Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

operator

ludzie ile wy macie lat? 15? jak się przynosi parasolkę czy cokolwiek innego od siebie z domu to się tego PILNUJE. Jak wiecie kto zabrał parasolkę to należy zwrócić uwagę bezposrednio w pracy a nie płakać teraz w internecie, nie ośmieszajcie się. Kradzieże były w tym zakładzie np buty ESD są kradzione notorycznie z szatni. Podobnie tyczy się to alkoholu, piją operatorzy bo taki przykład dają im ich przełożeni, dodać trzeba że ochrona wcale z tym nie walczy a przymyka na to oko, czesto pomaga przechować alkohol, podobnie kierowcy autobusów są w komitywie z operatorami i przywożą im alkohol na parking. Piją też manadzerowie na spotkaniach służbowych. Dobrze ktoś napisał że aby awansować w tej firmie trzeba pić i to jest 100% prawdy. Alkohol nie zniknie stąd to walka z wiatrakami.

jkl

przypadkami? prawie wszyscy przelozeni pija ile wlezie po pracy. zreszta w ten sposob sie w tym zakladzie awansuje, nie postawisz, nie popijesz, nie pozartujesz po pracy, nie ma szans zostac sub czy shift leaderem. przelozeni powinni dawac przyklad, a jezeli to oni najwiecej pija, no to wiesz. z perspektywy zwyklego operatora, wolalbym jednak nie ogladac swojego przelozonego nachlanego co piatek przed wejsciem do autobusu, fajnie jakby administracja sie tym zajela. ochrona niby twierdzi, ze patroluja i spisuja, ale cos efektow tego niestety nie widac

Mr
@jkl

To się nie patrz. Patrz na siebie a nie innych. Co cię obchodzi co robią inni. Przełożony też człowiek napić się musi. Chyba że cię zazdrość zżera bo nie zapraszają ciebie.

jkl
@Mr

nie obchodzi mnie co, kiedy, z kim itd robia prywatnie. na terenie zakladu jednak spozywanie alkoholu jest zabronione i grozi kara, a przelozeni powinni dawac przyklad. przynajmniej tak slyszalem na szkoleniu. nie chodzi tu o zadna zazdrosc

@jkl

tak narzekacie na tom prace a tu nie jest tak tragicznie a co wy myślicie ze lepiej jest w innych zakładach pracy popracujcie w takich miejscach jak Electrolux itp to się przekonacie tak było i będzie w tych zakładach nie podoba się praca zmieńcie idźcie gdzie indziej czy ktoś was tu trzyma (usunięte przez administratora) wam wozom do pracy i z pracy praca czysta po 8 godzin nie dźwigasz itp ludzie albo tu pracuj om same cioty którym niechce się pracować albo to jest pierwsza wasza praca bo mamusia kazała noz kur... mac dajcie spokój

ONA

Jak sie komus nie podoba praca w tym zakladzie to poco tu siedz.Zwolnij sie i nie nazekaj

@111111

Popracuj kolego nad ortografią !!!!!!!!!!!!!!

gjh

parasolka ze zlota, ze tak o nia walczysz?:-)

op
@gjh

nie wazne z czego wykonana jest parasolka liczy sie sam fakt ze ktos przywlaszczyl sobie cudza wlasnosc czas zeby skonczyc z tego typu zlodziejstwem oraz przypadkami spozywania akloholu na terenie zakladu pracy

Leonka

Do Pani w czarnych włosach która 26.08.2014 zabrała z damskiej szatni na CP pomarańczową parasolke R&B oddaj dobrowolnie parasolke na miejsce skąd zabralas sprawa została zgłoszona na ochronę także prędzej czy później Cie znajdą a wtedy już może nie będzie przyjemnie ponieważ z przywlaszczeniem cudzej własności związane są konsekwencje

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Life is Good!!!

ZDROWIE albo LG - wybór należy do Ciebie miniSTER

On

Do postu z godz 18:41 chodzi o dziewczyne ze zmiany "C" zostalo to zgloszone na ochrone celem przeszukania kamer. Pzdr

obserwator
@On

PATOLOGIA!!!!!!!!!!!

On

Dziewczyno ze zmiany "A" ktora dzisiaj ukradla parasolke w kolorze jasno-ciemnym pomaranczowym z damskiej szatni, oddaj parasolke. Jak mozna byc taka chamka i prostaczka zeby polakomic sie na parasolke. Pzdr

azer

jak ta sprawa z wyplatami w koncu sie skonczyla? ucichła, jak się ludziom wydawało, że jest nie tak, tak dalej się wydaje. ludzie po prostu przestali w końcu o tym gadać.

cvc

a co cie ten amazon....poszukaj sobie sama a nie dla fazy wypisujesz pod paroma nickami, ze niby zainteresowanie tym amazonem jest. jeszcze pozaluja ci co tam pojda... co do sub liderow to sie zgodze ze niektorzy nie powinni byc na tym stanowisku tak samo jak i jumperowie, ale sa tez i ci co pracuja tak jak powinni. Chyba ze na zmiane B jak zawsze jest problem...

@cvc

cvc - chłopcze fazę to masz prawdopodobnie od wdychania IP-y...

zainteresowana

Hejka Czy ktoś orientuje sie czy beda zorganizowane dojazdy do firmy Amazon???

azer
@zainteresowana

będą darmowe autobusy, tak samo jak do LG, do około 60 km od zakładu, ale z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze dokładnie ustalonych tras/miejscowości

sss

czemu w tym zakladzie przyjmuja nienormalne osoby i walnietych umyslowo sabliderow

zainteresowana

Hejka Czy ktoś orientuje sie czy beda zorganizowane dojazdy do firmy Amazon???

Reynevan
@zainteresowana

801 800 203 infolinia

kat

kamikadze. naucz się poprawnie pisac i dopiero wyrażaj swoją opinię na forum:-) zm.B najlepsza , chyba pod względem pisania na forum:-]

w

pytanie do hr przeciez to czytaja albo wolak i te inne osoby pracujemy w systemie pieciodniowym czemu nie zmienicie nam umow z czterobrygadowych na system pieciodniowe

do
@w

WOLA(Kużwa)BOSKA

kamikadze

czytając te Wasze wypociny na temat innych rozsmieszają mnie do łez,szkoda że umiecie pisac komuś za plecamy jak przyzwoita (usunięte przez administratora)niż powiedzieć prosto w oczy, żal mi Was, ale to juz taka norma w LG Zmiana B najleprza pod kazdym calem :)

jacek

o co chodzi z poniedzialkiem? wolny?

polska nie korea

czego chcecie i zadacie skoro mamy system pracy 5 dniowy ale nie zmieniono nam umow z systemu czterobrygadowego to ja sie pytam jaki dzien wolny i setka zreszta do tej pory niewiem o co chodzi z wczorajszym dniem i jak to bedzie kazdy bedzie mial inaczej liczone

ktos

a ten zaklad gwarantuje nam swoj kodeks'w odpowiedziach na nasze pytania uruchamia sie od razu spycholandia,ale gwarantuje nam takze lzy ponirzenie i wrzody na zoladku,wszyscy tutaj daja zlote rady a w piatek uszy po sobie i listy znowu podpisane.

ktos

tak wychodzi na to ze odrabialismy poniedzialek chociaz w czwartek deklarowalismy chec przyjscia do pracy a 29 napewno zabiora nam urlop.podobno i tak mamy dlugi weekend tylko w inny dzien.poprostu smieja nam sie w twarz a co robia zwiazki zawodowe w tej firmie to chyba wiedza wszyscy

dom

nic juz nie kapuje ja w poniedzialek przychodze do pracy a widzialem duzo wnioskow urlopowych na poniedzialek to wy poniedzialek odrabialiscie to ja chyba odbiore 29 sierpnia na renament zreszta ja niewiem o co chodzi z tym zakladem my mamy zwiazki zawodowe wogle gdzie oni sa a te zielone to w czym pomagaja my mamy 3 zmiany czy 4

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG