logo Firma Handlowa

Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.

Cieszyn

Opinie o Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.

admin 2015-07-30 17:59
Kariera wielu osób w firmie Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o. może zależeć od twojego komentarza. Zapraszamy na nasze forum.
saturn 2016-06-16 21:31
powiem szczerzeże że sama firma nie jest najgorsza. problemem jest mocno leżąca logistyka i niestety płace. za tę robotę 14,50 powinno być na rękę a ludzi do pracy byłby tłum. pozdrawiam serdecznie pana prezesa krzysztof sutor
Werbus. 2017-05-08 08:08
Witam. Ekkom to normalna robota tylko ze naprawde slabo platna. Spawacz robi tam za 10,5zl i 2,5dodatek za spawanie, plus premie. Wezmiesz na ządanie i masz 70zl premi frekwencyjnej w plecy. Jak spawasz to dodate jest liczony jak kaza ci szlifowac tonie masz dodatku. Spawara sie zepsuje i zas wplecy. I oczywicie robisz na godziny ale normy swoje maja do zrobienia. Zaloga jest wporzo brygadzisci tez. Zarzad do zmiany. Robota wylacznie dla nauki spawania dla poczatkujacych za te pieniadze. Niema zadnych dodatkow swiatecznych ani wakacyjnych. Robota jest spoko tylko w naszych czasach za malo placa.
prawda o NORDflam 2017-09-26 19:37
Po co wystawiać opinie o firmie Ekkom czy Nordflam skoro Admin usuwa negatywne opinie napisane przez byłych jak i również obecnych pracowników
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.