Ruigrok

Opinie o Ruigrok

Tylko nie na hotel jak najdalej wszystko wspólne jeszcze trzeba sprzątać po tłuściochach bo jak myślą że darmo mieszkają to im wszystko wolno ;p

Katarzyna

Nie Polecam mieszkania na hotelu Haverstraat , Kasztany Stachowiaki naćpani codziennie i takie osoby pilnują tam porządku odradzam z całego serca

Justyna
@Katarzyna

Piszę osoba która sama była naćpana. Hotel w porządku dla ludzi którzy umieją się zachować i pilnować porzadku

Natalia
@Justyna

Weź Ty gruba świnio widzisz co piszesz hahah Wy umiecie trzymać porządek ???????? Kible obsrane nawet po sobie sprzątać nie umiecie , po sobie sprzątać nie umiecie a Ty mi o porządku mówisz haha , gruba ale z Ciebie beka :p

Natalia

Nie polecam hotelu na Haverstraat Kasztany Stachowiaki nie robią po sobie dyzorow , kible obsraja nie posprzątają (usunięte przez administratora)

Dzisiajprzyjezdza

Jakie są warunki mieszkania w hotelu Haverstraat? Czy jest łazienka w pokoju i kuchnia? Czy raczej wspólne dla wszystkich?

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Uitgang

Mam pytanie, jeżeli będę chciał zjechać z dnia na dzień na stałe do polski i zadzwonię do biura to czy będę mógł jechać bez żadnych problemów?

@Uitgang

Musisz najpierw wrzucić żółtą kartkę inaczej będziesz miał problem z wypłatą

O co chodzi z tą zółtą kartką? Na jakieś zasadzie to działa?

akedzierski390@gmail.com wyśle mi ktoś te oświadczenie które potrzebuje okazac przed busem?

Maja

Jedyny minus tej agencji że hotele i mieszkanie noe sa w nic zaopatrzone każą brać własne garnki i patelnie i inne.

Nic den heier

Sabinka brzydka lesba tyle ćpa aż jej się z nosa w pracy wysypuje xD

Shotkey

Mam pytanie pracował ktoś przez ruigroka w firmie bloom jakie opinie?

Lila
@Shotkey

Hej ja pracuje i nie narzekam jest spoko

Mix
@Shotkey

Kółko wzajemnej adoracji i kierowniczka co zamiast sztalkapow nosi glany.Wyzej sra niż (usunięte przez administratora) ma blada twarz! Jak kogoś nie polubi to wyrzuci bez powodu (usunięte przez administratora) Nie polecam! A ta wywloke mogę pozdrowić środkowym palcem!

Wielebny

Nie byłem w gorszej firmie za granicą jaka jest Ruigrok. Wyzyskiwacze co prawda płacić płacą ale czy warto wyjeżdżać za parę godzin w tygodniu gdzie obiecują ich tyle że się oczy świeca na pieniądze. A tak naprawdę ludzi kupa godzin mało Siedzisz na hotelu płacisz do tego warto zabrać z sobą własne środki czystości. Płacisz za hotel i se go sam za własne pieniądze musisz czyścić bo mandaty wlepiają za karę jak się reionow nie zrobi. Jedziesz na kwiatki a robisz wszędzie gdzie Cię rzuca. Traktują gorzej jak psy. A my im (usunięte przez administratora) przed (usunięte przez administratora) obroniliśmy. Haha. No nie polecam.!!!!! Już tam nie wrócę!!!!! Kolorowe to mają tylko logo!!

Ktoś

Nie polecam nikomu. Nie wypłacają pieniędzy na czas. Szef tego (usunięte przez administratora) znęca się nad pracownikami psychicznie. Bez powodu nagle Pan G. albo Pan A. zadzwonią do Ciebie i każą ci dosłownie (usunięte przez administratora)

Kejti

(usunięte przez administratora) Nie ma pracy dla ciebie a każą Ci za hotel płacić!!!!!!!

Lila
@Kejti

Też nie polecam pracy mało płacić trzeba a jak zdarzył się wypadek potraktują cie jak śmiecia nic nie wartego dostaniesz dzień na opuszczenie hotelu jeszcze dowiesz się parę przykrych słów bo dla nich nie nadajesz się już do pracy więc przestajesz być pracownikiem mimo że wypadek nie był z twojej winy ale kosztów nie mają zamiaru ponosić na okres leczenia chora firma radzę z daleka omijać

Sabina

W tym miesiącu mam wyjazd do Holandii przez Ruikrok,trochę się obawiam bo to mój pierwszy wyjazd. Czy ktoś mi powie czy ta firma jest pewna?

@Sabina

A powiedzieli Ci,że zanim pójdziesz do pracy to musisz po przyjeździe przejść kwarantanne?

Kejti
@Sabina

Nie polecam nie jedz tam bo tylko będziesz żałować całą tą agencja to patologia po 18 godzin tyg się zarabia za hotel odciągają do tego ty masz dopłacać odradzam

Lucia

Witam, czy ktoś jest bądź jedzie w ten weekend do pracy przy drobiu z tego co wiem są 3 miejscowości jak oceniacie?

Ogólnie nie jest źle ale o większej ilości godzin można zapomnieć. Tzn dużo osób mi mówi że bez problemu mają nadgodziny ale gdy ja chodzę i proszę na tzw rowerownie, w odpowiedzi słyszę że dla mnie nie mają nadgodzin. Ogólnie chyba takich dwóch buraków tam pracuje którzy swoją miarą traktują innych.

Joanna

@Łuki, rozumiem, że pracujesz w ruigrok, tak? Czy możesz powiedzieć coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Jak je oceniasz? Jaka atmosfera w firmie? Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy? Będziemy wdzięczni za Twoją opinię!

DIG
@Joanna

Zakwaterowanie i dojazdy są zapewnione - do 10 km dostajesz rower, dalej masz podwózkę. Warunki mieszkaniowe są różne, od pokojów 2-os w domkach po hotel, gdzie ludzie bardzo różni są zwaleni w ciasnocie. Alkohol, narkotyki i nieuzasadniona agresja są na porządku dziennym na niektórych kwaterach. Normalny, tj. inteligentny człowiek może nie czuć się dobrze w takich miejscach. A najgorsze że dowiadujesz się o tym dopiero po przyjeździe. W Polsce nikt ci nie powie, na który domek jedziesz. Czasem można zacisnąć zęby i się nie wychylać, ale ludzie o słabych nerwach i wrażliwi mogą mieć naprawdę ciężko!

JaToJa
@Joanna

Firma zapewnia dojazd, do 10km rower, powyżej busy, praca zależy jak trafisz, nie polecam kwiatków i ruiten ogórki pracują tam dwie skapryszone ala Time liderki i jest mega lipa atmosfera, na kwiatach duży zapiernicz i bandowe mądrzejsze od proroków... Zakwaterowanie jak trafisz na domek to myślę że nie najgorzej, gorzej jak hotel lisse lub hillegom... Porażka strata czasu i nerwów

Liiilka
@JaToJa

Oj widzę że też była okazja pracować na tzw ogórkach? Nadal jest tak mało godzin, słaba stawka i wymagania z kosmosow od dwóch liderek? Nie wspomne od tego że jest podział na dwie zmiany i nie masz prawa lubić innej liderki niż swojej bo odrazu jesteś zlinczowany, porażka żeby dwie Polki tak się nie szanowaly i ustawialy nowym pracownikom kogo lubić a kogo nie. Przychodząc tam znasz życie każdego lepiej niż pewnie on sam, plotki i obgadywania cały czas, wyścig dwóch wyżej wymienionych liderek, żeby tylko przypodobać się młodemu szefowi, kosztem pracowników a na końcu na firmowych imprezach wszystkie przyjaciółki haha porażka jest tam zresztą na kwiatach też jest porażka lepiej nie wspominać, ale moi znajomi trafili na spoko firmy i byli zadowoleni, widocznie ja słabo trafiłam ale 90%komentarzy negatywnych tutaj jest prawda, zwłaszcza o warunkach na hotelach, porażka, (usunięte przez administratora) patola itp!!! Dla ludzi o silnych nerwach

iJa
@Liiilka

Nic dodać nic ująć. Zwłaszcza ta jedna tak się wczula że granicy przypodobania się nawet nie zauważyla hahaha

Zosia

Jeżeli Riuten to najgorsze co tobie się przytrafiło to znaczy że nie byłaś na innych firmach

marla
@Zosia

Dla mnie najgorsza. Wstret na samo wspomnienie "kierowniczki" i jej "szacunku" do innych pracowników. Kto był ten wie.

@marla

Ja byłam i nie wiem.Jak już komuś coś zarzucasz to pisz konkretnie. Ja nie narzekalam

Czytaj ze zrozumieniem, chodzi o firmę Riuten, A nie o jakaś Elke z Plan Trend

MARIUSZ

Witam jutro 20 mam wyjechac do pracy na kwiaty. Jest ktos to juz tam pracuje. Chce dowiedziec sie jak tam jest i jak zakwaterowanie

Maria
@MARIUSZ

Byle nie Pland Trend

DLUGI RR

SUPER !!!

Niestety firma masakra, a Pan (usunięte przez administratora), którego nikt nawet nie zna nazwiska, a uważa się za Dyrektora to już nie wspomnę. Uważa się za Boga, a pracowników Agencji za swoich (usunięte przez administratora). Nikomu nie peca. Jeśli chce się odejść z firmy to potrafi nawet zablokować wypłatę. Masakra i jedno wielkie nieporozumienie.

Nazwisko
@Tomek

Tomek jesli chcesz nazwisko podam na @ Gerard G pochodzi z wioski pod opolem mieszkam pare wiosek dalej

Chętnie skorzystam z oferty

Jak możesz to skorzystam

Bis
@Nazwisko

To po nim widać że z wioski nie obrażając ludzi z wioski

Security

Ja bym też poprosił

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok