Opinie o Sotech Sp. z o.o. w Bielawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sotech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sotech Sp. z o.o. w Bielawa

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sotech Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

hej, myślałem, żeby do nich aplikować jeżeli pojawi się jakaś oferta do pracy u nich, ale najpierw chciałbym się od Was dowiedzieć, czy coś się zmieniło w kwestii zawieranych umów od 2022 roku? pisaliście, że jest zlecenie, dalej tylko taką umowę można dostać, czy może coś się zmieniło i jest szansa na UoP? no i jak z tymi zwolnieniami chorobowymi? kiedy jest płatne 80%, a kiedy 100%?

Ja Nowy wpis

By dostać się do tej firmy najpierw musisz przejść casting. Wiesz,muszą sprawdzić czy aby na pewno nadajesz się do tej pracy. Jurorzy wybierają jedynie tych wybitnie uzdolnionych. Pod żadnym pozorem nie mów,że masz chęci do pracy,bo to dyskwalifikuje Cię już na samym początku. Zdecydowanie bardziej niż znajomość rysunku technicznego,czy posługiwanie się przyrządami pomiarowymi jest prędkość z jaką donosisz najnowsze info do szefa.Pamietaj! Musisz być szybki. Zlota zasada: z każdym o każdym i na każdego. Wróży Ci to miejsce w ścisłej trójce (usunięte przez administratora) Gra toczy się o miano (usunięte przez administratora) roku ale bez żadnych profitów finansowych wiec tutaj mały minus,jednak o tytuł zwycięzcy walczy zdecydowana większość.Jak widać pieniądze nie są najważniejsze.

Czy urlop w Sotech Sp. z o.o. jest płatny 100%?

iwi Nowy wpis

jest platny 80 i 100, zalezy

fifka

oszusty zimno jak w psiarni umowa smieciowa (umowa zlecenie na czas nie okreslony))) porażka a jedna szatnie Panowie Panie Żałosne WC (usunięte przez administratora) OCZYWISCIE JEDNO PANIE I PANOWIE WARUNKI STRASZNE NO I TE 14ZŁ H TO JEST MISTRZOSTWO

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sotech Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Madzia

Ja tam akurat lubię jak głośno gra muzyka z radia lepiej się pracuje wiem dla mnie to dobra opinia ????wręcz zachęcająca do podjęcia pracy

Artur
@Madzia

Poprzednicy pisali o niskich zarobkach, problemach z maszynami, wspominali też o braku ubrań roboczych. A tu wchodzi Madzia, cała na biało, i mówi że chętnie się zatrudni, bo w pracy gra głośno muzyka. NO HIT. :D Powiem Ci tak - idź na rozmowę, daj znać jak było, no i potem opisz dokładnie jak podobała Ci się playlista w pracy, bo to najważniejsze przecież. ;)

XYZ

Praca w tej firmie nie jest ciężka,za to ludzie którzy tam pracują już tak...Nikt nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę. Takiego cyrku to że świeca szukać...Wiekszosc z tych pracowników powinna wrócić się do podstawówki...Są i tacy co się boją maszyn ???????? buhaha????plotkary(usunięte przez administratora)

Katastrofa

Najlepsza jest tam Pani w drewniakach. Myśli,że wszystkie rozumy pozjadała. To jest baba w stylu "uprzejmie donosze".

Racja
@Katastrofa

Zgadzam się z opinią. Pani z metra cięta zebrała wszystkie punkty za (usunięte przez administratora)nie w pracy.

Zenon M.

Prezes -,,kupa c...a..reszta dziada". (usunięte przez administratora) i wodorosty! Omijać szerokim łukiem! Zarobki gorsze od zbieracza puszek. Księgowa matoł a kierownik jeszcze gorszy...Ten zespół ,który pozostał może startować w paraolimpiadzie w Donbasie...

Omijać bardzo szerokim łukiem. Z roku na rok jest coraz gorzej. Zepsute maszyny, zepsute narzędzia pomiarowe. A gdy przyjdzie zwrot to patrzą na pracownika, bo pewnie specjalnie źle robi. A komentarze poniżej dalej są aktualne ????

@:)

Bez znaków zapytania na końcu ;)

Co wchodzi w socjal Sotech Sp. z o.o.?

Nic. Nawet ubrań roboczych nie dają.

zadowolony pracownik

Firma warta polecenia bo pod każdym względem ma dobre opinie

Robotnik

Nie polecam. Wymagania od pracownika duże jeśli chodzi o wykonywane detale, a zarobki raczej z dolnej półki.

skdjksjdk

Ja mam tylko takie pytanie jak można być tak głupim i w tak głupi sposób tracić takich fachowców?!?!? I tylko gratuluję firmie która pozyska pana przez wielkie"J" i Wielkie "Tokarz" bo to znakomity fachowiec. Najgorsze jest to że poza ekipą która z nim współpracowała tam nikt normalny nie pracuje...ach szkoda gadać .

@skdjksjdk

Jedyną osobą kompetentną w tym zakładzie jest kierownik Produkcji "Broen"Robert F .Na szczęście nie był werbowany z Sotechu. Gość pierwsza klasa,fantastyczny ale potrafi zaskoczyć zna się na robocie,technolog .Teraz pytanie kto to taki jak Technolog dla prezesa ?Władek z pod śmietnika na telefon? .Poracha jednym słowem!!! .

@skdjksjdk

Ta firma czegoś takiego jak kontroler jakości i technolog nie widziała, aaa ...konstruktor :))))Buachachacha

Wiktoria
@skdjksjdk

Ci fachowcy odeszli sami? Czy zostali zwolnieni przez Sotech? Otrzymam szczegóły?

wiki
@Wiktoria

sami stąd wszyscy uviekaja

Wróbel

(usunięte przez administratora)Jak wybieracie się tam do pracy to mówcie , że wszystko umiecie, tam i tak nikt nie sprawdzi waszych kwalifikacji. Tak jak np można zostać kierownikiem i nie wiedzieć nic o tym czym się kieruje. To właśnie jest firma Sotech.

@Wróbel

Widzę, że nie jesteś zadowolony ze sposobu zarządzania w Sotech Sp. z o.o. A co konkretnie masz na myśli, co byś zmienił? Bardzo jestem ciekawa też, jak wyglądała Twoja rozmowa o pracę.

Mariusz123

Niskie płacę i pomysły księgowej i prezesa.

Pawel

Bieda z nędzą.Prezes tępy zapatrzony w siebie inwestuje w złom nie w ludzi .Fachowcy już odeszli .Pracują tam ludzie z małą wiedzą...to szok że ta firma istnieje Moje sugestie dla Sotech Sp. z o.o.: Czas zmienić księgową

2men

Cześć, jakie są stawki w tym zakładzie dla operatorów CNC? jak oceniacie warunki? Warto tam pracować?

Lolo
@2men

Stawki są że nazwę głodowe.Zalecam omijać szerokim łukiem.

@Lolo

Ta firma to bieda ..z tym prezesem śmieciarzem i księgową aaa z jej mężem ...w/g kto to jest ??? Panie to nie ta branża !

lelum

Ścisz to radio!!!

Lok

Robią pyszne pierogi.

xxx

Czyli jak ktoś jest niepalący, a reszta pali to on ma się zwolnić z pracy, bo mu dym przeszkadza? Czyli ma zrezygnować z utrzymania i iść po zasiłek. Zrezygnować z pieniędzy za które żyje, bo WY chcecie w pracy słuchać głośno radia, a ona WAM przeszkadza. Dobrze zrozumiałem? Szczerze, to nie chcę mi się wierzyć, że jest tylko jedna osoba której przeszkadza głośne radio. Może reszta po prostu boi się odezwać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sotech Sp. z o.o. - Bielawa

• Jak się pracuje w Sotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sotech Sp. z o.o.?

Sotech Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Willowa 5
    58-260 Bielawa