Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

qqq

może jakieś psełdonimy i kończymy sprawe.

!@#$%

No tak. Wiedziało kilka osób, a zaraz wszyscy będą wiedzieć.

hjj

Olo ale o kim sl Czy sub?

kamil

o afera łazienkowa co się tym razem zdarzyło heheh ??????????????

monia
@kamil

Zgaduje ze ktos nie utrzymal ptaszka w spodniach

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
olo

niewiem czy moge tu napisac ale to zmiana a czy podac jego dane moze to przeczytac ale jest jaki jest

peter
@olo

o kogo chodzi ????????????

kłanianko

A jakieś nowe afery kibelkowe były?

bacha

Hej,wiadomo juz cos o talonach na swieta?

qwer

Chodziło mi o to, że jak mówić to w oczy anie zachowywać się jak jakieś szmaty i cioty. Odwagi wam brak. Na forum tyle zdziałacie. Ower tchórzliwy to jesteś ty który anonimowo pisze bo brak odwagi.lepiej kopać leżącego. Co do sub/l z podstawowym wykształceniem. Przecież nie przyjmują do pracy tutaj z tak niskim wykształceniem więc co chrzanisz

ba

Ludzie zwalniaja sie albo odchodza na inne gorsze stanowiska tylko po to by nie miec kontaktu z malo inteligentnym sub/l .OPERATOR KTORY ZA DUZO MOWI ,JEST PRZENOSZONY NA GORSZE STANOWISKA ALBO ZOSTAJE ALE SUB/L TAK MU UMILI PRACE ZE ALBO SAM ODEJDZIE ALBO BEDZIE POWOLI SIE WYKANCZAL I SKONCZY SIE TO DLUZSZYM CHOROBOWYM

sd

a wiecie ze sl tez oceniaja op, nie wiedzac czasem nawet jak dany op pracuje i daja nie adekwantne oceny , wiec dobrze by tez bylo by sub/l mogl ocenic op:)

reek
@sd

I tu sie mylisz od dawna czynny udzial w ocenianiu operatorow ma sub/l i jego zdanie ma wielki wplyw na ocene jaka w sumie wystawi niby s/l .Dlatego my tez oceniajac sub/l bedziemy mieli jakis wplyw na to jaka ocene wystawi im master ,ktory podsumuje sobie nasze ankiety na temat danego sub/l i wystawimu obiektywna ocene tak jak ktos juz wspomnial jedna osoba moze nie umiec wspolpracowac z danym sub/l ale nie 10

ten

Również popieram jest za tym aby operator oceniał sub/l

kaja

Nie wazne kto co skonczyl wazne jakim jest sie czlowiekiem. Powinnismy dazyc do tego by sub/l zostal przez nas oceniany ankieta to b.dobry pomysl powinnismy go podsunac naszym przelozonym .

errrrrr

Która zmiana

leks

Nie mogę zajażyć o kogo chodzi, a co do listy shiftów to czekam a niektórzy sub/l to są po podstawówkach,,,,

reks

ja uwielbiam zwierzęta , a po ile bedą talony

qwer

Ludzie. wy naprawdę nie macie co w domu robić. Tylko po pracy o pracy. Żal mi was wszystkich, pewnie patologia w domu nie ma z kim rozmawiać, to na forum sobie rozmawiacie. Żal. Dajcie sobie spokój i tak tu nic nie zdziałacie a tylko szkoda nerwów. Nie lepiej jakiś film obejrzeć, z rodziną bądź ze znajomymi posiedzieć. Z co nie których zazdrość, zawiść aż kipi. To co tu się dzieje to już nawet ludzkie nie jest. Gorzej jak zwierzęta

świnia
@qwer

a co ty chcesz od zwierzat ,mądra jesteś ?

over
@qwer

Najlepiej to podwinąć ogon jak pies i oglądać telewizję,czekając aż inni zrobią pożądek za ciebie tchurzliwy człowieku,a może boisz się o własny tyłek.

CZARNA
@qwer

A Ty jestem popie*dolona s*ka i mnie wku*wiłas!!! Ku*wa ja tam pracowałam prawie 3 lata i ponad rok temu złożyłam wypowiedzenie. Miałam wredna sub/l i (usunięte przez administratora) jak glupia na 109, mimo ze zawsze mi powtarzala ze jestem dobrym pracownikiem to gnoiła mnie tak samo jak reszte!!! Nawet nikt nie chciał być u niej skoczkiem i w ciągu pół roku 5 osob zrezygnowało w tym ja!!! Mała wredna (usunięte przez administratora)!!! Teraz pracuje dorywczo i może zarabiam te durne 1000zl ale nikt a mnie tak nie poniża jak pani sub/l z linii 109!!! A MOJE MAZNIE TO JA SPOTKAC I JAKO WOLNY CZLOWIEK POWIEDZIEC CO O NIEJ MYSLE

kaja
@qwer

qwer skoro twierdzisz ze tylko patologia siedzi na forum to po jakiego tu zagladasz ??????Widac i ty nie masz co robic a moze film byl nudny ?????wiec skoro tu sie znalazles to nie obrazaj ludzi.W oczy mozna mowic komus kto co nieco rozumie niestety wiekszosc sub/l udaje ze nie slyszy .A z tym wyksztalceniem podstawowym -kiedys na poczatku tacy tez byli zatrudniani ale to nie jest wazne wazne jest by ci co nosza opaske zolta czy czerwona umieli tworzyc dobrze wspolpracujaca grupe a nie wrogow ,tyranow i olewatorow .

den

jeszcze zapracowani skoczkowie co wymieniają bez łaski to dopiero szefostwo

znajomy

Olo o kogo Ci dokładnie chodzi ze niby ten operator zalatwi wiecej, bo ja tez znam jednego ktory kazdemu pomoze, byl kidys liderem

gg

Olo z jakiej zmiany?

olo

Co to za sublider :-)

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG