LSI Software S.A.

Opinie o LSI Software S.A.

mm

Tak jak w innych.

HR

Pojawiła się oferta pracy w HR. Jak się pracuje w tym dziale?

mefisto

(usunięte przez administratora) Ale wcześniejsze wpisy mówią wszystko, więc omijajcie tą firmę jako pracodawcę, zwłaszcza po zmianach na szczeblach kierowniczych w ostatnim roku.

qqq

W handlowym 1500 netto + prowizja nieosiągalna dla początkującego.

Serwisant

Rekrutacja przebiegała w miłej atmosferze. Podczas rozmowy dowiedziałem się wiele na temat funkcjonowania firmy. Pani, z którą rozmawiałem rzetelnie wykonała swoją pracę często nawiązując do mojego CV, dzięki czemu w pełni mogłem przedstawić moją osobę.

adamus

idę na rozmowę do LSI na przedstawiciela czyli jak wiadomo praca w terenie. Orientuje się ktoś jakie są na tym stanowisku zarobki u nich.

Xxx
@adamus

Jak nie chcesz stracic czasu ani nerwow to lepiej sobie odpusc, ta firma nie zasluguje na dobrych pracownikow

joł

Musiały naruszać regulamin skoro portal sam je usunął

oj ludzie

Oj ludzie tu piszący. Jacyś malkontenci, którzy uważają że to wina tylko firmy a oni są cacy. Jak w każdym rozwodzie winne są dwie strony. Ci co pracowali długo to czemu jak tak było źle tak długo tu pracowali ? Ci co pracowali krótko może nie byli tacy dobrzy jak im się wydawało ? Ci z którymi firma rozstała się nagle to przypadkiem na to nie zasłużyli ? A może mieli coś na sumieniu ? Okazja czyni złodzieja, jest takie powiedzenie. I nie piszę tak bo uważam, że w firmie jest wszystko ok. Tylko wiem, że Polacy to takie niewiniątka, no przecież załatwili sobie albo zorganizowali sobie, a że na koszt firmy no to co z tego. A to po prostu jest złodziejstwo. Tacy wszyscy święci jesteście.Ja jak wziąłem kartkę ksero to znaczy, ze ukradłem. Nie robiłeś nigdy prywatnego ksera ? Nie umawiałeś się handlowcze z klientem za obniżkę z w zamówieniu na darmowy wstęp, nocleg lub żarcie ? Nie wierzę. Bo większość tu piszących to chyba handlowcy. Tak po treści widzę. Jak ktoś chce się przekonać jak jest teraz na prawdę niech zasięgnie języka u aktualnie pracujących i to radzę w różnych działach (nie tylko w handlowym) i na różnych szczeblach. A tutaj to głównie piszą Ci co chcą wyrzygać żółć. I tyle.

mefisto

To prawda co zostało napisane na tym forum, wszyscy którzy jeszcze pracują w tej firmie szukają pracy. Po ostatnich zmianach atmosfera jest masakryczna. Odradzam pracę w LSI bez względu czy w centrali w Łodzi czy w oddziałach.

szczery
@mefisto

Nie pisz za wszystkich. Pytałeś wszystkich o opinię ? Widać, że ten wpis jest tendencyjny i nie szczery.

tomek

no pewnie, że tak, ja nawet sam bardzo często zwracam uwagę na to jaka atmosfera panuje w jakimś sklepie, jak pracownicy się do siebie zwracają czy nawet jak szef do nich mówi, bo to od razu widać, racja, że sa wizytówką firmy i tak naprawde też od tego moze zależec czy my jako klienci wrócimy do nich czy nie?

Ale nie rozumiem czemu piszą tu klienci. Chcecie się pożalić, to są sądy (jeżeli macie racje). Co do pracy w LSI - atmosfera taka sobie, czasem można się załamać. Zarobki w zależności od stanowiska - jak na Łódź niezłe. Co do imprez - jak dla mnie brak, bo spęd wszystkich raz do roku do jednego miejsca nie można nazwać imprezą. Z dodatków - OK System płatny i Luxmed płatny. Jeżeli jesteś programistą - proponuje korpo, chyba że chcesz nabyć jakiegokolwiek doświadczenia.

do Maasakra

jeśli Maasakra jest tak niezadowolonym klientem, to dlaczego podaje jakiś nick, zamiast się ujawnić,hmm? Prosimy o ujawnienie, chętnie podejrzę ile razy się ten system "wysypał" itp. Trzeba uwiarygodnić ten wpis, bo w ten sposób to do niczego nas to nie doprowadzi...

ktoś

do Maaasakra: Niestety KAŻDY klient uważa że wszystko samo się dzieje. Najpierw oszczędza na wdrożeniu i szkoleniu, a później narzeka na program. Wszystko ma swoją cenę i wymaga czasu. Szkolenie to nie godzinka, a dniówka to nie 100 zl. A na czym ma polegać zainteresowanie klientem ? Ma dzwonić i pytać się co słychać ? Masz potrzebę to zadzwoń.

Też Klient

Jak Cię nie stać na porządne wdrożenie to idź żebrać gdzie indziej. Ja mam system w dwóch restauracjach, płacę, wymagam i mam. Nie narzekam.

scier

Widzialem ze poszukuja programisty delphi. Jak wyglada praca na stanowisku programisty delphi?

gosc

Duzo jest imprez firmowych?

nowy

Jak zwykle prawda leży po środku. Po pierwsze jak ktoś jest naprawdę dobrym fachowcem to i zarobki ma niezłe jak na rynek łódzki. Po drugie niech ktoś wskaże program bez błędów, który zadowoli wszystkich . Nie ma takiego. Jak każda firma działająca wiele lat są wzloty i upadki. Idzie ku lepszemu. Po kolejne, zawsze dobrze jest tam gdzie nas nie ma. Powodzenia gdzie indziej.

silent

Zarobki: słabe Atmosfera: średnia Możliwość rozwoju: brak Produkty: niedopracowane obsługa klienta: kiepska

Ola Bakos

przeczytałam jakąś reklamę LSI, coś w stylu "nagradzany przez fachowców, polecany przez klientów"... i aż się we mnie zagotowało. każdy, kto będzie rozważał zakup tego programu do swojego hotelu / restauracji niech do mnie zadzwoni, to powiem jak bardzo NIE polecam. możliwie najbardziej niedopracowany program, fatalny, po prostu fatalny.

buli
@Ola Bakos

ola napisz coś wiecej

Hmm, karierę w firmie można zrobić, jednym wychodzi, innym nie, ogólnie polecam, płacą średnio, atmosfera ok

Są producentem własnego systemu klasy ERP wydaje mi się ,że to o czymś świadczy powinno być świadectwem wysokiej jakości usług?

Zostaw merytoryczną opinię o LSI Software S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w LSI Software S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LSI Software S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSI Software S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSI Software S.A.?

Kandydaci do pracy w LSI Software S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSI Software S.A.