Opinie o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WEGA-A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WEGA-A Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Zombek

Taaa dostajesz umowe o pracę, więc nie żadne pitu pitu.

Merlok

I dają normalnie umowę o pracę, wszystko na papierze?

Izzyk

Jak jesteś z okolic to najlepiej umów się na miejscu na spotkanie, jeśli chodzi o płacę to jedna z lepszych opcji w branży

Merlok

Wiem wiem znam temat ale na autotransporterze nie jeździłem, ale krajówka się nie kalkuluje i szukam zmiany na m-n

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Team Leader w firmie WEGA-A Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Izzyk

Cały czas chyba szukają, wbrew pozorom o dobrego kiero nie tak prosto i sporo młodych szybko rotuje, robote trzeba lubic :)

Merlok

Siemanko - nie wiecie czy nadal szukają na autotransporter kierowców w wedze?

Sympatyk

Kiedyś pracowałem w WEGA-A i byłem zadowolony. Może teraz przy większej konkurencji muszą pilnować kosztów?

FanRozczochranego

Co nowego? A poszlismy do dyrektora aby firma płaciła od pierwszego kilometra po 0.55gr oraz że nie chcemy już stac weekendów w kabinie w czynie społecznym... Odpowiedź była prosta ,,Nie" w gratisie przydupas Nynek przy okazji dalszej dyskusji dodał że ,,kierowcę zawsze mozna zmienic nie tak jak auto"

Gregor

Co nowego słychać w firmie? Myślę, że maruderzy przestali pisać te swoje teksty i od razu cisza i spokój.

FanRozczochranego

1.Greg nie pracujesz na kleszczowie... 2. Czy biura dlugo jeszcze bedzie samo zadawac pytania i odpowiadać na nie? 3. Ludzie policzcie sobie ile musicie wyjechac kilometrow w mc, aby wyrobic te 9,5 tyś... nawet jesli jakimś cudem dostaniecie pełną premię 1200zl to zostaje wam 8300zl do wyjechania w kilometrach a to daje 15 091km do wyjechania w mc, ciekawe jak to wyjezdzicie? Odliczajac 1,5dnia ktore w mc stracicie w sts 1 na krancowej, brak ładunków, dilerki... 4. Zresztą napisali wam tu byli kierowcy wegi jak tam jest, ale to za mało, nikomu nie przejdzie nawet przez myśl ze firma majaca 86ciezarowek okolo 35 kierowcow z ukrainy oferujaca na reklamach najwyzsza stawke w regionie (prawdopodobnie nawet w polsce) przez ponad 3 lata nie potrafi zapełnić etatów... ba wrecz pozbyla sie jakichkolwiek standardów przyjmujac ludzi bez doswiadczenia byle wepchnąć ich do kabiny i za bramę... Jakim cudem nadal szukają na siłę? Ludzie myślcie trochę, tam gdzie jest dobrze nie ma miejsc...

Blik

Wega to firma jakich wiele , normalna, spokojna i wszystko jest ok. Trudno jest dogodzić wszystkim, tym bardziej ,że wielu pracowników niestety nie przykłada się do pracy a na koniec jak mniej zarobią są problemy. Czy wszyscy pracują na pełnych obrotach?

Greg

U nas zawsze tak jest, że są dwie opcje. Ja tam nie narzekam - robie swoje i szlus:)

Bartek1

Przyznam że nie znam wegi ale temat mnie zainteresował..troche dziwne że są 2 aż tak skrajne odmienne od siebie opinie

To chyba nasza taka narodowa przypadłość troche;/

To chyba nasza taka narodowa przypadłość troche;/

Budek

Po co ludzie wypisują te bzdury? Najlepszą firmę można przedstawić w złym świetle, w jakim celu? Jak ktoś jest leń to będzie miał biedę w każdej firmie, nikt nie będzie tolerował leni. Pozostali pracownicy również nie mają ochoty na pracę za drugiego.

Greg

Pracuje na śląsku od 4 miechów i tak sie zastanawiam dlazcego ci to tak narzekają tyle pracowali w tej wedze jeśli faktycznie jest czy bylo tak zle?

pyacz

kurcze panowie a tak doświadczeniem to szczerze ile wyciągaliscie?

ekonomiczny

panowie 2300 euro na miesiac kindergeld zwrot podatku i td. spanie w mieszkaniu i co tydzien w domu to jest konkret.uwarzam ze jak pracowac na wyjezdzie to za konkretna kase a nie jak piszecie za 10000km 5tysi i to jeszcze na lorze.teraz sie z tego smieje ale jak pracowalem w wedze to do smiechu nie bylo .w pewnym momecie zastanawialem sie dlaczego w wedze pracuje garstka kierowcow ktorzy moim zdaniem sa niesamowici i bardzo bacznie sie im przygladalem a reszta to poprostu stado baranow ale po jakims czasie wszystko sie wyjasnilo i rozgryzlem o co w tym wszystkim kaman.pozdrowienia dla pana grzegorza wszyscy z wegi wiedza o kogo chodzi to niesamowity czlowiek

ekonomiczny

jak czytam te wasze pytania to ciarki mnie przechodza tylko nikt nie pyta ile w domu pewno 3 na 1 trzy tygodnie w mikroskopie i jesen w domu.ta firma odebrala mi cos najwarzniejszego muj cenny czas ktorego nieda sie cofnac.oddalem tej firmie 2,5 roku swojego zycia i ani jednego dnia wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w WEGA-A Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WEGA-A Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

WEGA-A Sp. z o.o.