Ruigrok

Opinie o Ruigrok

28. 01 wyjechałem z Lublina do ruigroka i busiarz był takim (usunięte przez administratora) ze mnie i kolegę z busa wyrzucił za to że wszyscy w busie 20 osób żartowaliśmy i się smielismy później chwilę się pokłóciliśmy i się pogodziliśmy ,a ten (usunięte przez administratora) zostawił nas na staci gdzie nie ma busów pociągów nawet do miasta nie ma się jak dostać , jak zadzwoniłem do Pani z ruigroka że dojadę w poniedziałek to powiedziała że to za późno i że już nie ma dla nas pracy i mówiła że wyrzucił nas bo pijani, po pierwsze nikt nie pił i nie był pod wpływem narkotyków po drugie dla czego Pani z ruigroka mówiła że byliśmy pijani bez podstaw skoro też nikt nas nie sprawdził a mało tego że Busiarz to taki (usunięte przez administratora) , że on nas straszył policja że napić w busie i przyjedzie policja niemiecka i da nam na mandy po 700 euro , mi Paweł i Piotrkowi Firma GTv niech patrzy na siebie bo sami mieli dużo razy wypadku śmiertelne gdy wieźli ludzi do holandi i dużo innych wypadków alle już zapomnieli Kierowca siedział w autokarze na dole nikt mu nie przeszkadzał we prowadzeniu auta 28.01 W dodatku jak powiedziałem że chce wysiąść w Dortmundzie u mamy to powiedział że nie ma takiej opcji że muszę odrazy do hillegom jechać i przez to też nas wyrzucił Powiem wam tak wysiadł bym w Dortmundzie a dalej mama by mnie zawiozła do hillegom na niedzielę wieczór I w czym problem to że chciałem wczesniej wysiąść u mamy to taki problem ? Żeby odrazu z busa wyrzucać? Przecież bym dojechał W Polsce panie mówiły że będzie na tulipanach stawka 14* euro na qualiti controle a bylo raptem12 jak zadzwoniłem do holandi Holandia nawet nie miała listy kto przyjedzza a dwa nawet nie trzeba CV do nich wysyłać bo biorą każdego do pracy jak idzie

@Paweł

Gtv brak słów na temat tej firmy jechałem tylko raz z nimi i to był mój ostatni raz. Jeśli chodzi o przewozy osób to polecam ART-SPED

Robert

To są walkarze jakich mało bylem pracowalem 2 lata W Holandii już nie ma zarobków robi się na podatek i balasting zaryzykowałem pojechałem do Niemiec pracuje przy waflach praca 8 godzin Hate opłaca agencja nie trzeba godzin od cholery żeby zarobić naprawde nie źle kto jest w miarę ogarnięty i ma prawko bo w Niemczech we wszystkich agencjach albo prawko albo samochód musi być to w Holandii nie będzie za grosze z siebie poniewierka robił

rzetelny pracownik

Panie z biorą w Polsce dużo obiecują i dobrą kasę , ale jak zajedziesz na miejsce w niedziele i musisz podpisać umowe to jest robione to na szybko i w pośpiechu kto był to wie jak to wygląda. .A teraz do sedna, miałem mieć pokój 2osobowy , dostałem pokój w hotelu 4osobowym , próbowałem to wyjaśnić ale tłumaczenia były takie że nie mają możliwości mnie przenieść bo przyjeżdżają pary i nawet dla nich jest ciężko o taki pokój. Ludzie w pokoju różni, więc powiem tak było ciężko, nie przespane noce, a rano do pracy. Co do pracy też się nie zgadzało bo miałem trafić gdzie indziej , chociaż pieniądze się zgadzały , ale tylko przez tydzień. Później mnie przenieśli do innej firmy i bez mojej zgody oraz obniżyli mi stawkę o prawie 2euro i tu czara goryczy się przelała. Chciałem to wytłumaczyć z biurem w Hillegom, ale pani powiedziała że na nowym zakładzie takie są stawki i nic nie poradzi, więc zakończyłem współpracę. Wspomnę tu jeszcze o dopłatach, które musisz im wysyłać ze swojej pensji, których musisz pilnować bo zablokują ci tygodniówkę. Tłumaczą się tym że nie mogą wszystkiego pobrać z twojej pensji, więc musisz im to oddać trochę to dziwne ale cóż nie mnie to oceniać . Ocenę pozostawiam wam.

Przodownik pracy

Praca na reachtracku , wypłata 45 euro. Bardziej (usunięte przez administratora) agencji nie widziałem. Omijać z daleka

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zosia

To jest normalna agencja,byłaś w innej?nie ma czegoś takiego jak urlop płatny,musiałabyś być na kontrakcie firmy a nie biura.Dostajesz wakacyjne i to tyle.I w każdej agencji tak jest,możesz podawać sobie do sądu, tylko kase stracisz ,nie znasz holenderskiego prawa

@Zosia

No chyba ty nie znasz.Poczytaj troche to sie dowiesz.Pracowalam w kilku biurach bo co roku przyjezdzam na kilka tygodni.

@Oko

To raczej Ty poczytaj.Przyjezdzasz tu na kilka tygodni co roku ,a ja tu mieszkam od kilku lat i jestem na kontrakcie,więc nie ucz mnie.A jak jesteś taka mądra to idź do sądu .Powodzenia

@Zosia

Pracownik tymczasowy: ile urlopu? Za każdy przepracowany miesiąc osiągasz prawo do 16. godzin urlopu przy zatrudnieniu w pełnym wymiarze godzin lub jego proporcjonalnej części, jeśli nie przepracowałeś pełnego miesiąca. Za każdą przepracowaną godzinę budujesz tzw. rezerwy. Jedna z nich dotyczy wielkości dni urlopowych. Jako pracownik tymczasowy masz prawo do 25 dni urlopowych rocznie

@Zosia

Kazdy praciwnik ma prawi do platnego urlopu.A Ruigrok nie daje nam urlopu 100% platnego jaki powinnismy miec.Wyplacaja nam te pieniadze jako niewykorzystany urlop dlatego dostajemy polowe,a powinnismy miec normalny urlop platny 100%.Rizumiesz?jak nie to powiedz gdzie pracujesz to tam przyjde I ci wytlumacze normalnie bo nie chce mi sie pisac tytaj I tlumaczyc

@Oko

Nie w biurach pracy, przy umowac na wezwanie...

Rafal
@Oko

Vakantegeld dostajesz połowę bo taki jest podatek! A nie że agencja ci zabiera

Waldemar
@Oko

Pieniądze wakacyjne są wypłacane raz lub dwa razy w roku w zależności od miejsca pracy i jest od tego duży podatek. Niektóre agencje wliczają pieniądze wakacyjne do wypłat i nie płacisz wtedy tego dużego podatku. Godziny urlopowe odkładają się co tydzień i możesz dopisać do danego tygodnia lub wypłacić idąc na urlop (przyklad: za około 3msc pracy masz 40 godzin urlopowych. Idać na urlop możesz to wypłacić nie zależnie czy masz holenderski kontrakt czy jesteś pracownikiem tymczasowym na fazie A.

On

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie chcą wypłaty wypłacić rzucają po zakładach ludzi jak (usunięte przez administratora)mieszkania do (usunięte przez administratora) zimno

Kkkkkk

Firma dobra ale ogólnie słabe zarobki

Grzesiek
@Kkkkkk

Dokładnie tak mieszkania dobre ale płacą grosze jeszcze po tych wszystkich zakładach trzeba (usunięte przez administratora) jak bury osioł za grosze w Holandii się nie opłaca pracować w porównaniu do Niemiec niema porównania

Vandal

Witam nie polecam nikomu firmy Ruigrok ponieważ zostaliśmy wyrzuceni wraz z partnerka bez podania żadnego powodu i na sam koniec nie otrzymaliśmy wynagrodzenia plus musimy zapłacić 105e za to nie nie mieszkaliśmy na danej lokacji Firma żenada! P.s pan gerard śmieje się z ludzi ze proszą się o własne pieniądze jest chamski i nie umie odpisać na wiadomości

eM

Mieszkałam w Hillegom i powiem ,że taka Pani B... (Pracująca na serach) To totalna schizofreniczka alkoholiczka, nie da się z nią mieszkać robiła tak na złość , nie dała się wysypiać , po prostu masakra . Mówiła ,że mieszka tam 2czy 3 lata i ona rządzi w domu i wszystko musiało być pod jej dyktando. Człowiek wracał i nawet nie miał sił iść sobie zrobić jedzenie bo ta kobieta się pastwi nad każdym. Dziwne rzeczy robiła i serio w (usunięte przez administratora) waliła szukała sobie w domu służących... a niby pokolei sprzątaliśmy ale jak była jej kolej to nigdy nie było widać ,że coś robi ,a się rzucala do innych. Wracała z nocki i nie potrafiła uszanować,że inni śpią. Dziewczyny,które z nią mieszkają to chodzą na paluszkach . Boją się cokolwiek powiedzieć, po pracy zamiast odpoczywac to się ewakułują... Za dużo sobie pozwala ta niby porządna co nie toleruje alkoholu,a w weekendy pijana się przewracała na balkonie i robiła dużo dziwnych złych rzeczy nawet pobiła jedna współlokatorkę... liże (usunięte przez administratora) w biurze ,a gada na nie takie rzeczy.... Każdy normalny nie wytrzyma z takim człowiekiem . Mogłabym dużo tu pisać ale nie chcę robić litanii. Weźcie się za nią bo dziewczyna , która mieszka z nią najdłużej mówi ,że to przez nią wszyscy współlokatorzy uciekają..... Pozdrawiam

Tralalala
@eM

Dajcie spokój Bożena czuje się jakby była kimś ,a tak na prawdę jest człowiekiem gorszego sortu jak każdy z nas ;) pzdr

Bylaaaaa

Ta każdemu grozi Panem Gerardem bo ona go zna bo ona wie gdzie on mieszka ,a obgaduje go po alko . Żal

Julson choinki
@eM

Jeżeli Bożena to czytasz to wiedz ,że się cieszę ,że mogłam się uwolnić z pod twoich katuszy. !!!!

Grzegorz
@eM

To nie można zmienić kwatery albo zgłosić że współlokatorka jest uciążliwa? Dużo płaciłaś za zakwaterowanie? Firma nie zgadza się żeby załatwić sobie coś na własną rękę tylko trzeba się męczyć?

Sierra 99
@Grzegorz

Ludzie są różni, Każdy przyjeżdża TU aby sobie stopę życiowa poprawić. Są ludzie, którzy nie potrafią żyć w zgodzie z innymi, zazdrośni, zawistni. Baluja pokazują, że są nie wiadomo kim są ze mają życie usłane różami a rzeczywistość jest inna. Maja też swoje za uszami. Szukają dziury w całym. Życzę wszystkim,którzy TU piszą aby byli Tak pracowici jak Pani B. Szczerze nie mogę złego słowa na Tą Pania Powiedzieć. Kazdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Pozdrawiam wszystkich.

Dopłacanie do Solarisa to scie

Nie polecam dojeżdżać z panami z hotelu na deka market... Ludzie krystaliczni????..... Normalnie nie wierzę a niby biuro anty kryształ.

Rozczarowany

Antoni

To nie agecja jest zla tylko firmy na ktorych sie pracuje.Agencja wyplacalna co prawda malo godzin ale jak teraz wszedzie.Nie bede opisywac z nazwy firmy ale jesli ktos nie pozwala zeby go zle traktowali.Wiec to mowi.Firma na ktora trafilem polega na tym ze starsi pracownicy sa tak jak nowi zwyklym robolem a uwazaja sie za jakiegos lidera.To nie jest moja pierwsza praca ale w tej agencji pracuja tak zli ludzie.Obgaduja sie wzajemnie a pozniej wchodza sobie w ...Nie polecam firmy.Ta firma to Polacy tam zadza dlatego jeden konczy wczesniej a drugi ma normalne godziny pracy..Firma kitchen... Nie polecam.

Olga
@Antoni

Troszkę się pogubiłam. Najpierw pisałeś, że to nie agencja jest zła, że ona płac o czasie itp. Ale potem jednak piszesz, że pracują tam ludzie nie tacy... Jak w końcu jest? A umowę masz podpisaną z firmamą jedną czy drugą, czy z agencją właśnie?

Annam

Witam, Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi płatnościami które muszę dokonać z własnego konta na rzecz biura? Z wiadomości wynika ze to jest płatność za mieszkanie, dlaczego pobierają z wypłaty i dodatkowo jeszcze trzeba przelew robic. Pierwszy raz się z tym spotkałam w Holandii. Pytałam znajomych z innych biur i nikt o czyms takim nie słyszał. Będę wdzięczna za wyjaśnianie o co w tym chodzi. Na marginesie próbowałam dowiedzieć się w biurze ale nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi, poza informacja tak musi być.

@Annam

Mi też powiedzieli, że tak musi być. Przrcztumacz sobie solaris, to jest suma opłat za transport, mieszkanie i ubezpieczenie. Wychodzi ok. 240 euro ale oni nie mogą pobrać całość.. Z pensji pobrali Ci jakieś 70 euro a pozostałe 160 euro musisz im sam zapłać. Podane kwoty jakie, są mniej więcej w mojm przypadku.

Paulina
@Monika

Chcialam sie zapytać czy te odciagnięcia sa za tydzień? Przeciez to jest (usunięte przez administratora)!

@Paulina

Tak za tydzień. W pierwszym pobrali więcej, bo za przejazd 91 euro. Teraz dopłacam 65 euro.

@Paulina

Tyle pobrali w pierwszym tygodniu, było więcej o 91 euro za transport i więcej policzyli za mieszkanie ale nie wiem dlaczego. Teraz pobierają mi za ubespieczenie 30,35 euro i mieszkanie 117, 25 euro tygodniowo. Część kasy mi pobierają a Ja dopłacam 65 euro ze swojego konta. Ale rzeczywiście w pierwszym tygodniu przeżyłam szok, że tak mało zarobiłam i jeszcze muszę im coś płać.

Dora
@Monika

Mi pobierają tylko na ubezpieczenie i mieszkanie, a nadal muszę co tydzień płacić im rozne kwoty mimo ze miałam te same godziny ta sama prace, w tym samym miejscu mieszkam. Miałam nadzieje, ze tylko na początku ściagają dodatkowo kasę. Teraz mam mniej godzin pracy w tygodniu, mniejsze tygodniówki i praktycznie wychodzę na zero. W tej sytuacji nie warto pracowac przez ta agencje.

Ściema
@Dora

Ściema… musicie dopłacać bo legalnie nic nie mogą wam pobrać dlatego… sprawdźcie lepiej salarisy…

Agnieszka
@Monika

To ile tak wychodzisz na miesiąc,czy na tydzień na czysto.

Natalia
@Monika

A to mieszkanie warte jest 160 euro? Jak to tam wygląda? Ile osób w jednym mieszkaniu/pokoju jest?

Doris
@Monika

Witam mam jechać dzisiaj do tej firmy mozesz napisac czy chodzi o ten transport co masz kredytowny ? Czy masz im zwrocic pieniadze po przepracowanym tygodniu ?jak wygladaja wyplaty po rych dwoch tygodniach czy sa jakies odciagniecia nie legalne?

@Doris

Przejazd kredytowany oni odbierają koszty transportu z pierwszej wypłaty która jest w drugim tygodniu po przyjeździe automatycznie. Wypłaty wyglądają różnie zależy w jakiej firmie się pracuje i ile ma się godzin.

kmmmmm
@Annam

zadna inna agencja tak nie robi moi drodzy :) peter ruigrok sobie wymyslil system na omijanie podatku, i to co my musimy im co tydzien placic, prawdopodobnie jest traktowane jako darowizna ???? polaczki musicie sie zebrac ekipa 30os minimum i doj3bac im poprzez zwiazki zawodowe np FNV. koniec zlodziejstwa. :) w dodatku nie placa skladek emerytalnych na kwiatkach, ani urlopowych godzin. (usunięte przez administratora)

@kmmmmm

To akurat prawda z tymi składkami ..na solarisach nie ma informacji na ten temat.. powinno pisać Stipp

Joann
@Monika

Nie mogą pobrać bo nie powinniście płacić za żadnej transport!

@Joann

Transport do pracy jest zadarmo,tu chodzi o transport z Polski do Holandii

Pzemek

Ktoś może sie wypowiedzieć o pracy na składaniu wózków kwiatowych? Stawka rzeczywiście taka jak podaja i jak to wygląda z zakwaterowaniem itp.

Przemek

Pytanie o prace na składaniu wózków kwiatowych. Stawka rzeczywiście taka jaka jest na ogłoszeniu czy coś kręcą? I jak to wygląda z warunkami pracy i zakwaterowaniem

Loki. Heniek

Możesz coś więcej napisać ? Mam dziś jechać na hurtownie

Justyna
@Loki. Heniek

Praca czy coś innego? Szukam kogoś, kto ogarnia, jak się tam pracuje i na jakich warunkach. Każda informacja o zarobkach jest na wagę złota czy godzinach pracy.

Potencjalny

Witam, jadę za 3 dni na produkcje przekąsek serowych w Hillegom, jak wyglada sprawa z godzinami oraz mieszkaniem?

Franek
@Potencjalny

Pracuje 3 tydzień i jest zimno na hali zapewniali coś innego a wyszło oczywiście tez coś innego przyjedziesz to się przekonasz do pracy ;)

Były pracownik _2
@Potencjalny

Nie polecam. Ludzie pracują tam tylko na opłaty ponieważ nie mają godzin. Na dodatek pracowników z długim stażem pracy odsyłali na przymusowe urlopy a przyjmowali nowych ludzi.

@Franek

Też miałam sytuację że biuro w Opolu powiedziało mi nazwę firmy w której bede pracować ,a po przyjeździe do biura w Hillegom okazało się zupełnie co innego..

kmmmm
@Anonim

standard. co za bzdura umowe podpisywac dopiero po przyjezdzie do NL ????

Tentego

Chciałbym dowiedzieć się czy mogę zwolnić się z dnia na dzień i jak to zrobić

Szybko
@Tentego

Pójdź do biura i powiedz ze chcesz wypowiedzenie jednodniowe

Bibibi

Chciałabym się dowiedzieć jak to wyglada jeśli ktoś nie opłaci pokoju bo np dostał mała wypłatę a tak na prawdę nie ma z czego dołożyć i musi wybrać albo opłata albo przeznaczyć na przetrwanie.

Pracownik stan pool, pracownik Dekamarkt oraz innej firmy. Hotele nie zapewniające kofortu psychicznego. Słabo wypłacalna firma. Logistyka firma w której pracowałem pół roku stwierdziła moją nikompetcje poprzez niewypłacalność księgowości.

Danuta
@Michał

Chyba nie zrozumiałam o tych kompetencjach, możesz rozwinąć jak konkretnie zostało to uargumentowane? Do czego się odnieśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok