesie to chodzą plotki że ...A z resztą uważaj na takie donosy bo to pomówienia

Tomek N

Czy ktoś mógłby mi napisać szczerze, czy na tę chwilę tj. 2.07.2019 przyjmują do pracy w JBB?Czy to trzeba załatwiać przez kogoś czy wystarczy iść do biura i złożyć podanie? Nie chcę nikogo urazić bo tu różne są opinie dlatego pytam?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pracownica

Nie polecam tego miejsca.Praca 7 dni w tygodniu.Jest sezon więc pracy coraz więcej.Bolą stawy,kręgosłupy...Nie ma grafika.Ostatniego dnia tygodnia łaskawa informacja na która zmianę następny tydzień.Nic nie zaplanujesz.Zresztą praca cała wiosnę,lato to zapierdziel we wszystkie weekendy

Poka mnie
@Pracownica

No a co myślałaś,ze będziesz siedziała przy stolnicy z kawa i ciastem?Jakie wykształcenie taka praca moja drogą,z średnią 2.0 to lepszej pracy nie znajdziesz.

@Poka mnie

Serio??

Szary człowiek

Atmosfera? Jak można nazwać atmosferę w pracy, gdzie pracujesz 29 dni w miesiącu za śmieszne pieniądze. A wolny weekend w sezonie grilowym to nie możliwe. 3 tygodnie bez przejścia na nocnej zmianie.... Więc co to za atmosfera?

Karol

I się zaczęła praca w weekendy może daliby podwyżkę.od poniedziałku do niedzieli ,,a kiedy czas z rodziną to trochę niepoważne,,Ludzie nie są robotami ,mają rodziny i chcieliby też odpocząć

Fazi

Witam ile zarabia Wędzarz w JBB?

Hej jaka jest stawka na początek

Elga

Jestem,od niedawna, waszą klientką.Kupuję wędliny w Małym Tesco w Łodzi,przy ul.Rojnej.Przy okazji powiem,że jestem prawie Kurpianką.Pochodzę z Wyszkowa.Szwagier pochodzi z Baranowa-On na pewno Kurpiok.....W w.w. Tesco kupuję na ogół galaretkę z kurczaka i polędwicę łososiową.Wędliny te są bardzo smaczne i zaczęły rywalizować z Grotem,w którym od bardzo dawna się zaopatruję.Nie porównuję cen,bo...nie. Muszę jeszcze popróbować Waszego mięsa,ale zwrócę,tym razem,uwagę na cenę.... Ad vocem : Obie w.w. wędliny są,zdecydowanie,za s ł o n e. Wiadomo,że sól konserwuje,ale i ...truje. Więc,jeśli TAK dalej będziecie,wg.mnie, przesalać,przestanę być Waszą klientką.....Serdecznie pozdrawiam i życzę SZEROKIEGO RYNKU ,ale...ze mną w nim. Elżbieta.

Rozbieracz

W dylewie nigdy nie wiesz kiedy idziesz do pracy ;/ zdarza się robić ponad 12 godzin , jedna przerwa ,z godzinami naliczaja jak chca polecam wszystkim co chca sobie zdrowie zjesc ;)

Kaja

Czy są przewidywane przyjęcia w połowie maja na pakowanie,,chodzi mi o kobiety

anika

jak dugo trwaja przerwy w zakladzie

lech
@anika

dugo, strasznie Dugo, dyslektyku...

Magda

Czy koś wie jak wygląda praca w laboratorium w tej firmie? Czy pracuje się w systemie zmianowym, w jakich godzinach, itp.?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB