Opinie o ATEST Sp. Jawna w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ATEST Sp. Jawna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ATEST Sp. Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATEST Sp. Jawna w Sieradz

Sabina Nowy wpis

hej, widziałam wygasłą już ofertę w sieci dla asystenta projektanta od spółki i chciałam sprawdzić czy jeszcze może ktoś jest potrzebny. patrząc po tych tutaj komentarzach nie jestem jednak pewna czy to nie jest jakaś zbieżność nazw przypadkiem? Czy tutaj ktoś jeszcze ostatnio rekrutował?

Jedras

Praca od pon do piątku, max do 16 w robocie, weekendy zawsze wolne, zarobki ok, w zimie nie ma za dużo roboty, ale pracodawca i tak płaci na czas.

Owen11 Nowy wpis
@Jedras

Kiedyś wracało sue w sezonie o 19 a wyjeżdżało rano o 6 nie wiem jak teraz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Atest Krzysztof Biernat i Dariusz Kobierski sp.j.?

Killerek Nowy wpis

Pozytyw żart skonczy sie koniec sezonu wyrzuca cie bez zadnego ale możesz byc świetnym pracownikiem to i tak nic nie zmieni polecam omijać ta firme ze względu na szefa . Brak przyszłości w tej firmie pozdrawiam.

Pracownik Nowy wpis
@Killerek

Świetni pracownicy zawsze są doceniani, pracodawca jest obiektywny i nic mu nie umknie. Sukces firmy zależy od jej pracowników i takie hasło nam przyświeca. Bardzo cenimy zaangażowanie w pracę, jeśli jednak pracownik zaangażowania nie wykazuje, nie ma tutaj czego szukać. Pozdrowienia od zespołu.

Alanka

Brałam udział w ostatniej rekrutacji, widać że super atmosfera, mile dziewczyny w biurze, chciałabym tam pracować, zobaczymy czy zadzwonią.

Mikołaj
@Alanka

Mogłabyś dodać, czy rozmowa rekrutacyjna była kilkuetapowa i trudna do przejścia? Ciekawy jestem, czy udało Ci się zdobyć zatrudnienie, więc jeśli firma odzewie się do Ciebie napisz o tym na forum.

Alanka
@Mikołaj

Niestety nie zadzwonili. Wiem, że zgłosiło się dużo osób, sama rozmowa bardzo spoko, pracodawca skupił się na tym, aby poinformować co najważniejsze, m.in mówiono, o tym, firma zawsze przygotowuje się na tzw sezon i że należy wiedzieć, że wtedy jest więcej pracy, aby nikt potem nie był zaskoczony. Trudnych pytań nie było, raczej na zasadzie proszę opowiedzieć coś o sobie.

Firma ATEST Sp. Jawna prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy BRANŻA MEBLOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Aśka

Jak dla mnie super.

Smerfetka

Fajni i sympatyczni właściciele z rodzinnym i wyrozumiałym podejściem do pracowników.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dystrybucja Napojów ATEST? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Magda

Dwuetapowo: rozmowa telefoniczna a później zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Oszukany

W Łodzi prowadzi rekrutacje i oferuje najniższa krajową. W ogłoszeniu pisał zerobki 2500-2800 brutto. Kłamca i oszust. Omijajcie ta firmę z daleka.

Marlena
@Oszukany

Z tego co widziałam na olx zawsze wpisuje się kwotę brutto. Widziałam to samo ogłoszenie i wyraźnie było napisane. Dobrze jest przeczytać, zanim się kogoś (usunięte przez administratora) nazwie.

Dawid

(usunięte przez administratora) Każdy przedstawiciel dostaje niską podstawę ale do tego premia lub prowizja od sprzedaży!!

Jakie warunki stwarza firma przedstawicielom handlowym? Czy potrzebni są aktualnie, może ktoś słyszał?

nuta

mało tak dobrze opisywanych w Polsce firm. Jak dla mnie, mega :) szkoda tylko, że mam zatrudnienie na stałe.

blądi

bardzo porządna firma niema nic do zarzucenia polecam bardzo miła obsługa i właściciele

Pracodawca na szóstkę, żadnych problemów związanych z urlopami czy zwolnieniami lekarskimi, cechuje go wyrozumiałość dla pracowników. Za szczególne osiągnięcia w pracy pracownicy są doceniani, otrzymują premie,. Wśród starej ekipy firmy ATEST jest kilkunastu wieloletnich pracowników, co świadczy o stabilności i rzetelności firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o ATEST Sp. Jawna - Sieradz

ATEST Sp. Jawna
3.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Zakładników 36
    98-200 Sieradz