LSI Software S.A.

Opinie o LSI Software S.A.

PL

Orientuję się ktoś jakie warunki oferują na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży: jaka podstawa? Premia? Auto?

PL

Specjalista ds. HR

Kamilu, aktualnie w Łodzi jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży, na stanowiska programistyczne oraz IT.

Oder

Czesc wszystkim :), jak ma sie sprawa aut służbowych dla Specjalistów ? jakiś GPS sa do celów prywatnych? , jakie modele aut? z góry dziękuje! Podstawa jakie widełki 2000-3000 netto? premia 1do1 . proszę o informacje, z góry dziękuje!:))

Angi
@Oder

Cześć :) samochody służbowe zapewniają na stanowiska handlowe, najczęściej jest to Hyuidai i20. Jesli chodzi o użytkowanie są różne opcje - do uzgodnienia z przełożonym. Widełki takie jak podałeś.

Serwisant

Rekrutacja przebiegała w miłej atmosferze. Podczas rozmowy dowiedziałem się wiele na temat funkcjonowania firmy. Pani, z którą rozmawiałem rzetelnie wykonała swoją pracę często nawiązując do mojego CV, dzięki czemu w pełni mogłem przedstawić moją osobę.

M

No tak było, to fakt. Teraz dużo się w LSI zmieniło, nie tylko pod względem kasy ale też socjalu.

M

Specjalistów IT nigdy nie będzie zbyt wielu, ponieważ to właśnie branża IT jest branżą, która w ostatnich latach najbardziej się rozwinęła i wciąż będzie rozwijać, a także w której panuje duży niedobór talentów. Specjaliści IT wciąż będą poszukiwani, przecież współcześnie w niemal każdym najprostszym nawet urządzeniu mamy elektronikę i procesor, który trzeba oprogramować :)

blucity

firma bardzo fajna, sprzyja pracownikowi. Mila atmosfera pracy, pieniądze całkiem niezłe. Zastanawiałem się nawet czy nie wrócić, tylko czy są jakieś szanse?

Powrót
@blucity

Oczywiście że są! :) Ostatnio firma przyjęła z powrotem 2 pracowników. Są bardzo zadowoleni, nam też brakowało kolegów. Napisz do działu HR, na pewno się odezwą.

Stabilność zatrudnienia jest duża, wiele osób pracuje tutaj nawet kilka lat. LSI też chętnie zatrudnia na umowy o pracę, nie na "śmieciówki". Raczej firma chce się wiązać z pracownikami na dłużej, bo wiedza i umiejętności tu zdobywane są bardzo wartościowe, poza tym taka też jest polityka LSI.

chyba całkiem niezłe, znam tam człowieka w dziale IT i jest zadowolony

ciekawski

Tak coś tam słychać dużo o tym że teraz się bardzo oni chcą rozwinąć na nowe rynki. chyba ta firma ogólnie ma sporo perspektyw

Front Office

Ja co prawda nie pracuję w dziale sprzedaży, ale z tego co wiem to handlowcy radzą sobie całkiem nieźle. Sprzedają nam coraz więcej, i co ważne, te sprzedaże są coraz ciekawsze. Kiedyś było dużo ciężkich teamtów, uważam, że źle sprzedanych (dużo naobiecywane bez pojęcia). Ja w każdym razie mam co robić i nie narzekam. A u nas na górze mieliśmy kilku cwaniaczków, ale ich już nie ma

sl86 - 2015-09-01 09:55:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Dostałem propozycję pracy w firmie LSI na stanowisku Account Manager/Specjalista ds. sprzedaży. Moje doświadczenie to wieloletnia praca w branży gastronomicznej na różnych stanowiskach, a obecnie praca jako PH w dużej korporacji - produkty FMCG. Zarabiam b.dobrze, choć uwłacza brak pewności zarobku - absolutnie wygórowane plany. Co sądzicie o możliwości przejscia do LSI z takim doświadczeniem? Czego się spodziewać? b.dobrze to znaczy ile?

b. dobrze to znaczy ile?

sl86

AM
@sl86

Cześć, myślę że jak masz duże doświadczenie w gastro to bardzo dobrze się tutaj odnajdziesz. Wielu handlowców tutaj pracuje właśnie po gastronomii albo po hotelarstwie, są też ci co pracowali w fmcg (selgros, makro itp). Plany są tu do zrobienia, nie ma jkichś wygórowanych oczekiwań. Ja tam nie narzekam, jest naprawdę tu fajnie, a pracowałem w wiely firmach i wiem jak źle może byc.

Natalia

Dostałam się na staż przez stronę młodziwłodzi.pl, złozyłam u nich aplikację i udało się :) Mój staż jest płatny, współpracuję w zakresie projektów, tworzenia własnych artykułów czy zleceń od kierowników innych działów. Na pewno nie parzę nikomu herbaty ;) Jest naprawdę ok!

Natalia

Jako stażystka mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że atmosfera w firmie nie odbiera od normy. Jest sympatycznie, kulturalnie, każdy traktuje innych z szacunkiem. Spokojnie mogłabym polecić firmę LSI Software dla stażystów i praktykantów.

peb

Witam Pojawiła się oferta pracy w LSI na stanowisko Konsultant ds wdrożeń/Serwisant. Proszę o opinię na temat tego stanowiska - zarobki (mogą być widełki np zarobisz 2500-3000 na rękę), czy na umowie jest najniższa pensja plus premia czy może jest określona wynegocjowana kwota, jak wygląda praca takiego konsultanta itp.

PP

Nie zgadzam się z zaprezentowanymi tutaj opiniami. Firma jest bardzo rozwojowa i z perspektywami, poza tym atmosfera jest tu naprawdę unikatowa. Każda firma ma swoje słabsze strony, ale tu jest naprawdę fajnie. Ja polecam pracę tutaj.

mm

Tak jak w innych.

HR

Pojawiła się oferta pracy w HR. Jak się pracuje w tym dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o LSI Software S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w LSI Software S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LSI Software S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSI Software S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSI Software S.A.?

Kandydaci do pracy w LSI Software S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSI Software S.A.