Opinie o morele.pl - Morele.net Sp. z o.o. w Kraków

Opinie o Morele.net

Weronika

@spoko_ludzie tak - to prawda. Atmosfera w pracy jest ważna, bo gdy jest dobra to umila nam pracę każdego dnia. A czy w Morele.net zespół jest młody wiekowo? Jak to się przedstawia? Możesz też napisać coś o benefitach, o które pytałam wyżej?

brzoskwinia
@Weronika

Z benefitów jest dofinansowanie do multisporta, zależy też do którego działu pójdziesz, niektóre działy mają jeszcze szkolenia dodatkowo, kursy. Wysyłają na wycieczkę (np jak sprzeda się 1000 Samsungów to Samsung sponsoruje morelom wycieczkę dla 1 osoby i jest decydowane kogo wysłać). Wiekowo raczej większość młodych ludzi, sporo studentów, duża grupka ludzi w okolicy 30, trochę w okolicy 40, ale starszych to nie kojarzę żeby byli.

@Weronika

Od niedawna została wprowadzona opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe :)

Student

"Firma poszukuje do pracy studentów, bo są tanią siłą roboczą (nie trzeba za nich opłacać składek). Ciągłe emitowanie ogłoszeń również nie pod swoją nazwą o czymś świadczy." Mam dokładnie takie samo wrażenie jak Ty. Musi być coś nie tak, skoro ogłoszenie wisi i wisi... jak widać, nawet młodzi myślą i najwidoczniej nie chcą tam pracować. Przecież morele.net nie jest studnią bez dna i nie będzie zatrudniać w nieskończoność, a ogłoszenie wisi dobrych kilka miesiecy, wciąż jest opłacane na nowo. Zdecydowanie podejrzana sprawa

@Student

Nie do końca tak jest, firma po półrocznym okresie pracy daje możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz firmy z czego pracownicy bardzo chętnie korzystają

Weronika

@anonymous, dziękujemy za Twój wpis. Jak myślisz, co najbardziej wpływa na dobrą atmosferę w firmie Morele.net? Chętnie poznamy również aspekty związane z benefitami, będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na szeroki pakiet dodatków płacowych? Chętnie dowiemy się więcej, zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

Pracuje tutaj pare lat ... polecam zwłaszcza prace w działach handlowym, marketingu i It ... ale generalnie wszedzie atmosfera jest spoko ... imprezy firmowe + dla wybranych wyjazdy zagraniczne... zarzad kladzie nacisk na koleznskosc i otwartosc ... duzo rekrutacji wewnetrznych wiec mozna sie rozwijac ... czasami trochę stresu też jest i zarzad cisnie na wzrost

Grafik

Rozmowa w miarę sensowna. Brak kontaktu po rozmowie i wykonaniu zadania rekrutacyjnego mimo obiecanego maila z wynikami.

Ba

Witam, Chciałbym uzyskać informację o zarobkach na początkowym stanowisku: inkubator talentów, dodatkowo jak z możliwością pełnoetatowej pracy tj 8h dziennie, czy mimo elastycznych godzin pracy jest taka możliwość? Pozdrawiam.

@Ba

Po

Weronika

Dawno nie było tu nowych komentarzy dotyczących pracy w firmie Morele.net, dlatego zachęcam was do odświeżenia tego tematu nowymi wpisami! Z wielką ochotą poznamy informacje związane z rozrostem tego pracodawcy na Polskim rynku, kwestie nowych zatrudnień oraz dodatków socjalnych, na pewno zaciekawią tu wiele osób!

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

gosia
@Zainteresowany

szukają - wejdź na stronę kariera, warto aplikować :) https://www.morele.net/info/kariera/

Remik

Nikt nie zmusza studentów do pracy. To jest dla nich nauka praktyczna i powinna być bez wynagrodzenia.

Karola

W sumie dobrze mi się pracowało w morelach. Fajni ludzie, kasa też całkiem ok. Jak musiałam cos zalatwić na studiach to nie było problemu, zgłaszałam tylko i odrabiałam sobie w inny dzień. polecam! ps. imprezy firmowe sa super!

Zenek

Sądzę, że taki spokój na forum to oznaka dobrej pracy.

tade12

Skąd ta pewność ? I jaki to mobbing stosują ?

spoko_ludzie

Hej! Atmosfera w pracy jest dla mnie bardzo ważna! W morele pracują super ludzie i to się ceni :)

Weronika

Dziękuję za odpowiedź @brzoskwinia, jest to w takim razie dość swobodne i przede wszystkim praktyczne rozwiązanie dla pracownika, w szczególności w tym zawodzie. Skoro już ktoś udzielił mi odpowiedzi, to dopytam jeszcze o inne warunki pracy, np. benefity, Morele.net organizuje coś dodatkowego dla zatrudnionych?

Weronika

Morele.net poszukują właśnie pracownika na stanowisko grafika. W ofercie pracy napisano, że firma oferuje dowolną formę współpracy - czy faktycznie można wybrać charakter zawiązywanej umowy?

brzoskwinia
@Weronika

tak, mamy osoby zarówno na umowie o pracę, zleceniu, dziele jak i na własnej działalności

Zapraszam do zapoznania się z profilem morelowym na jednej ze stron pracodawców. Jest tam kilka wskazówek ;) https://pracodawcy.pracuj.pl/morele-net-sp-z-o-o,22841/rekrutacja

Weronika

Konkretnych zadań @borys raczej na forum się nie dowiesz, ale przydałby się jakieś ogólniki, mówiące o tym, jak do rozmowy się przygotować - tak jak pisałam wcześniej, to na pewno pomogłoby przyszłym pracownikom. Ktoś zatem może się do tego odnieść?

Borys

Wie ktoś cos na temat zadań z PHP jakie są do rozwiązania w procesie rekrutacyjnym? Leo?

Weronika

A co możecie powiedzieć na temat stanowisk managerskich? Pojawiło się parę aktualnych ofert, w których gwarantują szybki awans. Czy ktoś z aktualnych pracowników może dać znać na temat tej pracy? Takie informacje na pewno będą dla innych szukających pracy bardzo pomocne.

Leo

Jestem w procesie rekrutacyjnym i mam dostać zadanie do rozwiązania (programista PHP). Czego się mogę spodziewać???

Kmx
@Leo

Zadania z PHP, a po tym pytaniu to jeszcze trudniejszego zadania

apas

Arni to opinie o pracodawcy nie o sklepie :P Proponuje jak coś smarować na opineo.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Morele.net - Kraków

• Jak się pracuje w Morele.net?

Zobacz opinie na temat firmy Morele.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Morele.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Morele.net?

Kandydaci do pracy w Morele.net napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Morele.net