Ruigrok

Opinie o Ruigrok

ojciec

Nie wiem,skąd tyle negatywów. Domek miałem ok, praca na AGF też spoko. Rzuciłem to wszystko z dnia na dzień-wszystkie pieniądze wypłacili co do grosza. Tam wystarczy do pracy chodzić i wszystko jest ok

@ojciec

dziękujemy za Pana opinię :)

Aktualność
Zmieniamy świat na dobre!
Dokładnie tak brzmi hasło Szlachetnej Paczki.

Szlachetna paczka jest jednym z największych projektów społecznych w Polsce, który tylko w 2022 roku pomógł ponad 15 000 rodzin.
Razem z The  Dutch Floral Foundation i  naszymi polskimi kolegami pracującymi w Ruigrok zebraliśmy w ostatnich tygodniach 10 275,50 € na ten wspaniały cel.

W ten sposób wszyscy możemy przyczynić się do uczynienia świata lepszym miejscem.

Uki

Czy agencja w końcu odpisze na 15 meila lub odbierze telefon? Pisze i dzwonię o swoje pieniądze które zablokowaliście i zero odzewu z waszej strony. Jesteście banda (usunięte przez administratora) Sprawa już trafiła do sądu, mam nadzieję że ktoś z was się tam wstawi. (usunięte przez administratora)

Maja
@Uki

Dla czego zablokowali tobie wypłatę bo ja mam podobną sytuację muszę do jutra zapłacić 135 euro i nie wiem za co bo jak nie to mi również zablokoja wypłatę

w
@Maja

blokuja gdy nie oplacasz np mieszkania . Wiadomo , ze mieszka sie to trzeba placic . W polsce tez Ci prad odetna jak nie zaplacisz

xs
@Maja

zadzwon to Ci wytlumacza , ale napewno nie mialas uregulowanych kosztow , oni czesc kosztow sciagaja z wyplaty a reszte trzeba oplacic samemu , koszty np za buty , za mieszkanie , za ubezpieczenie , za venusa

pracownik plant trend

fajna i wypłacalna firma. mysle ze te wszysztkie dziwne opinie pisanej nizej sa napisane przrz tych patologicznych pracownikow, ktorzy zamiast przyjsc do pracy wola balowac kilka dni, a potem maja pretensje ze godzin nie ma, ze zwolnieni itd. jesli chcesz zarobic to jedziesz i pracujesz i wtedy zaden Gerard ani nikt inny nie ma do ciebie pretensji. Ja pracuje od ponad roku na plan trend i polecam z calego serca.

@pracownik plant trend

Ja też uważam że firma jest super!!!Jeżdżę zawsze przed świętami na akcje.

pracownik ruigrok
@pracownik plant trend

zgadzam się z tobą! pracuje tam od 4 lat i nigdy nie miałam tam z niczym problemu. Polecam!

Kuba
@Karolina

A czy tetaz tez wybywasz na akcje ? Bo chce jechac tetaz na 2 tygodnie ale opinie mnie przerażają

Kacper
@Kuba

Ja jadę również 11. I trochę mam obawy. Skąd jedziesz?

Kacper
@Kuba

Będę jechał 11 listopada. Opinie są różne więc mam obawy, ale to tylko dwa tyg. Kiedy jedziesz?

Kosmiczny Bizon
@pracownik plant trend

To ty jesteś ta wredna i opryskliwa (usunięte przez administratora) która pogania Ukraińców na planecie ? Nie bo opinia warta uwagi … jeszcze ta cała Planta hahahaha… łagier dla przybyszów ze wschodu za stawkę poniżej najniższej krajowej w NL w do datku (usunięte przez administratora) atmosfera . Ze stu Ukraińców i 10 polaczkow którzy myślą ze są nie wiadomo kim …

Aga
@pracownik plant trend

Sama niedawno przyjechałam przez tą firmę do pracy jestem po prostu tak mile zaskoczona że nie da się opisać!!!! Zakwaterowanie w których pracownik może czuć się jak w domu , ludzie pomocni oraz serdeczni ja mam te szczęście że trafiły mi się osoby które przyjechały pracować a nie balangowac przez 4 dni w tygodniu ???? praca super więc popieram ten komentarz w stu procentach kto jedzie pracować a nie balangowac na pewno na tej agencji się nie zawiedzie ???? Polecam!!!

Ona
@pracownik plant trend

Hahah czyli jeżeli komuś się nie podoba gdy go (usunięte przez administratora) oraz poniżają to jest patologiczny? Proszę dwa razy się zastanowić

Laala
@pracownik plant trend

Pracowalam tam jak nie pozwalasz sie szmacic to tam nie zostajesz proste

bas
@pracownik plant trend

bardzo fajna firma teraz bedzie rok jak bylam wtej firmie tylko chec do pracy

Danuta
@bas

aż tak fajna? a dopowiesz coś więcej? i tak pzt to co po takim roku możesz tutaj dodatkowego dostać. wynagradzają jakoś taki staż?

Patrick Jankiewicz
@pracownik plant trend

Swieta racja badz soba pracuj zyj w zgodzie z ludzmi ,nie plotkuj rob swoje i bedzie ci tam zaje.....e. ;)

Roman
@pracownik plant trend

Te dziwne opinie nie biorą się z nikąd za firma ma dużo za uszami i dużo krzywdy na ludziach gdy nawet Polacy nie mogli pracować w niej bez pochodzenie niemieckiego to dużo by opowiadać więc albo nie jesteś pracownikiem tej firmy albo jesteś opłacony

@Roman

Zależy gdzie się trafi na jaką firmę .za dużo Polaczków co im funkcji najebalo i myślą że są bogami .a agencja też nie jest do końca ok .bo nie odtrącają normalnie to co mogą a każą sobie oddawać pieniądze i tu jest pytanie .skóra sami nie odciągają to znaczy że oddawanie im nie ma sensu bo to nie jest legalne.tu jakaś kontrol jest potrzebna .

Mania
@pracownik plant trend

O jakiej fajnej pracy mówisz na plantrendzie ,atmosfera porazka ,Polaczki dostali trochę władzy to w (usunięte przez administratora) im się poprzewracalo ,wstyd ,że Polak Polaka tak traktuje

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wroom

Witam wszystkich. Mieszkał ktoś w jakimś hotelu pracowniczym od nich?

Wb
@Wroom

Ja mieszkam. Tragedia na początek dostałyśmy pokój bez okna. W pokoju lodówka, szafa łóżka stolik i dwa krzesła. Wszystko musisz mieć swoje . Nawet suszarkę na bielizne jeśli chcesz suszyć pranie . Zaczynając od sztućców na garach kończąc . Nam tego nikt nie powiedział. Nawet pisali że tam są takie rzeczy a tu nic podobnego. Standard pokoi czy hotelu, dużo by było pisać. Prysznice i kibelki wspólne, samemu trzeba sprzątać hotel wraz z kiblami i prysznicami męskimi. Ogólnie kiepsko .

Andrzej321
@Wb

A co ty myślałaś, ze przyjeżdżając do pracy do holandii wszystkie rzeczy podręcznego użycia jak właśnie sztućce będą dostępne? XD może na dodatek po kimś

klakier

Bylem przez ruigrok w 2010 roku, zapisalem sie na 2 miesiace tyle też robiłem, 1sza wypłata pod koniec 2giego tyg za 1szy, wypłaty co tydzien, mieszkanie hmm to zależy kto co lubi ja mieszkałem w 6 osob w 1 pokoju i nie nażekałem, moze kolejki do gotowania i toalety no ale ;-) Dla optymistów polecam bedziecie zadowoleni a co do pesymistów to sie zastanówcie po co tam jedziecie czy na bale czy do pracy

olo
@klakier

firma jest naprawdę ok biuro pomocne, a i ludzie są dobrze traktowani

Joanna
@klakier

Hey. Ja również pracowałam tam w 2010 r. Mieszkales w hotelu w Lisse?

Hill33

Ile płaci się za zakwaterowanie?

Huanito Hormenarez
@Hill33

Zalezy jaka lokacja +/- od 100 do 135 na tydzien

Sumpter

Agencja jak najbardziej wypłacalna, mają godziny więc nie można na to narzekać. Największym problemem są lokacje od 2 do 4 osób w pokoju,(usunięte przez administratora) się całymi dniami i nocami, pracownicy agencji nie zwracają na to wgl uwagi, retoryczne bójki i wyzwiska, hałas że spać nie można. Tyle ode mnie nie polecam jeśli ktoś chce być wypoczęty i mieć siły do pracy. Jeśli ktoś chce (usunięte przez administratora) do pracy to może podjąć tutaj pracę

Jak jest z pakietem medycznym w Ruigrok? Można dołączyć rodzinę?

Zszokowana

Czy jest w Holandii choć jedna agencja pracy która ma nie nieposzlakowaną opinie na temat pracy, pracowników,stawek za godzinę,czy choćby mieszkań i pokoji oraz płatności i przewóz pracowników do pracy.Bo z tego co czytam to w każdej firmie, agencji zatrudnienia jest coś nie tak.To po co wyjeżdżać ze swojego kraju skoro tu każdy kto przyjeżdża na coś narzeka????????.Najlepiej żeby płacili tylko żeby nie trzeba było chodzić do pracy ????.

KarolinaJustyna

Super firma .Jest placone na czas.Praca stala.Kyo chce pracowac to bedzie poprostu

Aktualność
Ruigrok = Nowoczesność!
Robimy wszystko aby ułatwić pracę Wam i sobie :)
Każdy nasz pracownik ma dostęp do nowoczesnej aplikacji, w której znajdzie wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia, ważne informacje jak i swoje rozliczenia i godziny pracy!

Pracownik Ruigroka

Zawsze można było sobie wynająć i opłacić służbę sprzątająca zeby (usunięte przez administratora) po Tobie i reszcie posprzątała. Tak to juz jest… brudzisz…. Sprzątasz. Jak nie sprzątasz to otrzymujesz karę bo tylko tak można zmobilizować leniwych. Lokacje wyglądają jak wyglądają bo lokatorzy do takich stanów doprowadzili mieszkania. Pytanie za co agencja grozi nie wypłaceniem pieniędzy? Czy byłaś tak super pracownikiem czy jednak masz cos za uszami. Bo najlepiej marudzić i narzekać, a moze warto siąść i pomyśleć o swoim zachowaniu.

Heh
@Pracownik Ruigroka

To jest wojsko że się rejony robi,każdy nawet najgorszy hotel ma sprzątanie w cenie jeżeli tam nie ma to znaczy że firma płaci mniej i odmówiła sprzątania a kara za nie wykonanie sprzątania jest śmieszna ale niestety przez to na co się Polacy za granicą zgadzają tak nas traktują chapaj za trzech w robocie a potem zapłać 500ojro za łóżko i jeszcze myj obszczne kible masakra

Pracownik Ruigroka
@Heh

Hotel czy domek w którym sie mieszka jest jak dom. W swoim domu tez masz firme sprzątająca czy sprzątasz sam po sobie? Są ludzie i ludziska. Ludzie przyjeżdzają tu pracować i żyć. A ludziska popracować, tygodniówkę przewalic na imprezki i jaranie i jeszcze najlepiej to zeby nie dawac im pracy ale pieniądze sie chce i jeszcze służbę sprzątająca zatrudniać. No pewnie. Jak chcesz wakacje to wyjedź sobie w ciepłe kraje a nie przyjeżdżasz do pracy w Holandii. Tam i za Ciebie posprzątają i nawet ugotują.

witam z początkiem maja byłam na akcji kwiatowej. Firma Pland Trend dwa tygodnie w tym (usunięte przez administratora) za 304e na tydzień ???? praca po 11h, dziewczyny przerzucają ziemie po 70L bo chłopków zabierają na inne hale a ty masz (usunięte przez administratora) Diana i Ewelina tragedia, chodzą i tylko szukają zaczepki a same nic nie zrobią. Wyrobisz normę to na drugi dzień podkręci ci taśmę żeby więcej robić ???? przykład wózki robione w 15min gdzie na wprost nas robią to samo w 40min bo biedne Ukrainki nie umieją szybciej (a po ukraińsku na boku mówią ze maja to w (usunięte przez administratora) dlatego tak robią) ich pech bo nie wiedzieli ze znamy Ukraiński biegle i je rozumiemy. Łącznie z 20 osób odeszło przed końcem pracy wiec proszę nie odpisywać ze ktoś pracować nie chciał ???? nie pozdrawiam i mam nadzieje ze wkoncu sami będą robić przy taśmie bo im ludzi braknie.. ruigrok jako agencja ok, hotel w aalsmeer również fajny.

Marzena

@Werooo a proszę powiedzieć przy jakim zleceniu Panie teraz pracują? Czy daleko mają Panie do pracy z miejsca zamieszkania? Pozdrawiam serdecznie:-)

Werooo

wyjechałam na początku maja na akcję, jechałam razem z mamą która jeździ na nie od lat (ja pierwsyz raz) - polecam! Fajna opcja na dorobienie sobie. Sama praca jest OK, mieszkamy w fajnym pokoju razem z mamą, firma w sumie wszystko zorganizowała i przejazd i zakwaterowanie - w usmie to przyjechalysmy na gotowe :D na pewno bede jezdzila na takie akcje teraz. polecam!

Kamil.

Czy wyjezdza dzisiaj ktoś na order picera?

18L

Czy pracował ktoś przy składaniu wózków kwiatowych w Hillegom? Czy faktycznie jest tam taka wysoka stawka 18.70 € hak podają w ogłoszeniu? Rozważam wyjazd ale widzę też dużo negatywnych opinii

Jeb..c gtv
@18L

Nigdzie w holandi niema takich stawek przez agecje to (usunięte przez administratora) , zakwaterowania 500 € mc w pokojach 4 osobowych , meliny , pijani kierowcy wiozący, pracowników do pracy , wypadki ,kradzieże pobicia , sfałszowane zaświadczenia o niekaralności ,

@Jeb..c gtv

Rozumiem, że pracował Pan przy składaniu wózków kwiatowych, że twierdzi Pan, że stawka jest wymyślona? Proszę podać swoje imię i nazwisko, chętnie sprawdzimy czy pracował Pan :)

Susssi

I weźcie ogarnięcie tych swoich kierowców co (usunięte przez administratora) na deke jeżdżą. Człowiek normalnie chciał pracować to się nie dało przez (usunięte przez administratora) . Jak dla mnie porażka totalna

Break
@Susssi

Dlaczego nie dało się pracować?

Bukiety w Hillegom jakies opinie? Jak wygląda zakwaterowanie?

Roman
@Kasia

Lepiej od razu zadzwonić do Holandii do siedziby Ruigrok bez żadnych polskich pośredników bo to źle się kończy chcesz pracę to bez pośredników jest lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok