Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

jjjj

własnie dlatego my polacy jestesmy takimi idiotami ,zadowala nas (usunięte przez administratora)

Beatyk

Lepsze to niż nic.oby cokolwiek dali:-)

jjjj

to nędza jak śląsk wrocław

mysza

a właśnie że dzisiaj mówili że będzie 20% od podstawy wypłacone do piątku

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Gocha

Ciekawe kiedy?

Inż. Wojtek

Jaka kasa za wakacje ? Nie ma i nie będzie, prezes już mówił...

Dino

Kiedy będzie kasa na wakacje?

A linia nr 10 tam to dopiero są ewenemety. Podłe baby, te z żółtymi opaskami, to dopiero są podłe. Zwłaszcza ta, co mieszka (mieszkała) na ul. Śląskiej. Urwisko ze znakiem Q. To była kiedyś brygada B. Na żywca zdradzała męża. Na przystanek jeździła - ok 150 m samochodem - trzeba było się pochwalić, że ma samochód. Podła baba - staram się pisać bez epitetów, bo wtedy takie słowa zostaną usunięte przez cenzurę (administratora) i cały post będzie nieczytelny. Mściwa i bez skrupułów. Jak zamkną te LG to ona i reszta jej podłych koleżanek zginie. Nie będą mogły się odnaleźć w innych zakładach. Mam nadzieję, że wtedy poczują, jak to jest być szeregowym pracownikiem. Przynajmniej do czasu, aż poprzez handel własnym ciałem dojdą do jakiegoś stanowiska, np. brygadzisty. Jestem pewien, że w LG Display do swojego stanowiska doszły tylko i wyłącznie za dawanie ciała. Podłe sz...ty.

pupcia

Ludzie z autobusu LGD-07 myjcie sie, nie idzie wytrzymac tak od was śmierdzi.

weka

pracujecie w poniedzialek

bob
@weka

nie

pmst
@weka

CP, Cell Biz i część Assembly (101, 106, 109) przychodzi w poniedziałek.

Inz. Wojtek

Potwierdzam. Panowie Technicy, zacznijcie szukac nowej pracy, zeby potem na rynku nie bylo 60 bezrobotnych technikow.

Grek

A nic nie mowia odnosnie przyszlosci firmy, poniewaz kazdy szukalby nowej pracy i nie byloby produkcji na aktualne zamowienia. To pewne.

Grek

Nie bedzie nic na wakacje, firma upada. W styczniu mija 10 lat Parku Przemyslowego, konczy sie umowa podpisana z rzadem dotyczaca utrzymania zatrudnienia na okreslonym poziomie. Dlatego zwalniaja starych pracownikow i zatrudniaja nowych (po najnizszej krajowej), zeby zaoszczedzic.

ekster

a ja slyszalem ze maja cos sypnac , skoro placa za wolne poniedzialki to co im szkodzi dac te 300zl na wakacje. niech sie ciesza ludzie , ostatnie wakacyjne wkoncu w tej firmie by bylo :)

ASSY TEAM

Z TEGO CO WIEM TO WOGÓLE NIE BĘDZIE DODATKU NA WAKACJE

grzes

ostatni bylem w sklepie 4f i niezle sie obkupilem :) promocja gonila promocje :) goraco polecam ten mega tani sklepik :)

Część dostaliście premie kwartalna?

kjgblkjgb;
@pracownik

wypłata żałosna !!! bez premii (usunięte przez administratora)

asia
@kjgblkjgb;

Pracownicy LG właśnie dopływają do brzegów Włoch :) buahahahha będziecie mieli kolegów aaaa Jak można być dumnym z płacy na poziomie krwa rynsztoka nie ogarniam tych zjebasów.

dyżurny seksuolog kraju

figa prawd, prawidłowo tak jest: liznąłeś kobiecie z miasta a linołeś to babie ze wsi

miodek
@dyżurny seksuolog kraju

a jak bedzie w takim razie jak baba ze wsi pojedzie do miasta???

żart

i tu się mylisz bo to zachowanie i wypowiedzi ludzi takich jak Wy (a nie budynek i nazwa korporacji) określa poziom firmy :) także gratuluje świetnego pokazu ale mimo wszystko cieszę się, że pracują tam jeszcze ludzie z którymi można współpracować :)

bob
@żart

AMEN !!!

żart

wooow cóż za poziom dyskusji :)

opc
@żart

poziom dyskusji nie odbiega od poziomu lg display

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG