Opinie o F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh w Dębica

Po wpisach widzę, że w ostatnim wątku ktoś pisał o tym, że warunki zalezą od samego kierownika, a co wiecie o pracy na tym stanowisku? jeśli już każdy rejon ma swojego to ilu ich w sumie teraz pracuje na całą firmę? Ciekawi mnie czy ciężko jest się nim stać. da radę awansować? Jak wtedy finanse i styl pracy się zmieni?

Jak wygląda ścieżka kariery w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nie licz na awans, nie licz na dobre wynagrodzenie. Czasem wychodzi nawet 11,50 zł na godzine śmiech i żal firmy. A nie ma z kim rozmawiać w firmie.

@Paweł

11,50? No to ja aż ciekawa jestem jakim niby sposobem? Jak to niby na umowie wygląda?

@Paweł

Ciekawe jak dla Pana wychodzi 11.5 na godzinę skoro np. ja mam 15-16 zł na godzinę.

Kamila

A występują tutaj może jakieś potrącenia za coś? Bo może średnią sobie liczy z tego co zostaje?

Pracownik.
@Kamila

Nie ma potrąceń żadnych, jeśli pracuje się jako mobilny ochroniarz po budowach to dostaje się też pieniądze za paliwo ( pewną część).

Kamil
@Pracownik.

I wtedy ile godzinowo wychodzi? Bliżej 15-16 zł na rękę, czy może 11,5 zł? Możesz też napisać na jakiej umowie zatrudniają? Bo u siebie robię na UoP, a rozglądam się za lepszą kasą.

@Kamil

Zawsze możesz iść do firmy ochroniarski która nie płaci dodatku nocnego, na pytanie dlaczego nie płacą odpowiadają, że nie mają takiego obowiązku. Umowa o pracę. Cenię sobie firmę Błysk jak swojego kierownika , zawsze da się dogadać oczywiście jeśli jest się do szefa w porządku tak jak powinno być to i szef jest w porządku do pracownika. Może Pan mieszka w jakimś większym mieście gdzie jest sporo pracy dla ochroniarzy, ja w takim miejscu, że i tak bym musiał dojeżdżać ale zawszę jest coś takiego jak auto ja gaz LPG i wtedy opłaca się jeździć.

Weronika

Umowa o pracę na jaki okres? Szukam czegoś na dłużej, nie jak w agencji pracy tymczasowej, mam nadzieję że rozumiesz. I czy przyjmą z orzeczeniem kogoś?

@Weronika

Umowa zależy od tego jak ktoś pracuje i się stara. Ta firma przyjmuje tylko ze stopniem niepełnosprawności przynajmniej w moim województwie.

Pracownik Nowy wpis
@Weronika

Firma też daje po dłuższym czasie pracy umowę na czas nieokreślony.

Kamila Nowy wpis

A to województwo to które? I tak właściwie skoro takiego podziału można dokonać to czy faktycznie są spore różnice w warunkach pomiędzy nimi? Jest któreś uznane za lepsze pod względem zarządzania czy coś? I ten dłuższy okres na umowę na nieokreślony to ile minimum miesięcy by było?

Pracownik Nowy wpis
@Kamila

Bardziej zależy od szefa , w sensie jaki kierownik ochrony ( pracowników szef ) ma pod sobą dane województwo. Też niestety może być tak, że część złych opinii na stronie jest z tego powodu bo ktoś dawał w szyję i został zwolniony , ale wybiera się prace albo dawanie w szyję, jeśli pracuje się normalnie to firma jest naprawdę w porządku. Widziałem też teksty , że dają tylko kiełbasę i wędlinę... Dodam , że nie jest to zwykła wędlina za 20 zł tylko wędzona, a w tych czasach jakie mamy to... Ale ja bym się cieszył z wędliny bo po 1. I tak musisz jeść, a po 2. Inne firmy nic nie dają na święta , ba nie które firmy nie płacą nawet dodatku nocnego, jeśli chodzi o pensje to zawsze jest na czas , tak jak jest napisane w umowie , z kierownictwem też da się dogadać, też może być jeszcze jedna kwestia , jeśli pracownik odnosi się do szefa byle jak to bym nie spodziewał się , że szef będzie całować takiego pracownika po rękach... Do pracy idzie się pracować.

JARUS

Jedyna stacja na której dziewczyny tankują i pompują koła szacun dla łaski która wie jak doradzić klientowi w sprawie oleju do auta. Najlepiej to mi się tam przyjeżdża jak ma zmianę pracownika fizycznego taka dziołcha z długimi czarnymi włosami baba nie do zdarcia podziw

@JARUS

A co Błysk ma wspólnego ze stacją benzynową ? Choć co było ale teraz to już nad podziw

Sebastian
@JARUS

Ja wiem czy takie dziewczny fajne ?? Jusz nie raz mi sie trafilo, ze jedna taka starssza obslugiwala mnie wyraznie wstawiona.

@Sebastian

Strona nie dotyczy stacji benzynowej tylko firmy ochroniarskiej. Proszę przed dodaniem opinii sprawdzić gdzie się ją dodaje.

@JARUS

Pewnie jakiś ochroniarz tankował , chłop pewnie rano nie ogarnął, że to ochroniarz i się pomylił ????

Czy nowo zatrudnione osoby w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Raczej tak ale o to raczej należy pytać firmę jeśli jest jakaś oferta pracy.

Łukasz

Przecież pracownicy najlepiej wiedzą na jakiej umowie pracują. Ty masz normalną na czas określony czy zlecenie? Chce aplikować a wolałbym nie pracować na początku na śmieciówce.

@Łukasz

Chyba nie ogarnia Pan tego , że ta firma podobno zatrudnia 2 tys osób więc nie ma jednego kierownika ochrony na całą Polskę... W każdym województwie jest inaczej... Lepiej pytać dzwoniąc na daną ofertę... Ja akurat mam umowę o pracę na czas nie określony.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Grigor

Śmieszy mnie jak lidzie piszą że płacą na czas. Normalnie full socjal. Do tego 3kg kiełbasy błyskowej na Boże Narodzenie. Nażryj się kiełbasy, a święta spędzisz w pracy bo wszystkie znajomki dyrektora Mitana mają pilne wyjazdy nad morze czy inne poważne operacje, a stary (usunięte przez administratora)wszystko zatwierdza Ta grupa kapitałowa nie odpowiada na próby kontaktu przez formilarz na ich stronie. Kilka razy zwracałem sie z taką propozycją do dyrektora Mitana i nic zero odzewu

@Grigor

Wziął Pan pod uwagę , że każdy kto tutaj się wypowiada na temat płatności na czas może mieć innego szefa ochrony niż Pan ?

Jolanta
@Polak

a co Ty możesz powiedzieć o zatrudnieniu? Jesteś zadowolony z warunków pracy? Widzę, że kobiety chyba też są mile widziane;) Dlatego sama rozpatruję pracę tu. Czy jest umowa o pracę?

@Jolanta

Jeśli chodzi o pracę i swojego szefa ochrony to tak jestem zadowolony , tylko , że ta firma nie ma samych obiektów sklepy itp... tylko też i budowy więc wypadałoby napisać o jaki pyta Pani obiekt i rejon Polski.

Paulina
@Polak

A co to za różnica na jakim obiekcie się pracuje?

@Paulina

Może taka różnica , że każde województwo ma zapewne innego szefa / kierownika. Na każdym obiekcie jest co innego do robienia w sensie sklep ma inne obowiązki niż np. budowa drogi.

@...

Czyli tak właściwie można teoretycznie z opinii ludzi wyciągnąć wniosek na jakim obiekcie jest najgorzej jeśli chodzi o warunki i atmosferę a na którym najlepiej? Chodzą tu takie pogłoski?

@Kamila

Najpierw wypadałoby spytać osoby które dały negatywny komentarz czy normalnie pracowały czy jednak może wolały te osoby chlać na służbie... Bo jeśli się pracuje normalnie i zachowuje się jak normalny człowiek to nie ma żadnego problemu z firmą... Nie które osoby mówią , że kiełbasa a święta... Tylko nikt nie bierze pod uwagę tego , że firma daje umowę o pracę , a nie zlecenie jak większość firm... Więc jak ktoś woli pracować na umowie zlecenie bez dodatku nocnego , bez prawa do urlopu i bez prawa do L4 to po co idzie do tej firmy ? Żeby chlać ? A później jak zostaje taki ktoś przyłapany na podwójnym gazie i zostaje wyrzucony z firmy to najlepiej dać negatywny komentarz bo przecież zostałem skrzywdzony bo zostałem wyrzucony z pracy... Trzeba wybrać albo chlanie albo pracowanie. Ja osobiście pracowałem w tej firmie i nigdy nie miałem problemu z firmą , zawsze można dogadać się do wolnego dnia itp ..

Błysk podpisał umowę w tym roku ze strabagiem ?

F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Kelner. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Polak

Są Państwo pewni , że to ta sama firma?

@Polak

U nich juz mnie nic nie zdziwi. Może znowu nie ma po co podchodzić do przetargów bo za mało dają. Innym się opłaca...

@...

Nie zdziwił bym się jakby to chodziło o inną firmę a o podobnej nazwie.

Firma

Najlepsza firma, płacą co do dnia , jeśli wychodzi , że koniec miesiąca to weekend , to wtedy wypłata jest w piątek. Nie wiem jak inne województwa ale w tym którym pracuje to jest bardzo dobry szef.

Ochrona
@Firma

Łaski nie robią , pracodawca ma obowiązek wypłacenia pieniędzy w dniu , który jest przewidziany w regulaminie lub wcześniej .

@Ochrona

To prawda firma musi wypłacić pensje ale w ogóle firma jest w porządku , jest wypłacalna , jeśli trzeba jakiś dokumenty to jeśli ktoś ma e-maila to po chwili dokument jest na e-mailu. Bez problemu są się dogadać z szefem i w ogóle. Tylko gorszy jest dowódca. Uważa , że jest osobą bardziej decyzyjną niż szef.

Czy F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

John

Wydaje mi się , że zależy od szefa ( kierownika) podobno podlaskie ma bardzo dobrego szefa.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh?

John

Mieć samochód , stopień niepełnosprawności, dużo czasu i chęci do pracy.

Czy w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

W firmie prawdopodobnie umowy zlecenie są nie liczne.

Maria

Firma BŁYSK to wiodący dystrybutor kosmetyków oraz chemii gospodarczej. Spółka na rynku działa od 1991 roku. Na temat ofert pracy znajdziecie informacje w linku https://blysk.com.pl/praca. Jakie warunki umowy oferuje firma, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

@Maria

Chyba pomyliła Pani firmy. ???? Forum dotyczy firmy Błysk Dębica która oferuje usługę ochronę obiektów. Prawda firma oferuje usługę sprzątania ale nie produkuje kosmetyków.

@Maria

Jeśli Pani uważa, że to ta sama firma to proszę wziąć małe i sprawdzić gdzie leży Dębica a gdzie Jastrzębie Zdrój.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh? Chętnie zatrudniają?

Aa

Dzień dobry. Co do studentów wątpię żeby przyjeli do pracy , musi Pan mieć orzeczenie , a do tego nie zdążał by Pan na studia praca do 6 czasami 7 rano i nie w miejscu zamieszkania.

nn

Czy w ELBLAGU lub okolicy Blysk bedzie mial cos do ochrony ciagle czekamy choc jeden z naszej ekipy zmarl Marek S. nigdy nienazekalismy bylo ok. miedzy nami i Firma.

Aa
@nn

Dzień dobry. Jeśli chodzi o obiekty budowlane to jak na razie mamy jeszcze zimowy przestój , jestem akurat z innego województwa ale my też czekamy zanim ruszą prace drogowe. Już nie długo powinno coś ruszyć prawdopodobnie od marca , chyba że rozmawiamy o innych obiektach . U Państwa może są jeszcze jakieś inne obiekty opórcz budów drogowych.

Acia

Firma to jeden wielki przekręt uważają ludzi za (usunięte przez administratora) nie znających swoich praw traktują pracowników jak tania siłę robocza

@Acia

Pracowała Pani w firmie czy nie udało się Pani dostać do tej firmy ? A może zachowuje się Pani bardzo źle w stosunku do szefostwa ? Firma jest w porządku , da się dogadać w każdej sprawie jeśli ktoś chce pracować. Zaznaczę " jeśli ktoś chce pracować " a nie pieniądze za darmo. Jeśli ktoś myśli , że firma rozdaje pieniądze za darmo to może i lepiej jeśli pozbywają się takich osób. Żeby mieć pensje trzeba normalnie pracować i być normalnym człowiekiem. Pracuje od pół roku i chwałę tą firmę , zawsze robię więcej godzin niż normę. Dodatkowe godziny idą na sezon martwy ( zimę).

Agnieszka

@Prutas, możesz napisać nam czy firma oferuje umowę o pracę czy zlecenie? Wynagrodzenie jest zależne od przepracowanych godzin, czy są nadgodziny? Pracownik jest przydzielony do konkretnego obiektu, czy za każdym razem jest to inny obiekt? Macie w pracy listę obecności, którą podpisujecie i kartę przepracowanych godzin? Może ktoś jeszcze podzieli się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie BŁYSK? Każda rzeczowa opinia osób, które pracowały w firmie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie.

Wladek
@Agnieszka

A ty Agnieszka rozważasz zatrudnienie w firmie?

Tomasz
@Agnieszka

Nie płacą nadgodzin,nie dają mundurów,za leki nie zwracają, za dojazdy na obiekt nie zwracają nie polecam tej firmy brak jakiegokolwiek kontaktu nikt nie odbiera telefonów,.

Franek
@Tomasz

Tomasz co za totalne bzdury wypisujesz wszystko jest akurat odwrotnie.Wyplata zawsze przed czasem,umundurowanie jest za dojazdy placa i niewiem czego nazekac a pracuje ponad rok jest super

Amad
@Agnieszka

Pracuje w tej firmie. Firma jest w porządku miesięcznie jest do przepracowania 168 . Liczba godzin służby zależy od obiektu. Na jednym jest 14 na drugim 15. Nadgodziny są zbierane na zimę ( w zimie jest sezon martwy.) Jeśli chodzi o obiekt obiekty są różne. Tam gdzie firma budowlana tam ochroniarz. Umowa o pracę. Na jednej budowie jest lista na drugiej nie. Lista trafia się bardzo rzadko. Praca w samochodzie. Czasami zdarza się przyczepa kempingowa ale sporadycznie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to minimalna + 20% za nocki. Jest też zwrot za dojazdy. Nie jest to jakiś spory zwrot ale jak wiadomo zależy też od kilometrów. Jak ktoś ma bliżej to wiadomo że dostanie mniej. Jak ktoś ma dalej dostanie trochę więcej. Godziny służby zaczynają się od 16 do rana (6-7 zależy od obiektu ). Weekend 24 h. Jeśli chodzi o place to nie jest źle. Jeśli jesteś w porządku co do firmy to oni w stosunku do Ciebie też są mili. Jest powiedzenie " Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Można się dogadać w każdej sprawie jeśli ktoś chce pracować. Firmę oceniam pozytywnie , jeśli szukamy pracy bez nerwów i narzekania szefa to polecam firmę.

Doda
@Agnieszka

Karty przepracowanych godzin podpsuje sie odgórnie i najpoźniej 5 dnia miesiaca marionetka zabiera je do biura. To że poźniej grafik sie trzy razy rozsypie i podpisy o knat d rozbic. Nadgodzin ile chcesz ale na zapłate za ie to bym nie liczył

@Doda

Proszę mówić za siebie... To że leciała Pani w kulki zamiast pracować to proszę nie narzekać na pracę... Nadgodziny są jeśli trafi się więcej służb co jest sporadyczne , jeśli już się trafią dodatkowe godziny to są zbierane na zimę - od połowy grudnia jest wolne przynajmniej do połowy lutego.

@Janek
@Tomasz

Jesteś w błędzie, za leki zwracali, dojazdy są traktowane jako dojazdy na rehabilitację nie narzekam pracowałem 3.5 roku w tej Firmie jest super Kierownictwo - zawsze można się dogadać co do wolnego i innych spraw ...!!!

@Doda

Nadgodziny zdarzają się acz kolwiek są one zbierane na okres przestoju w pracy. Siedzi się wtedy w domu i dostaje pensje.

@Janek
@Agnieszka

Firma jest Ok. pracowałem w innych firmach BŁYSK polecam....!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh?

Mada

Tak do tego darmowe wyjazdy na wakacje ???? to jest firma ochroniarska nie korporacja...

Doda

tak zmiennicy obalają integracyjnego pół litra przy zmianie a potem jeden jedzie do domu a drugi przesypia nockę , a nieudolnica Radzik- Kuśmider i spaślak Bogdan Mitan nic o tym nie wiedzą bo nie kontrolują jakości świadczonych usług

Basia

Pracowałam bardzo długo, firma nigdy nie spóźniła się z wypłata. Za leki, dojazdy i inne środki medyczne zwroty były procentowo w zależności od dochodu na członka rodziny. Zatrudnienie tez przebiegło bez problemu.

Budowa
@Basia

Za paliwo też Pani normalnie dostawała ? Jeśli chodzi o pieniądze to ta firma najlepiej unikałaby tego tematu. Jeśli chodzi o wpłatę zawsze jest na czas. Gorzej z resztą... Obiecają Ci budę na budowę i przywiozą zloma w którym śmierdzi...

Dzień dobry. Ile czasu trwa zatrudnienie w firmie Błysk ? Zatrudniają szybko czy zwlekają ?

Mati

Firma wydaje się być w porządku. Pan z którym załatwiłem skierowanie bardzo miły. Zaznaczę , że skierowanie załatwiałem pół roku temu. Jeden minus to taki że musiałem trochę poczekać na skierowanie ale w sumie normalnia firma. Niestety nie pracuje już w tej firmie musiałem zrezygnować z prywatnych powodów. Nie polecam nie odradzam , każdy musi wyrobić sobie własne zdanie bo dlls jednego będzie fajnie dla drugiego beznadziejnie. Dla mnie akurat nie było źle.

Zostaw merytoryczną opinię o F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh - Dębica

• Jak się pracuje w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh?

Zobacz opinie na temat firmy F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh?

Kandydaci do pracy w F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh
2.6/5 Na podstawie 40 ocen.

F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh