Ruigrok

Opinie o Ruigrok

Podroznik

Proszę wspomnieć o warunkach jakie Panują na Państwa lokacjach, robactwo pluskwy ojszczane materace, łóżka piętrowe. Miałem pecha i uwierzyłem w te bajki przy rekrutacji dziś się pakuje i wracam żenada nie dość że przyjazd w niedzielę a pierwszy dzień do pracy w czwartek godzin przepracowałem 17 przez cały tydzień gdzie miało być gwarantowane 38 każdego dnia byłem gotów do pracy pytałem o nadgodziny itd najlepsze na deser na solarisie pisze jakieś sumy z kosmosu że za coś mi dodali itd a dostałem wiadomość że muszę im dopłacić do mieszkania z prywatnego konta bo jak nie to mi zablokują wyplate,. Wszystkie negatywne komentarze to sama prawda firma nie uczciwą nie wiarygodna werbując ludzi zamykają w norach które nazywają hotelem i każą sobie dopłacać za swoje a godzin nie ma. Nie polecam i radzę omijać z daleka.

paweł m

pracuje na pikerce - polecam. Fajna robota, godzin całkiem dużo.

Pawel
@paweł m

Mam jechać niedługo na parking jak z godzinami i ogólnie praca tak jak agencja pisze bo się spotkałem z wieloma negatywnymi opiniami

aneta

polecam firmę - solidna i uczciwa

tommy

pracuje na pikerce 3 rok - polecam.

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Monika Czsrna

Witam. Dzwoniłam do Państwa wczoraj. Podałam dane swoje i narzeczonego. Ponieważ była słaba jakość połączenia mam pytanie, czy wyjazd jest pewny w terminie 30.10?

@Monika Czsrna

Też chcemy jechać, i co mówili przez tel? :)

@Monika Czsrna

Pani Moniko, wyjazdy organizujemy co tydzień w każdą sobotę, więc 30.10 równiez będzie wyjazd. Proszę się z nami skontaktować w sprawie wyjazdu, jeśli są Państwo zainteresowani.

Zet

Hejka. Mam pytanko. Dlaczego mam dopłatę za mieszkanie.Dlaczego tak I o co tu chodzi. Pozdrawiam.

@Zet

Zgłoś to do Gemeente. Oraz po 3 miesiącach musisz się zgłosić do Gemeente żeby się zarejestrować do licznika społecznego. Później meldunek

Hgji

Czy biuro może zmienić datę zjazdu bez uzgadniania tego z daną osobą?

Mati
@Hgji

Datę ustalasz ty ale jak widać ruigrok robi co chce. Mi zmienili datę zjazdu bez moje zgody żeby zmusić do powrotu na święta. Z resztą nie tylko mi po znajomi mają taką samą sytuacje. Żenada..

Arturo

Polecam. Pracuje na pikerce.

Nowy nabytek
@Arturo

Hej jaka pikerka ? Spożywcza czy coś innego chcemy przejść do tej agencji

PrzemekB

Wyjechałem z tą firmą 3 tygodnie temu. Po tym czasie mogę powiedzieć, że firma jest ok. Godziny pracy się zgadzają, z koordynatorami da się dogadać i wszystko załatwić. Pierwsza wypłata również w pełni się zgadzała. Na ten moment - POLECAM

Marzena
@PrzemekB

Czy Są nadgodziny?

tomcio

polecam. nie jest tak źle jak większość tutaj pisze. jak ktoś jedzie żeby pracować to pracuje, a jak ktoś jedzie żeby się bawić no to sorry... ja pracuje i kasa się zgadza.

pracowalem ponad rok. praca ok. Gerard nie jest taki zły jak wszyscy mówią , da sie z nim wszystko zalatwic jak sie chce. polecam firme

asikkk
@pracownik

dokladnie jak sie nie skacze i nie pyskuje od razu to wszystko da się tam zalatwic, ale jak (usunięte przez administratora) biegnie od razu z krzykiem i roszczeniami to niech sie nie dziwi ze sie ich zwalnia itd a prawda jest taka ze patologia robi (usunięte przez administratora) i ma najwiecej roszczen , a do pracy nie przychodza bo zabalowali

Normalny pracownik
@pracownik

Jak ktoś jedzie do pracy i chce pracować firma jest Ok.Zależy gdzie trafisz do pracy.OPLECAM.PISZĄ TO TYLKO TACY LUDZIE CO NIE CHCE IM SIĘ ROBIĆ

Taki ja

Witam serdecznie. Takie pytanko, jak wyglada praca na zbijaniu europalet? Firma jest wyplacalna? Chce zaryzykowac i wyjechac za granice, a nie chce wyladowac "pod mostem", badz byc bez pieniedzy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

johny
@Taki ja

hej. ja tam byłem rok temu w wakacje, praca ok. Z godzinami było też OK. wypłąte mialam zawsze na czas nigdy nie bylo z tym problemu, kasa zawsze sie zgadzala. Pracujesz w stolarni i zbijasz palety lub je naprawiasz. Ja na pewno jeszcze tam kiedyś pojadę na kilka tygodni żeby dorobić. Pozdro!

Ambasador

Krótko i zwięźle przy stawce 10.31 zaledwie tygodniowo 21 godzin wypłata na konto 120 euro do tego dopłata za mieszkanie 40 euro więc 80 euro na życie zostaje myślą że człowiek ma tylko tam życie a że rodzina w Polsce i opłaty same się zrobią na telefony musisz też tam sporo wydać ponieważ jak każą Ci czekać na telefon czy praca będzie nikt nie dzwoni więc sam musisz wydzwaniać więc dopłacasz do swojego biznesu nie polecam piszę prawdę ponieważ popadłem dzięki nim w długi krętactwo Agencja dorabiająca się na ludzkiej krzywdzie.

nie znajomy

czy jak zjade szybciej niz z nimi podpisalem umiwe miga nie wyplacic

@nie znajomy

Jeżeli podpisałeś umowę na czas określony i przepracowałeś na tej umowie jakiś okres czasu i chcesz zjechać szybciej i nie wrócić. To poinformuj e-mail pracodawce o tym podając powód. Pracodawca musi wypłacić Ci za wszystkie godziny przepracowane. Pozdrawiam

Andrzej T

Bzdury piszecie ,pracowałem dwa lata na deka I flamingo, było ok,inne firmy kwiatowe to zależy od bandowych, byłem na akcjach i nadgodzinach, na stale nie życzę, Gerard ok piszecie bzdury ,miałem kilka spięć i idzie się dogadać ,wolne też tylko wcześniej zgłosić, lekarz beż problemu w ten sam dzień, kasa co do centa ,razem z wakacyjnym,,w biurze Monika blondynka przemiła, Krzysziek, Paweł I Gerard też ok tylko trzeba w (usunięte przez administratora) nie lecieć to i załatwi się wszystko RUIGROK agencja super,tylko prace lepsze i złe ale to niezależne od agencji,mieszkania super i złe ,ćpunom i pijakom akurat patol w lisse odpowiada, ja bym za darmo nie mieszkal tam ,ci co chcą melanż to lubią hotel ,domek ranczo najlepszy ????????????

@Andrzej T

dziekujemy za szczera opinie :)

@Ruigrok

RUIGROK. Dlaczego w swoich wypowiedziach cytuje. Ruigrok Productie B.V. jest agencją pracy działającą od 2001 roku posiadamy swoją siedzibę w Hillegom (Holandia Południowa). Ruigrok Productie B.V nie jest agencją pracy. Jesteś Agencja doradztwa personalnego. Jak widać na logu firmowym. Dlaczego każdy pracownik ma wpisane w umowie. Stanowisko pracy pracownik produkcji Ruigrok Productie B.V. I nie ma wystanowionego oddelegowan zgodnie z pkt. Nr 2 w umowie o pracę na czas określony do siedziby gdzie będzie pracę wykonywał. Dlaczego umowy o pracę są zmieniane co sześć miesięcy i jeden dzień. Dlaczego podczas umowy o pracę przy zjeździe do Polski nie posiadają pracownicy ubezpieczenia zdrowotnego. Dlaczego w umowie o pracę w rubryce miejsce kwatery są pola nie wypełniane oraz są dawane kwitku osobne gdzie się będzie mieszkało. Co jeżeli pracodawca nie zapewni godzin pracy jakie prawo przysługuje pracownikowi. Dlaczego każesz pobierc dodatkowe opłaty za mieszkanie jeżeli pracownik wyraził zgodę na pobieranie ich podczas wypłaty. Czy po zjeździe do Polski na wakacje musisz zapewnić pracownikowi powrót do pracy. prawa do wynagrodzenia W fazie A (zbiorowy układ pracy ABU) lub w fazie 1-2 (zbiorowy układ pracy NBBU) agencja pracy tymczasowej nie jest zobowiązana do dalszego wypłacania wynagrodzenia, jeśli zostało to określone na piśmie na początku zatrudnienia tymczasowego kontrakt. W tych fazach kończy się umowa o pracę tymczasową. kiedy nie ma już dla ciebie pracy. Proszę żebyś odpowiedział na te pytania. A może żądam następne pytania.

Grubo

Wyjechałem na 3ms, tak na wakacje, przez tą agencję. Dodam, że wcześniej już pracowałem w Holce 3 lata na picku, nigdy żadne szklarnie. Praca nawet w miare, chociaż siano jak na pickerke słabe. Ale za to mieszkanie - jprdole. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Hotel w Lisse - film kręcić. 4 osobowe pokoje 3x3/4x4 , łazienka jedna na 25 osób, kuchnia jedna na cały hotel. Dobre jaja. I patusy wszędzie - niby norma w Holce, ale tam to zatrzęsienie. Jak masz IQ na poziomie warzywa i zero wymagań od życia - Robert Ruigrok zadba o Ciebie.

RUIGROK
@Grubo

dziekujemy za opinie. Dlaczego nie poprosil Pan o zmiane lokacji? W takiej sytuacji, prosze niezwlocznie kontaktowac sie z naszym biurem w Hillegom z prosba o przeniesienie na inna lokacje.

Border

Po wpisach wnioskuje że to zwykły (usunięte przez administratora) nie firma i zasyfiałe mieszkania jadę do pracy na stolarnie no to zobaczymy

RUIGROK
@Border

czekamy zatem na Pana obiektywna ocene oraz opinie po przyjezdzie do nas :)

Prawda111

80 euro za 40h. Jak chcecie więcej szczegółów to piszcie

Dominik
@Prawda111

Możesz mi powiedzieć coś więcej

Student

Nie polecam omijać z daleka, (usunięte przez administratora) Rekrutacja z Polski ok cuda na kiju darmowy transport do Holandi 2 tyg mieszkania za darmo praca bez wiekowki,stawka 10,50€.Praca na dużej Dece, magazyn jako oder picker. Marzenie realja po przyjeździe siedzę 3dni na domku bez pracy , w1 tyg mam 24 godziny przychodzi wypłata i boom obiecanki cacanki, dopłatą dla firmy za mieszkanie za transport z Polski wypłata na minus, tzn oficjalnie na plus ale biuro zada ode mnie dopłaty ponad 100€ i straszą że jak nie zapłacę to mi zablokują wypłaty wogole. Skandal nigdy więcej, (usunięte przez administratora) na każdym kroku a najlepsze przyjazd tylko ich przewoźnikiem GTV za jedyne 370 zł gdzie prywatnie za 300 zł mogłem jechać mieszkam koło Zgorzelca. Radzę się 2 razy zastanowić zanim kto kolwiek się zdecyduje na przyjazd, o warunkach mieszkalnych nie wspomne. Pluskwy!!!! I inne stworzonka.

Kamil
@Student

No z tym mieszkaniem te dopłaty to nie fajne jest gdy faktycznie jest mało godzin jeszcze im oddać za hate i zostaje tyle co w Polsce to jest fakt ale jeżeli ty mieszkasz koło granicy to na Niemcy udezaj ani się nie zastanawiaj

Prawda

40 godzin i wypłata 80 euro, pracowałem w bloominess. Jak ktoś chce się wypytać o szczegóły to napiszcie w komentarzu

Julia
@Prawda

Ja tez pracowałam na bloomines, drą (usunięte przez administratora) bandowe, tasma dla niwego pracownika na full i p(usunięte przez administratora)4 kwiatki kłaść w takim tempie... (usunięte przez administratora) robota

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok