Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.

Cieszyn

Opinie o Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.

admin 2015-07-30 17:59
Kariera wielu osób w firmie Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o. może zależeć od twojego komentarza. Zapraszamy na nasze forum.
naciągnięty 2016-06-13 19:41
Niestety firma F.H."EKKOM" w Cieszynie i właściciel marki "Nordflam" daleko odbiega od obietnic które składają rekruterzy - obiecane 12.50 netto po okresie próbnym to totalna fikcja zostaje startowe 10.50 netto(żerują na tym że opuściłeś poprzedniego pracodawce i nie masz wyjścia) plus premie które są uwarunkowane od frekwencji i innych dziwnych kaprysów chłamowatego programu rozliczeniowego - firma rozwojowa niestety na stanowiskach totalni dyletanci zatrudniani nie wiadomo przez kogo bo każda rozmowa z kimś innym.TOTALNA MASAKRA naginasz całe 8 godzin pod obserwacją kamer a i tak co kogoś gdzieś!!!
Może kiedyś znajdzie się ktoś mądry kto ten " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; ogarnie ale na razie się nie zanosi!!
WIĘC W F.H. "EKKOM" W CIESZYNIE NIE ZAROBISZ I NIE WIERZ ŻE MOŻE SIĘ UDA!!!
saturn 2016-06-16 21:31
powiem szczerzeże że sama firma nie jest najgorsza. problemem jest mocno leżąca logistyka i niestety płace. za tę robotę 14,50 powinno być na rękę a ludzi do pracy byłby tłum. pozdrawiam serdecznie pana prezesa krzysztof sutor
Werbus. 2017-05-08 08:08
Witam. Ekkom to normalna robota tylko ze naprawde slabo platna. Spawacz robi tam za 10,5zl i 2,5dodatek za spawanie, plus premie. Wezmiesz na ządanie i masz 70zl premi frekwencyjnej w plecy. Jak spawasz to dodate jest liczony jak kaza ci szlifowac tonie masz dodatku. Spawara sie zepsuje i zas wplecy. I oczywicie robisz na godziny ale normy swoje maja do zrobienia. Zaloga jest wporzo brygadzisci tez. Zarzad do zmiany. Robota wylacznie dla nauki spawania dla poczatkujacych za te pieniadze. Niema zadnych dodatkow swiatecznych ani wakacyjnych. Robota jest spoko tylko w naszych czasach za malo placa.
K. 2017-05-11 16:41
Ekkom praca w tej firmie była by nie najgorsza (chociaż ciężka), gdyby nie zarząd. 10,50 zł na rękę to jest dno za taką robote, nawet w małym mieście. Ja pracowałem na produkcji gdzie robota jest najcieższa. Żadnych dodatków czy premii świątecznych. Ba, nawet paczek ani bonów na świeta nie ma, gdzie w wiekszości cieszyńskich firm sie je dostaje. Nawet u skośno okich których zarząd tak bardzo chce naśladować. Przepraszam - dodatek jeden jest ale uzależniony od obecności w pracy i tak zaostrzony że nie sposób go dostać. Podobno jest też jakaś premia dla pracownika miesiąca ale z tym jak z yeti wszyscy o tym słyszeli nikt nie widział czyli trzeba miec chody gdzie trzeba wiadomo o co chodzi. Kierownicy i brygadziści niekompetentni niektórzy sprawiają wrażenie jakby przypadkiem znalezli się na swoim stanowisku. Rotacja jest ogromna, co chwile nowe twarze które znikają po 3 miesiącach. Ale co sie dziwic skoro firma traktuje starych pracownikow jak ścierwa, wiec mlody dopiero nie ma na co liczyć. Ogloszenia o prace pojawiaja sie systematycznie ale drogi Zarządzie takimi warunkami płacowymi nikogo na dłużej nie przyciągniecie! Kto ma troche oleju w głowie poszuka sobie lepiej płatnej i lżejszej roboty. Były pracownik
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa "EKKOM" Sp.z o.o.