Opinie o Zarmen Fpa Sp. z o.o. w Zdzieszowice Chłodna 51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zarmen Fpa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zarmen Fpa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarmen Fpa Sp. z o.o. w Zdzieszowice Chłodna 51

Rex Nowy wpis

Nie ma możliwosci rozwoju, awansu, szansa na podwyżkę jest bardzo niewielka. W zakładzie panuje cichy (usunięte przez administratora) pracownicy nie są szanowani. Kierownictwo i szefostwo ogółem porażka,pensja jest śmieszna, premie zabierają z byle powodu np.zachorowanie,L4. Po kilku latach pracy odszedłem z tamtąd, dać sobie spokój, nie polecam.

Czy firma Zarmen Fpa Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zarmen Fpa Sp. z o.o.?

Kierownik Nowy wpis

Tak ,są organizowane szkolenia oraz imprezy integracyjne dla pracowników .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zarmen Fpa Sp. z o.o.?

Kierownik

Tak , oczywiście. Pracownicy nowi są wysyłani na szkolenia i przyuczani do pracy na stanowisku.

@Kierownik

A ile trwają takie szkolenia i z czego konkretnie się tu je przeprowadza? Czy Zarmen Fpa zapewnia też jakieś dodatki i benefity pozapłacowe nowym pracownikom? Liczę na jakieś wieści w tej sprawie. :)

@Adam

Szkolenia są w zależności na jakie stanowisko jest zatrudniona osoba, albo wewnętrzne szkolenie stanowiskowe albo szkolenia na suwnice lub inne organizowane przez firmę zewnętrzną. Firma zapewnia dodatkowe benefiy, np.: pakiet medyczny Luxmed, dopłata do posiłków , finansowane z FGŚP paczki na dzień dziecka, mikołajki, dodatek szkolny , imprezy firmowe.

Weronika
@Kierownik

Czy szkolenia dla pracowników są w pełni darmowe? I tak samo benefity, czy ponosi się za nie jakieś koszty? Czy do opieki medycznej w Luxmedzie można podłączyć rodzinę? Jaki to pakiet? :)

Przyjezdny

Witam serdecznie , Jak wygląda sprawa pracy i płacy w Zarmen Zdzieszowice? Podobno jest jakiś motel dla pracowników z poza Zdzieszowice wiadomo jakie panują w nim warunki??

@Przyjezdny

Wygląda to tak że nie płacą

@Podwykonawca

Na dzień dzisiejszy nie mamy zaległych płatności. Wynagrodzenia zawsze są w terminie - więc nie rozumiem tej opinii.

Czy firma wprowadziła jakieś zmiany i obostrzenia w związku z pandemią?

@Marek

Tak , są wprowadzone obostrzenia w związku z pandemią. Badana jest temperatura osób wchodzących na teren zakładu, powierzchnie są dezynfekowane, udostępnione płyny do dezynfekcji rąk , wszyscy pracownicy otrzymują maseczki ochronne.

Bogdan
@Kierownik

Temperatura? Raz jest 34 a raz 38 i zawsze każdego wpuszczą. Nic nie jest dezynfekowane. Chyba że stara (usunięte przez administratora) którą myje sprzątaczka kosze na śmieci i zlewozmywak nazywacie dezynfekowanie. Możliwe że w biurowcu wśród burżuazji. Jakie maseczki? Śmiechu warte

Weronika
@Kierownik

Czyli rozumiem, że to wszystkie zmiany, które zostały wprowadzone w Zarmenie? Nie było obniżek wynagrodzenia czy redukcji etatów? Zatrudniając się tutaj można być spokojnym o swoje stanowisko pracy?

@Bogdan

Byłem w siedzibie w Chorzowie i maseczkę na twarzy miałem tylko ja

@Podwykonawca

Proszę nie mylić naszych spółek. Nasz zakład jest umiejscowiony w Zdzieszowicach i przestrzegamy obostrzeń.

Góra św Anny

W firmie jest jeden wielki mobbing. Szanują tylko kierowników, bo oni tylko dostali premię świąteczną którą przepili w robocie.

Yogi

Brawo

Edyta
@Góra św Anny

Czy jest pewność, że to mobbing? Brak premii dla części z pracowników to jeszcze nie jest długotrwałe i uporczywe nękanie. Może opisz dokładniej zachowania osób w Zarmenie, które masz na myśli.

@Góra św Anny

Ma Pan bardzo nieaktualne informacje i ta opinia jest niesprawiedliwa.

Kuba

Podpowiedzcie czy aktualnie mimo pandemii firma prowadzi rekrutacje i jak przebiega?

@Kuba

Dzień dobry, przez cały czas pracujemy z zastosowaniem warunków sanitarnych. Rekrutacje są prowadzone bez problemu.

Może nie jest idealnie ale czy jest taka firma? Może trzeba zweryfikować swoje zaangażowanie w pracy??

Japan
@Marek

W zieleni miejskiej mają pracownicy lepiej

@Marek

Praca wykonana, Wynagrodzenie nie wypłacone, może dla ciebie to nie problem, ale ja dziękuję za pracę z tymi ludźmi!!!

Ciekawy

Jak wyglądają zarobki w firmie?

@Ciekawy

Zarobki wyglądają tak że MOŻE dostaniesz kasę ale napewno nie w terminie, a usprawiedliwienie jest takie że zarmen to bardzo poważne przedsiebiorstwo, kpina

Yogi

Tragedia jednym słowem. Nie doceniają nawet tych pracowników którzy pracują powyżej 10 lat. Liczy się tylko kasa dla tzw elity. Czyli biurowiec i kierownictwo, reszta umarzana jest za idiotów. Tym co się wyrwali z tego szamba gratuluje. NIE POLECAM TEJ FIRMY. Ani tym co by chcieli tam pracować ani tym co z nimi współpracują.

Busster rhymes

0 przyszłości 0 rozwoju cały nadzór sparaliżowany przez osobę prezesa zarobki słabe i wiecznie nerwy omijać szerokim łukiem a podwyżki porażka 50 gr

@Busster rhymes

Nie ma żadnych możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie Zarmen Fpa? Twój wpis jest bardzo ogólny, dlatego chciałbym wiedzieć, jak to wygląda z perspektywy osoby, która tam pracowała. Mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia.

Henry

Od dość dawna spokój na forum z jakiegoś powodu?

Quku

Jak wygląda tam praca na maszynach CNC? Na jakie stawki może liczyć operator CNC?

XXX

Pracownicy fałszywi (nie wszyscy ale Ci na wyższysz stanowiskach w biurze) Prezesi są jak w rządzie myślą tylko o sobie i żeby oni mieli jak najwięcej. Pracowników na hali traktują jak śmieci.

Sebrk

Pracownicy firmy ok, niestety szefostwo tragedia. Praca nie trudna, ale kiedy pracowałem na stanowisku elektryka to kierownik ma prośby i polecenia na różne pracę a materiału na nie nie daje, co świadczy o dziadowaniu. Miałem mieć umowę zlecenie na miesiąc, oraz wtedy miałem dostać ubranie robocze. Po równym miesiącu pracy zostałem zaproszony do biura i chciano mi dać umowę zlecenie na kolejny miesiąc oraz powiedziano mi że ubrania robocze zostaną wydane dopiero wtedy kiedy będzie umowa o pracę :). Do elektryków, miejcie honor nie pracujcie tam, w obrębie kędzierzyńskim są sto razy lepsze zakłady pracy :)

Zocha

niestety muszę zgodzić się z przedmówcami robota ok ale szefostwo tragedia przepracowałem tam kilka lat i naszczęście się z tamtąd wyrałem nie polecam pozdro dla chłopaków z OZ

Zdzichu

Firma sama w sobie jest w porządku, jest to firma w ktorej spokojnie można ciągnąć do emerytury pod warunkiem ze zostal Ci do niej rok. Ogolnie praca sama w sobie nie jest zla natomiast jezeli idzie o szefostwo i kierwonikow - litosci. Strach kierownikow przed szefem sprawia ze sa oni nie obliczalni i gdyby mogli bili by pracowników. Nie wolno stac gdy szef idzie zeby przypadkiem nie zobaczyl ze nic nie robisz. Płaca jest żałosna i ciężko o jakiekolwiek podwyżki. Ogolnie firma 3/10 . Szczerze nie polecam bo zabieraja premie za niewiadomo co, nie mozna zachorowac bo zabiora Ci premie z calego miesiaca chocbys byl dzien na l4 . Z podstawowej wyplaty nie wyzyjesz. Traktuja ludzi jak śmieci.

Waldek
@Zdzichu

Zgadzam się w stu procentach, firma dno, zero możliwości rozwoju i awansu. Pensje jak się jest cały miesiąc w pracy w granicy 1600 zl za haruwe jak w piekle. Nie docenia się tam pracowników ktoryn zalezy przez to ostatnio wiele osob odeszlo a szkoda bo byli naprawde fachowcami w tej dziedzinie a tak trzeba szkolic nowych downow. Nie polecam i sam stad odchodze. Pozdro dla hartownikow..

everlast

Człowieku nie warto. Za te traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) Zabieranie premii za nic. I zero podwyżek.

admin

Jak wygląda rekrutacja w firmie ZARMEN FPA SP.Z O.O.? Wiecie z ilu etapów się składa i czy ciężko się do nich dostać? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarmen Fpa Sp. z o.o. - Zdzieszowice

• Jak się pracuje w Zarmen Fpa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarmen Fpa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarmen Fpa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zarmen Fpa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zarmen Fpa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zarmen Fpa Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Zarmen Fpa Sp. z o.o.