Opinie o HCA Project Support Nederland b.v. w Rotterdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HCA Project Support Nederland b.v.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HCA Project Support Nederland b.v. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HCA Project Support Nederland b.v. w Rotterdam

NIE POLECAM

STANOWCZO ODRADZAM WSPOLPRACE Z TYM BIOREM CZYSTY WYZYSK!! WARUNKI MIESZKALNE TRAGICZNE 18 e za dzien , a nawet nie ma prysznica!!! ZERO DODATKOW ZA NADGODZINY I PRACE W SOBOTY ! PRACA ZA NAJNIZSZA KRAJOWA OMIJAC SZEROKIM LUKIEM LUDZIE NIE DAJCIE NA SOBIE ZARABIAC ZA WASZA HAROWE

M5

Nie polecam!! Zerowy kontak , wypłaty spóźnione , tragiczne warunki mieszkalne za kosmiczne pieniądze !

Dawid

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma a czasami zdarzy się wpadka!

dan

omijac szerokim lukiem sa nie wyplacalni wiecznie wyplaty kilka tygodni po terminie a ich tlumaczenie jest ze ostatnia wyplata 10 tyg po rezygnacji takiego zapisu nie ma w umowach to tylko po to zeby im odsetki rosly zlodzieje!!!

logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Szlifierz / praca długoterminowa
Eming BV
logo firmy Monter izolacji przemysłowej
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Technik-Mechanik E&I - Elektromonter
Rotterdam
Werckpost Polska Sp. z o.o.
Igor

Może były jakieś podstawy , że firma potrąciła sobie jakieś sumy?

Przyjaciel konana :D

Pracowałem prawie dwa lata w HCA warunki mieszkalne czyli rok na salonie na firmowym mieszkaniu a ocena wam zostawiam!!! A kiedy zakonczylem wspolprace to dwa miesiące czekalem na ostatnia wyplate a wakacyjne to do tej pory nie dostalem nie polecam i pozdro dla Wszystkich szlifujacych w ancower.

Joanna

@anonymous, Twoja opinia zawiera wyłącznie dwa słowa. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Czy próbowałeś rozmawiać z przełożonymi w firmie HCA Project Support o swoich zastrzeżeniach? Jak długo już pracujesz w tej firmie? Czy jesteś w stanie podać jakiś plus tej firmy?

Do HCA trafilam , poniewaz musialam zrobic obowiazujaca przerwe w pracy w dotychczasowym biurz ,a nie chcialam korzystac z zasilku, poniewaz mamy z mezem mieszkanie rachunki do placenia i liczylam na dobre zarobki.Mieszkamy i pracujemy w Holandii od 11 lat. To najgorsze biuro z jakim mialam do czynienia.Zadnych dodatkow ,za nadgodziny lub prace w soboty.Po zakonczeniu krotkiego kontraktu otrzymalam wyplate po wielu listach i mailach a zgromadzonych swiadczen wakacyjnych i urlopowych nie otrzymalam do dzisiaj a minelo juz kilka miesiecy.Nie reaguja na wysylane do nich pisma. Trzymajcie sie z daleka od HCA! Pozdr. Krysia

@anonymous

to prawda

Tymon

Konkurencja tak bardzo chce oczernić firmę?

Joanna

@anonymous, czy przed podjęciem współpracy z firmą HCA zostały Ci przedstawione warunki umowy? Czy wiedziałaś wcześniej, że nadgodziny nie są płatne lub pytałaś o to podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jaką odpowiedź usłyszałaś? Rozumiem, że negatywnie oceniasz kontakt z firmą. Jak myślisz, z czego to wynika, czy inni pracownicy mogą potwierdzić Twoją opinię?

M.K
@Joanna

Warunki tak przedstawiają żeby szybko cie splawic... pozniej zeby sie z nimi skontaktowac to porazka... Praca nie ta co na umowie... chorować nie mozna bo Cię zwolnią... chorobowego do dzisiaj nie mam... Bardzo nie odpowiedzialna firma i zero żetelnosci wazne zebys ty pracował i zarabiał na nich

Waldi

Czyli ogólnie dobrze się z nimi pracuje? Warto aplikować?

@Waldi

Nie warto, zalegają z wypłatami, a jak skończy Ci się kontrakt to pieniądze otrzymasz ale tylko drogą sądową. (usunięte przez administratora) co innego obiecują, a inna jest rzeczywistość.

Konrad

Czy firma potrzebuje pracowników? Idealnie nie jest nigdzie!!

Joanna

Znalazłeś pracę za pośrednictwem HCA Project Support Polska? Chętnie usłyszymy jak firma pomogła Wam z znalezieniu pracy.

@Joanna

Witam. Właśnie 12.04 skończył mi się kontrakt i dziś zadzwoniła p. koordynator do mnie z ofertą pracy. Owszem jest dużo potrąceń na solarisie, lecz to że nie płacą godzin nadliczbowych to wina pana do którego jesteśmy delegowani do pracy. To właściciele większości firm nie chcą płacić godzin nadliczbowych. Pozdrawiam.

A.Zborek

Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firmaŁańcuchy

@A.Zborek

Jestem mega zdziwiona, gdyż właśnie pracując przez biuro HCA byłam na urlopie 2 tygodnie i nikt mi nie robił żadnych problemów gdy poprosiłam o urlop.

okni

To nie można z tą firma zrobić porzadek?!

Maniek
@okni

Witam też nie polecam tej firmy i szukam osób oszukanych przez tą firmę ,pilnie bo chcem zgłosić to ispektie pracy ,że nie wypłacalni są i pokazać warunki mieszkalne więc proszę pisać na meila już miałem raz taką firmę i też to tak załatwiłem i oddali mi wszystko z nadwiązką maniek7717@wp.pl

@Maniek

Właśnie zakończyłam z nimi współpracę i chętnie przyłączę się do Ciebie. Opiszę Ci wszystko na priw. maila. Pozdrawiam.

Dundee

Ludzie którzy tam pracują po 6,7 lat tragedia jeden drugiego (usunięte przez administratora) koordynatorzy słabo ogarnięci dzwonisz nie odbierają telefonu piszesz rano smsa że źle się czujesz albo chcesz, coś załatwić w urzędzie czy w banku bo tylko zrobisz, to rano lub w południe bo (usunięte przez administratora) od rana do wieczora za śmieszne 8.5 euro bo tak płacą, informuję cię ze zwalnia bo jesteś (usunięte przez administratora) robolem i w (usunięte przez administratora) maja to że musisz coś załatwić.. Nie polecam tej firmy chyba że to twoja ostatnia deska ratunku bo brakuje ci kasy wypłata raz na 4 tygodnie, zaliczka max 75 euro. Tyle w temacie

@Dundee

Wypłata za cztery tygodnie jest wypłacana w 6 tygodniu w piątek.

reCAPYCHA

Do HCA trafilam w przerwiej w mojej firmie.Praca jak praca ale z uczciwosc zarzadu HCA pozostawia wiele do zyczenia.Czy pracujesz po godzinach czy w sobote nie placa zadnych dodatkow.W zeszlym tygodniu skonczylam kontrakt , w piatek mialo byc wynagrodzenie ale jest juz poniedzialek wieczorem ,a przelewu nie ma.Ponadto po zakonczeniu kontraktu czeka sie 10 tyg. na wyplate swiadczen(wakacyjne itp).Poza tym jest miesieczny system rozliczen a po wprowadzeniu tygodniowek trzeba i tak czekac miesiac na pierwsza wyplate..Nie polecam nikomu tego biura . Krysia

@reCAPYCHA

tak zgadzam się z krystyną to bióro to (usunięte przez administratora) stracili pieniadze na wypłate dla ludzi a kordynatorzy to matacze kłamliwe mam na myśli kordynator Magde

@reCAPYCHA

ma ktoś tel do szafa tam z hca czy do staphany?

reCAPTCHA
@reCAPYCHA

Tel. nie mam do zadnego z nich.W dalszym ciagu czekamy na wyplate, juz tydzien po terminie. Oni nie maja pieniedzy.Ale o swoich wyplatach napewno nie zapomnieli.Trzymajcie sie z daleka od HCA

@reCAPTCHA

Nr. telefonu do Magdy z HCA(usunięte przez administratora)

Joanna

@Dundee czyli nie jesteście zatrudnieni na umowę o pracę w HCA Project Support i w tych nagłych przypadkach nie możecie wykorzystać urlopu na żądanie? Czy ktoś z Was faktycznie kiedyś zrobił sobie dzień wolny na załatwienie jakiś spraw i potem został zwolniony?

Joanna

@Stefan a powiesz dlaczego polecasz firmę HCA Project Support Sp. z o.o.? Czy oprócz atmosfery coś jeszcze Ci się podoba w pracy? Rozumiem @Rafal, że nie polecasz tylko ze względu na niską płacę? Gdyby była wyższa poleciłbyś tą agencję do współpracy, prawda?

Rafal

Witam. Pracowałem przez to biuro w Monickendam na wędzeniu łososia i w Amsterdamie na surowym łososiu I jeszcze kilku innych miejscach. Ludzie w pracy wporzadku, koordynatorzy też ok. Wypłata raz na miesiąc zawsze w terminie. Stawka 9€ brutto - głodowa, najniższa na rynku. Ogólnie na pierwszą pracę na początek może być, ale na dłużej nie polecam. Pozdrawiam byłych współpracowników. Rafal

Zostaw merytoryczną opinię o HCA Project Support Nederland b.v. - Rotterdam

• Jak się pracuje w HCA Project Support Nederland b.v.?

Zobacz opinie na temat firmy HCA Project Support Nederland b.v. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HCA Project Support Nederland b.v.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HCA Project Support Nederland b.v.?

Kandydaci do pracy w HCA Project Support Nederland b.v. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HCA Project Support Nederland b.v.