NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

ciekawostka

a Ujek Darek załozyl fajny kurnik na listopadowej i kwoczki na jaja sodzoł? A wiecie kto z tego skorzystoł? (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Tomek199292

Witam Prosil bym o jakis namiar na alfe? Czy jeszcze jakies agencje rekrutuja tam pracownikow bo interial i lavo juz nie??

Ja mam jeszcze 1 pytanie czy majstrowie z czyszczalni fst wiedzą o tym że praca do za 5, 13:55 nie jest zgodne z systemem BHP? Bo powinno się kończyć za 15 a jak puzniej chcą to niech SB sami ulane matoły sprzątają gdzie są inspektorzy spoleczni

@578666

Pracuje się o 6 do godziny 14:00. Podaj w takim razie ten przepis BHP :)

@146545

Nigdy nie.widzialem.zeby tammktos o 13.55 pracował ????

Swierszczu

Algido spójrz w lustro

Ilona
@ElCovidianteNemakojakotako

Czytam Was i nie wiem, ile w końcu w Nemaku jest godzin pracy na produkcji i czy nadgodziny są płatne. Firma akurat nie szuka ludzi https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/1283/nemak-poland-sp-z-o-o-// Ale zaraz może się to zmienić więc może dowiem się od Ciebie, ile dostaje na rękę oczyszczacz i czy za nadgodziny stawka taka, jak normalnie?

Abc

Później "ò"zamknięte

Ader

Później "ò" zamknięte ;) Nie dziękuj

Gulkota
@Ader

Nie o zamknięte tylko gościu zastanów się nad tym że każdy pracownik powinien mieć czas 15 min przynajmniej albo nawet 5 góra 10 min więcej na za trzymanie roboty i posprzątania swojego stanowiska w 5 min ty downie to niekiedy się nie zdążysz przebrać bo człowiek to nie maszyn a

Wirus
@Gulkota

Ja to pamiętam jak mnie kupa goniła kiedyś im w Nemaku... Majster (usunięte przez administratora) mnie że gonię po kiblach a.nie.robie..i prawie się posralem

Seba
@Wirus

Całkiem serio mówiąc powinieneś zes.rać się majstrom centralnie pod ich budą i powiedzieć, że nie zdążyłeś do WC.Może wtedy docenili by pracownika.

wentylacja i dobre warunki

A jak wentylacja na halach, z tego co wiem jest sfałszowana - rury bez jakiego kolwiek luftu. Alonsica długo gziła jaja.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
pytajnik

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds. zakupów?

Jamnik
@pytajnik

Takie rzeczy omawia się na rozmowie rekrutacyjnej a nie na forum. Jeśli chcesz się dowiedzieć wyślij CV i jak Cie zaproszą to się dowiesz jakie pieniądze są proponowane.

@Jamnik

Wiesz, jeśli chodzi o dokładną stawkę to oczywiste, że jest to kwestia dogadania się z pracodawcą. Jednak znajdujemy się na forum pracowniczym i jednak po to tu właśnie wchodzą ludzie, by dowiedzieć się chociaż mniej więcej na co można liczyć w danym miejscu pracy. Tak więc może podałbyś chociaż widełki wynagrodzenia, które można uzyskać w Nemaku? Czy obowiązują jakieś świadczenia dodatkowe?

Jamnik
@Karolina

Zależy od doświadczenia, wykształcenia i innych czynników. Bez tego nie da się podać widełek płacowych. Jednak w NPOL zarabia się bardzo dobrze w porównaniu z innymi firmami w rejonie. Co roku podwyżki i bogaty pakiet socjalny.

Blood

Witam, chcialbym sie zapytac jak wyglada praca na odlewni aluminium bo zaproponowano mi tam prace jako pracownik fizyczny. Niestety mam epizod szpitalny (zator pluc) i obawiam sie troche o zdrowie. Z aluminium mialem do czynienia jako spawacz no i wiem, ze wdychanie tego na zdrowie za dobrze nie wplywa.

Vox
@Blood

Robota pewnie na czyszczalni powoszenia 7 lat i może cię ktoś zauważy że jesteś kolejnym frajerem do roboty przez ich spółki porażka

Żałosne żeby o osobach, które już ponad rok nie żyją takie rzeczy pisać. Nie jest Ci wstyd w ogóle pisać takie rzeczy? Musisz mieć nierówno pod sufitem gościu. Pamiętaj, że nikt w sieci nie jest anonimowy.

Ty

"Pamiętaj, że nikt w sieci nie jest anonimowy" Mylisz się! Wystarczy dobry VPN i jesteś anonimowy.

Tomv
@Ty

Teraz nie obrażając nikogo nie ze bym pisał wcześniejszy komentarz bo nie pisałem i tego nie pochwalam mam jedno pytanie bo na tym forum więcej panów królewiczów niż umysłowych mam takie proste pytanie czy wy za te odżywki do ludzi pracujących prosicie się o (usunięte przez administratora) za brama czy jak??? Każdy jest człowiekiem i prosi o dobre postępowanie ajak nie to bd trzeba łapanki na was zrobić za brama po to się w głowie nie mieści jaki macie brak szacunku do ludzi pracujących

kanibale nemaok

Njaważniejsze z kim ujek Darek z heppą Kazirodczkowską płody jadali ? Jakie płody jadali????

szary kołnierzyk

Najlepsze czasy to jak Ghizolfi był szefem potem już tylko gorzej było

Abcd

Czy wy nie macie słowników?????? Przecież wszystkie komentarze są z błędami ortograficznymi ! Koszmar jakiś,jak próbujecie wypocić marne zdanie to chociaż sprawdźcie pisownie!

Beret
@Abcd

Sami poloniści tu pracują? .Nic dziwnego ,że takie (usunięte przez administratora) się dzieje w zakładzie.

Jakie teraz są zarobki w przedziale mniej więcej na oczyszczalni ?

worker

ma ktoś nr do kadr?

Trek
@worker

Tak. Ale po co jest potrzebny ten numer?

worker
@Trek

chce wiedziec czy jest praca. kiedys pracowalem i bylo super

@worker

oferty są na aplikuj i pracuj.pl

Polak

Z jakiej racji nemak ma tarczę z Polski. Po pierwsze to firma z Meksyku i to oni powinni ratować swoje firmy bo wszystkie profity z działalności nemak idą do Meksyku więc z jakiej paki pobieracie kase z Polski. Tarcza miała chronić polskie przedsiębiorstw A nie obce kapitały.

dofinansowanie
@Polak

Jakie to ma znaczenie? Może pomogę jeśli nie wiesz o czym piszesz,składki płacone są w Polsce na fundusz do Polski (jaki to pewnie cie nie interesuje) z którego jest wypłacane dofinansowanie.

Polak
@dofinansowanie

Nemak Niemcy nie biorą nic że swojego państwa A wy nie dość że najmniej płacicie polaką że wszystkich nemakow to jeszcze na Polsce zerujecie

pracodawca
@Polak

A dodoajmy , że nobel 2013 roku dla najlepszego pracodawcy, bez jakiegokolwiek problemu ujek otrzymał bezpośrednio po śmiertelnym wypadku. Czyli ta firma jest SATANISTYCZNA. Nagradza za zło, szerzy zło. A kto bierze kaskę żeby zło promować i pompować w Polsce?????

To ja
@Polak

A w tej meksykańskiej firmie w Bielsku-Białej to ilu Meksykanów straciłoby pracę w razie jej zamknięcia, a ilu Polaków?

It's me

A'propos zarobków - popatrzcie jakie auta stoją na parkingu zakładowym (nie mówię o parkingu Szefostwa) a później mówcie, że tam się słabo zarabia

Hyc o podlige

Szkoda co się wypowiadać o tym zakładzie chcą zastraszac pracownika żeby nie brał swojego urlopu bo pozwalniali ludzi i nie ma kto robić a potem rzucaja pracownikami jak szmatami na inne wydziały szkoda co mówić o tym zakładzie z ludźmi na żywca grają w h.... Ruszt robota zapisz się na weekend (usunięte przez administratora) y cię gdzie indziej oszczędności oszczędności i tyle od nich usłyszysz chyba że jesteś umysłowy i(usunięte przez administratora) To coś znaczysz w tej firmie bo tak to wszyscy vie mają w (usunięte przez administratora) a każdy wie jakie pieniądze nemak bierze na tarczy kryzysowej i innych sprawach ale(usunięte przez administratora) Nie wyszły mamie i wstyd się im przyznać

Huk
@Hyc o podlige

A jeszcze mało do tego nie wiem czy te nieroby nie wiedzą że urlop i pujscie oddania krwi jak kierownik albo majster zastrasza to jest (usunięte przez administratora) ruszcie lepiej szmaciarze umysłowi tyłki roboty a nie na zdalnej pracy siedzicie bo podobno taka ciężka sytuacja

Ujek Darek jak już nie miał się jak zemścić na swoich ziomalach , to nasłał Scatmenów, aby dobrze skoplli i zjechal glinioki PSEUDOpolakom. Jak ktoś nie ma przynajniej 50% Piasta w sobie , albo 75% Scatmena, to gliniok będzię całyy w dziurach, podziękujcie Ujkowi Darkowi.

Narodowiec

Żeby się dostać do nemak musisz porobić przez pseudo spółka którą Ci naobiecuje cudów na kiju. Przyjdzie grudzien i powiedzą Ci pa odezwiemy się w marcu żeby Ci nie dal żadnej premii na święta ale dadzą Ci pod choinkę wypowiedzenie .Lata takich praktyk i jak kiedyś do nemak waliły tłumy tak teraz nawet obcokrajowcami nie gardzą bo wielu dobrych ludzi pozwalniali A faktycznie robili A obiboków co mieli plecy brali pod nemak . Zaznaczam że od 11 lat pracuje w Nemak ale mówię jak jest bo wielu dobrych pracowników firm zewnętrznych pozbywaliscie się jak smieci A ci ludzie naprawdę robili i byli zawsze dyspozycyjny także tak to wygląda nie masz pleców znajomości ciężko pod nemak

@Narodowiec

Pozbyli się też sporo obiboków, leni i matołów????

@ElCovidianteNemakojakotako

Zgadza się też byli wśród tych osób wyżej wymienieni ale szczyt bezczelności jest taki że zwolnić człowieka na święta Bożego Narodzenia A w marcu dzwonić czy nie chce wrócić. Dlatego teraz nawet agencje pracy randstad szuka pracowników bo opinia poszła jak Tu jest A chętnych nie ma

@Narodowiec

Przecież to agencja pracy tymczasowej czego się spodziewałeś ????

@ElCovidianteNemakojakotako

Kandydatą którzy chcą tu pracować warto mówić jak jest naprawdę aby się dostać pod nemak trzeba mieć znajomości inaczej nie warto sobie głowy tym zakładem zawracac

@ElCovidianteNemakojakotako

Słabo jesteś poinformowany Interial Lavo Alfa to były spółki nie agencje alfa apt ì randstad to są agencje pracy

Swierszcz

A to co w agencji robisz 3 kąta i jest dobre ale do biedaka się nie nadajesz

OBAJTEK

Jak taki zakład może zatrudniać pracowników przez agencie. Pracujesz w nemaku a zatrudiony w Alfie i nie masz pewności ze Nemak Cię zatrudni .

Eryk
@OBAJTEK

Ty Obajtek :) A ty nie masz czasem jakieś nieruchomości do kupienia na Mazurach? Może tym się zajmij a nie szukasz sensacji w necie ;D Jeśli nie masz choć trochę pojęcia na temat zatrudnienia w takich firmach jak Nemak ( a i jeszcze większe zatrudniają przez agencję bez gwarancji zatrudnienia w głównej firmie ) to rozmowa z tobą nie ma sensu.. Wesołego jajka :)

@OBAJTEK

Panie Obajtek. Nemak to nie Orlen. Tutaj się pracuje, a nie pozoruje pracę i zarabia na szwinglach. Aby być pod Nemak trzeba przejść lata próby, walki o lepsze jutro. Nie ma śmiechu i chichu. Tu nie ma petrodolarów tu są euroalu Panie.Obajtek

Alfa & omega
@Eryk

Ktoś ma rację robimy czarna robotę w tej firmie jak zostali potraktowani ludzie z elteha wywaleni bo pandemia sra ta tata a w grudniu zostańcie bo jednak potrzebni jesteście guzik prawda ale mają nowych żołnierzy kow do ćwiczenia ...

A&o
@Alfa & omega

Dodam jeszcze że to to wszystko firma rodzinną ten ma brata ten teścia a inny pół rodziny to jak my że spółek się dostaniemy do fammily

Koszul
@OBAJTEK

Przy odrobinie szczęścia jest szansa że cię zatrudnia po pierwsze musisz robić nadgodziny być na zawołanie bywało tak że po ostatniej nocce 7 jechałeś na 14 na 2 zmiane. Po 2 nie możesz chorować i po 3 musisz mieć plecy bo inaczej nie ma szans co najwyżej Ci w grudniu podziękuj A szczyt bezczelności w marcu zadzwonię czy nie chcesz wrocic

Człowieku nie masz za grosz rozumu, klasy, empatii, kultury...Ręce opadają, że takie oszołomy są między nami. (usunięte przez administratora) intelektualne...

covid empatia

właśnie covid niszczy ci płuca a potem (usunięte przez administratora) ci reszte organów, a w szpitalu w okolicy miejca nie a bo wszyscy zdychają, karetka (usunięte przez administratora) nie wie gdzie cie zaiweść ...... (usunięte przez administratora) miłego zdychania na raty

@covid empatia

czytaj ze zrozumieniem. jeszcze raz. pooowooolii

Idź Pan pracować do magla a nie w Zakładzie - bo pierdzielisz plotkarzu gorzej jak dwie stare baby z oscypkami na targu

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.