Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

BBJ

Witam, a jak wygląda sytuacja u PH? Czas pracy, samochód itp?

Dariusz

Przyjęli kogoś nowego? Dobrze zarządza czy taki rygor że ludzie siedzą cicho? Wiesz coś?

Alexandra

Wreszcie ktoś pisze do rzeczy co tam się dzieje .Brawo za odwagę!!!!

kandydat

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Zniesławienie musi odnosić się do postępowania (np. głosimy, że pan X prowadzi bardzo niemoralne życie) lub właściwości (np. ogłaszamy, że pan Y jest narkomanem lub stwierdzamy, że działanie spółki A jest pozbawione profesjonalizmu). Warto zauważyć, że aby pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności, pomówienie nie musi odnieść zamierzonego skutku w postaci utraty zaufania do pokrzywdzonego lub jego poniżenie. Wystarczającym jest, że czyjaś wypowiedź może potencjalnie spowodować taką sytuację.

Zoom

Za czasów kiedy ja pracowałem to mistrz na wniosek brygadzisty zatwierdzał zmianę na stanowisku a nie zastępca i raczej się to nie zmieniło.Pozatym to osoba wcześniej zajmująca stanowisko proponowała kogoś za siebie.A widocznie nie było lepszej kandydatki na to stanowisko a teraz żal ściska jeszcze po rodzinie oj dziewczyny nie ładnie dużo sie jeszcze musicie nauczyć.A jak narazie to jesteście jak chorągiewki jak szło wszystko po jednej myśli to przyjaciółki a tylko trochę schodów i już wrogowie.Tez to kiedyś przerabiałem ale między facetami to się odbywa na innej zasadzie między sobą.No i jedna zasada zawsze była i trzymając się jej było zawsze wszystko uporządkowane.Co się dzieje na zakładzie tam zostaję tego się nie wynosi.Ale to trzeba zrozumieć i mieć charakter a nie być jak wy dziewczyny (wiecie o kogo chodzi)

Pilna

Czy można dostać pracę młody chłopak pracowity złożył podanie i nic zero odezwy do jakiego brygadzisty się odezwać który by pomógł w załatwieniu pracy

Lublin

15 lat temu mówiło się o wędlinach z tej firmy że to zakłady chemiczne że sprzedają wyroby w których jest więcej chemii niż mięsa nie będę płacił za jedzenie chemii pozdrawiam

olek
@Lublin

podobno nawet Józek mówi że tego by nie zjadł

ira
@olek

co się z wami dzieje ludzie, to że rodzinę B można by nazwać najgorszymi inwektywami to nie znaczy że trzeba to pisać teraz przed świętami.

Lukas
@Lublin

Absolutnie nie kupuję ich wyrobów bo to jest prawda tam jest więcej chemii niż mięsa

Dzień dobry, Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? Mniej więcej jakie zarobki oraz kultura pracy?

Johnny

Witam, jak zarobki po nowym roku, ile zarabia się na rękę na produkcji ?

Nowa reforma

Dziwne ze nikt o ubezpieczeniu nie pisze

@Nowa reforma

A o co chodzi? Pracownicy nie mają ubezpieczenia np. od wypadków w pracy? Czy chodzi o jakieś dodatkowe ubezpieczenie jako benefit pracowniczy?

Saszłyk

Brak ludzi do pracy chętnych nie ma za 3500 zł nikt nie chce pracować po 180h miesięcznie. Były rozmowy z mistrzami szefem, ale nic sobie nie robią z tego. Zaczął się sezon idzie po 400 ton dziennie towaru miała być podwyżka takie pogłoski chodziły po zakladzie. I jest podwyżka, ale roboty i towaru. (usunięte przez administratora) jednym słowem jest nie dobrze i zapowiada się na to, że się to szybko nie zmieni.

ser
@Saszłyk

podwyżka była i jest ale u właścicieli na kontach, ty z tego nie skorzystasz

@Saszłyk

ale te 3500zł to brutto netto? I na jakim stanowisku? To jest na jakieś umowie? Powiedz szczegółowiej.

Saszłyk
@Zuzanna

Na każdym stanowisku w JBB jest 3500 na rękę i czasami trzeba iść w Niedzielę do pracy :)

@Saszłyk

Czasami trzeba chyba nie iść w niedzielę, i w niedzielę palmową, boże ciało... mają pracowników za roboli, nie liczą się z tym że człowiek ma obowiązki, rodzinę i chociaż by to że potrzebuje odpocząć....

To prawda.

@TttT

Też tu pracujesz? Jak zmiany wypadają w święto albo ustawowo wolny dzień to stawka jest wtedy wyższa? Może można coś dorobić w ten sposób do tych 3,5 k?

Darek
@Dariusz

Ha ha ha w niedzielę i święta to pracujesz za darmo człowieku ????

KolKol
@ser

"Podobno pan B dorobił się fortuny w dawnych latach na dodawaniu do swoich wyrobów mięsa z wściekłych krów, czy to prawda?"

@Saszłyk

Na każdym? Chyba jest tu jakaś hierarchia stanowisk, jak tym osobom nieco wyżej opłaca się pracować za tę samą kasę ale z większa odpowiedzialnością?

ozz
@ser

a może rodzina B dorzuci brakujące 4 miliony na zakup Bayraktar dla Ukrainy???? eheheh nie liczcie na to, taki wydatek chociaż dla nich chyba nic nie znaczący, spowodował by u nich zawał serca

miły

Wyższa

@ozz

A skąd wiesz czy w ogóle mają taką kasę?

@Anna

:) GUS wszytko ci powie, muszą dużo zarabiać jak syn za gotówkę nad może działkę za 30 mil kupił, gazety o tym pisaly.

@123

No co ty? Właściwie ze swoimi pieniędzmi mogą robić co chcą, ale przydałaby się jakieś premie dla pracowników jak są takie zyski, nie? Dają czasem ekstra pieniądze np. za wydajność?

Tylko wypłata.

Elżbieta

Stanowczo widzę... A z jakiś dodatków poza finansowych? Bo fajnie jednak być czymś zmotywowanym do pracy

Jan
@Elżbieta

Tak, są podobno premie, podobno możesz wsiąść przeterminowanych wędlin, ale jest limit, każdy pracownik tylko jedną tonę dziennie.

@Jan

czyli sarkazm odnośnie premii? ale tak nawiązując do produktów to na deputat jakiś można w takim razie liczyć? albo cokolwiek w roku okazjonalnego?

Czy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB są szkolenia zewnętrzne?

oaz

tak, podobno są szkolenia które rzekomo wyglądają tak że zostaniesz wysłany do dostawców JBB pod pretekstem wykonania audytu, a zadaniem twoim ma być inwigilacja magazynów, fotografowanie etykiet z nazwami i adresami dostawców surowców do produkcji np przypraw, po czym najlepiej żebyś zdobył telefony do kluczowych pracowników tych firm i przekazał go dla syka JB niejakiego DB. Przy zdobyciu tych danych masz prawo, wręcz obowiązek stosować wszelkie metody łącznie z zaprzyjaźnieniem się z kierownictwem tych firm. Masz być jak to mawia pan D na tak zwanym przez niego "radarze". Po przekazaniu wszystkich informacji szkolenie zostaje zakończone po czym zostajesz zwolniony. Wesołych `Świąt,

wS
@oaz

widzę w tych komentarzach początek "wendetty". Jednak stary Józek miał rację, siedział cicho robił swoje na na konto leciały $. Strategia synka jest jak widać odmienna, po trupach ku zapełnieniu silosów $. Znając stare powiedzenie ............. synek może lęgnąć w gruzach ludzkiej zemsty, co tę rodzinę może zniszczyć do końca :( - a szkoda

Czy może mi ktoś opowiedzieć jak wygląda praca w Laboratorium? 2 czy 3 zmiany? Zarobki w porządku? *może być prywatnie, daj znać

Myszka
@Monika

W tym miesiącu obcieli pracownikom prawie 1000zl taki prezent dali na święta

@Myszka

A powód jaki miałby tego być? I czemu akurat teraz, jakoś to wyjaśnili? Czyli na święta serio niczego nie będzie i czy to wszystkim tak ucięli czy komu?

al
@Myszka

bo kupują apartament w Dubaju 1200 x 1000zl x 3 miesiące i masz apartament

Wiolka

Mam pytanie czy w najbliższym czasie są przyjęcia do jbb, czy tylko po znajomości, czy też dają umowę na start i przedłużenie. Dziękuję

@Wiolka

Aktualnie firma szuka przedstawiciela handlowego w różnych lokalizacjach. Pracodawca oferuje narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop, stabilną umowę o pracę i możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych. Jeśli jesteś zainteresowany tą rekrutacją to zachęcam Cię do zostawienia komentarza.

Xxx
@Dariusz

Jak wyglądają zarobki PH z doświadczeniem w branży? , jaki samochod ? Czy samochod moze byc uzywany prywatnie , jeśli tak czy jest jakiś limit km ? Czy sa szkolenia podnoszące kwalifikacje ? Socjal ? Dodatki ? Itd. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Dawid
@Dariusz

Jeśli dalej szukają to jestem zainteresowany. Region kuj-pom

Wiktor
@Dariusz

Mieszkam w Mrągowie a korzenie mam Serafin , pracowałem już w podobnej branży jako przedstawiciel , aplikowałem już do tej firmy tylko nie wiem czy ten system jest na tyle sprawny aby osoby rozpatrujące zechciały się ze mną skontaktować . Pozdrawiam Wiktor z Mrągowa

Myszka
@Xxx

1000zl mniej wypłacili a godz te same co w tamtym miesiacu

Karol

Może ktoś by docenił pracowników z wyższym stażem pracy ,,przyjdzie młody i ma tyle co pracownik który ma staż pracy w Jbb 5,10, a nawet 20 lat ,to trochę upokażajace

Stary
@Karol

To zapraszam do biura po wypowiedzenie :)

Józef
@Karol

Zapraszam w poniedziałek do biura. Możemy porozmawiać o lepszych warunkach pracy i płacy

@Karol

Rzeczywiście pracując ,18 lat zarabiam mniej od świeżo przyjętych. Cóż ........, Czy tak być powinno?

Mała
@Karol

Tylko co z tego że mają straż większy jak wypadek spowodują to dalej pracuja a pokszywceni są zwalniani

Pola

mom w wyrobach, guma arabska w solance mieszana z chlebem świentojańskim - czy oni to dodają? .

sets
@Pola

to jest niedozwolone, z kąt masz takie informacje? za to są wielkie kary

Babka

Pisać można dużo ale prawda jest taka że trzeba mieć zryty beret żeby tam pracować... Z tak zwanych mistrzów zrobili ludzi którzy nie mają żadnych uczyć do ludzi i zrobią wszystko dla tej pracy bo gdzie zarobią 5 tys za nic nie robienia? Ich główny cel jest taki żeby pracownik dawał 100% z siebie i tego pilnuja!

Greg

Oj tak masz rację

Zgadzam sie

Ktoś
@Babka

Zryty beret to mało powiedziane trzeba być cyborgiem pod nadzorem zombie wszyscy powinni podziękować w jednej minucie solidarnie za pracę i niech mistrzu z dyrektorem (usunięte przez administratora)na tym taśmociągu sami ...może wtedy by coś dotarło ...a tak barany becza i beeeee słychać w eterze

Mała
@Babka

Dobra praca tylko szkoda że przez wypadek innej osoby rozmowę rozwiązują z osobami poszkodowanymi a sprawcy wypadku dalej pracują

Marzena

Arogancki, bezczelny i poniżający przedstawiciel handlowy Tomasz (usunięte przez administratora). Próbuję wszystko obrócić w żart,a tak naprawdę obraża ludzi na sklepie. I to nie jest tylko moje zdanie. Wiele pracowników sklepów skarży się na tego Pana.

@Marzena

A czemu nie możecie mu powiedzieć że te żarty są nie na miejscu?

Dojeżdża ktoś z Łomży do jbb ? Na trzy zmiany

Pawcio23
@Marta

Tak

@Marta

Z Nowogrodu

(usunięte przez administratora) JBB - nie chcesz życia? zatrudnij się :)

widzę admin siedzi i tylko kasuje niewygodną prawde haha (usunięte przez administratora) ciebie i ten zaklad (usunięte przez administratora)

Jbb dylewo

Praca tam to jedno wielkie nieporozumienie, dokąd rozbiór z Łysych nie przyszedł to jeszcze w miare to wyglądało, na dzisiaj nie polecam nikomu tam trafić bo to jak skazanie. Pracownicy jak wiadomo są różni jedni umieją więcej, drudzy mniej, jedni pracują dłużej inni mają mniejszy staż, co do tego nie ma reguł i każdy ma taką samą stawkę a przychodzi młody i bierze więcej od kogoś kto robi juz dłuższy czas, więcej od osoby która go uczy podstawowych rzeczy. Praca na myjce to chyba tylko jako kierownik albo brygadzista, żadnej soboty wolnej, wszystkie są pracujące, rozbior ma wolna co drugą ale myjka musi przyjść mimo wszystko, do tego już coraz więcej pracujących niedziel, a za nie ani dnia urlopu, zero czasu dla siebie, zero czasu na regeneracje, trzeba robić, nic dziwnego ze się rozpadają rodziny w takim zakładzie skoro nie ma czasu dla swoich bliskich a jedyna rozrywka to pogadać z kimś na zmianie a i o to pretensje mają. Podwyżek nie ma i nie będzie, w każdej firmie są podwyżki a tutaj stoimy w czarnym punkcie, jak podniosą minimalną krajową przez rząd to zakład jbb obniża premie uznaniową żeby nie było za dużo, twój staż nie ma tu znaczenia jak się nie zgadzasz z przełożonym to szukaj innej pracy. Odradzam i przestrzegam, ja swoją karierę zakończyłem i z tego co słyszę to nie ma czego żałować.

@Jbb dylewo

To żeżnia nie praca ..warunki szczególne zimno brak szacunku i rygor jak w (usunięte przez administratora) ...za przyzwoleniem dyrektora ...gdyby raz stanął do taśmy to by wiedział jak się pracuje

@Jbb dylewo

Same fakty.

NIcek

to prawda że rośnie nowa firma przyprawowa JBBAXO?? zatrzęsie na rynku dodatków,

Peklo
@NIcek

chyba jest taka choroba związana z chroniczną chęcią posiadania pieniędzy za wszelką cenę, a choroba? to choroba nie ma co jej nikomu zazdrościć. Szczęścia sobie nie kupią.

Cze
@Peklo

Przyjaciół też ......

Edek
@Cze

a czemu? na chwilę kupić mogą sobie i przyjaciół i ...............ale to na chwilę

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB