LSI Software S.A.

Opinie o LSI Software S.A.

Paulo

LSI Software S.A. to z całą pewnością firma o której można powiedzieć dobre zdanie. Fajne miejsce do pracy w dodatku za dobre pieniądze. Miło się czyta jak ludzie piszą prawdziwe opinie i są zadowoleni z pracy. Myślę, że firma czasami kontroluje forum i może to doceni.

kkn

Ale przecież nikt nie mówi o spędzaniu dnia w internecie. Chodzi np. o wyszukanie czegoś w danej chwili potrzebnego do pracy i nie kombinowanie z proxy czy VPN-ami, które przecież spowalniają pracę. A swój cel i tak da się osiągnąć - niestety kosztem czasu. Czy dalej jest blokada na normalnego internetu?

Hejka
@kkn

Od kiedy ja tu pracuję (ponad 2 lata) to dostęp do internetu jest bez problemu

kkn

A internet dalej w LSI jest zablokowany?

Alleluja
@kkn

Nie jest zablokowany, ale na pewno nie możesz spędzić przy grzebaniu w internecie całego dnia. Tzn technicznie możesz, ale nie wiem czy długo tu popracujesz :-)

ZenekŚliwa

Dział serwisu i wdrożeń - sama praca w firmie nie jest zła. Wkurza czasem - fakt, ale nie ma przeciez pracy, która by Nas nie denerwowała. Warunki finansowe mogłyby być lepsze ale też tragedii nie ma. Ludzie odchodzą - wiadomo, ale nie jest to częste. W moim zespole większość pracuje od kilku lat, a jak już to odchodzą to osoby z doświadczeniem, które sobie znalazły lepsze posady. W tej firmie trzeba też polegać na sobie, bo jest to branża dosyć specjalistyczna i osoby "średnio kumate" nie dadzą sobie rady. Sami ludzie w zespole w porządku, kierownicy - jak to kierownicy (kochać ich nie musimy), dyrektor w moim dziale za to porządny człowiek. Przerwy robisz kiedy chcesz, nikt Ci nie stoi nad głową ze stoperem, masz pakiet medyczny i sportowy a umowa o prace jest na taką kwotę jaką zarabiasz. Podsumowując - praca na czwórkę.

Serwisant

Rekrutacja przebiegała w miłej atmosferze. Podczas rozmowy dowiedziałem się wiele na temat funkcjonowania firmy. Pani, z którą rozmawiałem rzetelnie wykonała swoją pracę często nawiązując do mojego CV, dzięki czemu w pełni mogłem przedstawić moją osobę.

jk

Tak sobie z ciekawości zajrzałem na profil firmy w której pracuję i szczerze to jestem pewien, że niektóre opinie np. Garryego to chyba osób, które zwyczajnie sobie nie poradziły :) bo to oczywiste, że nigdzie nie jest idealnie i zawsze można się przyczepić, ale bądźmy szczerzy, kasa jest, umowa o pracę jest, samochód jest, imprezy są, dodatki sportowe i medyczne są, ludzie w większości spoko. I bać się nie ma czego :p jasne, że może z decyzyjnością nie zawsze jest różowo, ale to też trochę zależy od samego zainteresowanego jak przypilnuje żeby decyzję uzyskać. Ogólnie to jest na prawdę spoko ;)

Natalia

Czy dowiem się coś więcej na temat pracy dla specjalisty ds. sprzedaży? Zależy mi na pracy dla LSI Software.

Aktualność

A już za chwilę będziemy prezentować nasz system POSitive Cinema na największych na świecie targach przemysłu kinowego na świecie w Las Vegas!

Poznaj produkt: http://www.positive-cinema.com/

Chcesz brać udział w takich projektach? Napisz do nas: praca@lsisoftware.pl

Aktualność

Jesteś dynamicznym i kreatywnym handlowcem? Chcesz pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży? A może lubisz to uczucie, że Twoja ulubiona restauracja pracuje na promowanym przez Ciebie oprogramowaniu?

Jeśli tak, to aplikuj do nas! Obecnie szukamy Specjalistów ds. sprzedaży w Warszawie, Katowicach i Poznaniu.

1. https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-warszawa,oferta,5154622

2. https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-warszawa,oferta,5154620

Napisz do nas: praca@lsisoftware.pl

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Garry, może po prostu trafiłeś na niezbyt zorganizowanego przełożonego?

Garry

Brak jednej osoby decyzyjnej, ciągłe zwalanie wszystkiego na wszystkich, byleby nie delegować jednej osoby do konkretnych działań. Nikt nic nie wie, później pretensje, że coś niewykonane. Jak pytasz o szczegóły to nie mają czasu rozmawiać, a później pretensje "czemu to jeszcze nie zrobione?". Odradzam, ludzie niesłowni... Oczywiście jak wszędzie - zdarzają się normalne jednostki, ale firma jako firma to jakaś pomyłka.

rks
@Garry

Czyli od X lat nic się nie zmieniło. A miało być tak pięknie... Jak dobrze, że już mnie tam nie ma :)

Dziki czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Nie polecasz tylko ze względu na ciągłe rekrutacje?

Darek

Potwierdzam, że firma jest rozwojowa i z perspektywami.

Paczków

Wiem , że firma jest dobra i właśnie złożyłem swoje cv. Pracownicy mają dobre wynagrodzenie, atmosfera jest również ok. Nie rozumiem tych wpisów tak różnych.

Dziki

Nie polecam, Firma ta ciągle prowadzi rekrutacje.

Agnieszka
@Dziki

Zwiększona ilość rekrutacji świadczy o ich baaaardzo szybkim rozwoju. Mają nowe produkty, otwierają nowe oddziały, powiększają zespoły więc szukają ludzi.

Garry
@Agnieszka

Albo o dużej rotacji pracowników, co jest dosyć negatywnym zjawiskiem.

Witek
@Dziki

A ja nie polecam Media Markt - bo tam z kolei ludzie wciąż kupują :-) Gratuluję logiki - to już chyba zrozumiałe, dlaczego Cię nie przyjęli :-) :-) :-)

Pici

Z zasady w dobrych firmach trudno znaleźć pracę, chyba że się jest wybitnym specjalistą. Ja mam zamiar złożyć swoje cv ale czy jest szansa? Może ktoś wie i mógłby coś podpowiedzieć? Chciałbym się jeszcze zorientować w przyblizonych zarobkach bo pewnie i tak jest to kwestia umowy.

Nati
@Pici

Jeśli jesteś informatykiem, programistą to będzie Ci łatwo znaleźć pracę :) zarobki zależą od stanowiska.

Stażysta

Czy ktoś mi powie jak wygląda praca stażysty ds badania opinii klienta ? Czy to jest płatny staż? Polecacie tam pójść?

Darek

najgorszy software na rynku. Po sprzedaży nikt się Tobą nie interesuje. Obsługa nie odbiera telefonów.

Specjalista ds. HR
@Darek

Witam Darku, Czy mógłbyś bardziej szczegółowo opisać tą sytuację, chcielibyśmy się z nią zapoznać i naprawić nasze ewentualne niedopatrzenia. Pozdrawiam.

xxxx

Chce wiedzieć jaka jest podstawa i premia od czego jest zależna (przybliżona kwota)

Cyśka

Nie ma najmniejszego problemu aby dostać umowę o pracę. Większa część pracowników pracuje w oparciu o umowę o pracę. Jeśli chodzi o doświadczenie to jest to bardzo indywidualna kwestia. Najlepiej nie rozpisywać się na goworku i gdybać tylko po prostu aplikować i przekonać się samemu :)

xxxx

Witam widziałem ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. ktoś wie jakie warunki itp. oferują ?? Tylko nie piszcie że umowa i fajna atmosfera :)

Cyśka
@xxxx

Cześć, Jeśli chodzi o warunki jakie oferują to umowa o pracę, stabilne zatrudnienie a i atmosfera jest świetna :) Dodatkowo wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, opiekę medyczną, pakiet sportowy oraz szkolenia. Sugeruję zaaplikować i dowiedzieć się więcej na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam!

luiza
@Cyśka

hahahahah pakiet jest jak sobie dopłacisz (usunięte przez administratora) medyczna opieka to podstawowi lekarze (pakiet mega podstawowy) jak chcesz coś lepszego to musisz dopłacić... więc pakiety są ale za Twoje pieniądze drogi czytelniku.

Ziem
@luiza

To działa tak, że firma dopłaca do pakietów sportowych czy medycznych cześć i Ty część. To chyba normalne :) A tu naprawdę są niezłe warunki pozapłacowe.

Zostaw merytoryczną opinię o LSI Software S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w LSI Software S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LSI Software S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSI Software S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSI Software S.A.?

Kandydaci do pracy w LSI Software S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSI Software S.A.