Opinie o morele.pl - Morele.net Sp. z o.o. w Kraków

Opinie o Morele.net

Arni

Ludziska co się dzieje w tym sklepie? Składam zamówienie produktu w fajnej cenie -20 procent (codzinnie inna cena, ciągłe wahania, w inne dni produkt w cenie +80 procent), przyjmują, biorą kase, zatwierdzają ponownie mailowo potwierdzają do realizacji, nawet pokakazuje się w systemie że część zamówienia gotowa i data wysyłki a potem nagle zmienia się na "oczekujące" że jest problem, piszesz maila odpisują by dzwonić na infolinię, dzwonie na infolinię w przerwie w pracy to wiszę 10 minut i nic nie załatwiłem, mailowo nie ma chętnego. Kiedyś to był dobry sklep a teraz coraz więcej skarg... jakieś problemy kadrowe czy co? Zamówiłem, zapłaciłem i nie wiem czy dostanę, podczas gdy gdzie indziej zamówiłem akcesoria do tego konkretnego przedmiotu wiedząc, że zamówienia czeka już na wysyłkę... Nie odpuszczę. To nie laptop za 10 zł, tylko promocja, która skłoniła mnie do zmiany pierwotnych planów zakupowych i wzięcia innego modelu.

daniel

Pracowałem w morele.net przez 2 lata i byłem bardzo zadowolony. Dwukrotnie zmieniałem stanowisko bo chciałem przejść do innego działu. Gdyby nie fakt, że musiałem się przeprowadzić do innego miasta, pracowałbym dalej. Ja nie mam większych zastrzeżeń, nawet jeżeli nie było relax roomu :D, w końcu przychodziłem tam do pracy...

mówię jak jest

Imprezy integracyjne są ok ale każdy z nas tu pracujących wolalby co roku podwyżkę, pakiet medyczny, dofinansowanie do obiadów czy darmową kartę multisport o relax romie nie wspomnę. Niema żadnych paczek na święta tylko Wigilia na której jemy rzeczy przysyłane od Partnerów. Czy to dziadowanie nie wiem ale przy takim wzroście przychodów R/R firmę stać na więcej! Jest darmowa kawa bez ograniczeń i woda zrodlana. IT to inny świat i tam mają prawie wszystko:) ot takie państwo w państwie!

xxxx

Pracowałem tam dość długi okres czasu i dwoma słowami napiszę: NIE POLECAM. Owszem, atmosfera miła(tak, są tam praktycznie sami studenci oprócz kierownictwa) ale pomiatanie ze strony kierownictwa i fikcyjne zasady umowy o pracę na umowie zlecenie. Gdyby nie ten rażący fakt, wszystko by było ok.

Grafik

Rozmowa w miarę sensowna. Brak kontaktu po rozmowie i wykonaniu zadania rekrutacyjnego mimo obiecanego maila z wynikami.

Monia

Moja koleżanka pracowała w Morele normalnie na umowę o pracę więc to chyba zależy od stanowiska.. Mówiła mi że pracuje tam dużo studentów dziennych więc może dlatego mają umowy zlecenia.

Weronika

@Fragles piszesz, że firma Morele.net prawdopodobnie zatrudnia samych studentów. Dlaczego tak uważasz? Czy naprawdę wszyscy pracownicy powyższej firmy mają status studenta? Uargumentuj swoją wypowiedź.

NN

Jakub: zależy na jakie stanowisko aplikujesz, zarobki są dość zróżnicowane, podstawa oscyluje około 2000, oczywiście na zleceniu, jak Fragles napisał: dla oszczędności...

Fragles

Zatrudniają prawdopodobnie samych studentów, żeby oszczędzić na składkach ZUS. Nieładnie.

jakub

Witam, na jakie zarobki w morele.net mozna liczyc na poczatek?

Weronika

Na ich stronie możesz znaleźć listę zatrudnionych osób: https://www.morele.net/info/onas/

Czy ktoś wie ile tam pracuje wszystkich osób?

Weronika

Teraz Morele.net bardzo się reklamują, co dobrze o nich świadczy! A wy co myślicie?

taki jeden

świetnie się pracuje, przyjazna atmosfera, grube imprezy w IT

mirabel k

ooo to bardzo interesująca informacja, a możesz konkretnie napisać na jakim stanowisku pracy w tej firmie mogę liczyć na starcie właśnie na takie wynagrodzenie?

ciekawy

Czy to prawda, że na początek dają 4 tysiące brutto oraz 13stkę?

taka se

Doświadczenie w czym? W oszukiwaniu klientów? Czyli jak upaść etycznie... Super nauka. Raczej marne doświadczenie ale już rozumiem czemu ta firma zatrudnia studentów...

artkl

Jakie pieniadze oscylacyjnie za Analityka biznesowego mozna sie spodziewac?

dejw

Witam, a na jakie zarobki mogą liczyć u nich studenci? Na umowie zlecenie ile mniej więcej godzinówka wychodzi? Z góry dzięki za informację. Nie jestem z Krakowa i nie wiem czy mi się opłaca przyjeżdżać na rozmowę, żeby się później dowiedzieć, że to 6 zł na przykład... (nie starczyłoby na opłatę mieszkania)

MT

Hej, chciałem zapytać ile mniej więcej trwa rozmowa rekrutacyjna? :) I ile czasu trzeba czekać na odpowiedź czy dostało się pracę czy nie? W poniedziałek jestem umówiony i nie ukrywam, że bardzo mi zależy na pracy w morele :)

Daniel

Jakie stanowisko?

edek
@MT

Moja rozmowa trwała max 40 minut, czas na odpowiedź po spotkaniu zależy pewnie od tego ile się zgłosi kandydatów, bo informują, że mają rozmowy np. do określonego terminu i wtedy dają odpowiedź.. Powodzenia!

@edek

Specjalista ds. sprzedaży ;)

@Daniel

Staram się o pracę jako specjalista ds. sprzedaży. Ale czy się uda to nie wiem, nie poszczęściło mi się w x-komie, ale tam chyba sami nie wiedzą kogo chcą. Może tu pójdzie lepiej.

taka se
@MT

a po co im specjaliści w dziale reklamacji jak oni reklamacji nie uwzględniają? by odpisać stałą regułkę "reklamacja rozpatrzona odmownie" nie potrzeba specjalisty, wystarczy jełop któremu zalezy na premii i tyle

dfsfs

Byłem jakiś czas temu na rozmowie na programistę... Niestety jeden z szefów - twórca jest też programistą. Niestety bo poziom jego wiedzy i wiary w kod, byłby odpowiedni 8 lat temu. Testy jednostkowe/integracyjne - brak i nie piszemy, monitoring - dane stat. z panelu sklepu tylko czyli tylko biznesowe, framework, 2 jeden jakiś stary modyfikowany na D(zgodny z php4) oraz autorski (php). To, że sklep odnosi sukces (chyba), a szef "taki programista", nie liczyłbym na rozwój. Chociaż ekscytacje wprawia szefa słowa elasticsearch (o solr nie słyszał), SOA (to jest "najnowsza metodologia"), mongodb... chcą ponoć, ale oczywiście nie korzystają. Pomijając to, po 2h rozmowy rekrutacyjnej (sic!) spędzone głównie na oświecaniu... Pan zaprasza mnie na dzień próbny, zapytał na ile godzin, odpowiedział koło 6, to podałem stawke no i to koniec... :) Praca może w innych działach jest ok, natomiast programiści raczej nie powinni tutaj się pchać.

Zostaw merytoryczną opinię o Morele.net - Kraków

• Jak się pracuje w Morele.net?

Zobacz opinie na temat firmy Morele.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Morele.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Morele.net?

Kandydaci do pracy w Morele.net napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Morele.net