NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

praca

Witam, gdzie mozna gdzies wysłac Cv na mail? Czy trzeba osobiscie? Jaka stawka jest na poczatek na produkcji?

Taka prawda
@praca

2600 na łapę 3 zmiany robota ciężka a spółki i tak pewno cie zwolnią chyba że masz kogoś z rodziny w nemak wtedy po 3 miesiącach pod nemak

Witam, mam pytanie odnosnie pracy na stanowisku mlodszy specjalista ds. sprzedaży, czy ktoś może wypowiedzieć się jak wyglądają warunki pracy i zarobki? Byłabym bardzo wdzięczna, pozdrawiam!

Xxx

A jak macie dalej problem to nazwiska podam !!!! I skończy się wasze" bohaterzenie. " Śpią liderzy śpi KJ a szary robol dupie na to wszystko. Pani.... Stwierdzi i zwalniamy no to kogo ?? Tych co dupią a nie tych co śpią !!!!

Uaa
@Xxx

Mała poprawka - zwalniają tych z agencji bo po to te agencje zostały stworzone, umowy nie widziałeś jaką podpisujesz ?

@Uaa

Widzisz jaki prosty jesteś?? Ciepła posada w biurze i tyle. Gdybyś choć trochę był inteligentny to byś zrozumiał że ludzie robili nadgodziny jak było trzeba , byli mamieni obietnicami przejścia pod Nemak po kilka lat. I z dnia na dzień zostali wyj... A gdyby nie ludzie z pośredniaków to nie raz i nie dwa nie miałby kto przyjść w weekend. Bo starzy z Nemaka mają wysługi , odpowiednie stawki i ogólnie weekendy w doooopie, a to że weekend jest pełne biuro to nie znaczy że produkcja idzie. Bo niektórzy Panowie nie mają pojęcia jak się pędzel trzyma a na malowanie się zapisywali ????????????????

Rodo

Wielkie rodo zrobili że w kamery patrzeć nie można a tęczowy boss kokilowni codzień rano ogląda.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
xxx

A niestety Nemak trzeba oczerniać ile się da , by ludzie w to nie poszli. Obiecanki , cacanki i po latach wywalają z pracy. Bo się pani ... Tak przyśniło. I proszę by koszule na to nie odpisywały. Bo to nie ma sensu. Tak jak i pseudo liderzy. Śpiący po nocach w kanciapach.

Walduś

Powiem tak co którzy tak piszą źle o tej firmie to te osoby które po prostu miały pecha i zostali zdyskwalifikowani. Tak to działa wszędzie nic nie poradzisz na to. Firma jest dobra socjal jest bardzo dobry. Więc panowie proponuję zakasać rękawy i k... a do roboty się zabrać a nie pierdoły pisać. Pozdrawiam i życzę powodzenia

@Walduś

Słuchaj pajacu!!!! Ci ludzie pracowali prawie oo trzy lata !!!!!! Zdyskwalifikowany możesz być ty. Podaj nazwisko i pogadamy przed portiernia.

Xxxx
@Walduś

Co ??? Zaczynacie ocieplać atmosferę ???;produkcja się ruszy a tu doooopa. Nie będzie chętnych. Już spalilście mosty nawet u pośredników. Więc bohaterze będziesz zapierdalał sam.

pytanie

Czy można otrzymać tutaj merytoryczną odpowiedź czy tylko bajki ja ta?

Barnaba

Dobra firma i dobry pracodawca to i na forum trudno doczekać się informacji.

Abc_$$$

Elita była, granatowe koszule, pupilki i wybrańcy, jakby mogli oni odpuścić złote nadgodzinki za grubą kasiorkę na lichej inwenturce

Xxx

A swoja drogą zastanawiam się ilu "wybranców" było na inwenturze ?? na bank sami biurowcy !!

Xxx

Wszystkiego dobrego życzę na Nowy rok kadrze z FST. Dużo pracy , mało ludzi i ogólnie wszystkiego naj naj.

Gacek

Witam pod jaką agencją pracy przyjmują do nemaka ?

Witam, mam pytanie jak się dostać pod Nemak omijając te śmieszne agencje pracy? Lub inaczej zapytam jaki jest % szans dostania się pod Nemak wówczas gdy zaczęłem pracy w Agencji Alfa

Antek

A masz rodzinę wysoko w schemacie organizacyjnym?

Granatowe koszule

I jak tam wiecznie narzekający i maridzacy naMakowce ? Fajnie jest przytulić kaskę ma rybkę 2600 brutto ... I nie tylko. Porównajcie sobie to z innymi firmami w okolicy i potem oceniajcie swoich bo$$ów i firemkę ...

@Granatowe koszule

Hej Granatowe koszule - zastanów się kogo chcesz ośmieszyć. A ja ci powiem , że to Jałomużna i nie mają za co dziekowac. Zakład powinien się zrehabilitowac za to zarządzanie i dać coś konkretnego. A jak czytam komentarze pracujących o pseudo liderach i kierownictwu z czasów komuny - o normach wystrzelonych w kosmos , o braku pracy w sb i nd , o przegranych przetargach, o nagłych zwolnieniach z dnia na dzień, to będę omijać ten zakład szerokim łukiem. Widać że bez plecy nie da się tam zagrzac miejsca i tym bardziej nie zostanie się docenionym za dobrze wykonaną pracę.

monty
@Hmmm tak czytam i lipa

2600 premia na święta to jałmużna??? Idź się leczyć! albo zmień pracodawcę na prywaciarza. Dostaniesz 50 zeta na karpia to wtedy nemaka docenisz!

@monty

Wiesz monty, nie doczytałeś dokładnie o co chodzi z tą "jałomużną". Nie twierdzę, że to mało ale mało za pracę która tam ludzie muszą wykonywać. Zwłaszcza przy aluminium który jest destrukcyjny dla organizmu człowieka. Wolę robić za mniej kasy nawet za 50 zł. nagrody Ale w przyzwoitym zakładzie, gdzie człowieka się szanuje za pracę jaką wkłada na rzecz pracodawcy. A nie w takiej gdzie nie potrafi sie szanowac pracownika bo nie ma odpowiednich plecy lub nazwiska i traktują go, jak gorszy gatunek. A wierz mi, są jeszcze pracodawcy na wysokim poziomie zarządzania i profesjonalizmu choć płacą mniej to z przyjemnością chodzi się do pracy. A twój sposób odpowiedzi, pozostawia mnie w przekonaniu - jacy tam ludzie "liderują" czy kierują.

puszka
@Hmmm tak czytam i lipa

Jeśli aluminium jest tak destrukcyjne dla organizmu to napojów z puszek pewnie nie pijesz, garnków aluminiowych nie używasz, a kanapki pakujesz w ekologiczny papier :D

pytanie
@Hmmm tak czytam i lipa

Aż mi się normalnie pytanie nasuwa.. co ty jeszcze w tej firmie robisz, skoro jest tak tak źle? Szkodliwe warunki (aluminium!), jałmużna zamiast premii (tylko 2600 zł!), złe traktowanie i jeszcze znacznie lepsi pracodawcy na rynku. Masochistą jesteś? A może jednak nie jest tak źle, jak twierdzisz? Jak Ci nie pasuje to zachowaj się jak dojrzały facet. Zrób coś, zmień pracę. A nie chowaj się jak mały chłopczyk pod anonimowym nikiem. Tak zachowuje się tchórz, a nie facet.

@pytanie

Widzę, że emocje Was wzięły. Nie czytacie dokładnie. Ja nie pracuje w firmie nemak, co jest napisane w pierwszym wpisie. Byłem zainteresowany pracą ale już nie jestem, Śledzę forum gowork o nemaku myślę, że forumowicze na tym portalu nie kłamią. Chyba, że sugerującie inaczej. Aluminium jest wszędzie tak , tak, oczywiście zgadzam się..... W nemak jest tego o gro więcej, i pracownicy mają z nim do czynienia w większej ilości i są na niego bardziej narażeni. A odwaga, sami sobie odpowiedcie co to takiego... skoro sami chowacie się pod pseudonimem... Kończę z wami albo z Tobą bo nie ma sensu, jeśli wybieracie pojedyncze tematy i tylko atakować potraficie. Tak kierujące pracownikami?

Życzenia dla kumóchów
@Granatowe koszule

Ujek Darek czerwony komuch do Wam jeszcze (usunięte przez administratora) podobne czekolady na kartki , kilo cukru, beretkę, oraz filcoki. Smierdzącego karpika co żyga I fika, nowych dobrych kontroli aż Was w nowym roku (usunięte przez administratora) zaboli, wielu mandatów od gliny w domu powidzi I wujka co wam na smrodzi. Tego wom zyzcymy!!!!!!

No i Ci baranie (usunięte przez administratora) Hahaha

zadowolony

Tu już szkoda pisać bo jak prawdę sie napisze to wszystko usuwają gdzie innych ostrzec przed tą firmą na prawde jak to czytacie to tam nie idzcie robic niech się za uczciwą pracę chwycą najcięzej robiący w biurze ze struktur telefoniki (usunięte przez administratora)siedze troch cos sciemnie w sobotę Ha Ha

Do zwolnionych
@zadowolony

No właśnie tylko się napiszesz .... :) Tak jak ci koszulkowcy w biurze.

@zadowolony

To jak szkoda pisać to po co piszesz? Prawda jest taka że większość z tych negatywnych opinii wypływa z zazdrości o tą właśnie koszule, nie jeden by chciał w niej chodzić ale do tego się teraz nie przyzna.... Tak jak tu już ktoś powiedział, chciałbym zobaczyć was w roli lidera czy mistrza jak pracujecie i odpuszczacie soboty i dajecie z siebie wszystko na 110% Większość też nie ma pojęcia jak działa rynek motoryzacyjny, co i od czego zależy, zamówienia, kontrakty, realizacja, większe zamówienia, spadek zamówień, czy zwolnienia lub przyjęcia... dlatego też nie ma sensu tłumaczyć bo wy WIECIE LEPIEJ ... Co do weekendu to nie spotkałem się jeszcze żeby któryś z liderów, mistrzów, kierowników blokował wam przyjście do pracy w sobotę jak jest robota i tak samo jak jest robota to ci koszulkowcy też przyjdą,a nie raz chcieli by spędzić weekend w domu z rodziną jak i pewnie wy, ale nie wiem czy wiecie ale życie kosztuje, są rodziny do utrzymania, rachunki, kredyty... Pomyśleliście o tym? Że większość ma też rodziny na utrzymaniu co ? No właśnie...... A co do samej firmy Nemak to pracuje w niej już parę lat i też pracowałem w spółce, nie mam tu rodziny i do wszystkiego doszedłem sam, jak się chce to można z każdym się dogadać bo są ludzie w porządku od produkcji po biura. Są co roku podwyżki, dopłaty do szkół, premie na wakacje na święta, paczki, kino,teatr, karnety, Multisport, dzień rodziny, wczasy, kursy języków obcych i jakby nie było jest dość stabilnie... i Jakby nie było to już parę ładnych lat zakład istnieje i się rozwija..Ale i tak będą tacy co będą narzekać że zakład jest zły... A nawiązując do tematu zwolnień, to że są mniejsze zamówienia to nie jest wymysł ludzi z biur, tylko tak się czasem dzieje na rynku motoryzacyjnym w tym przypadku. . Bo jakby pomyśleć każdy kto prowadzi firmę chciałby mieć cały czas dużo zamówień a przez to dawać dużej ilości ludzi zatrudnienie, logiczne przecież prawda?? A jak nie ma zamówień to niestety jest jak jest i tak to niestety działa. A wy jakbyście prowadzili firmy i nagle by wam spadły zamówienia np. o 50 % to byście trzymali dalej załogę, dopłacali do interesu i płacili im pomimo braku zamówień czy może byście szukali "innego" dobrego dla firmy rozwiązania... No właśnie..... Miłego wieczoru życzę i spojrzenia na pewne rzeczy z innej perspektywy :)

XD
@Zadowolony pracownik

Dofinansowanie do szkół znikło tak samo jak spółki z produkcji

@XD

Może i zniknęło, nie korzystam to nie wiem, natomiast wcześniej było... Cała reszta jest aktualna z tego co wiem... Co do drugiego zdania to się nie będę za bardzo wypowiadać bo swoje już powiedziałem... Jak spada produkcja, wtedy spada również zatrudnienie.. prościej się tego wytłumaczyć nie da... I tak jest w każdej firmie a nie tylko w tej... Pozdrawiam

Maniekk
@Zadowolony pracownik

Zgadzam się z Tobą w zupełności. Zwolnienia są wszędzie w branży motoryzacyjnej. A jak ktoś na Nemak narzeka to obawiam się że już żaden pracodawca w okolicy go nie zadowoli. Oczywiście to straszne, że ludzie stracili pracę, ale przecież nikt nie zrobił tego dla zabawy.

zadowolony
@Zadowolony pracownik

Za bardzo sie rozpisałeś widać ze boisz sie kątówki na która pójdziesz jak wam przyjda projekty zawsze zwalniali roboli co robili na wasze buły a ty co święty jesteś co się boisz prawdziwej pracy

hehe
@zadowolony

Twój komentarz idealnie odzwierciedla Twój poziom intelektualny. Będziesz do końca życia wykonywał proste prace niewymagające myślenia z takim podejściem. Dokształć się, skończ w końcu szkołę średnią i aplikuj na stanowiska, które Cie satysfakcjonują. A tak gwoli ścisłości to kątówka to jedna z lepszych fuch aktualnie. Mógłbym napisać jak wygląda naprawdę praca na strukturach jako zwykły robol ale sam sobie bym strzelił w kolano bo zapewne czytają to osoby na wyższych stanowiskach.

@zadowolony

No na pewno pójdę bo ty tak powiedziałeś na go worku.. :) Musisz być Bardzo WPŁYWOWĄ OSOBĄ w zakładzie.. ;D A tą oto wypowiedzą właśnie pokazujesz jaki jest twój poziom i tego co reprezentujesz... Dlatego twoja opinia jest tyle warta co nic... A ja żadnej pracy się nie boje, jakbym musiał robić na kątówce to bym robił, ważne żeby mieć za co rodzinę utrzymać i robiłem przy cięższych robotach niż kątówka, więc te twoje dziecinne straszenie kątówką to może robić wrażenie w przedszkolu, bo tam pasują te historię które tutaj opowiadasz... Po za tym widać jak szanujesz innych nazywając ich robolami.. A ci pracownicy NIE ROBOLE robią również na swoje buły, bo to nie jest wolontariat... Chyba że nie ogarniasz.. A nawiązując jeszcze do tego że się rozpisałem to w przeciwieństwie do ciebie i paru innych tutaj pisząc nikogo nie obrażam, nie straszę niczym i jeśli pisze opinię na temat zakładu Nemak, to podpieram ją stażem pracy w tym zakładzie i zdobytym doświadczeniem.. A jak jest u ciebie że stażem. Pochwal się ile lat ciężkiej harówy w Nemaku za tobą? Tak że ja kończę ten temat, a ty teraz możesz mi nadać jak chcesz, chyba że zrozumiałeś o co mi chodzi... Miłego i Wesołych świąt w razie gdybyśmy już że sobą nie pisali ;)

Jozek
@hehe

Tu ale żebyś się nie Postal z tą kątówka !!! Mistrzu.

@Zadowolony pracownik

A to tylko Tu masz rodzinę , życie i kredyty ?? Bo na to wychodzi !! By się w biurze żyło lepiej !!!! Pamiętaj, jak ludzie na produkcji nie zrobią to nie będzie nic !! Więc wyciąg słuchawki z uszu i wz się za robotę. Bi wiemy kim jesteś. Tak Trochę mi się wydaje.

@Xxx

To ci się źle wydaje, Panie wszystko wiedzący... Twój tok rozumowania jest co najmniej żałosny, bo jak zwalniają ciebie, to muszą zwolnić też innych tak? Ty nie masz pracy , to ktoś inny też ma jej nie mieć tak? Ty nie masz kasy, to i ktoś inny nie ma mieć tak?? Dlaczego inni mają mieć lepiej ode mnie.... PORAŻKA.... Takie wnioski nasuwają się z tego co ty próbujesz przekazać... I w dalszym ciągu jak piszesz o zwolnieniach to dopierdzielasz się do pracowników z biura Jakby to oni byli winni zwolnień... Wogole nie ogarniasz rzeczywistości, przyszli młodzi do pracy im się wszystkie należy.. tylko daj i daj.... nie mówię o wszystkich ale są tacy i widać jesteś jednym z nich.... Na pewne rzeczy trzeba sobie Panie kochany zapracować a nie TYLKO żądać... Wesołych świąt

xxx

Dowiecie się jak produkcja ruszy ilu chętnych będzie. A Nemak nie jest super wybitnym zakładem jeśli chodzi o kasę, social itp. Gdybyście mieli Panowie z biur choć trochę pojęcia to byście tak nie zachwalali. A tych ludzi po kątówce i po młotku jak tam któryś napisał , weźmie inny zakład. Za te same pieniądze, za ciszę spokój, brak syfu i za brak zwolnień na święta. Piszecie bo wam kazali. Bo po nowym roku będzie trzeba jeleni przyjąć, a po tym co czytają to może być niewielu. Więc akcja już się zaczęła. No taka polityka Nemaka. Siadaj za kompem i troluj. Jaki Nemak super. Tylko nikt nie pisze co mają spółki. Nic. Te dofinansowani, te bilet te inne cuda na kiju to wyłącznie dla Nemaka. Ale po co o tym napisać.

Świadomy

Czytam od dłuższego czasu komentarze i w końcu postanowiłem dodać swój... Pracuje w tym zakładzie ładnych parę lat... jak każdy, albo prawie każdy zaczynałem od pracy w spółce na produkcji. Obecnie jestem w Nemaku, a moja praca znacząco się zmieniła, ale nie wynika to ze znajomości, tylko sumienności i wykształcenia. Dobrze pamiętam czasy spółki, czyli niskich zarobków i niepewności jutra. Ten zakład tak jest zrobiony ... nie ma roboty spółki do domu. O tym każdy wie. Na strukturach, na dziale budowanym od zera niektórzy zostali bardzo szybko wciągnięci do firmy ze spółki...część się sprawdziła inna część zwolniła itp. tak naprawdę wielu z nich nie ma pojęcia co to impregnacja, 5 lub narzędziownia. Czytając te komentarze zastanawiam się czy w ogóle skończyli podstawówkę. ALE jedno jest pewne w Bielsku będą mieć problem, żeby zarabiać dobrą kasę jaka mieli tutaj, zresztą większość jedynie potrafi kątówkę i polerkę obsługiwać oraz młotek. Dziękuje Dobranoc.

@Świadomy

Bo i widzisz jaki głupi jesteś ??? Odpowiedz nam co Ty obslugujesz ?? Na pewno jesteś orłem jakich mało.

Wrzeciono
@Świadomy

Tak samo jak ty nie masz pojęcia o pracy na SC także nie wiem po co piszesz coś takiego skoro każdy wydział ma inny standard pracy i wymagania...

Nemakowiec

Prawda jest taka, że etatowi pracownicy Nemak zarabiają bardzo dobrze jak na warunki bb i w porównaniu do innych firm. Lekko 5 tysi netto, co roku podwyżki, bilety do kina, konkretne prezenty na mikołaja dla dzieci, nagrody i na rybę extra per głową 2600 brutto i wy jeszcze mówicie że macie mało ... ?

Robotnik Nemakowski

Drodzy forumowicze.Ludzie pracujący w Namaku myślę ze zgodzą się z moją opinia, a jest ona taka że chyba ciężko w BB znaleźć drugi taki zakład jak Nemak. Socjal konkretny, zarobki co roku do góry. Też mnie czasem ta firma denerwuje ale generalnie nie narzekam i doceniam to co mam bo wiem że wielu innych ma gorzej. Tak więc cieszmy się z tego co mamy i nie skakajmy sobie do gardeł. Wesołych Nadchodzących Świąt.

Masz rację.
@Robotnik Nemakowski

Dokładnie ciężko znaleźć taki zakład, który wypier...xxx ludzi co roku przed świętami. Na szczęście ci ludzie już mają pracę w zakładzie który ma te same pieniądze ten sam socjal i nie wypier....ludzi na mikołaja. Więc Nemak nie jest ani super zakładem ani fajnym. W tej chwili jest poniżej dna. Ale to już przy kolejnej rekrutacji im wyjdzie. .powodzenia.i jak to mówią" mery chrismas" Naklikalem się jak wściekły a tu nawet obsrance z kibla wiedzą że będzie kasowane. GoWork schodzi na psy. Niestety . Ale ogólnie wesołych i po 12 życzę.

Borat
@Masz rację.

Jak byłeś daremny i lewy to nie miej pretensji że cię zwolnili i nie becz

Jeden z obsranych
@Borat

Jakoś wszystkich zwalniali , nie tylko tych co mieli 2 lewe ręce ale też porządnych ludzi. Jakbyś nie zauważył to tych co mieli umowę w nemaku na czas określony też zwalniali. Pewnie jesteś koleżką z biura bo słyszałem że tam puścili plotę że zwalniają tylko (usunięte przez administratora)

Mmm

Nic sienie teraz bardzjjestem innego nie liczy teraz jak emaile zdjecia inzynierzy sprzedawcy ktorze ciew podj.... i piny bez tego nic nic zalatwisz

Popeye

Xd inzynierowie teraz maja takie pojecie o robocie ze weze chca izolowac tasma klejaca az strach pomyslec co robia z autem swoim pewnie jak jest jebniety caly wydech z katalizatorem to przyklejaja pape do dachu albo izoluja zeby wyciszyc auto brawa dla panowmnie inzynierow

Borat
@Mmm

Do szkoły analfabeto, nie dziwie się że was zwalniają ????????

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.