Aegon T.U.nĹť S.A. Biuro SprzedaĹźy w Rzeszowie

Rzeszów

Opinie o Aegon T.U.nĹť S.A. Biuro SprzedaĹźy w Rzeszowie

Leopold 2013-12-02 15:51:49
Nigdy nie pisałem jeszcze opinii nt. żadnej firmy, ale po tym co zobaczyłem w Aegonie zdecydowałem, że muszę.
Zacznijmy od rekrutacji. Jednym słowem tragedia i robienie z ludzi idiotów. Sam proces rekrutacji rozbudowany aż na 4 etapy tylko po to, aby zrobić wrażenie, bo a nuż ktoś sobie pomyśli, że to solidna firma i że aplikują tu tłumy.
Tu należałoby jeszcze opisać pana (usunięte przez administratora)który ów nabór przeprowadza - rudy, zawistny typ, zachowujący się tak jakby rekrutował kogoś do ochrony białego domu. (usunięte przez administratora)eśli to czytasz to popuść lekko zwieracze, bo jesteś żałośnie śmieszny i śmiesznie żałosny.
Co do samej pracy - no cóż, nagonka i szukanie jeleni, co może kupią jakiś fundusik lub poliskę. Nikt normalny nie wciąga w to rodziny, bo produkty aegonu to(usunięte przez administratora)więc dzwonisz i szukasz łosia, płaszczysz się przez telefon jak pies przed obiadem. Znajdziesz 2 baranów na tydzień, pojedziesz na spotkanie i może z 2 w miesiącu coś u ciebie podpisze, od tego prowizja i akurat zwróci ci się może na paliwo.
Zarobki 2, 4, 6 tyś? zapomnijcie. Logicznie wystarczy tylko policzyć, na jaką kwotę musisz nałowić jeleni, aby twojej prowizji uzbierało się kilka tysięcy?
Podsumowując: szkoda nawet prądu, aby wysyłać tu CV!!! omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!!
Zostaw swoją opinię o Aegon T.U.nĹť S.A. Biuro SprzedaĹźy w Rzeszowie - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aegon T.U.nĹť S.A. Biuro SprzedaĹźy w Rzeszowie