NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

Nie robek

Witam zauważyłem że najwięcej tu srają nieroby z utrzymania ruchu. Chowają się po kibkach które są prze znich obsrane a puzniej siedzą na kawce. Największe nierób Nemaka to utrzymanie ruchu i remont.

Chwytak

Ja mam jedno pytanie na tym forum bo więcej tu umysłowych niż pracujących po co wam kurtki jak mówicie ze pracownikowi to jsię nie należy i bd narzekał pytam czemu nie przejdzie cięcie z hali na hale bez kurtki w koszulce tylko graliście się jak małe dzieci przy piecyku w biurze czemu gonił iście za kurtkami i piecykami do biura bo wam zimno było pewnie ale pracownikami po co się przejmować jak oszczędzone pieniądze i same gwiazdy kurtki mają i zero kultury do ludzi tylko ciekawe jakby się ich spotkało za brama czy by byli takimi barmanami?

Ziemianin
@Chwytak

Cześć, pomijając twoją pisownie chciałbym tylko dodać że Nemak Poland to jest odlewnia aluminium, a nie bar ;D Więc barmanów tu nie znajdziesz. No chyba że poszukasz na forum Go work Warka strong ;) Pozdro

Ziemianin

Panie Hory, jak ja wcześniej pisałem i wytykano mi błędy to się nie spinałem tylko przyjąłem na klatę... więc czemu i ja tego nie mogę komuś pokazać błędu ?? Masz z tym taki problem? Panie obrońco ... A roboty się chwycę kiedy ja będę chciał a nie jak mi jakiś internetowy napinacz powie... :D Tak że miłego wieczoru Panie Hory.. ;)

Kosmek

Cześć, czy są jakieś wieści odnośnie podwyżek :)? Będą w tym roku?

Rolling Stone
@Kosmek

Idealne miejsce na tego typu pytanie. Gratulacje ????

Beata
@Rolling Stone

Kurde a gdzie profesionalizm ? :P

@Beata

I gdzie PIP Bielski sałaciorze ..... sałatka była dobra dla dwuzębnych królików???? gdzie kórtki, buty, rękawice , maseczki, ochrona przed wymrozeniem, ujek Darek mioł sałatę w kapsie sałaciorze zjadły i dla parobów nic nie zostało....

czasem się dziwie, że nikt HR albo innego działu nie wystąpi o Twoję IP a potem dla przykładu nie wywali...szok jakie świry pracują między normalnymi ludźmi.

Neutralny Obserwator

Życzę wszystkim Wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Żeby się wszystkim pracownikom poprawiły warunki pracy na wymarzone, a pracodawcom żeby trafiali do nich najlepsi z najlepszych pracowników :) są to szczere życzenia dla wszystkich , bo patrząc na te dziwne czasy które nie są korzystne dla żadnej ze stron, to chyba tego jak trzeba najbardziej.. oby te niepewne czasy się skończyły i każdy mógł żyć i pracować w spokoju . Tak że wszystkiego Najlepszego dla wszystkich z Nemak Bielsko Biała :)

gaz do dechy
@Neutralny Obserwator

Żeby się wszystkim w Bielsku dobrze z (usunięte przez administratora) memlocyskiem pracowało, to PIP musiałby wydać nakaz dotyczący instalacji gazowej w tej tragicznej firmie, żeby pół bielska z hukiem w powietrze nie wyleciało.

@gaz do dechy

Tragiczna firma, (usunięte przez administratora) konfidenci, źli liderzy, słabe pieniądze, nie fajni kierownicy, za małe podwyżki, brak kurtek, złe związki, daremna stołówka, itd. itd... I tak w kółko.. A i tak każdy tu narzekający na Nemak dzień w dzień , tydzień w tydzień, zapiernicza do zakładu i w tych jak że tragicznych warunkach, za te marne pieniądze, w towarzystwie tego niedobrego kierownictwa, w zakładzie bez perspektyw, zaraz po spożyciu tego niedobrego posiłku, robi i będzie robić... I ani wam do głowy nie przyjdzie żeby ruszyć tyłek do innego zakładu... Bo wam tu dobrze.. jak byście byli takimi kozakami w życiu jak w necie to już dawno byście zrobili wszystko żeby poprawić swoje warunki pracy... A tak tylko płaczecie na forum.. przypominam że każdy jest kowalem własnego losu... Miłego wieczoru :)

Kocham Nemak
@Zadowolony pracownik

A ja się przyznam..lubię tam pracować szczególnie dziś...jak wypłata wpadła..żona zawsze mówi że super zarabiam...w sumie (usunięte przez administratora)wale 8ha kasa jka talal

@Kocham Nemak

Można być zadowolonym ? No można :) nie urobi się a zarobi :D moja Żona również jest zadowolona :)

Mejer
@Zadowolony pracownik

Dokładnie, jakby chociaż 50% z internetu przelać na życie te słowa, to bylaby dużo lepsza kasa, ale po co jeśli wszystkim jest dobrze i nie maja jaj się odezwać : )

Gigo
@Mejer

Bo niby ci co pod ksywką w necie szkaluja jaja mają,Tak?

Hgsrg

Lecz się człowieku! Obrażasz zmarłego człowieka!

@Hgsrg

Hej, nie odpisuj proszę temu komuś na takie wpisy.. dla niego to pożywka typowego trolla... A po jego wpisie widać jak ma życie rodzinne poukładane... O szacunku do innych on nawet nie słyszał. Więc nie traćmy czasu ani nerwów na coś takiego. Miłego dnia

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.

@Uuuhh a czemu chcecie odmówić pracy w weekendy?

Ciekawy

Witam, czy NEMAK kończy wylewanie glowic volvo? Czy to prawda ze sie przenosi do innego kraju?

Franek

Praca fizyczna jest przez agencję pracy tymczasowej czy bezpośrednio przez Nemak?

Maniek
@Franek

Tylko i wyłącznie przez agencję pracy tymczasowej

1hehe2hehe3hehhe4

Trzeba się wypisać ze związków najpierw straszą zwolnieniami a teraz praca ruszyła i chc każac robić cały czas co to za związki jak nie stają w obronie ludzi zdalnie wypoczywaj w domu mogli by trochę śrubować pracy a nie gwiazdorzenia jeden ze związków za taką polityka drugi za taką a i tak czerpią korzyści z jednej polityki i pośmiewisko z siebie robią ???????????? i jeszcze straszą pieniędzmi na święta niech wynagrodzą pod......... Ale ludzie normalni ich rozliczq

Nie związkowy
@1hehe2hehe3hehhe4

Człowieku, czy ty naprawdę nie rozumiesz sytuacji? Jest kryzys gospodarczy, pandemia, każda firma stara się reagować na sytuację w miarę mozliwości. Naprawdę uważasz, że ktoś dla zabawy ogłasza zwalnianie ludzi lub ich zwalnia? No błagam ...A jak Ci tak źle w tym Nemaku (choć chyba nie aż tak, skoro na nocnej zmianie masz czas, żeby neta przeglądać i bzdury wypisywać), to droga wolna. W B-B jwielu pracodawców jest. Znajdź lepszego. Pozdrawiam z "odpoczynku na zdalnej" (10-12 godzin pracy dziennie)

@1hehe2hehe3hehhe4

ciesz sie leniu ze masz robote. Pewnie, najlepiej 1000 netto niech posniosa bo nie bedziesz robil. Prosze, zacznij pierwszy strajk :)

Xxx66666
@Andrzej

Szkoda mi na ciebie słów widać że jakiś PrOwOKaToR z CB który chce się tylko dowiedzieć gdzie pracuje kulturalnie pod........ I zabłysnąć chwycić roboty to możesz ty się a nie usuwanie prawdy co ludzie piszą (usunięte przez administratora) A wy chodzicie i uprzejmie donosicie a ludzie uczciwie pracują w (usunięte przez administratora) nie ala a wy co robicie zdj emaile i tv z znajomymi powinny być oszczędności na takich i Pinna napisać że każdy uprzejmy podpierdalacz i donosiciel powinien 2 tygodnie stanąć do roboty i (usunięte przez administratora) A nie gwiazdorzenie

@Xxx66666

a z CB LeSeR :) sory ale nie ma uczciwego traktowania jezeli >80% to obiboki

5bnnnn
@Nie związkowy

Co chwalicie się wideo rozmowie na chwilę że jesteście bez piwa albo nie wiadomo czego dobrego nie ośmieszajcie się każdy wie że dobrze na tym wypoczywaxie

Mmmmyyy
@Andrzej

Chyba mówisz o sb gwiazdorze

Yyyuhuhu
@Andrzej

Lesser to może z cb jest ludzie (usunięte przez administratora) Robią to co do nich należy przyjdzie gwiazda z KAIZENA ze stoperem i dokłada co raz więcej roboty bez żadnych zasad BHP i jeszcze najlepiej na najtańszym sprzęcie żeby oszczędności były a on świecił przykładem w gazetce Nemaka jako mistrz tej firmy po co są te audity i BHP skoro pytają o to co sami łamią te nieroby ale wiadomo lepiej robola ukarać żeby te nieroby miały korzyści teraz w tym zakładzie to tylko e-maile e-maile i jeszcze raz szkoda że SB te imbevyle jeszcze nie zaczęli pisać w jakich skarpetkach przyszli do roboty a potem odpowiedź tłumaczącą ze zdjęciem ze jednak się pomylili śmiechu warte

Yyyuu
@Nie związkowy

Bd rozumiał jak nie bd emaili nierobów i uprzejmych sprzedawców którzy za brama powinni zarobić opo zębach trudna sytuacja jest dla ludzi którzy coś robią i chcą robić a nie dla gwiazdorów podpierdalaczy teraz chcecie wszystko na telefon myślicie ze pracownik się rozdwoi ale i tak umysłowych może być 40 w 1 pomieszczeniu najwyżej szybe przyciemnia albo powiedzą umysłowym że opierdalają z premii robola to wszyscy ucieszeni

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

mistrzu

Pewnie, wystarczy mieć głowe na karku, ręce i chęci do pracy

fałszowanie znaków CE

A co to znowu derekcja nakrynco z fałszowaniem znaków CE na maszynach , rozsyłają oferty żeby przebiać maszyny, konkrtenie sterowanie i udawać producenta maszyny (czyli kraść prawa producenckie), a potem żeby było śmieszniej podwykonawca ma dokonać przestępstwa i wydać tylko minimalne wymagania. Ta firma i ten zarząd to (usunięte przez administratora)

Majster

Kiedyś ktoś jak powiedział że w nemaku pracuję to oczy druga osoba robiła że wow Fajna praca fajnie się zarabia .mogę tylko tyle napisać że jak się ma tylko w tej firmie znajomości w szeregu pracowniczym wśród liderów to i do końca nie będziesz traktowany jak człowiek zawsze za plecami wiadomo jak każdej firmie będą cię obgadywać że leser i taki owaki mimo że będzie wylewał po tych siebie druga sprawa Co to znaczy fajnie zarobić 3000 na rękę to jest fajnie czy 6000 za 30 dni pracy która opcje wybieracie bo faktycznie pierwsza opcja jest pewna a druga tylko gdy jest robota. Nie polecam zakładu Teoretycznie wszystko jest okej a w praktyce trzeba trochę tam popracować aby się przekonać Jaki tam jest bazoł na strukturach

Relacja
@Majster

To może porozmawiamy o tym jak się pracuje na strukturach? Czy wolisz nie tykać tematu bo może wyjść kwas i normy pójdą do góry? Dla mnie nie ma problemu sypnąć konkretami i udowodnić, że mam rację. Polecam spróbować sił w innym zakładzie, jak cię rzeczywistość łagodnie mówiąc uderzy w potylice to docenisz to co miałeś.

Wirus
@Relacja

Czekam na konkrety.

@Majster

Gosciu a w jakiej firmie nie beda Cie obgadywac jak masz znajomosci ? :) chyba tylko u malego prywaciarza. Kubel zimnej wody na glowe Ci sie przyda !

nemok
@Relacja

A ja wiem, że najlepiej mieć dobre nazwisko, bo to wiele dla kadry zarządzającej znaczy. Znaczenie nazwisk jest mistyczne - najlepiej po jakimś zbrodniarzu, albo znanym pedofilu, co dzieci hurtowo gwałcił. wtedy to zostaniesz szybko w strukturach nawet kierownikiem do spraw pieprzenia kotka za pomocą młotka. Abo derektorem co dłupie w nosie paluchem i łazi wiecznie na podwójnym gazie.

maniek
@nemok

Zabawne są te Wasze teorie spiskowe... Wchodzę sobie czasem tutaj, żeby się pośmiac :D

Witajcie. Czy po przyjęciu do Nemaka przez tą firmę Alfa jest szansa na przejęcie przez Nemaka bezpośrednio, czy pracuje się pod tą Alfa do(usunięte przez administratora)śmierci? :)

Nie masz
@Marcin

Nie masz znajomości nie masz nemoka

Szary robol
@Marcin

Dokładnie. Nie masz co łudzić , czy przez Randstad czy alfę u tak Cię (usunięte przez administratora)Randstad przynajmniej napisał uczciwie w ogłoszeniu na okres dwóch miesięcy lub dłużej.

yyy

@xxx to ich stała praktyka?

Abc
@yyy

Od 2 lat niezmienna

xxx

Są!!! Są!!! Stary wstawaj !!! Są przyjęcia do Nemoka!!!! Porobisz trochę !!!! A przed świętami Cię wywalą !! ????????????

Lfgnm

Niektórzy umysłowi jak wymyślają coś głupiego do roboty to powinni ponapiepszac z 2 tygodnie na maszynie czy gdzie indziej żeby przemyśleć swoje postępowanie bo wydrukować kartkę i szkolenie zrobić to każdy umie

Xxx678
@Lfgnm

I najlepiej jakby trafił na maszynę i robotę żeby wszystko się pier....... Musiał gonić i ani jednego odpoczynku dla takiego panna jak wymyślil niech sprubuje jak się fajnie to robi

@Xxx678

Dla przykładu panowie szefowie z Kaizena którzy pięknie uśmiechnięci w gazetkach wychodzą zakładu czy zdołają (usunięte przez administratora) Robotę z tymi icg dodatkowymi wymysłami

lewe szkolenia?
@Lfgnm

To fałszowane są szkolenia? przecież to przestępstwo. Ktoś powinien skontrolować dział szkoleń w tej firmie.

Gg
@lewe szkolenia?

Nie dział szkoleń a pod......... Dyrektorów i majstrow bo myślą że są świeci a nie są

robol

Witajcie, są przyjęcia do Nemaka? Jeśli tak, gdzie można złożyć aplikację/ zadzwonić?

Nie
@robol

Nie ma

Vox
@robol

Randstad Polska

ploty
@Vox

kolego - nie powtarzaj plotek, brak ofert od miesiaca do nemaka.

Czesiek z poczty

Przynajmniej macie prace, nie wszyscy mają to szczęście... I to jeszcze w tak złym czasie... A jak piszesz żeby unikać pracy w tej firmie to po zdegradowaniu złożysz wypowiedzenie czy będziesz jednak dalej w tej "złej" firmie pracować? Nie pytam złośliwie, pytam ze zwykłej ciekawości... Miłego wieczoru i dużo zdrowia życzę wszystkim...

Vox

A przepraszam szanowne grono że zapytam inżynier to kto niby taki sam robił jak kazdy Kowalski co swe paluszki sobie zabrudzi tak samo pobiera pieniążki z kasy zakładowej

Tt

Od razu widać że na tym forum sami uprzejmi ludzie siedzą bo jak się o nich prawdę pisze odrazu więcej zgłoszeń sami pod......... Z ulizana korona na glowie

DziwnyTenŚwiat

Co Tu dużo gadać. Na początku wydawało się fajnie, planowało się przyszłość z tą firmą. Ale jak sie na lidera daje dzieci, które nie mają szacunku do starszych, nie mają dzieci i chodzą szantażują, grożą to się zaczyna psuć atmosfera. Robisz robotę, znasz się na niej, bo w końcu codziennie ja praktykujesz i nic nie osiagasz, ale jak chcesz zrobić karierę w Nemaku to mogę poradzić jedno- lizać anusa przełożonemu i donosić na innych. A jeszcze lepiej po pracy robić coś dla lidera, a wtedy w pracy możesz chodzić i spacerować, a jak coś Ci nie wyjdzie na linii to beknie za to Bogu winny inny pracownik. Całe życie uważałem, że uczciwością i pracą ludzie się bogacą.. Nie ma w tym ani krzty prawdy. Ktoś napisał, żeby zgłaszać takie rzeczy... Haha, pójdę do kierownika to zgłosić to jest równoznaczne z nie przedłużeniem umowy..Degradacja stanowiska na rzecz kolesiów. Robisz coś od dłuższego czasu i wiesz, że jesteś dobry w tym co robisz, ale to nikogo nie obchodzi, liderzy i tak Cię wyrzucą gdzieś indziej, bo jego koledzy przecież nie będą na kątówce latać.. Ustawiaczy 3-4 z czego jeden coś robi, a reszta pochowana na telefonach siedzi, ale to na Ciebie będą gadać, że nic nie robisz, bo sobie pójdziesz czasem papierosa zapalić. Widzisz, że od godziny czy dwóch stoją z daleka od kamer i sobie śmieszkują, a jak ich poprosisz, żeby Cię zastąpili, bo WC czy szybka fajka to nagle maja ręce pełne roboty, albo nie potrafią pracować tam gdzie Ty, albo powie, że za 15 minut przyjdzie, a potem przez następne 3h ślad po nim zaginął. Na nockach sobie śpią na zmianę pochowani, a jak Ty sobie tylko usiądziesz na chwilę, bo jest awaria linii i nie ma sztuk to już Ci roboty szukają, a nogi bolą jak stoisz ciągle 8h. Jedna wielka komuna! Drogi przyszły pracowniku Nemaka, jeśli nie masz znajomego/krewnego na dobrym stanowisku to nie zagrzejesz długo miejsca. Zwłaszcza jeśli umiesz się odezwać i walczyć o swoje. Takich nie chcą, wolą cichych, którzy będą ślepo wykonywać polecenia z obawy przed utratą pracy. Wszystko rozumiem, ale żeby Polak Polaka tak traktował to jest hańba!

^^^
@DziwnyTenŚwiat

dokładnie tak jest!! lider z czyszczali sobie spi na kazdej nocce widac go na początku zmiany i potem na końcu . zero szacunku dla pracowników

Mieczysław
@DziwnyTenŚwiat

W sposób dosadny scharakteryzowałeś osobę Lidera w NEMAK POLAND - ale oczywiście szanujemy tu zdanie każdego użytkownika. Tak naprawdę w małym stopniu opowiedziałeś o tamtejszych warunkach pracy. Czy pracodawca wynagradza Was, oferując jakieś dodatki pozapłacowe?

Nope
@Mieczysław

Social mają w porządku, ale pod nemakiem, a z tego co mi wiadomo nemak nie przyjmuje pod siebie tylko bierze pracowników z firm zewnątrznych. Płacowo jest ok, jednak atmosfera tam jest tragiczna, niezależnie od tego jak sie starasz, jedyna droga żeby tam do czegoś dojść do poprzez donoszenie lub podlizywanie. Możesz być do d*py w tym co robisz, możesz nic nie potrafić, wystarczy że zakumplujesz się z przełożonym i jesteś nietykalny. Na stanowiskach wyższych niż robol na produkcji nie ma ani jednej osoby która nie dostała się po znajomości.

@Nope

Nie jest to prawda. Znam kilka przykładów, ktore są na stanowiskach umysłowych w tej firmie bez znajomości.

Mieczysław
@Nope

Możesz być przekonany, że Twój komentarz posłuży osobom, które planują w najbliższym czasie aplikować do NEMAK POLAND. Pamiętaj tylko, iż tu dbamy o kulturę wypowiedzi. Zdradź nam proszę, czym sam zajmujesz się w strukturach tejże firmy. A co z dodatkami pozapłacowymi - macie je tam zapewnione?

blt
@Mieczysław

Akurat na dodatki nie ma na co narzekać. Wysokość premii świątecznej 2600 brutto chyba mówi samo na siebie.

Kologolo
@blt

Potwierdzam nie można narzekać na zarobki i premia faktycznie jest taka jak wyżej napisane. W marcu co roku są podwyżki o ktore walcza związki... Solidarność i Metalowcy.

Nope
@Mieczysław

W nemaku nie pracuje już od paru miesięcy, zwolniłem się bo miałem dość neopotyzmu w tym miejscu. Moge jedynie powiedzieć ze pracowałem na nowej hali. W kwestii dodatkow to nawet jakbym chcial nie moge powiedzieć zlego słowa, bo firma po swojej stronie nawet pranie zapewnia.

Barbara
@blt

A więc trzeba docenić fakt, że w NEMAK POLAND wynagradza w taki sposób swoich pracowników. Zdradź Nam proszę, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony. A co z dostępem do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego - wszyscy pracownicy go mają?

geroge
@Nope

Nie rozumiem tych narzekań, że ludzie są zatrudniani po znajomości. Niektóre zakłądy nawet płacą za polecenie znajomych do pracy. W nemaku nikt nie placi a i tak polecaja.

@DziwnyTenŚwiat

Stary nemok - ubek z dziada pradziada i też ciekawe dlaczego "dochtór aborcja" dostoł nobla dla nejlepszego pracodawcy. Chociaż wszyscy wiedzą że dupcył co popadło, żar narkotyki, i nikt nic nigdy mu nie zrobi. Na stanowiskach są chroniący "nietyklanego czerwonego". Podludzie mają woniać tlenek alumnium i cieszyć się z tego. Miłej pracy

To co teraz dzieje się w zakładach to powinien się ktoś tym zająć żeby przypadkiem za uczonychbinzynieriw ktoś nie poszedł siedzieć bo to co teraz się dzieje to tragedia bhp uczy o bezpieczeństwie a dają rekawiczki do uprawiania w polu oszczędności na ludziach fizycznych na których mają pieniądze bo żaden inżynier i (usunięte przez administratora)nie mają pojęcia o pracy

ciekawy numer
@578666

a ten numer to twój czip wszyty w ucho, czy wytatuowany na ręce. Ubranka w kropki, kratki czy w paski nosicie?

Walduś

Witam wszystkich. Chciałem zapytać dla czego w firmie Nemak jest taki wyzysk pracownika. Jest niby covid 19 a roboty mamy jak na samym początku nowej hali LTH. Widać derekcji to pasuje żeby chłopa batem smagali jek zapi.... LA. A pany kasę biorą. Więc może czas żeby wysoka kadra Nemaka coś z tym zrobiła bo ludzią chce się pracować a nie robić za darmo. Pozdrawiam

Czarnuch
@Walduś

Pracujecie na pełen etat?

Xxx
@Czarnuch

4/5

Czarnuch
@Xxx

A wiadomo kiedy wracacie na pełen etat?

Xxx
@Czarnuch

Tego niewie nikt. Oby jak najszybciej

Frik
@Walduś

To co oni teraz odp........ To jest mobbing wobec pracownika sami powinni sb spróbować przyjść robić w piątek czy sobotę za darmo a nie ludzi straszyć zwolnieniami albo karami jest w piątek covid czyli dzień wolny niech dadzą za to pieniądze a nie w (usunięte przez administratora) leca

machloje

Wielka pralnia brudnych pieniędzy, machloje, (usunięte przez administratora)

Do biura zawsze.
@machloje

A konkretnie ???

monty
@machloje

Haha, uwielbiam autorów tych wszystkich dziwnych teorii :D

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.