Ogrodnictwo W. Sidor

Parczew

Opinie o Ogrodnictwo W. Sidor

Andrzej 2014-05-27 15:03
Warunki fatalne, spóźnia się nawet miesiąc z wypłatą wynagrodzeń
donny 2014-05-27 19:13
Widziałem oferty pracy w necie. @Andrzej a jak z resztą? Jaka umowa, czy codzienne obowiązki da się przeżyć? Przecież robić gdzieś trzeba..
Karino 2017-05-02 23:09
Do wyrobienia normy z kosmosu... praca jak w obozie koncentracyjnym, nie można na 5 min stanąć w miejscu bo wszystko jest pod kamerami albo pod czułym okiem szefostwa czy brygadzistów i zaraz jest opierdziel i obcinka dniówki. Nie można nawet pracować blisko siebie (każdy pracownik pracuje we własnym polu) a już porozmawiać z kimś podczas pracy to największa zbrodnia. Wypłata co do mnie była co prawda zawsze w terminie ale stosunek zarobków do wymagań jest po prostu żałosny. Zarabiasz najniższą krajową a żeby wyrobić normy trzeba zapierdzielać z językiem na brodzie, bardzo często kosztem przerwy. Traktowanie pracowników też pozostawia wiele do życzenia, krzyki, wrzaski, stresująca atmosfera i jeżeli tak dalej pójdzie to albo zakład całkowicie upadnie albo będą w nim robić sami Ukraińcy, których z roku na rok jest coraz więcej. Ogólnie nie polecam, chyba że na krótki okres czasu lub jeżeli ktoś jest desperatem i potrzebuje szybkiej gotówki.
nowy forumowicz 2017-06-21 12:00
Karino skąd takie nastawienie? Zarobki są na poziomie przeciętnym, choć faktem jest nie miłe nastawienie pracodawców do pracowników. Mało kto nowy wytrzymuje prace tam. Przeważnie po kilku dniach rezygnują i to z różnych względów
Zostaw swoją opinię o Ogrodnictwo W. Sidor - Parczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogrodnictwo W. Sidor