Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

kis

Za dużo piją he , he na parkingu ha , ha zwłaszcza 2 zmiana w piątek

lolo

Trzeba zaproponować aby przeprowadzili szkolenia jak mają postepować z ludźmi. Ludzie ludziom zgotowali ten

set

Trzymasz z nimi masz A jak nie potakujesz to dobre B a tak to tylko C no S to tylko dla wybranych

sd

Pierdu Pierdu masz racje :-)

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
pierdu pierdu

Zbieracie wszystkich shiftow i subow do jednego wora a ja znam takiego ktory nigdy zadnemu ze swoich operatorow nie ublizyl, nie raz dzwonili ludzie i wciskali kit ze niby dziecko chore ,babcia w szpitalu albo cos tam jeszcze innego choc bylo wiadomo ze to po wyplacie i w okolicach urlopu to poprostu zapili palke i nie chcieli przyjechac do roboty albo mieli w planach jakoms impreze no nie wazne w kazdym razie osoba o ktorej pisze zawsze starala sie dac dzwoniacemu urlop wypoczynkowy a nie na rzadanie "wybielajac" go u schifta ze to wyjatkowa sytuacja. Mozna by duzo przykladow wymienic kiedy ta osoba stawala za operatorem i nawet jesli byl mega beznadziejny to z szacunku nie obrabial dupy temu operatorowi. A co do Pana Wolaka- tylko gadac w szatni i pisac na forum potraficie. Czy Pan Maciej jest wrozka ze ma z fusow sobie przeczytac ze macie jakies problemy z przelozonymi ? Trzeba poprostu isc i powiedziec o co wam chodzi i uwierzcie mi nikt wam za to glowy nie urwie a wiem to napewno bo sama kiedys mialam problem z przelozonym i musialam sie zwrocic do swojego menagera i wiecie o co mnie zapytal? dlaczego wczesniej nie przyszlam.Powiedzial ze on nie zna operatorow,nie rozmawia z nimi i nie wie jakie maja problemy. On dostaje tylko liste z ocenami do podpisu i tyle jesli chodzi o jakikolwiwk kontakt z operatorami. Zawsze jak macie jakis problem z przelozonym idzcie do swojego menagera bo to wasz wspolny przelozony i od tego jest zeby wyjasniac niejasnosci.

bonku bonku
@pierdu pierdu

Niestety nie wiadomo mi o żadnym przypadku podobnym do tego co opisujesz, wiadomo mi za to o "kontra"-przypadku: Facet który poskarżył się na Shifta do menedżera po prostu nie miał potem życia, ale udało mu się przenieść i nadal pracuje.

kolega
@bonku bonku

Pierdu pierdu,albo jest ślepy albo głuchy,bo nie zauważa wszystkich inwektyw kierowanych do operatora typu tylko spróbuj coś powiedzieć to i tak cię załatwimy,my tu jesteśmy naj SUB i SHIFT,a ty operatorze masz tylko słuchać i wykonywać nasze nawet najgłupsze polecenia.Każda rozmowa nie po myśli Shifta lub Sablidera kończy się stwierdzeniem to nie my takie mamy meile od Wolaka a on w każdej chwili może was załatwić na waszą niekożyść.Mam apel do Pana Wolaka niech stanie z otwartą przyłbicą i powie dlaczego tak bardzo nienawidzi operatorow,dlaczego jest dla nich katem a nie pomocnikiem,czy potrafi wysłuchać racji innych pracowników.A może jest dobrym przełożonym tylko Shiftowie iSubliderzy strsząc Nim robią celowo jego gębę postrachem zakładu a może to grupa szwędaczy bez celu awansowana przez pana Wolaka.

USWN

Po paru latach pracy tutaj coraz częściej myślę o złożeniu wypowiedzenia. Jakoś dotąd się na to nie decyduję. Zarobki jak na tego typu zakład i tego typu pracę są bardzo dobre – chodzi mi o stanowisko produkcyjne (czy jak kto woli okołoprodukcyjne). Praca jest bardzo łatwa i mało męcząca. Tym co mnie gryzie są ludzie. Nie współpracownicy, ale przełożeni. Wszyscy mamy tutaj mniej więcej takie samo doświadczenie i wykształcenie. Wszyscy jakimś trafem losu wylądowaliśmy w tym samym miejscu. Włącznie z Sub i (w większości) Shift Leaderami. "Szeregowi" pracownicy chcą po prostu pracować – mieć za co opłacić rachunki. Większość ludzi pomoże drugiemu jak trzeba i ogólnie atmosfera jest całkiem fajna. Aż zjawi się jakieś stworzenie zwane Sub lub Shift Leaderem. Ludzie Ci w większości byli spoko przed awansem, ale tylko nieliczni zachowują się jak ludzie po awansie. Po dostaniu opaski zaczynają sobie po prostu pozwalać na więcej i więcej. Zapominają jak to jest być "młodszym operatorem", zbierają wokół siebie kliki "tych fajnych" a resztę, tzn. "tych niefajnych" mieszają z błotem: niektórzy przy niemal każdej okazji, inni gdy mają zły humor i chcą się na kimś wyżyć. Tak na to patrzę (zazwyczaj) z dystansu i widzę, że nie tylko ja zaczynam mieć tego dość. Jeżeli mogę dać naszym menedżerom, a w szczególności panu Wolakowi, jakąś radę: zróbcie coś z Sub i Shift Leaderami. Przeprowadźcie jakieś szkolenia, albo zatrudnijcie na ich miejsce osoby mające pojęcie o zarządzaniu ludźmi nie będącym ograniczonym do gnębienia ich by trzymać ich w ryzach. Warunki pracy są tutaj na ogół fajne, włączając w to płace i bonusy, a jedynym mankamentem są przełożeni. Patrząc na dodawane tutaj opinie, których lwia część to narzekania na przełożonych, sądzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Błogosławieni potulni i mający wyje*.

wdzięczny mąż

Czy możecie powiedzieć wreszcie o kogo chodzi,,, bo się martwię U NAS TO SIE WSZYSCY BZYKAJA ROZWALAJA MALZENSTWA NORMALKA BARDZIEJ MI TO PRZYPOMINA DOM PUBLICZNY NIZ ZAKLAD NAWET CHLOP Z CHLOPEM A SABLIDER NASZ W MIARE OKEJ TROCHE NIEDOROZWINIETY ALE JAK COS TO NAS BRONI PRZED NAGANA ITP NAWET JAK MU PREMIE WIELE RAZY ZA NAS ZABIERAJA JEST JAK KOLEGA NORMALNY KOLO TAK SAMO JAK SZIFT SIEDZI CICHO I NIC CZUJE SIE JAKBYM WOGLE NIE MIAL SZIFTA SUB LIDERA A SKOCZEK NIEWIADOMO GDZIE SIE ZAPODZIAL

miksio

na urodziny był ponton na mikołaja chyba wiosła a mówią , że nie wolno brać prezentów,,,he he

w

a czym on sie zajmuje ale bez zartow

opc
@w

zajmuje się tropieniem przestępczości...

w

zna ktos harego z dzierzeniowa z sienkiewicza lub podobnych

opc
@w

Znam Harrego Callahana z Dzierżoniowa...

Mistrz
@opc

Konserwo Tyrolska....pamiętasz jak pracowałaś na 102 BL...aż Ci tłuszcz po plecach ściekał??? Pamiętasz....wiem że pamiętasz....

dd

lepiej napisać imiona kto z kim puki małżeństwa sa jeszcze razem

rr

To jak z tą toaletą, bo przestaje to juz byc smieszne. O kogo chodzi?

POK

CIEKAWE CZY PRZYJDZIEMY W WIGILIE DO PRACY TU WSZYSTKO DZIWNE MIEDZINSKI JEST NIEODPOWIEDNI NA SWOIM STANOWISKU POWINIEN BYC ZDEGRADOWANY ALBO POJSC NA STUDIA JESZCZE POZDROWIENIA DLA PREZESA WESOLYCH SWIAT

wol

buhaha

Firma LG spełni wasze najgorsze sny. Tyrać będziesz w niedziele i świeta, kto się sprzeciwi ten popamięta, obetniemy ci premię za każdą odmowę, będziesz się buntować popsujemy ci głowę, chcesz podwinąć rękawy bo jest ci za ciepło? Tylko spróbuj operatorku a urządzimy ci piekło. Będziemy z toba i w pracy i w domu, kamery są wszedzie i śledzą cie po kryjomu. Zawładniemy twoim czasem,twoim życiem,twoimi planami, jesteś tylko do naszej dyspozycji bo jesteś teraz z nami. zgodzisz sie na wszystko bo potrzebujesz posady, przyjmiesz nasze głupie reguły i absurdalne zasady: 1.Nie będziesz miał innych firm przedemną. 2.Nie będziesz brał imienia twego Przełożonego nadaremnie. 3.Pamiętaj abyś dzień świety święcił przyjeżdzając do pracy za dzień wolny w tygodniu. 4.Czcij Shifta twego i suba twego. 5.Nie opóżniaj. 6.Nie bzykaj się na terenie zakładu. 7.Nie wynoś śrubek ani taśmy. 8.Nie okłamuj przełożonego. 9.Nie pożądaj kobiety jego. 10.Ani żadnej rzeczy która do niego należy.

olaboga

Odnośnie pytania o talony, które padło już wiele razy: PODOBNO 350, 450 lub 600 zł; absencja ma obniżać wysokość nagrody; nagroda ma być nie w postaci papierków-bonów do Tesco jak dotąd, ale w postaci elektronicznej karty podarunkowej doładowanej określoną kwotą, ale także do wydania tylko w Tesco.

ania

nie wiedziałam że w lg dochodzi do zdrad pod dachem chinoli wstyd i tyle

rybcia

Masakra lepiej wrocmy do poprzedniego tematu ocen sub/l. Plotki gonia plotki ,co was obchodzi kto i jak sie zachowuje podczas przerwy,,szukacie na sile sensacji.... Wrocmy do tematu sub/l bo jesli czytaja to ci nasi wyzej postawieni to moze cos z tym zrobia .....Przeczytalam wczesniejszy temat i naprawde tak samo uwazam powinnismy sprowadzic sub/l na ziemie opaska zamienia ich w tyranow .......

demon

kto to jest ten shift bo nie kumam

hahah

chodzi o shifta ze zmiany A , ja tez to wiem :-)))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG