Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Wiesiek

Podobno pracuje tam jakiś babka i jest u niego na dziale dobra i lekka robota...

Kogut
@Wiesiek

Tak jest cudownie przychodź do babki na dział będziesz zadowolony fest robota

Cygan
@Wiesiek

Babka to tam nie pracuję ani umysłowo ani siłowo ????

Nyck
@Wiesiek

No to idź tam to otworzą Ci oczy

Marzena
@Nyck

Oczy na co? Coś pisano tutaj o złym traktowaniu, ale o co to dokładnie chodzi...

@Nyck

Nie ...nie polecam nikomu tam pracować to nie ludzie tylko zombi.... wykorzystują na maxa i następny (usunięte przez administratora) i tak wkoło ... mistrzu czy tam kto to jak strażnik w (usunięte przez administratora) ... Panie DYREKTORZE czas na bycie człowiekiem...

opoziem ci bojke jakom panient

Jeszcze J i B mieli troszkę do ludzi szacunku, ale synek ani szacunku do ludzi ani zasad nie ma żadnych

Bezyk

my już roboty do zakładu zamówiliśmy i zaraz roboty nie będziecie mieli, najpierw pozbędziemy się wszystkich znajomych, potem ludzi z Łysych itd

Masarniak

Praca na pakowni porażka mistrzowie traktują pracowników jak zwierzęta praca w sezonie dosyć często nawet 7 dni w tygodniu. Nie polecam pracy za te pieniądze szkoda życia

Iwona
@Masarniak

A co znaczy, że traktują jak zwierzęta. Prócz tego, że wymagają tej pracy 7 dni w tygodniu. Są jacyś nieuprzejmi czy jak?

Cześć , czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy PH ? Jakie warunki można dostać na początek , jak z planami , czy samochód do celów prywatnych i czy są benefity . Pozdrawiam

Student

Praca tylko dla znajomych pracowników a awans dostają dyrektora znajomego syn/ córka. Chcąc dostać się do pracy trzeba zapłacić albo dać flache inaczej można składać CV i tak nie przyjmą

Janusz
@Student

Serio trzeba mieć znajomości żeby dostać pracę w zakładzie mięsnym? O czym ty mówisz niby? :D

@Student

Proponuję tym mądrzejszym utworzyć ankietę jak jesteśmy traktowani w pracy przez przełożonych ,,może komuś otworzy to oczy ,tylko oczywiście anonimowe ????

Harry

Weź się nie ośmieszaj tam (usunięte przez administratora) było jest i będzie na wieki . Jak ktoś miał by trochę rozumu to na kły dwa razy mistrzowi i do widzenia (usunięte przez administratora) z taką pracą

Justyna
@Harry

Ale co tam właściwie się dzieje takiego że narzekacie na traktowanie?

potwierdzam, przydałoby sie

Klopsik

dajcie proszę znać jak Wam się teraz pracuje w JBB, bo ja pracowałem tam 3 miesiące temu na rozbiorach i powiem szczerze porażka !! szefowie mylą ludzi z jakimiś bawołami, dobrze, że zmieniłem pracę. Dostałem kontakt do gościa z zakłady mięsnego w Germanach i od razu się dogadaliśmy , poszedł ze mną jeszcze kolega i jego dziewczyna, też pracowali w JBB. wypłata prawie 3 razy większa, pokoje mają fajne i mozna normalnie żyć za takie pieniądze. wiem że mają wolne miejsca jeszcze jak by kto chciał to podaję numer to Szefa, nazywa się Tomek49 174 1765898

Kbsn

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku PH, obecnie pracuję w innej firmie z branży. Jak z zarobkami w firmie JBB?

Przedsiębiorcy, dostawcy itd., "nie wpuszczajcie do swoich zakładów Panów (usunięte przez administratora) nie udzielajcie im żadnych informacji o swojej produkcji o swoich interesach bo będziecie tego żałować. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, po za pieniędzmi nie mają nic. Będą udawali waszych "przyjaciół" a potem? będą waszą największą konkurencją". Nawet w oczy potrafią podobno skłamać że to nie oni.

Jan

czy masz na myśli właściciela zakładu? syna właściciela zakładu ? czy ich obu ?

HenrykMiś

W tym zakładzie mega brakuje szacunku jeden do drugiego. Plotkarnia, i odgadywanie, to motto tego miejsca.

Anka

Jak wygląda praca PH w firmie. Jakie są zarobki ile godzin pracy itp...

Jbb

Jaka temperatura panuje na hali na produkcji? Jaka stawka?

don fałszyga

Kiełbasa z szynki cena 21 zł. to nie kiełbasa z szynki ale z knura i nie wiem czego. Po upieczeniu czy ugotowaniu to ścierwo nie nadaje się do jedzenia i została sama skóra z czymś co mięsa z szynki nie przypomina. (usunięte przez administratora) ! ! !

Polska górą
@don fałszyga

Nigdy więcej od nich nic nie wezmę do ust.

lon
@don fałszyga

kiedyś gotowałem ich parówkę i w garnku zniknęła, pływała tylko folia

tomp

Sezon 2021 na pracę 7 dni w tygodniu bez żadnego dnia wolnego uważamy za otwarty;)

Elżbieta
@tomp

A teraz napisz serio, co się dzieje w JBB? Macie zwiększone godziny pracy? Płatne choć te nadgodziny i po jakiej stawce? Na ich stronie nie ma teraz ofert pracy, ale jak będą szukali ludzi na produkcję do Łysych, to lepiej wiedzieć zawczasu, co się kroi.

@Elżbieta

nadgodzin niema, tylko praca 7 dni w tygodniu. Poprostu dzień w dzień do roboty, płatne tak samo godziny w pon srode czy sobotę;)

Zenek
@tomp

Ha ha zasuwać robole ????

Jola
@tomp

A jakże by inaczej sezon rozpoczęty, ciekawe ilu wytrzyma,, ludzi brak na każdym dziale,, Lubię swoją pracę, ale są braki w ludziach i wiele nie można przyspieszyć z produkcją itp.

@Jola

A kierownictwo i tak wymaga aby robic na 200% i za kilku ludzi chodz ludzie juz nie maja siły na taka robote i te traktowanie

@tomp

W takim razie jak wygląda sprawa z dniami wolnymi? ;) A czy dużo pracowników jest tutaj zatrudnionych? Jak oceniasz organizację pracy w JBB?

@Ewa

heh ciezko powiedziec, zdarzy sie wola niedziela czasami;) Pracy na kazda minute sie znajdzie, niema czasu nawet sie podrapac wiadomo gdzie. Organizacja to wg mnie totalna porazka

Wystarczy się zwolnić.

Włodek

Jakie są u was zarobki?

Maja
@Włodek

A na jakim stanowisku, o co pytasz konkretnie :p ?? Przecież nie ma jednych zarobków na wszystkich stanowiskach Haha

Włodek
@Maja

Na paczkowaniu?

Czas skończyc z niewolnictwem

Kierownicy to (usunięte przez administratora) i nieroby, które dostały prace po znajomości. Nic nie robią, albo podstawowe rzeczy w excelu i poganiają pracujących.(usunięte przez administratora) wyzywają i poniżają pracowników. (usunięte przez administratora) W Ameryce ludzie są wolni, bo walczyli o swoje właśnie z takim zachowaniem tez, w Polsce pracownicy to potulne misie (usunięte przez administratora) którzy godza się na wszystko, a może warto (usunięte przez administratora) w ryja dla kierownika. Zastanówcie się nad tym.

@Czas skończyc z niewolnictwem

Masz rację bo roboty blisko nie ma innej i ludzie dają się (usunięte przez administratora) a te schaby o tym wiedzą i mogą pomiatać ludźmi ...w innych okolicznościach wyłapał by na kły taki pseudo brygadzista i szybko by ochłonął

Szpunti

Witam Wszystkich, Czy ma ktoś informacje jak wygląda praca na stanowisku PH,jakie warunki ,jaka atmosfer,jakie zarobki itp. Dziękuje za odpowiedzi.

! Praca !

Chciała bym zorientować się czy są wolne miejsca w jbb? Da się na nie dostać przez podanie czy jak zwykle po znajomości. Dzięki za odpowiedź. ☺️

a
@! Praca !

Złóż podanie, jeśli chcesz pracować to znajdziesz tam pracę.

Ktoś wypowie się jakie są zarobki? Jaka stawka godzinowa np na pakowaniu? Rozbiorze?

Misiek

Czy ktoś wie jak wygląda fundusz socjalny wczasy pod grusza, dofinansowania do wczasów, obozy kolonie dla dzieci , jaka jest tego kwota

Czy aktualnie przyjmują ludzi do pracy na produkcji lub pakowanie? Dziękuję za odpowiedzi.

Darek

Tak są przyjęcia do mnie na produkcję. Potrzebuję człowieka na kij... Ogólnie dobra robota lekka weekendy wolne. Ludzie spoko ja jako mistrz podchodzę do ludzi z szacunkiem i sercem. Zapraszam na rozdrabnianie

Tomson
@Darek

Akurat Darka znam gość konkretny w miarę obiektywnie mowi

Aktualne
@Darek

Aktualne można kontakt do Pana

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB