Opinie o HCA Project Support Nederland b.v. w Rotterdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HCA Project Support Nederland b.v.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HCA Project Support Nederland b.v. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HCA Project Support Nederland b.v. w Rotterdam

Stefan

HCA to fajna agencja i warto z nimi pracować na wyjeździe.

Joanna

@Sławek sprawdź fanpage'a firmy. Tam znajdziesz linki do aktualnych ogłoszeń. Obecnie poszukują między innymi Budowniczego konstrukcji stalowych - Branża Stoczniowa do pracy w okolicach Rotterdamu. @Patryk 88_Rotterdam czy Ty właśnie pracujesz w Tych stronach? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Co sprawia, że jesteś z niej zadowolony?

Sławek

Czy HCA ma jakieś nowe oferty , może jakieś nowe kierunki? Słyszałem o nich sporo dobrego to może zarobię.

Patryk 88_Rotterdam
@Sławek

Czesc ja pracuje tam juz od dluzszego czasu i tez jestem zadowolony. Warto do nich zadzwonic i sie dopytac.

Patryk 88_Rotterdam
@Sławek

Joanna

@Tymon jeśli masz na myśli moją dyskusję z użytkownikiem @Kamil86 to mogę tylko powiedzieć, że każdy ma prawo do zostawienia swojej opinii. W ramach jednej firmy w zależności od wielu czynników pracownicy mogą mieć znacznie różną opinię na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Z Twojej reakcji rozumiem, że nie zgadzasz się z tym użytkownikiem. Ty również masz możliwość wypowiedzenia własnego zdania, do czego jak najbardziej zachęcam.

logo firmy Monter Rusztowań
Rotterdam
SFS International Sp. z o.o.
logo firmy Monter izolacji przemysłowej
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Malarz / różne projekty
Eming BV
Joanna

@Joanna włącz mózg każdy ma prawo do zostawienia swojej opinii. Również osoby, które są zadowolone z usług tej firmy. Nie jestem związana z HCA Project Support Polska, tylko jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda współpraca z firmą między innymi dzięki Waszym opiniom. Rzeczywiście przeważają na chwilę obecną opinię negatywne, co nie znaczy, że ktoś nie miał pozytywnych doświadczeń ze współpracy z HCA Project Support Polska. Osoby zadowolone często mają mniejszą motywację, by informować innych o swoich doświadczeniach. Jeśli Ty masz negatywną opinię na temat firmy jako pracodawcy również chętnie ją usłyszymy.

Tymon
@Joanna

Jestes pracownica firmy GoWork i sama zadajesz i odpowiadasz na pytania? Widac jak rzetelny jest ten portal .. - Gratuluję. You are fired !!!

zimnenozki

Witam, Co za skrajne opinie.Właściwie o każdej agencji. Może coś powiecie na temat tej agencji jeszcze? Jakieś pozytywy?;-)

Recenzent

@Barnabasz Myślę, że jesteś bardzo niesprawiedliwy wobec firmy. Po pierwsze nikt nie zmusza Cie do pracy u holenderskiego pana. Po drugie czy odłożyłbyś równowartość 400 eu z pracy w kraju?

Grzybson

CO o tej firmie sądzicie ? Warto jechac ? da sie zarobić ? ;>

Sławek

Bardzo żałuję, że HCA Project Support nie ma właściwie pracy dla kobiet. Agencja w sumie jest fajna , można dobrze zarobić, ale uprzedzam tam się nie można obijać w pracy. Zaraz ktoś zauważy, za granicą niektórzy uczą się uczciwej pracy i niestety nie wytrzymują.

Joanna włącz mózg

Naprawdę kobieto myslisz że nie widac że sama zadajesz sobie pytania i na nie Odpowiadasz? Jezioro pomyj się na to wasze biuro wylewa powyżej a tu nagle miła i sympatyczna konwersacja z zadowolonym i szczęśliwym pracownikiem(dodam jedynym na tym forum) takie bajki to możesz dzieciom w podstawówce wciskać, już lepiej się zajmij czym innym a PR zostaw komu innemu, dzięki Bogu są takie fora które pozwolą ocalić parę bardziej naiwnych osób od takich biur jak wasze, nie pozdrawiam

Joanna

@Kamil86 dziękuję za odpowiedź. To ważne, że agencja utrzymuje dobry kontakt z osobami, które z nią współpracują. Tym bardziej to cenna wiadomość, że na pomoc od koordynatora można liczyć 24/7.

Joanna

@Kamil86a co sprawia, że dla Ciebie HCA pozytywnie wyróżnia się na tle innych firm?

Kamil86
@Joanna

Dbaja o swoich pracownikow i do kazdego podchodza indywidualnie. Kontakt z polskim koondynatorem jest 24/7. Osoby pracujace w biurach sa mile i zawsze pod telefonem. Inne biura tez sa ok, ale to zalezy na kogo sie trafi. Ja i osoby ze mna pracujace jestesmy jak do tej pory zadowoleni z HCA.

Barnabasz
@Kamil86

Kolego ty to jesteś zadowolony z faktu że masz co do garnka włożyć i że żyjesz... :) Aborygen potrzebuje do przeżycia dzidy i kilku robaków wyciągniętych z ziemi - ty to chyba masz podobnie. Zarobisz marne 1300€ miesięcznie zapłacisz za mieszkanie 350 ubezpieczenie 100 dojazd do pracy 100 jedzenie 250używki ( słodycze, piwo, papierosy czy powiedzmy tytoń) 150 i zostaje Ci 400€ - po po pół roku jedziesz do Polski na urlop - tam udajesz jak to ci tam dobrze ,jaki to jesteś" bogacz "wydajesz praktycznie wszystko i wracasz golas ... znowu zasuwac za głodowa stawkę u Holenderskiego Pana dla pośrednika który zarabia na tobie drugie tyle co ty wzięłaś.

ziomek79
@Barnabasz

Witam, skoro tak znasz sie na tym biznesie, i tak sie wymadrzasz to dlaczego sam nie wpadles na pomysl aby otworzyc biuro pracy, moze wtedy bys nie byl tak nieprzyjemny i bys nie obrazal osob, ktore solidnie i rzetelnie pracuje na to co maja!

Kamil86

Witam, nie wiem skad te wszystkie kontrowersje. Ja wraz z kilkoma innymi osobami pracuje przez HCA juz od kliku dobrych miesiecy. Wiadomo wszedzie zdazaja sie jakies niedogodnosci ale do tej pory to jedno z najbardziej zaufanych biur w jakich pracowalem.

Joanna

@Kasztanchętnie dowiemy się najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie.

Kasztan

a ja tam w sumie jestem zadowolony. Pracuje u nich juz kilka miesiecy

Gregor

HCA Project Support organizują pracę oraz mieszkanie na miejscu. Pracować za nikogo nie będą. Znam sytuację bo byłem i wiem co robią !!!!!!!

Joanna

@Adi1991 a jakie informacje uzyskałeś od firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków.

Adi1991

Dostalem od nich ofertę wyjazdu do pracy jako spawacz do Holandii,daja 15 eur netto + zakwaterowanie po ich stronie,wie ktoś coś wiecej?

Joanna

@Spawek aktualne oferty pracy pojawiają się na facebook'u firmy HCA Project Support Polska Sp. z o.o. https://www.facebook.com/hcaprojectsupport/ Mam nadzieję, że znajdziesz tam interesującą Cię ofertę.

Tobiasz

W tej firmie płacą ludziom najniższe możliwe stawki z rynku Holenderskiego w innej tego typu firmie stawki za to samo są wyższe około 2 euro za godzinę co przekłada się na ładną sumkę w skali miesiąca. Nie polecam , miałem ta nieprzyjemności...

Zostaw merytoryczną opinię o HCA Project Support Nederland b.v. - Rotterdam

• Jak się pracuje w HCA Project Support Nederland b.v.?

Zobacz opinie na temat firmy HCA Project Support Nederland b.v. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HCA Project Support Nederland b.v.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HCA Project Support Nederland b.v.?

Kandydaci do pracy w HCA Project Support Nederland b.v. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HCA Project Support Nederland b.v.