Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Jak

Jak ktoś bardzo będzie chciał dokopać firmie to znajdzie jakiś problem i wypisuje bzdury. Trzeba pracować i tyle!

AleBzdura
@Jak

Co tutaj napisane wyżej przez Koleżanki i Kolegów jest bzdura?

są śmiechami

Contact Center Lublinie ? Straszny kołchoz tj. duża rotacja pracowników, pensja niższa niż na kasie w dyskoncie,kiepskie szkolenia, niekompetentni kierownicy, którzy generalnie olewają swoich podwładnych. Trzymajcie się od tej pseudo-biurowej pracy z daleka! Nie polecam!

nick

Ryba psuje się od głowy... W przypadku Lublina od Ameby.

Jak

Czy jesteście pewni, że o Euro RTV AGD nie można napisać pozytywnej opinii? Czy jest tak źle? Śledzę forum i widzę, że negatywne oceny pochodzą od kilkunastu osób a firma zatrudnia dużo, dużo więcej.

Gosc
@Jak

Ja mogę powiedzieć coś pozytywnego ! Coraz więcej jest nowych pracowników, kto ma szansę na znalezienie czegoś nowego to odchodzi ale mimo wszystko pracujący tu ludzie (konsultanci) tworzą świetną ekipę!

Fgtewsxjj
@Jak

Chyba kilkadziesiąt ???? Zapraszamy przyjdź popracuj i sam oceń! ????

Xyz
@Fgtewsxjj

Otóż to! Nie ma wśród bliższych i dalszych mi konsultantów , takich którzy pozytywnie wypowiadaliby się o tej firmie . Wielu czeka do 10 aby zobaczyć co wyjdzie z tych hucznie zapowiadanych zmian...

Budyń z ziemniaka
@Jak

Pozytywne opinie masz tutaj: http://karieraweuro.pl/strona/nasze-historie To nie jest tak ze wszyscy ludzie w euro nie lubia swojej pracy, to raczej kwestia tego co dzieje sie w CC w lublinie. Smutne jest to, ze kierownictwo w warszawie reaguje wstawiajac takie teksty marketingowe i udajac ze nic sie nie dzieje. Kazda osoba, ktora odchodzi z pracy dostaje do wypelnienia ankiete do wypelnienia, gdzies one musza trafiac, dodatkowo czesto do lublina przyjezdzaja ludzie z si warszawa i tam tez sie ktos przenosil, wiec sytuacja jest znana... Ale skoro cc w euro przynosi zyski to po.co.przejmowac sie takimi drobnostkami jak opinia o firmie, prawo pracy czy jakosc obslugi. Zeby dodac cos pozytywnego powiem, ze podobno w sklepach i centrali pracuje sie znacznie lepiej :) A dzieki takim dziwnym godzinom pracy, mozna latwiej chodzic na rozmowy o prace ;)

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Norma

Jestem zainteresowana pracą w dziale kadr i płac. Czy to jest oferta aktualna, może ktoś mi podpowie parę informacji?

Dziewczyna Szamana

Mireczki jak premie? Jak nowy system motywacujny? Pani Meduza znowu Wam oczy zamydlila? Mial byc juz od lipca wprowadzany a tu cicho sza...

Pracus
@Dziewczyna Szamana

Nie zauważyłem żadnej zmiany póki co... czekamy do 10 lipca ....

hehe
@Dziewczyna Szamana

Wyjdzie jak zawsze. Czekamy do 10 lipca.

hehe
@Dziewczyna Szamana

Wyjdzie jak zawsze. Czekamy do 10 lipca.

LLE
@Dziewczyna Szamana

Z tego co pamiętam, jakies 2-4 tyg przed wielkanocą Królowa Śniegu zrobila spotkanie na którym opowiadala, że zmiany bedą jeszcze przes świętami albo zaraz po :) Jak to mówił klasyk, nikt wam tyle nie da co ja naobiecuje ;)

heh
@LLE

Trafione w sedno !

BŁAZEN STAŃCZYK

w CC znów rekrutują

@BŁAZEN STAŃCZYK

Nom stop rekrutują bo ciągle ktoś odchodzi. ..

eve

Jestem umówiona na rozmowe kwalifikacyjna i musze powiedzieć że byłam pełna optymizmu. Jednak po przeczytaniu tych opinii i kłotnii, jestem przerażona. Jest w ogole sens isc na tą rozmowe ?

Doradca
@eve

Osobiście odradzam.

Zenek

Orientujecie się może ile zarabia kierowca,dostawca? I jak wygląda praca?

adam

obroty rosną, ciężko się nie domyślić, PKB w Polsce w pierwszym kwartale wzrosło o 4%i zapewne wszystkie firmy handlowe odczuwają pozytywne tego skutki , a raczej skutki polityki PIS w postaci 500+, która od samego początku była ukierunkowana na pobudzenie gospodarki poprzez wpompowanie w nią ogromnej kasy. Dziwi mnie tylko, że są w firmie DO którzy nie maja za grosz pojęcia o tym co się dzieje w gospodarce i narzucają swoim KS i KSP własne poglądy polityczne (centralna Polska). W XXI wieku jest to niedopuszczalna praktyka. Mniejsza o większość, zadajcie sobie pytanie, czy w związku ze zwiększonymi obrotami otrzymujecie większe wynagrodzenia? jak są układane plany? realnie? czy więcej pracy oznacza dla was więcej pieniędzy?

Jak

Euro RTV AGD radzi sobie całkiem dobrze, znacznie zwiększyła się sprzedaż i to będzie z korzyścią dla nas.

telegrafistka

na pewno nie podoba mi się obcinanie premii za UŻ i opiekę na dziecko...

Euro

Fala komentarzy po pensji za 3...2...1... ;)

Jutro wypłaty, już mi brakuje słów, żeby opisać ten dzień..

@€

No w końcu zarabiasz w Euro :D

MJ23

Misiu, robimy targety :) nie ma czasu na goworki :)

Zmeczony
@MJ23

Takie kolejki że nie ma czasu się po tyłku podrapac..

Admin

co tu tak cicho?

LLE
@Admin

Przyspieszamy :)

Forza

hmmm.... wielce dziwi mnie fakt, ze nikt jeszcze nie poruszył tematu "kolegi" z SI, lidera TO, który nie ma w sobie za grosz kultury. "wsparcie merytoryczne", które wzrokiem Cie zabija jak tylko widzi, że się zbliżasz, albo udaje, ze Cie nie słyszy, bądź odparskuje Ci po chamsku mimo że w stosunku do niego jesteś kulturalny. Człowiek o wielkim mniemaniu na temat swojej osoby. Ciekawe czy zdaje sobie sprawę z tego, że przez 90% ludzi pracujących w tym miejscu uważany jest za buraka i chama. Reszta liderów przy nim to potulne baranki. Żenujący człowiek.

poinformawana

@Bert - ja juz cie napisałam ile zarobisz a ty dalej wierzysz w bajki:) jesli znasz biegle rosyjski to mozesz obsługiwać klientów z zamówieniami tax-free ( dowiedz sie co to jest bystrzaku) czyli tych z poza UE. Problem w tym, że obsługują to głównie Ukrainki i faktycznie oni/one moga liczyć na premie i zarobić więcej. Kiedyś w tej sekcji było 6-10 osób i wątpię, żeby ciągle potrzebowali nowych( nie pracuje w tym kołchozie od kilku m-cy wiec może coś się zmieniło).Jeśli trafisz po szkoleniu np. do SI to z dużym prawdopodobieństwem będziesz tyrać za 1600 zł netto( to na pewno się nie zmieniło) i z dużym prawdopodobieństwem zakończysz karierę po 3 miesiącach(to, ze jesteś "dobry" nie ma żadnego znaczenia bo kompetencje, pracowitość i sumienność nie są cechami, które są jakoś specjalnie cenione w tej firmie).

Berr
@poinformawana

Właśnie znam rosyjski. Wtedy mogę liczyć na ile?(tak pi razy drzwi ) Te kwoty o których piszecie to bardziej sugerują że to raczej jakakolwiek praca dodatkowa..........

Murzyn

Wczoraj został opublikowany grafik na czerwiec w CC. I oczywiście jak co miesiąc pojawia się pytanie . Czym nasza firma kieruje się układając grafik 6 i 10 godzinny? Przy takiej ilości pracowników spokojnie udałoby się ułożyć grafik po 8 godzin jak w każdej firmie tego typu szanującej swoich pracowników... ale przeciez my murzyni mozemy pracowac kilka dni pod rzad po 10 godz... a Tak naprawde 6 godzinne zmiany wcale tego nie wynagrodza..

Kolega
@Murzyn

Co do grafiku zmiany 10 godzinne to tylko na FL , na Si przeważają zmiany po 8 godzin.

Nikt Was nie będzie słuchał i respektował Waszych postulatów jeśli nie założycie związków zawodowych. poczytajcie o tym, jak tego dokonać i jakie korzyści może to wnieść oraz jakie immunitety to ze sobą niesie. Zachęcam. Mam porównanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD