Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.

Cieszyn

Opinie o Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.

admin 2015-07-30 17:59:33
Kariera wielu osób w firmie Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o. może zależeć od twojego komentarza. Zapraszamy na nasze forum.
naciągnięty 2016-06-13 19:41:23
Niestety firma F.H."EKKOM" w Cieszynie i właściciel marki "Nordflam" daleko odbiega od obietnic które składają rekruterzy - obiecane 12.50 netto po okresie próbnym to totalna fikcja zostaje startowe 10.50 netto(żerują na tym że opuściłeś poprzedniego pracodawce i nie masz wyjścia) plus premie które są uwarunkowane od frekwencji i innych dziwnych kaprysów chłamowatego programu rozliczeniowego - firma rozwojowa niestety na stanowiskach totalni dyletanci zatrudniani nie wiadomo przez kogo bo każda rozmowa z kimś innym.TOTALNA MASAKRA naginasz całe 8 godzin pod obserwacją kamer a i tak co kogoś gdzieś!!!
Może kiedyś znajdzie się ktoś mądry kto ten " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; ogarnie ale na razie się nie zanosi!!
WIĘC W F.H. "EKKOM" W CIESZYNIE NIE ZAROBISZ I NIE WIERZ ŻE MOŻE SIĘ UDA!!!
saturn 2016-06-16 21:31:13
powiem szczerzeże że sama firma nie jest najgorsza. problemem jest mocno leżąca logistyka i niestety płace. za tę robotę 14,50 powinno być na rękę a ludzi do pracy byłby tłum. pozdrawiam serdecznie pana prezesa krzysztof sutor
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.