ZARMEN FPA SP.Z O.O.

Zdzieszowice

Opinie o ZARMEN FPA SP.Z O.O.

admin 2015-07-30 23:28:13
Jak wygląda rekrutacja w firmie ZARMEN FPA SP.Z O.O.? Wiecie z ilu etapów się składa i czy ciężko się do nich dostać? Czekamy na Twój komentarz.
everlast 2016-08-17 17:36:06
Człowieku nie warto. Za te traktowanie ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zabieranie premii za nic. I zero podwyżek.
Zdzichu 2016-11-05 00:10:51
Firma sama w sobie jest w porządku, jest to firma w ktorej spokojnie można ciągnąć do emerytury pod warunkiem ze zostal Ci do niej rok. Ogolnie praca sama w sobie nie jest zla natomiast jezeli idzie o szefostwo i kierwonikow - litosci.
Strach kierownikow przed szefem sprawia ze sa oni nie obliczalni i gdyby mogli bili by pracowników. Nie wolno stac gdy szef idzie zeby przypadkiem nie zobaczyl ze nic nie robisz.
Płaca jest żałosna i ciężko o jakiekolwiek podwyżki. Ogolnie firma 3/10 . Szczerze nie polecam bo zabieraja premie za niewiadomo co, nie mozna zachorowac bo zabiora Ci premie z calego miesiaca chocbys byl dzien na l4 . Z podstawowej wyplaty nie wyzyjesz.
Traktuja ludzi jak śmieci.
Waldek 2016-12-05 19:49:10
Zgadzam się w stu procentach, firma dno, zero możliwości rozwoju i awansu. Pensje jak się jest cały miesiąc w pracy w granicy 1600 zl za haruwe jak w piekle. Nie docenia się tam pracowników ktoryn zalezy przez to ostatnio wiele osob odeszlo a szkoda bo byli naprawde fachowcami w tej dziedzinie a tak trzeba szkolic nowych downow.
Nie polecam i sam stad odchodze.
Pozdro dla hartownikow..
Zostaw swoją opinię o ZARMEN FPA SP.Z O.O. - Zdzieszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZARMEN FPA SP.Z O.O.