Opinie o Masterbouw Construct B.V. w Rotterdam

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Masterbouw Construct B.V.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Masterbouw Construct B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterbouw Construct B.V. w Rotterdam

Michał Nowy wpis

Po 3 miesięcznej współpracy z firma i panią Joanna, moge wypowiedzieć sie o tej współpracy w samych superlatywach. Wynagrodzenie otrzymywałem tak jak ustaliliśmy w umówie. Bez żadnych kłopotów . Kontakt z pracodawca był bardzo zadowalający i bez żadnych problemów szło sie skontaktować. Z chęcią ponowił bym współpracę z ta firma , ponieważ ta praca jak żadna inna sprawiała mi przyjemność.

Damian Nowy wpis

Wspolpraca z Masterbouw oraz Pania Joanna przebiegala bez wiekszych problemow i nieporozumien, pieniadze zawsze sie zgadzaly. Bylem takze zaskoczony kontaktem miedzy mna a Masterbouw. Do pracy ktora otrzymalem chodzilem z usmiechem na twarzy. Jest to uczciwa i rzetelna opinia. W razie pytan, sluze pomoca :) PS. Mam nadzieje ze Pani Joanna znajdzie jakis ciekaw projekt :) pozdrawiam

Sylwek Nowy wpis

Witam . Moje współpraca z Masterbouw układa się bardzo dobrze . Dotrzymywanie słowa , rzetelność to cechy jakie mówią mi o naszej współpracy .

Artur

Nie ktorzy maja problemy z biurem niektorzy nie, lecz ja nie mialem zadnych problemow. Wyplaty sie zgadzaly jak najbardziej.

Genius Nowy wpis
@Artur

Popieram pana Artura...wyplaty sie zgadzaja wszystkim niewolnikom ktorzy musza wyrabiac jakies normy wymyslone przez kolonistow.. ...ludzie opamietajcie sie jakie normy ??? normy sa dla niewolnikow.... a ja jestem Genius wolny czlowiek i robie co che (usunięte przez administratora) system bitcoin gora !!!

Czy po rozmowie w Masterbouw Construct B.V. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Elektryk okrętowy z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Operator maszyn CNC
Euro Labora
Genius

Juz nie chce mi sie komentowac tych abstrakcyjnych kometarzy...wieje tutaj nuda i monotonia...pani Hillary Clinton z Masterbouw construct nie moze zniesc ze genius ktory wymyslil system dla van Campen...olal ja...to jest powod tych kometarzy w moja strone...zreszta wszystko widac na zdjeciach kto kim jest i jak gra...zycze wam dalszej intelektualnej rozgrywki miedzy soba... peace Genius

wymyśliłem fanuka

Genius, mam do Ciebie dwa pytania. Pierwsze (dotyczace zycia w realnym świecie) co zrobić żeby mieć góre legalnych pieniędzy, np taczke 50-eurowych banknotów? A drugie pytanie (tutaj bedziemy musieli odejść nieco od rzeczywistości, takie typowo filozoficzne pytanie, ale jestem przekonany że Genius zna na nie odpowiedź, w koncu jest oświecony): jak wsadze Ci palec w (usunięte przez administratora) to ja mam palec w (usunięte przez administratora) czy ty? A tak na poważnie: weź ty sie chłopie do roboty jak przystało na kogoś kto ma jaja i fiuta a nie z "kobitą" sie patyczkujesz.

Genius

...a i jeszcze jedndo ja nie jestem chrzescijaninem...wasza religija zryla wam te ograniczone mozgi...a ja jestem baronem...wolny od wszystkiego...nie wierze w zadna religie....bo mam swoja kosmiczna , jedna religie ktora zjednoczy cale swiat...uwolnie wszystkich od systemu...kazdy bedzie wolny jak ja...ja jestem illuminatti i wiem co mowie.....

Jam Siukny III
@Genius

Po prostu gratuluje Ci wyobrazni. ciekawe po jakich środkach odurzających wpadłeś na to?

Genius

Witam, A ja chcialem obalic post tej baby i janka poniewaz w 100% zgadzam sie z powyzszymi 4 postami. Mianowicie dalem wymowienie 7 dniowe jak bylo w moim kontrakcie poniewaz pieniadze nie byly na czas i ta baba zaczela mnie juz oszykiwac, zreszta sami zobaczycie jak zostalem potraktowany. Jestem gentelmenem i nie bede uzywal mocnych slow co o niej mysle ale ona mysli ze wszyscy sa idiotami i oszukuje nas polakow w zywe oczy... a jak sie upomnisz to gra slodka idiotke "a co sie stalo ?" a jak nie ma argumentow to wola kolege z pracy holendra zeby klamal za nia ktory ma nas polakow za nic! ja akurat zostalem oszukany o paredziesiat centow ale znam osoby co skubnela ich na wieksza kwoty. Gra systemem ze zatrudnia samych polakow i placi po 30 dniach a nawet dluzej gdzie pieniadze dostaje od firmy co tydzien. Zabezpiecza sie w ten sposob zeby mogla miec cie w garsci i wtedy robi co chce...Zwykly schemat polakow za granica oszukuja tylko swoich bo tak najlatwiej...Brzydze sie takimi ludzmi. Moja rada omijajcie ja jak najwiekszym lukiem albo podpisujcie kontrakty na 7 dni platnosci bo inaczej zostaniecie oszukani. Ponizej przedstawiam linki na dowod ze mowie prawde i pierwsze posty sa prawdziwe...Jak umiecie dobrze holenderski to zobaczycie jak ten klamca holenderski jest sarkastycznym dupkiem...Sa winni mi kupe pieniedzy i prawdopodobnie sprawa skonczy sie w sadzie a mam mocne dowody oni nic tylko klamia, klamia i klamia... jak Hillary Clinton... Linki: https://i.imgsafe.org/5c5f98a4f0.jpg https://i.imgsafe.org/5c5fc30e8f.jpg https://i.imgsafe.org/5c5ff4598e.jpg https://i.imgsafe.org/5cc9c0e354.jpg

Janek

Oceniajac agencje moge wspomniec ze jest to jedyny zleceniodawca ktoremu zaufalem . Wspanialy kontakt z koordynatorem, bez jakichkolwiek problemów z platnosciami . Bez ukrytych niespodzianek , Wszystko czarno na bialym , Bez stwarzania z premedytacja niejasnych sytuacji . Po prostu polecam!!!! Aaaa... Czytajac powyzsze komentarze anonimimowych "pracownikow"' na temat w/w firmy , Nie zgadzam sie z zadna opinia przedstawiajacym w zlym swietle Masterbouw Construct (PS szacujac ze po 2 tygodniach we firmie mozna nazwac sie specjalista to jednak nie w tym kierunku myslenie ) Bylem zadowolony a zarazem jestem gotowy do podjecia dalszej wspolpracy z ta agencja pracy . Pozdrawiam Jan Drotkowski. JDM Montage

Masterbouw Construct BV

Powyższe anonimy są od niestawiających sie do pracy leni, którzy zostali zwolnieni dyscyplinarnie. Umawiają sie, ze przyjdą do pracy, koledzy i materiały na nich czekają a tu cisza i wyłączony telefon. Wiec jak sie w koncu obudzą to piszą złą opinie na na pracodawce. Oczywiście anonimowo. Czarna lista palących "zioło" i niekompetentnych pracowników dostępna dla pracodawców emailowo, wkrótce opublikowana na stronie: www.masterbouwconstruct.eu Pozdrawiam, Joanna Banucha Masterbouw Construct BV

Mariusz

Podzielam innych zdanie oszusci i klamcy mysla ze w ich bajeczki ktos uwierzy !

oszukany

Oszuści nie płacą pieniędzy za prace!!!

didi

zgadzam sie z kolegą w 100%

masterbouw construct b.v to moim zdaniem przysłowiową firma "KOGUCIK", która wymaga u osoby poszukującej pracy wysokich kwalifikacji a sama nie oferuje nic w zamian. Po przyjeździe do Holandii okazuje się, że płaca jest na pograniczu najniższej krajowej. Sam na własną rękę musisz dojechać do pracy i ciężko jest uzyskać jakiekolwiek zwroty z tego tytułu. Firma prowadzona jest na wariackich papierach bez jakiegokolwiek zapoznania się z Holenderskich kodeksem pracy (brak ubezpieczenia itd). Jeśli chcesz się przejechać do NL w zatłoczonym busie ponad 12 godz. doznać szoku, spalić grama zioła i wrócić do mamusi to serdecznie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Masterbouw Construct B.V. - Rotterdam

Masterbouw Construct B.V.