Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Pracownicy Goleniów

Gdzie się podziały pieniądze z kasy zapomogowo pożyczkowej.zebranie w tej sprawie było w grudniu.teraz cisza cos czujemy że kasę przytuli ktoś inny a my zostaniemy (usunięte przez administratora).przykra sprawa.cos za długo ten notariusz sporządza akt darowizny.wielka ściema.żegnajcie pieniążki odkładane przez lata

Xd

To jak wkoncu przestój czy piątki wolne ?

Wiem
@Xd

Przestój

@Wiem

Wiadomo ile czasu ten przestój potrwa? Co roku tak macie czy tylko w tym jest jakiś kryzys?

Xxx
@Wiem

Jaki przestój, kiedy

Sylwia

Niby narzekacie a żadnych ofert pracy nie widzę? Poniżej piszecie o podwyżkach. a jaka jest podstawa dla nowego pracownika? Najniższa krajowa czy jak ma doświadczenie to może coś więcej wynegocjować?

Jak się pracuje z ludźmi z Swedwood Poland?

Luzik

Z ludźmi pracuje się ok,gorzej z liderami.Maja swoich faworytów i oni są pod ochroną,cały czas małe i lekkie elementy,a zwykły pracownik (usunięte przez administratora) Na dużych i ciężkich lub lata na inne działy????

@Luzik

Nie wierzę. Serio jest jakaś segregacja na lepszych i gorszych? Co szkodzi żeby zaproponować jakąś zmianę na jakiś czas?

@Luzik

Nie rozumiem dlaczego usuwane są wypowiedzi ludzi? Może zamiast usuwać złe rzeczy, to warto popracować by w zakładzie było lepiej. To jak liderzy traktują ludzi to skandal. Zero szacunku. A postaw się tylko to jest ryzyko że cię zwolni, da nagane, cokolwiek. A pupile mogą robić co chcą. Obgadywanie jest normą, krzyczenie do ludzi.

@X

Dokładnie tak się dzieje na nie jednym z wydziałów,a nie wygodne komentarze zostają usuwane.Moze czas najwyższy przyjęć się temu z bliska....

@X

To niby jak są traktowani pracownicy?? Za co niby mogą zwolnić??

Ja trafiłam na bardzo dobra ekipę.

@Nowy

Czyli, że co, loteria? A jaki dział?

Marzena

Skoro jest aż tak to czy ktoś to gdzieś zgłosił? Bo pisanie o takich sprawach sytuacji nie poprawi. Bardzo jest przez to nerwowo?

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
XXX

A co ta ruda i ta gruba na masz2 tam odpier.... dala jakieś szefowe czy coś))

@XXX

O kim tak w sumie i piszesz? I dlaczego od razu tak brzydko, w sumie nie wiadomo za bardzo o co chodzi... Co do tej Pani tak właściwie masz?

Jak szefostwo w Swedwood Poland traktuje ludzi?

Luzik

Jak niewolników w obozie pracy

Który?

Obserwator

Bardzo masywny.....

@Obserwator

A ilu tych kierowników tu w sumie jest?

Beata

Tylko jeden? Czy piszesz o jakimś z konkretnego działu pewnie?

jak to jest

Czy to prawda ze obecnie zakład ma przestój ?

Podwyżka

Podwyżki wszystkiego a pani dyrektor nie ma zamiaru nic do stawki dac. Chyba znowu w styczniu będą wielkie rozmowy przez 3 miesiące się ciągnęły aby tylko dostać 1 zł

Aleksandra
@Podwyżka

Tylko 1 zł? A mimo wszystko, co wreszcie przekonało dyrektor by tą podwyżkę dać?

@Podwyżka

A ile razy w roku chcesz podwyżkę? Była dopiero. Dodatkowo dostaliśmy półtora tysiąca, na wakacje zaraz dostaniemy. Wiem że ciężko i drogo, ale pomyśl że firmy też po dupie dostają. Myślisz że ich wszystko omija? Mniej zamówień, wojna, problemy z transportem, ty się ciesz że firma nie pada. Pewnie że mało zarabiamy, ale to w styczniu trzeba walczyć o większe podwyżki. Nikt Ci nie da 2 razy w roku.

@Aleksandra

Przecież dostaliśmy więcej niż złotówkę. Do tej pory było po ileś groszy, maks 60, teraz 1,60. Jest różnica.

@X

To czemu ktoś inny pisał, że dostał 1 zł ? Moze nie wszyscy dostali tyle samo?

Y

Związki walczyły walczyły i jak co roku nic nie wywalczyły. Jak zwykle jeden dostanie 70gr a drugi 10 gr a w sklepach wszystko drożeje a nasze pesje stoją. Tylko normy są coraz wyższe

obserwator
@Y

ale cos wam jednak podniesli , chociaz normy :)

@obserwator

A do się wyrobić te normy czy nie ma szans?

@Marzena

Zatrudniłem się w tej firmie po 8 latach i stwierdziłem że jest jeszcze gorszy (usunięte przez administratora) niż był . Normy z kosmosu wzięte , myślą że nowy pracownik po 3ech dniach będzie wszystko umiał , trza dygać te ciężkie deski a jak są posklejane to w ogóle jest ogień i nerwica bo trza (usunięte przez administratora)dechami by się rozkleiły . Dali 21 zł na godzinę i umowę na start na rok czasu . Strzeliłem sobie tylko w kolano przyjmując się ponownie do tej firmy . To już nie na moje siły i nerwy .

@Nowy

Serio po 8 latach się tak posypało? 21? A ile miałeś wcześniej? W sumie to co tu jeszcze według Ciebie się pogorszyło?

@Beata

Wcześniej miałem operatora ale pracowałem na innym dziale a to co się dzieje na lakierni to jest masakra . Powsadzali komputery do maszyn które ledwo zipią i myślą że to będzie działało . Operatorzy chodzą w.....i i wydzierają się na nowych pracowników , nie dziwie się że brakuje ludzi na tym dziale bo co tam się wyprawia to przekracza wszelkie granice , Ja w sumie tez tam długo nie popracuje bo się tylko zajeżdżam fizycznie i psychicznie

Piękne informacje nadciągają z mojego miasta że nowa firma daje na start 24 zł a ikea dała mi tylko 1 zł i przepełniony autobus do pracy. Ciężka decyzja

Gdzie tyle dają?

Maria

Ikea dała Ci 1zł ale czego? bo nic z tej wypowiedzi nie rozumiem. jesteś kierowcą?

Rr
@Maria

1 zl brutto podwyzki

@Rr

Jeszcze brutto..Wy żartujecie czy tak poważnie?

@Beata

Poważnie on pisze. Od 1 zł do 1, 50 podwyzki.Operatorzy ciut więcej, ale czy każdy to nie wiem. Ikea płaci chyba najmniej, tylko wyższe stanowiska mają jakąś tam godną wypłatę

Oj ciekawi mnie czy te mega podwyżki zatrzyma operatorów najpierw lakiernia się zwolni później maszynownia a uzdrowiciele będą podkręcać normy.

X

Nie sądzę by zatrzymało ich to. Raczej po cichu dostaną podwyżkę od majstra, wtedy może...

Jacek

Jacek na homaga. Darek na rilesy. A góral na Ukrainę .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Swedwood Poland?

A

Nie

Jak tam koledzy i koleżanki zadowoleni wszyscy z tego wyrównania plac haha. Ty pracujesz 16 lat w zakładzie i masz 21 lub 22 zł a taki Ukrainiec na dzień dobry ma 21 i nadgodziny. Zobaczymy co związki wywalczą bo inflację wszystkich siegla a nie tylko nowych i ukraincow.

Y

Koniec stycznia się zbliża a tu jeszcze nic nie słychać o podwyżkach. Ceny mebli poszyblwaly do góry a nasze place stoją w miejscu. Wszystko poszło w górę ale zarobki w Ikea nie. Zachęć kolegę aby przyszedł do ikea dostaniesz 1300 brutto hahaha w innych zakładach dają więcej

@Y

Skończy się lista chętnych do pracy za kwotę którą starcza tylko na rachunki i jedzenie. Ludzie rozglądają się za inną pracą, a i Ukraińcy już wiedzą że 2500 to nie jest kwota za jaką chcą pracować.

Podwyżka

Oj ludzie odchodzą aby więcej zarabiać a pani derektor nic z tym nie robi. Nie chcę dać ludza po równo tylko jak zwykle temu 20 gr. A temu 50 gr a tego lepiej lubię to 2zl. Ja bym proponiwam zatrzymać wszystko i strajkować

@Podwyżka

Dlaczego się zgadzam? Bo zarobki 2500 czy 2700 przy obecnej inflacji to marny grosz. Za taki (usunięte przez administratora) jaki mamy takie (usunięte przez administratora) pieniądze. Ludzie będą uciekać pomału, nawet Ukraińcy odchodzą. Co wtedy zrobi dyrekcja.

Stefan
@Podwyżka

Pani detektor nic nie da od siebie bo nie chce. Wytrze sobie buzie matrycami i zrobi to rękami mistrzów . Czyli jak co roku tradycyjnie. A strajku i tak nie będzie . Przecież ona nienawidzi produkcji bo jej nie czuje. Ta kobieta zza biurka nie powinna wychodzić .

Dobre plotki słyszałam że jakiś jest w planach strajk gdyż pani dyrektor się nie zgadza na podwyżki i ma gdzieś ludzi.

Podwyżka

Literówka się wkradła w słowie dyrektor haha

X

Ikea zaczyna sprawdzać certyfikaty covidowe. Niezaszczepieni stoją w kolejkach i czekają. Segregacja sanitarna w ikei się zaczęła. Potem przyjdzie kolej na pracowników. Firma która była tak przeciw segregacji stojąc np w obronie lgbt, teraz segregują ludzi na podstawie subskrypcji u pfizera.

X

,, Produkujemy dużo i solidnie, ale są to produkty niskomarżowe. Przemysł meblarski wykorzystuje tanią siłę roboczą i wysoką jakość polskiej produkcji.,, To napisano w artykule tlumaczącym czemu podnoszą ceny w sklepach. Jednym z powodów jest to że pracownicy napewno upomną się o podwyżki. Ale jak fajnie nas nazywają,, tania siła robocza,,. W innym artykule czytam że Ukraińcy już nie są aż taką tanią siłą gdyż szukają lepszych zarobków i upominają się o podwyżki. Tylko my Polacy jak beduini pracujemy za mniej niż 3000 miesięcznie. Dużo ma ledwo 2500. Tymczasem lider potrafi mieć pensje 4300.Jak duża różnica w zarobkach , odechciewa się tyrać gdyż pensja starcza na kredyt i rachunki

Już jest styczeń podwyżki wszystkiego gaz, prąd, smieci itp a w zakładzie nadal są rozmowy na temat podwyżek. Dać czy nie dać podwyżkę.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 11 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.