Opinie o EURO START w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie EURO START. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie EURO START o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO START w Rotterdam

Marcin Nowy wpis

Czy firma ma dobra atmosferę czy macie dużo konfliktów w firmie? Pozdrawiam

Xxxxx Nowy wpis

Nie polecam tego biura o(usunięte przez administratora) przede wszystkim ta (usunięte przez administratora) dzwonisz rozmawiasz a potem ona nie pamięta takiej rozmowy że te babsko jeszcze pracuje w tym biurze. Żeby na wypłatę czekać 2 dni i mówia że zrobiony przelew masakra najgorsze biuro jakie jest. Manipuluje tylko Polakami niech zacznie swoją rodziną manipulować cwaniara. Szybko opinie można zrobić z takiego czegoś jak ona.

Marek Nowy wpis

Nie polecam tego biura !!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kadre

Jan Nowy wpis
@Marek

Twoja opinia zawiera się wyłącznie w jednym zdaniu i nie jest zupełnie uargumentowana. Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z twoim zdaniem na temat przełożonych. Dlaczego uważasz, że należałoby zmienić kadrę? Czy masz na to jakieś konkretne argumenty?

Jasiek

Konkurencja inspiruje do pisania?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EURO START? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy ELEKTRYK - praca zagranicą
JobRun
logo firmy Elektryk okrętowy z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Operator maszyn CNC
Euro Labora
Jagoda

Nie warto pracowac przez to biuro. To sa oszusci i wykorzystujacy niewiedze Polakow! jak upominasz sie o swoje zarobione pieniadze to Cie zwalniaja, trzeba im utrzec nosa i w nas jest sila jak bedziemy ich zgłaszać! Ludzie, bądźmy solidarni

Jacek

Jesteście pewni, że to nie są jakieś sporadyczne przypadki?

Bardzo proszę aby pani Gosia z szklarni wysłała do was -do biura godziny przepracowane przez Jolante Ludorf to są dni, 21- maj poniedziałek 10 godzin 22-maj wtorek 9godzi 45 minut 23-maj środa 10 godz 45 minut 24-maj czwartek 11 godzin 25-maj piątek 11godzin 26 -maj sobota 8 godzin 28 -maj poniedziałek 10 godzi 15 minut 29- maj wtorek 9 godzin 45 minut Jeżeli w tym tyg nie zostaną wysłane do Eurostartu godziny i wystawiony solaris podejmne skuteczne działania. Jeżeli ta pani myśli że jest Bogiem to moj mecenas zajmnie się tą sprawą a też nieprawidłościami finansowych w waszej agencji jak i właściciela szklarni odnośnie płacenia do ręki pieniędzy za niedziele święta nadgodziny itd. Mam nadzieję, że to nieporozumienie zostanie szybko wyjaśnione i otrzymam pieniądze za swoją prace którą wykonywałam i utrzciwie zarobiłam + nadgodziny . Jeżeli nadal będzie to przez wasze biuro ignorowane odpowiednia instytucja holenderska jak i organizacje zajmujące się nadzorem i przestrzegania prawa pracy przez agencje tymczasową w nl Nadmienię że też oczekuję wypłacenia urlopowego jak i zarówno wakacyjnego i zakaniczam z wami spór tylko przez Boga jaką się uwarza pani Goia z poważaniem .......... JOLANTA LUDORF. ps (usunięte przez administratora) ja im tego nie daruje

Alek

Oszusci! Nie wyplacaja pieniedzy, lewe kontrakty, dno. Pastuchy zatrudniający polskie barany. Polscy wstyd! Przestańcie tam pracować.,, miejcie jakaś swoją godnosc. Pokoje pracownicze brudne i zaniedbane. Lozko przy lozku w jednopokojowym mieszkaniu za 300 euro!!! na transport po ciezkim dniu pracy czasem czekasz 2 godziny. Upominasz sie o swoje pieniadze to jestes wyrzucony na bruk w srodku nocy bez ostrzezenia, Banda (usunięte przez administratora) i lobuzow wykorzystujacych polakow. Tragedia.

Justyna

Nie polecam nikomu tego biura a szczególności pracy przy orchideach !!!! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o EURO START - Rotterdam

EURO START