Opinie o HCA Project Support Nederland b.v. w Rotterdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HCA Project Support Nederland b.v.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HCA Project Support Nederland b.v. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HCA Project Support Nederland b.v. w Rotterdam

Tymon

Słyszałem, że dobrze można zarobić w Holandii jako spawacz. Czy ktoś wie cos wiecej? Jaka stawka? Jakie mieszkania?

s

HCA Project Support Polska i Rotterdam to ta sama firma - w PL mają po prostu swoją filię.

Na mieszkaniach w Dordrechcie nie ma ogrzewania.Jest tylko piecyk który ogrzewa salon bez doprowadzenia ciepla do pokoi.

logo firmy Monter Rusztowań
Rotterdam
SFS International Sp. z o.o.
logo firmy Monter izolacji przemysłowej
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Malarz / różne projekty
Eming BV
Były

Bardzo trudno jest podjąć decyzję o wyjeździe do pracy za granicą. Opinie są tak skrajnie różne, że nie wiadomo które są prawdziwe.

Kontraktowiec

A jak jest Opinia o ich głównej siedzibie w Holandii, Rotterdam _bo mam od nich propozycje ,ale czytam że nie maja dobrej opinii w Polsce ?

Spawek

Chciałbym wyjechać przez HCA do Holandii jako spawacz, czy ktoś wie o nowych rekrutacjach? Ja nie mogę nic naleźć a chciałbym się zorientować w wysokości zarobków. Jak przestawiają się warunki już na miejscu? Jak wygląda sprawa języka, czy już trzeba umieć , czy pomogą?

Hrabia

Niestety nie mam dobrego wspomnienia z hca,,do dzis za rok 2015.08 wisza mi kase. Ze szlifowania metalu w ancofer,,oosterhout,,,,

Znam firmę od wewnątrz, nie polecam! Ani dla pracownikow poszukujących pracy w stoczni, rafinerii ani dla osob na stanowiska biurowe w Gdyni !

janek

może firma nie wrzucać ogłoszeń tutaj na strony goworka i po temacie. @tomi.. czasami brak ofert nie jest wyznacznikiem świetnej atmosfery i braku rotacji.

monter

Znacie może inne sprawdzone firmy które wysyłają monterów rurociągów zagranice?

ciacho

Widze ze trafiłem w 10 bo usunięto mój wpis!

Without me

Dzięki koledzy za pomocne opinie bo szukałem jakiś info o HCA PS Polska i dobrze że tu zajrzałem bo widzę ze się ogłaszają Tu i Tam .. (usunięte przez administratora)Nazwa się zmienia a sposób działanie ten sam.

sobol

praca raczej nie pewna, samemu trzeba dojechać do holandii,testy dopiero mają robić tam na miejscu i dopiero tam mozna podpisać umowę, za mieszkanie trzeba samemu zapłacić i stawka niby 11 euro

marion

Witam Ktoś może pojechał z nimi ostatnio do Holandii jako monter albo spawacz.Warto wogóle się z nimi wybierać? Jakie tam są rzeczywiście stawki i czy są wypłacalni?

OWCZAR

NIE DAJA STALYCH UMOW

eminem

HCA Project Support Polska Sp. z o.o. ostatnia firma z która chce mieć coś wspólnego .

zembaty

A co chcesz (usunięte przez administratora) Pytam bo mam od nich jechać.

VINCI

TYGODNIÓWKI TO NA SZKLARNIACH A W"POWAŻNYCH FIRMACH" MIESIECZNE

Kuba

Widik na jakiej stoczni robiles, maja dziwny system plac jak na holandie

Zostaw merytoryczną opinię o HCA Project Support Nederland b.v. - Rotterdam

• Jak się pracuje w HCA Project Support Nederland b.v.?

Zobacz opinie na temat firmy HCA Project Support Nederland b.v. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HCA Project Support Nederland b.v.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HCA Project Support Nederland b.v.?

Kandydaci do pracy w HCA Project Support Nederland b.v. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HCA Project Support Nederland b.v.