Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Philips

Pracowałeś w firmie Philips i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ja - 2009-12-28 11:52:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeśli ktoś lubi być poniżany traktowany jak zlo konieczne bez perspektyw na przyszłość oraz kierowany przez amatorów to............polecam pracę w philips lighting poland S.A w pile zarobki 1000 PLN praca niewolnicza według pomysłu kierownika
zdjecie uzytkownika
Tylko prawda - 2010-08-09 18:24:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Philips prawdopodobnie jest w stanie upadłości bo nie chce wydawać zaświadczeń do banków na kredyty. Czyli wali się ta napęczniała bańka kolesiostwa.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-08-09 18:29:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy to prawda ze Philipsa w Pile podzieli los Winkowskiego?
To koniec Pily..
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-06-20 23:02:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Popieram jedno wielkie zakłamanie,ręka -rękę myje ludzie z produkcji są od czarnej roboty tzn.ci wszyscy co chodzą w mundurkach PHILIPSA są nikim tylko symbolami bo takie jest nazewnictwo .Zwalniać ludzi z szarej sfery bo trzeba się wykazać ,albo w wykresach pokazać redukcje to kogo roboli nikt się z prostym człowiekiem nie liczy taki który nie ma ,,szerokich pleców,,to zero.Mogą sobie tak pogrywać z ludźmi ponieważ w Pile nie mają konkurenta gdzie można było by się starać o pracę żadnej fabryki ,większego przedsiębiorstwa tylko firmy prywatne i też wyzysk umowa o dzieło ,umowa zlecenie itp.a my ludzie chcemy godnie pracować i godnie zarabiać ,a traktowani jesteśmy jak biali murzyni .Jedna wielka ściema i co to ma być cały ten kraj to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ,a Piła to wielka wiocha i tyle więc ludzie i młodzież z tond ucieka i ma racje.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-25 14:20:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zweryfikuje ktoś jeszcze te opinie o Philipsie w Pile? Bo to gigant elektroniczny i myślałem, że pracownikom takich korporacji wiedzie się dobrze i co chwila zatrudniają więcej pracowników, a tu ktoś pisze coś o upadku...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-28 18:37:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ktoś wie więcej o rzekomym upadku Philipsie w Pile? Bo to dziwne nikt nic nie mówi? Czy jakaś plotka się wygenerowała? .
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philips

Twoj email:
Wiadomość: