Opinie o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TOYOTA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TOYOTA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Tadeusz

Macie stawkę akordową czy godzinową?

....
@Tadeusz

W Toyocie stawki są miesięczne.

maska
@Tadeusz

Stawke mają za godzinę ale robią jak na akord i trzymają ich do ostatniej minuty na lince wiem bo tam robiłem ????????

Tadeusz
@maska

Robiłeś chyba w myślach skoro opowiadasz bzdury o stawkach godzinowych,nie ma czegoś takiego w Toyocie. Jest stawka za miesiąc,koniec kropka.

obeznany

Elin Musk już wymyślił neurolink który wszczepia się do mózgu narazie testowali na świni ale niebawem pewnie ma ludziach. Później te neurolinki będą skupować korporacje i wszczepiać swoim pracownika i będziecie robić już jak typowo roboty a z resztą już robicie xD

rocky

Toyota? Nie polecam.

ktos

Jak wam się teraz pracuje na lince? Bo ja na szczęście już się uwolniłem od tego reżimu.

Tragedia, testy zdane powyzej przecietnej, jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowalem 8500zl na rękę wstępnie sie zgodzili jednak przyjecie mialo by nastapic w 2042roku .Pozostaje mi zyc na rencie po mojej zonie. Jutro mam lot na teneryfe moze cos tam znajde jak nie no to i tak nie wracam.

Dlaczego chce pan tak dużo? Odp. A pani ile zarabia?

logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. form wtryskowych
Jelcz-Laskowice
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Łukasz

Ogłoszenie dla pracowników Toyota czy ktoś wie jakie dostają ciuchy z rezerwę chce poinformować że najpierw chodzą Japończycy a potem dostają te menelske ciuchy Polacy to nie firma porządna firma wydaje nowe ciuchy dla pracowników a nie stary (usunięte przez administratora) pozdrawiam wszystkich serdecznie.

kamikadze

czy ktos cos o odlewni zmiana zolta?

dream

Mam szacunek na linii lider mnie docenia mogę kiedy chce wyjść do WC czy też napić się wody przy stołówce koło linii.

johnny
@dream

Jak to zrobiłeś? Ja od roku nie mogę wyjść do WC.

Karol
@dream

Ojej! Jesteś szczęściarzem! A siku chodzisz sam czy z liderem ?

Pomysłowy
@johnny

Możesz zrobić kaizen typu nocnik przy lince.

Klimek

Siemao wam wszystkim mam pytanie jak jest teraz w Toyocie czy są nadgodziny itp jak z premią i czy to faktycznie aż tak trudna praca i czy jest taki sam zapierdol jak w faureci czy może trochę lepiej bo zamierzam od nowego roku złoży i podanie pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

atm
@Klimek

nie ma nadgodzin, bo są 3 zmiany, ale ledwo się trzymają więc ludzie zostają po 12h x) w piątek nawet ktoś zasłabł i zatrzymali na chwilę produkcję :P Trzeba mierzyć siły na zamiary, nikt nie karze zostawać dłużej, no chyba że na wyższych stanowiskach, to już się nawet nas nie pytają. Największym plusem tego jest to, że płacą nadgodziny normalnie do wypłaty. Co więcej jako jedyna filma w Jelczu, mieliśmy za 1.5miesiąca postoju płacone 100% wypłaty. Praca może nie jest lakką, może znajdziesz lżejszą, ale na pewno nie lepiej płatną.

Klimek
@atm

Czyli teoretycznie to chce robnąć sobie tydzień po 12h to może

@Klimek

Jeżeli będzie wolne stanowisko akurat to tak.

xd
@atm

Tylko mądra praca daje najlepsze rezultaty, gdyby ciężka fizycznie praca prowadziła to b.duzych zarobków to górnicy byliby najlepiej zarabiającymi ludźmi na świecie. W szkole i w domu wam do mózgów nawkładali i w tv

Karol
@Klimek

W Toyocie lżej niż w Faureci? ???? Przyjdź to zobaczysz.

wacek

Witam serdecznie. Jak pracuje się w logistyce na stanowisku wózkowego z doświadczeniem. Jaka panuje tam atmosfera wśrod pracowników. Mam dowzić komponenty na produkcję, wykonywać prace magazynowe. Proszę o merytoryczne i prawdziwe odpowiedzi. Wszystkiego dobrego.

@wacek

Ha,ha,w logistyce jako wózkowy to będziesz tragarzem chłopie , wózkiem wiele nie pojeździsz. A i jeszcze zarobisz mniej niż człowiek z produkcji ,bez uprawnień i z lżejszą pracą W Toyocie nikt nie szanuje ludzi z uprawnieniami.

Krzychu

Wkrótce pracowników zastąpią roboty ABB lub Kuka. Pora na szukanie pracy.

MaJster
@Krzychu

Dokładnie, to najprawdziwsza prawda.

Maćko

Ludziska nie róbcie tych pokłonów Japończykom to dziwne jest. I nie zawyżajcie tempa pracy.

Witam jak wygląda praca w Toyocie czy jest bardzo ciężka ( skomplikowana czy coś) bo oferta pracy ciągle wisi pomimo dobrych zarobków czy na produkcji można liczyć na pomoc pracowników jak czegoś się nie wie i czy warto tam składać podanie

Invenio????

Cześć mam pytanie potrzebuje namiary na jednego chłopaka z Brzegu Szymona z logistyki z zielonej zmiany, nie mam odwagi do niego zagadać a zakochałam się w tym uśmiech.proszę mu przekazać żeby się tu odezwał. Dziewczyna z Invenio

Pawełek
@Invenio????

Hej ja znam Szymona, podaj numer to do Ciebie zadzwoni. Pozdrawiam

Ewelina.22
@Pawełek

Haha forum Toyota staję się portalem randkowym????????????

Czy szukają kogoś na stanowisko inżyniera?

Mam pytanie do produkcji, czy na waszych działach również notorycznie są ucinane przerwy?

januszek

Witam. Jak tam? Słyszałem że lider na lince was docenia????

Xjxjdhdhdh

Jak wygląda praca w Toyocie czy jest jakoś skomplikowana

Jjjj

Witam, jak wygląda praca na stanowisku inspektor kontroli jakości? Może ktoś się wypowiedzieć?

Yyyu
@Jjjj

W Toyocie nie ma takiego stanowiska inspektor jakości

Skarly
@Yyyu

Są firmy zewnętrzne inspektorzy kontroli jakości ale zleceniowka

Ciekawska

Jak nowa brygadzistka?

Tempo, tempo
@Ciekawska

Jest w ogóle jakaś brygadzistka?

Oczy szeroko zamknięte

Ogólnie solidny pracodawca, ale z wieloma kontrastami: -wysokie wymagania względem pracowników vs. niewykształcone kierownictwo niższego szczebla (brak wykształcenia wyższego, brak znajomości j. angielskiego lub bardzo słaba, niski poziom kompetencji miękkich) -redukcja kosztów na każdym kroku vs. kilkadziesiąt aut służbowych na parkingu (w tym modele premium, nie tylko zarządu) -przekonywanie, że stawki są rynkowe vs. zarobki specjalistów HR, które są znacznie zawyżone

Bob
@Oczy szeroko zamknięte

Skonczcie (usunięte przez administratora)o tych kontrastach bo jak dla mnie to firma jednego kontrastu czyli szarego jak papier (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TOYOTA - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w TOYOTA?

Zobacz opinie na temat firmy TOYOTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYOTA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOYOTA?

Kandydaci do pracy w TOYOTA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOYOTA