Opinie o Studio Podłóg Grodex w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Studio Podłóg Grodex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Podłóg Grodex o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Podłóg Grodex w Kraków

Jaki dress code obowiązuje w Studio Podłóg Grodex?

Grzegorz Nowy wpis

Bhp

Cocacola Nowy wpis

A ja z racji swojego długiego stażu w firmie Grodzinskich podam kilka ostatnich szczegółów dla ludzi którzy chcieli by podjąć prace w firmie grodex. Po pierwsze Grodzinski zawsze odkąd pracuje (2 lata) płaca w terminie, Zawsze dają dodatki za nadgodziny j extra soboty które się nie rzadko zdarzają. Po drugie jest umowa o prace, fakt premie dawane są zawsze w kopertach, ale w prywatnej firmie uważam ze to normalne, zreszta w poprzedniej w której pracowałem dużo większej była taka sama polityka. Po trzecie Grodzinski zawsze daje szanse ludziom- przykro patrzeć jak młody Grodzinski kapitan firmy traci zdrowie na egzemplarze które były zatrudnione w firmie. Aktualnie firma przechodzi ze tak powiem kuchenne rewolucje Magdy gessler w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pozbyli się kilkoro ludzi z firmy co ma wpływ na lepszy kontakt z szefami i lepsze zarobki. Ja kibicuje. A (przepraszam za wyrażenie ) frajerom typu wasyl którzy prawdopodobnie tak jak jeden z użytkowników napisał: pewnie najbardziej się nadawał do wynoszenia śmieci lepiej się niech zatrudni w MPO, a nie oczernia porządnych ludzi

Waldi Nowy wpis

Taka cisza na forum? Z czego to wynika?

Wasyl

Alicja , co potrzebujesz wiedzieć więcej - Przeczytaj całość komentarzy od początku , usuń wszystkie pozytywne opinie i masz już pogląd na sytuację . Jeżeli pracownik firmy sam już sobie pisze pozytywne opinie na google to jest tu coś nie tak .

Stolarz

Tu nie ma rekrutacji, jest krótka rozmowa z jakimś chłopkiem w salonie, który nie wie nawet o co ma zapytać. Wszyscy albo odchodzą po kilku dniach z powodu kasy lub kierowania. Przemiał ludzi potężny, w i na takich warunkach nikt nie chce pracować.

Nie było pytań, robił wszystko żebym przyjął tą ofertę.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Alicja

@DWasyl czy miałeś przyjemność pracować w firmie Studio Podłóg Grodex? Jeśli tak, spróbuj nam przybliżyć działalność firmy, możliwości płacowe, zaplecze socjalne, perspektywy rozwoju. Najbardziej rzetelne informacje uzyskujemy od byłych/obecnych pracowników firmy, a są one bardzo cenne dla tych którzy starają się o pracę w firmie Studio Podłóg Grodex.

DWasyl

@Izydor - dużo dobrego ?? Chyba od samego właściciela , lub sam jesteś właścicielem i sam sobie zaraz odpiszesz na pytanie bo tylko jego podrobione opinie są tutaj pozytywne , jak chcesz wiedzieć czy szukają to dlaczego sam nie zapytasz ??

Izydor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem dużo dobrego o firmie.

Wasyl

Oszuści i naciągacze w wielkich słowach , nie polecam pracy w ich oddziale na zakopiańskiej - Pozytywne opinie pewnie pisze sam właściciel , praca znacznie wykraczająca ponad normy godzinowe , dawanie pieniędzy poza umowa tragedia

Kolegazpracy

Pracuje w firmie grodex od ponad 6 miesięcy. Nie rozumiem wcześniejszych opinii w których firma wyglada na nie poważna. Przez pół roku które pracuje widzę zorganizowana firmę, świetnie prowadzona przez właścicieli, niesamowity rozwój firmy i wciąż powiększająca się ilosc zleceń. Przez ostatnie pół roku również przewinęło się sporo leserow którzy skutecznie po krótkim czasie obeserwacji tracili z wiadomych przyczyn prace. Grodex docenia ludzi którzy chcą pracować i potrafią angażować się w wykonywana prace. Mam nadzieje ze moja opinia pomoże potencjalnym nowym pracownikom. Pozdro! kolega z pracy

Pracuję dla nich kilka lat. Przyzwoity, ale wymagający pracodawca. Wszelkie historie pt. wykorzystywanie pracowników i zwalnianie ich po miesiącu to brednie. Faktem jest też to, że przez firmę przewinęła się masa osób, które oczekują przerwy na papierosa co 15 minut. Z takim podejściem raczej nigdzie miejsca nie zagrzeją. Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania. Nadgodziny się zdarzają - gdy to konieczne. Generalnie na plus, choć jeśli komuś pracować się nie chce, to niech się nie fatyguje :)

Amazon

Firma bardzo słaba. Z tym pozostawianiem pracowników z doświadczeniem nie przesadzał bym. Zostawia się tego kto jest wygodny. Aaaaa o ile wiem to nikt na produkcji nie pracuje dłużej niż 3 lata, taki ot to przemiał jest. Wypłata faktycznie co miesiąc ale na papierze najniższa krajowa, reszta w kopertę.

JackieChan

Na produkcji w Grodexie pracuję praktycznie od początku, faktycznie przewinęło się sporo osób, ale tylko dlatego że albo nie mają odpowiednich umiejętności albo nie potrafią ich nabyć. Ostatni czas pokazuje że firma dużo zwalnia i zatrudnia ludzi, zostawiając tylko tych którzy posiadają stolarskie umiejętności, potrafią pracować oraz chcą pracować. Oceniam firmę pozytywnie. Wypłata co miesiąc, nadgodziny płatne, weekendy wolne i dużo innych przywileji których u wielu prywaciarzy nie ma co szukać

Venom

Aaaa i ważne aby wspomnieć po ile się tam pracuje godzin , może przedstawiciel firmy powie jak wygląda tam wymiar pracy i dni wolne ? Naciągacze , w każdej innej firmie jeśli wyrobisz tyle godzin co tam będziesz miał na wypłatę więcej niżeli 1600 hehe

Vema

Wielkie dziadostwo właściciele panoszą się jak kurczaki w kurniku przyjmują pracownika na miesiąc dwa i zwalniają ponieważ tak jest taniej , nie polecam straszne dziadostwo szkoda czasu na tą pseudo rodzinę naciągaczy

ader

słaba firma oszukująca klientów. I jak tu się rozwijać? Chyba, że w temacie jak oszukać! ;)

KK

Polecam pracodawcę Grodex, pracuję od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Szkolenia, pieniądze i atmosfera na super ++++ :) Krzysztof.

michaau

Pracowałem i żałuję że musiałem się zwolnić bo wyprowadziłem się do innego miasta. Generalnie pozytyw. Mają wymagania i nie każdy się utrzymuje, przewinelo się kilku takich dla których praca to przerwa na fajke i wylecieli. Nie są oszustami, dają umowę i płacą terminowo. wolne weekendy - to rzadkie. Grodziński szanuje ludzi i traktuje ich uczciwie.

Jan

myster grodzinski hehe i ta cała firma to według mnie dno! Skargi mają od ludzi i rotacja jak w pralce automatycznej co przekłada się na wątpliwą jakość. Są lepsi i moja opinia nie ma na celu złośliwości tylko przykrą dla grudzińskiego czy jak tam się ten łysy nazywa prawdę.

Janosik

Pracuje u Grodex-ów ponad 10 lat. Jestem zadowolony z warunków i wypłat :) Nie wiem skąd negatywne opinie. Pare osób które sie przewinęły na produkcji grodex faktycznie do niczego sie nie nadawały... No może do wynoszenia śmieci ;) Pozdrawiam !

zenek

Pierwsza opinia jest idealnie trafna - szkoda czasu na tą firmę, potwierdzam ją na 100%. Nie warto psuć historii w CV wpisem o Grodex.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Podłóg Grodex - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Podłóg Grodex?

Kandydaci do pracy w Studio Podłóg Grodex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Podłóg Grodex

Studio Podłóg Grodex