Opinie o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arriva RP sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arriva RP sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Olek

Podpowiedzcie czy warto aplikować do firmy?

aNONYmause
@Olek

NIE!

Dnia 11.02.2018r. w Obrowie autobus nie zatrzymał się na przystanku. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Kiedy zgłosiłam poprzedni taki sam przypadek odpowiedziano mi, że kierowca nie widział żadnych pasażerów czekających na przystanku, więc nie musiał się zatrzymywać. Jednakże tak czy inaczej podczas ulewy trudno mi wtedy było nie schować pod dach przystanku.

Uszczęśliwiony pasażer

Jest mi niezmiernie przykro powiedzieć że zostałam okropnie potraktowana przez panią konduktor. Jechałam trasą Bydgoszcz -Brodnica o godzinie 9:35. Bardzo źle się poczułam, położyłam nogi żeby mi krew do głowy spłynęła. A szanowa, bardzo nieprzejma pani na mnie nawrzeszczała że mam ściągnąć nogi, grożąc mi karą 450 zł. Dziękuję śliczne za cudowne traktowanie pasażerow jak nie powiem co, bo nie chce przeklinać. Ciekawa jestem jakby się cudowna pani zachowala jakbym nie daj Boże tam zemdlałam. Bardzo dziękuję firmie Arriva za troskę nad pasażerami. A dla pani blondynki przesyłam gorące pozdrowienia. Mam nadzieję że taki personel zostanie wyrzucony z pracy bo to jest szczyt wszystkiego.

Ojciec Tadeusz z Torunia

Wczoraj w Toruniu na Broniewskiego kierowca Waszego Autosana okopcił mi Maybacha.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arriva RP sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ojciec Tadeusz z Torunia

Oni i tak mają wszystkich w (usunięte przez administratora) ważne że kasa leci A to że człowiek z pracy chce do domu dojechać to nie ważne

Uwielbiam kierowców którzy wyjeżdżają przed czasem. Byłam 2 minuty przed czasem a jednak nie zdążyłam. Mogłam tylko jak idiotka machać odjeżdżającym. Facet się nie zatrzymał chociaż był jeszcze na parkingu.

@anonymous

Trzeba się było pod autobus rzucić. Może jakieś odszkodowanie by było jeszcze. :)

Abc

Uprzejmie prosimy o mycie okien autobusów.

Agata

DNO, dużo mułu i jeszcze metr pod tym Arriva. Chce kupić bilet nie da się dogadać z kierowcą... obywatel byłego ZSSR? Teraz dochodzi do tego odebranie mi dojazdu do pracy dzięki zmianom w rozkładach. Gratuluje Arriva, pozbądźcie się pasażerów, mówiących po polsku kierowców tylko zostawcie dworzec i kadrę zarządzającą...

hygdf
@Agata

a co ty chcesz się dogadywać dziecie drogie - wchodzisz do pojazdu, wydzierasz kierowcy z rąk tę jego niebieską książeczkę i szukasz trasy, którą będziesz przebywać. Wskazujesz mu dokąd chcesz jechać (dobrze też wskazać skąd wyrusza bo może się pogubić) - jak jesteś w ciąży to pokazujesz brzuch, jak jesteś emerytką to laskę wyciągasz zza pazuchy, jak jesteś studentem to i tak nic dla ciebie nie mają prócz drożyzny ;) wszystko w temacie, a gadać to sobie gadaj z mężem w domu albo chłopakiem (jak nie ma to szukać aż się znajdzie) - kierowca jest od prowadzenia pojazdu a nie od gadania. PS I ZAPNIJ PASY JEŚLI TRAFIŁAŚ NA NORMALNE WSPÓŁCZESNE AUTO - TO NIE BOLI A UNIKNIESZ MANDATU I MOŻE NIE ZGINIESZ ALBO NIE ZABIJESZ PASAŻERA KTÓRY SIEDZI PRZED TOBĄ W PRZYPADKU WYPADKU.

Szczera

Jestem bardzo niezadowolona. Bus był zarezerwowany na dziś a w obsłudze pomieszali i bilet dostaliśmy na 23 czyli 3 dni opóźnia.. Wiec zostaliśmy zmuszeni jechać 800 km samochodem osobowym.. Więc szczesze ODRADZAM..!!! Ps. Ciężko się dodzwonić i wyjaśnić dany problem..

fako

Dno i poł metra szlamu ta firma nie powinna funkcjonować tabor kierowcy ceny biletów pobieranie oplaty za bagaż jakość usług punktualność kiła i mogiła może zainteresować ministra transportu

kręcisz coś
@fako

ciekawe - arriva za bagaż nie pobiera opłat ;) co do punktualności - nie do kierowców temat tylko do osób tworzących rozkłady :)

nowy

Czy coś się zmieniło? Bo nie wiem czy warto iść i na ile lojalkę się podpisuje?

Boosko

Witam wszystkich... Jak się nazywa kierowca który jeździ mniej więcej o 5.30 rano na Grudziądz on mówi po rosyjsku. Czekam na odpowiedz.

Zołza

Hej. Mam pytanko wiem że nie na temat ale możecie mi napisać jak ma na imię kierowca który jeździ autobusem ariva kierunek Toruń Grudziądz o 13.55. Bardzo ważne to dla mnie. Proszę o najszybsza odpowiedz.

krysia

dodaj że powinni być doskonale wynagradzani i jeździć sprawnymi i nowoczesnymi autobusami ;)

Nie (usunięte przez administratora) Za darmo was będą wozić :D Sie nie podoba kup sobie samochód.

elvis

Pazerni zlodzieje , bilet do Cichocinka jest 2 zlote tanszy od biletu do Bydgoszczy dla emerytow od sidemdziesiatki oni mysla ze wszyscy ktorzy korzystaja to kuracjusze .Malo tego autobus y ktore rozwoza ludzi do sanatoriow sa bez bagaznikow na walizki kierowcy laduja do srodka na siedzenia . Tak sie konczy w kazdym kraju kiedy sie prywatyzuje komunikacje .Nawet w USA koleje panstwowe .

On

Jeżeli chodzi o pracę w tej firmie to nikomu nie polecam ponieważ zarobki na początek 9 zł brutto na godzinę plus 3,5zł brutto za godziny jezdne i umowa na 3/4 etatu mimo że w pracy jest się około 190-210 godzin w miesiącu to ma się zapłacone za około 170 godzin ponieważ reszta to przestojowe godziny za które nie płacą albo 4.5 zł. Jeżeli chodzi o autobusy to większość taboru nie powinna już jeździć ze względu na stan techniczny i wiek. Narzekają że brakuje im kierowców, do póki zarobki się nie poprawią to nie będzie chętnych do pracy. Lepiej się obudźcie póki jeszcze czas bo jak tak dalej będzie to nie będzie komu jeździć.

Jędrek

Hehe to i tak dobrze z tym 9.70. :) Stawka godzinowa jest na umowy zlecenia. Ty masz umowę o pracę i masz zarobić najniższą krajową min. 2000 zł brutto. Pzdro

On

Jak to jest skoro teraz najniższa stawka godzinowa wynosi 13 zł brutto a oni ciągle proponują 12,5 zł brutto godziny jezdne i 9,70 godziny przestojowe? Czy to zgodne z kodeksem pracy??!!

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva RP sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva RP sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva RP sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva RP sp. z o.o.?

Arriva RP sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.

Arriva RP sp. z o.o.