Ruigrok

Opinie o Ruigrok

Malutka

Nie polecam !! Zwalniają ludzi po dwóch tygodniach, bo niby normy nie wyrabiają gdzie ten czas jest na wdrożenie do pracy.

Bigbos

Firma niekompetentna nieświadczacą gwarancji godziwej wypłaty pieniężnej.

Intruz

have been working for three years. the contract does not coincide with the conditions prevailing in the establishments

SZAD

Firma mało wiarygodna. Oczekująca zbyt dużego zaangażowania od pracownika, w sposób nagany. Nie wypłacalna pod wzgledem ilości godzin pracy.

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Boss

Agencja w moim przypadku do kitu ponieważ przez 2 tyg byłem 3 razy w pracy,lecą w (usunięte przez administratora)

Krasnoludek

Zdecydowanie nie polecam ...jeśli chcesz zarobić to szkoda czasu ludzie przyjeżdzający do tej agencji pracują tylko na opłaty za lokum - warunki mieszkalne katastrofa.. praca ...to nie praca to (usunięte przez administratora) ludzie wracający to osoby z których zrobiono kaleki było też kilka zgonów bo nie wytrzymywali tempa pracy i umierali na serce nie wspomnę o kobietach które poroniły ciążę odnoszę wrażenie że w agencji tej chołduje się narkomanów jest komu towar sprzedać jest rynek zbytu przynajmniej tak było na mojej lokacji przekręty i nie opłacanie składek emerytalnych to norma jako jedyna agencja w Holand nie odprowadza składek pytanie jak to wszystko funkcjonuje i dlaczego nikt tego nie kontroluje podejrzewam układ służb mundurowych z Śląską Patologią

Anka

Witam chciałam się dowiedzieć na temat wypowiedzenia czy trzeba z dwutygodniowym wyprzedzeniem dać do biura czy można się zwolnić z dnia na dzień ?

Kamil
@Anka

Tak można z dnia na dzień

Klaudiusz

Zacznę od tego, że Zacząłem z nimi współprace początkiem października. Wraz z kolegą musieliśmy jechać GTV do nich nie można zamówić swojego busa. Dojazd pierw pod samo biuro autokarem z firmy GTV. Później szybkie podpisanie papierów których przed przyjechaniem nie można zobaczyć. Razem ze mną i z moim kolegą przyjechało ponad 30 osób do pracy przez tę agencję. Na przeczytanie umowy każdy miał max 5 minut, po czym dostaliśmy nazwę lokacji na kartce i miejsce pracy. I po podpisaniu umowy w tempie przyspieszonym (każdy). Musiał wyjść z biura i czekać na transport na lokacje u mnie to było 2 godziny czekania na to, żeby autokar nas zabrał na lokacje (u niektórych osób trwało to dłużej) Ogólnie podczas rekrutacji agencja bardzo miła. Wiadomo chcą zachęcić do przyjazdu. Miałem pracować jako order picker na ciepłej hali. Po przyjeździe okazało się, że pracować będziemy na zimnej hali. No okey. Przyjazd był w niedziele. Do pracy poszedłem we wtorek do poniedziałku do wieczoru 0 informacji i tym, kiedy idę to pracy i na jaką godzinę. Ogólnie miałem zostać kierowcą lokacja okazała się z rowerami już na miejscu (no i tak dobrze, bo osoby, które jechały autem wyjeżdżały półtorej godziny wcześniej). No okey. A co do lokacji, to Szczury biegały nam po pokoju po suficie. Bo na lokacji wszędzie był podwieszany sufit. Gdzie było dużo wolnej przestrzeni. Praca z nienormalnymi normami 200 szkrzynek na godzinę. Pracowałem na dziale AGF same ciężkie rzeczy, takie jak 20kg bananów 14kg ogórków skrzynki pomidorów itp. Ogólnie norma na takie rzeczy jest za duża, ale Polaczki, które tam pracują prześcigają się w tym, który pozbiera więcej. Ogólnie to powodzenia chłopaki po kilku miesiącach takiej pracy. Jak będziecie mieć problemy ze zdrowiem przez to zapierdalanie. Ale to wasze życie. Dobra wracają do agencji to pracowałem tak tylko 2 tygodnie, bo to praca szczerzę nie dla mnie. Może komuś się spodoba. Ogólnie piszę tego posta, bo 2 wypłatę wysłali sobie na jakieś holenderksie konto. Nie moje konto, gdzie pierwszą wysłali dobrze. I mój kolega też nie dostał wypłaty. Gdzie dostaliśmy solarisy ale na inne numery konta bardzo śmieszne obstawiam, że to nie jest pomyłka i obiecuje, że tego tak nie zostawię. Pozdrawiam Klaudiusz z lokacji Zoetermeer.

Witam. Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat pracy w drukarni?? I jak wygląda zakwaterowanie?? Pozdrawiam

Gerard

Leżeli chodzi o warunki to my jako pracownicy odpowiadamy za to bo gdyby każdy po sobie sprzątał to wszystko by było okej. Niestety Polska wiara zagranicą taka jest. Ja pracowałem w innej agencji też opinie byli ujowe a nawet gorsze bo tam laska załatwiła nożem typa..... Jak się dogadasz z biurem to jest okej.ja akurat miałem dobry kontakt z kordynatorem. Wszystko co chciałem to miałem. Sobotę wyjeżdżam na order picker. Mam nadzieję że będzie git robota.

VnM

Gerard to zwykły gbur który traktuje pracowników jak zwykłych (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy wyłącznie przez tego GBURA !!!

Arek

Pracowałem w firmie Ruigrok z małżonką przez 3 lata mieszkanko bardzo fajne a co do pracy to zależy gdzie się trafi bo jeżeli chodzi o kwiaty w alsmeer to porażka totalna człowiek się orobi wstaje na 6 rano do 17bo chce zarobić a przychodzi marne 300 euro to nie wina Ruigroka tylko tych kołchozów bo nie chcą więcej za nas zapłacić dlatego postanowiliśmy z żoną w zjechac bo to samo co w Polsce wychodzi po odbiciu drogiego tutaj życia wyjechaliśmy poto żeby coś mieć odłożyć a to jest wyzysk ludzki Dlatego ludzie Proszę waz obudźcie się zacznijcie myśleć nie możemy dawać się wykorzystywać za grosze !!! Pozdrawiam miłego weekendu

Syla

Zamierzam zacząć pracę z tą firmą...ale po tych wpisach już sama nie wiem

Lena

Jeśli ktoś chce wyjechać do pracy do sprzątania hoteli przez firmę Ruigrok niepolecam obiecywali nam 40 godzin tygodniowo a pracujemy po 20 po odcięciu wszystkich kosztów zostaje nam 100 euro z groszami totalna porażka a praca jest ciężka.

Łucja
@Lena

Jakie koszty masz na myśli? Za zakwaterowanie płacicie z własnej pensji?

@Lena

Każdy kto chce pracować na hotelu, spokojnie ma ok 40 h tygodniowo, chyba że się ktoś chce zwalniać co chwilkę, wtedy faktycznie może być ciężko z wyrobieniem godzin. Praca jest dynamiczna, więc niestety nie ma tam czasu na "obijanie się".

Graxyna

(usunięte przez administratora) w lipcu autokarami przywieziono 1200osoob sprawcy nie było i ludzie siedzieli w domkach i czekali na pracę pracowałeś w jednej firmie 2 dni A potem przeżywali do innej na.pare Don ..zaproponowali stawkę 11€ A płacili.9€ za godzinę żadnej premii nadgodzin. A jak zaszlees im za skórę to Cię wyrzucili z.pracy A jak nie opusciles domku bo czekałaś na.busa to.nie wywozili 20.km od Hilegom na Piastowie i.pazostawili na te.upaly bez napojów mój brat siedział 3.dni w kanałach A oni głupa rze ki.ze nie wiedzą gdzie jest

Incognito

Nie polecam agencja pracy Ruigrok, praca jeszcze była ok ale zakwaterowanie tragedia hotel w Zoetermeer. Zasyfiona klejąca kuchnia, wysypujące się (usunięte przez administratora) z koszy, tragicznie brudne płyty indukcyjne. Prysznice tragedia idąc pod prysznic nie masz pewności czy się czymś nie zarazisz. Toalety zasikane, za przeproszeniem (usunięte przez administratora). Mocz na podłodze wchodzisz w kapciach a tam po skarpetki uryny. Nie polecam omijać z daleka!!!!! Do tego ćpuny, alkoholicy tzw polska elita

@Incognito

A kto to tak nasikal? mieszkancy? i nie posprzatali za soba ??? czy Ci z biura tam nasikali?

@pracownik

No niby nie, ale jeśli widać, że takie warunki mieszkalne zostały załatwione to nie warto się zmobilizować i poszukać ludziom czegoś innego? Może coś lepszego by się trafiło?

Ktos
@Incognito

No chyba z Agencji nie przyjechali i nie nasikali a kuchnia brudna bo mieszkancy niedbaja o czystosc Jezeli chodzi o agencje to dla mnie ok.

Ja...
@Incognito

Hmm ciekawe kto tak doprowadził do takiego stanu kuchnie czy lazienke? Przecież nie przyjechali ludzie z biura i tego nie zrobili tylko my pracownicy jeśli nie potrafi ktoś utrzymać porządku po sobie to jest zwykłym brudasem i nie ma co zwalać tutaj winy na biuro... Ludzie sami sobie ten (usunięte przez administratora) robią.

@Ja...

No tak, ale czemu ci nowi mają "cierpieć" za wcześniejszych bywalców? Bo może gdyby przyjechali od razu do czystego to sami by zaczęli o to dbać?

Natalia
@Incognito

A była rozmowa z agencją aby zmienić to lokum? właśnie z tych powodów higienicznych?

Uka

Miałem tam jechać.. Ale wiedząc już jak tam jest to kładę lance. Dzięki za info ludziska ????

Wściekły

Panie i Panowie nigdy w życiu Ruigrok! to co piszą niżej, że ktoś baluje itd to może jest i racją ...ale nie z każdym co tam trafił lub trafi ,co współczuję ale ja osobiście tam byłem. Nie dawno miałem wszystko zaklepane, dogadane a oczywiście nie było pracy.... więc na prawdę tym normalnym ,nie patologi ,odradzam pobytu warunki.... No porażka odradzam szczególnie hotele a domki nie wiem nie widziałem. Pozdrawiam tych chwalących za brak szacunku

Nigdy w życiu więcej do ruigrok ta agencja jest straszna piszą ładnie pięknie obiecują a w rzeczywistości jest wszystko odwrotnie byłem tam tydzień temu i już jestem spowrotem w domu szkoda czasu jedno wielkie oszustwo i lokacje obleśne i jedna wielka patola odradzam normalnym ludziom co chcą pracować ta agencja jest dobra ale dla (usunięte przez administratora).

Kacpeeer

A co do ludzi z tatuażami tylko na rękach? Jeśli człowiek jest bez nałogów, bez żadnych kar itp?

@Kacpeeer

A jak oni sprawdzą czy ktoś faktycznie tych nałogów nie ma?

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok