Opinie o Igloobud Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Igloobud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Igloobud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igloobud Sp. z o.o. w Dębica

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Igloobud Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Zenek Nowy wpis

Odradzam wszystkim, ktorzy z biura pracy czy ogólnie w jakikolwiek inny sposób chcieliby przyjsc do tej firmy "prezes" jest (usunięte przez administratora) wymaga jakby placil krocie czesto ludzie ryzykuja zycie tak dobrze czytasz... mądrkuje, przeżadza aczkolwiek nie ma kompletnie pojecia o robocie na budowie o czasie pracy danych robót, wyzywa zarazem wyrzywajac sie psychicznie na starszych osobach, którzy nie moga sie bronic bo zostalo im niewiele do emerytury i boja się ze zostaną zwolnieni człowiek ten zniszczył calkowicie firme doprowadził ją na skraj bankructwa jeśli to czytacie kategorycznie odradzam przyjscia do tego psychola chyba ze ktos chce się nabawic nerwicy. Pozdrawiam

Van Helsing Nowy wpis

Witam, ludzie mogą zachodzić w głowę skąd ten nick?!, Już wyjaśniam: Prezes to wg wszystkich pracowników Wampir co gorsza, Wampir Energetyczny, a jak wszyscy wiemy ród Van Helsing zajmował się eksterminacją takowych dziwadeł. Pokrótce, prezes to osoba na którą w ogóle nie można liczyć, nie stanowi żadnego wsparcia, a wręcz przeciwnie - rzuca kłody pod nogi. Kiedy wpada na wg. niego doskonały pomysł, to niewolno wypowiedzieć swojego zdania, tylko pokornie przyjmować jego wybitne teorie i jego przechwałki. Kreatywność człowieku zapomnij! po co Ci to?, Ktoś robi dobrze wykonane zadanie - blee, czemu pan to tak (usunięte przez administratora) i czemu tak powoli sam bym to zrobił 2 albo i 3x szybciej. A najbardziej przerażające jest to, że swoją wiedze praktyczną czerpie z platformy (usunięte przez administratora) i jak Ty mój drogi pracowniku ktoś czegoś nie wiesz, to odsyła do owej platformy. Gdzie wszyscy wiemy że hipotezy internetowych Zenków, niczym nie mają się do realnego świata =( . Także kochani podsumowując, jak was wszystkich kocham, tak z całego mojego małego serduszka NIE POLECAM pracy w tej firmie! Ale to tylko moja skromna opinia i niech każdy postąpi jak uważa za słuszne.

pup

firma na skraju bankructwa

Alicja
@pup

Cześć, czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? Jestem ciekawa dlaczego tak uważasz. Swój wpis dodałeś/aś jednak w 2019 roku i nie jestem pewna czy tu jeszcze zajrzysz. Mimo wszystko zaryzykuje i zapytam - czy Igloobud jeszcze funkcjonuje?

Siry
@Alicja

To jest firma RODZINNA !!! jak masz korzenie powiązane z PEZESEM to masz (usunięte przez administratora)

Siry
@Siry

Takie są realia, Pani ma klapki na oczach.

NN Nowy wpis
@Siry

Dlaczego nie mogę przeczytać opinii do końca?

Dyktator

Nazwałem się dlatego tak , bo pseudo PREZES sie tak czuje, Ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie , bo spotkacie się z człowiekiem , który nadaje sie na leczenie w zakładzie dla nerwowo chorych. Niestety wykształcenie nie zawsze idzie w parze z rozumem. PRZESTRZEGAM!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Igloobud Sp. z o.o. na stanowisko MURARZ? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xyz

Czy ktoś ostatnio próbował dostać się do tej firmy ? Czy z pozytywnym skutkiem ? I jak wyglądała rekrutacja ?

Jasiek

Może ktoś zamieści na wątku jakieś newsy? Niektórzy straszą złą sytuacją a jak jest naprawdę?

admin

Czy firma IGLOOBUD SP Z O.O. zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

jl
@admin

praca w stresie a zarobki kiepskie minimum,a wymagania jakby płacili krocie porażka.

dębek

nie lubię i nie cenię takich opinii, złośliwości warto dla siebie zachować, zwłaszcza, że jest to jednak portal do którego wiele osób ma dostęp i zachowajmy jakąś kulturę wypowiedzi :) igloobud obecnie nie prowadzi rekrutacji ale zawsze można zapytać bzpośrednio w siedzibie dębickiej

jm
@dębek

nie polecam tej firmy omijać szeroko.łamane prawa pracy,gdzie tu pip nie widza tego

Toja

Jak przyjdziesz trzeźwy to Cię nie przyjmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Igloobud Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w Igloobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Igloobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Igloobud Sp. z o.o.
  • Fabryczna 7