Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Santa Claus

W 2015 roku - idź do przodu krok po kroku niechaj fiskus cię nie dręczy, niech komornik cię nie męczy, niech rodzina żyje w kupie, LG miej głęboko w d...!

er

do robola racja ja caly czas nad tym mysle wyganiali mnie na urlopy trzymalem okolo 8 dni jeszcze pod koniec listopada a zostalem z 4 bezplatnymi i przez to chcialbym zmienic zaklad ale sam niewiem myslalem zeby gdzies napisac do miedzinskiego popytac

robol

pozew zbiorowy to by sie przydal ale dlatego ze na poczatku grudnia wyganiali przymusowo na urlopy w srodku tygodnia jak ludzie nie potrzebowali a teraz 30 grudnia wszyscy maja urlop bezplatny 2000 ludzi jest stowe do tylu 200000 w kieszeni

kibu

13 nigdy nie bylo w tym zakladzie i nie bedzie, co roku daja premie z zyskow i wtym roku tez maja dac

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
opc

jak ktos nie potrafi postepowac z ludzmi tylko traktuje ich jak bydlo to wlasnie osoba funkcyjna w lgd

tom

to prawda niby z tymi 13 w styczniu w tamtym roku bylo cos podobnego

opc

Czyli są wzorem do naśladowania...

reks

A inni przychodzą po prostu odpocząć i sie wyspac a że są przełożonymi to wszystko im wolno prawda taka własnie jest

Agnes

ta firma to wogle sa jakies jaja a polowa "przelozonych" nie nadaje sie nawet na wyklejanie lini a o zamiataniu juz nie wspomne , jedni sie bzykaja po toaletach inni kradna jakies parasolki, ciasta z lodowek a jeszcze inni przychodza nawaleni do pracy!!! to jest jeden wielki kabaret !!!

wezyr
@Agnes

Najwazniejsze zeby umieli zmuszac woly do robot

bbb

A kto potwierdził niby te 13stki

@bbb

Leon z Poczty

aaaaa

Jest jak jest. Grunt ze 13-stki potwierdzone na drugą polowe stycznia.

poborsky

Jak to jest, ze shift leader moze bezkarnie przychodzic do pracy na podwojnym gazie, a nas czepiaja sie za 2 minuty rozmowy czy papierosa. DZIAL HILO

nnn

Badanie WorkForce 2020 pokazuje dobitnie, że pracownicy nie rozpoznają wśród swoich menadżerów przywódców i prawdziwych liderów. Przywództwo okazuje się być dość słabe. Myślę, że to zagadnienie, któremu działy personalne powinny poświęcić więcej uwagi – podkreśla Katarzyna Rusek, dyrektor ds. personalnych w SAP Polska, firmie, która dostarcza systemy m.in. do zarządzania zasobami ludzkimi. W Polsce większość pracowników uważa swoich przełożonych za przeciętnych i bezbarwnych. Badanie jednak wskazuje, że problem ten ma wymiar globalny – podobne odpowiedzi stanowiły większość również w innych krajach. Jak podkreśla Katarzyna Rusek, zapotrzebowanie na silne przywództwo jest w ostatnim czasie silniejsze, ponieważ otoczenie ekonomiczne i geopolityczne, w którym funkcjonują firmy, jest mniej przewidywalne niż w przeszłości. Poza radzeniem sobie z kryzysem przywództwa wyzwaniem dla działów personalnych jest rzetelna wiedza na temat potrzeb zawodowych pracowników. – Z badań wynika, że podwładni to wielki znak zapytania dla organizacji oraz działów personalnych. Niestety, mało wiemy na ich temat. Problemy często wynikają z braku komunikacji. Działy personalne za mało rozmawiają z pracownikami, a oni niewiele nam mówią o sobie – wyjaśnia dyrektor ds. personalnych w SAP Polska w rozmowie z agencją Newseria. Brak komunikacji powoduje, że pracodawcy niewiele wiedzą o oczekiwaniach i potrzebach pracobiorców. Dowodem na to jest fakt, że niecałe 40 proc. pozapłacowych świadczeń, które firma oferuje, odpowiada na zapotrzebowanie zatrudnionych w niej osób. Można z tego wnioskować, że pozostałe 60 proc. benefitów nie spełnia swojej roli, czyli nie motywuje pracowników do lepszej pracy. BIZNES Polska: kraj biznesu z przymusu

repi

Trzeba było kupić prezent ja teraz dołożę się do wędki

abc

na układy nie ma rady...

nwnw

dlaczego dwoje sub/l dostało wolne od 19.12 do 4.01 a operatorą się odmawia wolnego.to jest (usunięte przez administratora) i jak tu nie pisać o układach ,wchodzeniu w (usunięte przez administratora)

pan X

Witam wszystkich... jako były pracownik mogę powiedzieć, że nie żałuję odejścia od LGD... byłem na zmianie D. Odszedłem bo denerwowało mnie już to co się wyprawiało na assach... a tymbardziej niepewne premie kwartalne, to że od paru miesięcy trąbisz o tym że potrzebujesz danego dnia wolne i niby wszystko jest ok a przychodzi co do czego to i tak musisz iść do roboty... i słyszysz że nie ma wyjścia, bo nie ma ludzi i bla,bla,bla... co do tych nadgodzin czy przymusowego dobrowolnego przyjścia do pracy kiedy masz wolne to też jest chore... w obecnym zakładzie porozmawiałem z kierowniczką i bez problemu dała mi w tym miesiącu dwa dni pracy w wolny dzień gdzie będę miał zapłacone (jak to już bywało we wcześniejszym miesiącu) a nie do odbioru w dni... no właśnie jakie dni?...fakt siedzieć na tyłku i kręcić śrubki każdy potrafi, lecz chodzący sub co chwila i opieprzający cię bo nie wkręciłeś/aś jednej śrubki i robiący aferę na skalę utraty połowy zysków firmy jest co najmniej żałosne... każdemu zdarzy się nie wkręcić... a robienie z tego bóg wie jakiej afery tylko pogarsza sytuację... no ale cóż ja się tym zbytnio nie przejmowałem bo na te 4 tyś wkręconych śrubek, jedna to kropla w morzu...tak samo z ocenami kwartalnymi... jak ludzie mają żyć w zgodzie gdy jeden drugiemu wrogiem bo ten dostał lepszą ocenę za tą samą pracę (albo lizanie odbytu) od innych... twardo widać faworyzowanie pupilków... ja osobiście miałem tego dość... mówiłem, mówiłem aż wykrakałem i zmieniłem pracę... i nie żałuję, mając na świadomości wynajem mieszkania i opłaty oraz niepewną sytuację na początku w nowej firmie i tak zaryzykowałem i choćby proponowali mi 2x tyle co teraz zarabiam w życiu do tego syfu bym nie wrócił... tutaj na dzieńdobry dostałem tyle co w LGD zwykły operator może maksymalnie zarobić razem z obecnościówką, więc to już mówi samo za siebie a do tego zrobić z 2-3 setki to już pod czwóreczke z przodu brutto dobija i to jako zwykły operator pracujący przez pod firmę, bo przy przejściu na firmę to i zapewne subliderzy będą mogli mi pozazdrości kasy i spokoju na stanowisku pracy... ludzie naprawde obudźcie się i rozglądajcie się za czymś innym i nie bójcie się zaryzykować... piszę to gdyż naprawdę mi Was żal jak jesteście traktowani ale też chce Wam powiedzieć że jeśli tylko się chce to można znaleźć lepiej płatną pracę... LGD nie jest bóg wie czym i z bóg wie jakimi zarobkami... Mam nadzieje że Was kiedyś docenią... ja w każdym bądź razie często wracam myslami do LGD - co tam się dzieje i jak sobie przypomne to aż mnie ciary przełażą... Trzymajcie się i się nie poddawajcie i róbcie swoje a przełożonych polecam mieć głeboko w...

nnn
@pan X

brygada D zostałą zlikwidowana więc musiałeś odejść

operator

ta firma to klasyczny wyścig szczurów, im szybciej pracujesz tym więcej będziesz miał do zrobienia, aż w końcu padniesz na pysk wykończony psychicznie i fizycznie niezdolny nawet do pracy jako parkingowy, a na twoje miejsce przyjdą następne szczury, bo w tym wyścigu nie ma linii mety...

dodooce

Nagrody rozdane przydupasy nie zadowoleni tysiaka nie ma

kali

„Szczególne potrzeby pracodawcy” - nie jest to wykonywanie normalnych zadań produkcyjnych. W uzasadnieniu do wyroku z 26 maja 2000 r. (I PKN 667/99; OSNP 2001/22/662) Sąd Najwyższy podkreślił, iż chodzi tu o potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną przez pracodawcę działalnością. Oznacza to, że praca w godzinach nadliczbowych może być bowiem zarządzona jedynie w sytuacjach wyjątkowych, wcześniej nieprzewidywanych.

@kali

czyli wesołych swiat dla wszystkich operatorow lgd Alleluja i do przodu !!!

meko
@kali

Tyle w teorii, w praktyce Państwowa Inspekcja Pracy patrzy na to trochę inaczej, zdecydowanie bardziej przychylnie dla pracodawcy. Gdybyśmy złożyli pozew zbiorowy przeciwko firmie może by to coś dało, zgłaszanie tego do PIP czy pojedyncze pozwy są bez sensu. A szczerze wątpię by się zebrało "kilku" odważnych na pozew zbiorowy. Jakby nie było, LGD nie jest jedyną firmą naciągającą przepisy o nadgodzinach do bólu, bym rzekł, że większość tego typu firm to robi.

meko
@kali

Druga rzecz: grafik. Z tego co pamiętam wg Kodeksu Pracy nowy grafik musi zostać przedstawiony pracownikom co najmniej 2 tygodnie przed pierwszym zmienionym dniem. Inaczej pracodawca nie może poprzestawiać sobie dni wolnych i pracujących, może co najwyżej zlecić nadgodziny. Jak to bywa w tej firmie każdy pracujący wie: grafik zmienia się czasami co kilka dni i jak sobie coś zaplanujesz no to sorry, powiedzą Ci parę dni przed imprezą/wizytą u ciotki, że idziesz do pracy w dzień który miał być wolny i już, nie masz nic do gadania.

chudy
@meko

meko pozew zbiorowy składa soę do sądu nie do PIP.Dlatego nie możesz złożć nic Dowiedz się zanim zaczniesz się wypowiadać publicznie

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG