Opinie o P.H.U Hermes w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.H.U Hermes. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U Hermes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Hermes w Głogów

nobi

Kolego dużo, nie przyjmuje ludzi na umowę tylko na podwykonawstwo sam z synami robi lepsze roboty . Płaci od dzieła. Wykrusza bardzo szybko . Ja mam utrzymanie przez całą zimę . Za dwa tygodnie rusz Wrocek i mam nadzieję ze się załapię..

ddddddddddddddddd

Firma działa . Ma dobre kontrakty. Dobrze płaci podwykonawcą. Fakt mieli problemy na początku roku . Polecam firmą podwykonawczym . Sam wiem jak ciężko jest na rynku budowlanym. Pozdrawiam Andrzej F.

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

Wierzyciel

Bruno - 2013-03-12 17:50:35 Tak wiem ZBT Hamburg , budynek Central Park , Praga budynek Centrum Medicus Europa.Dzięki za tą informację. Ale dla kogo robi jako podwykonawca? kto mu zleca robotę?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.H.U Hermes? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Głogów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy inwentaryzacja w sklepie spożywczym Jerzmanowa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
POP

Czytam i nie wierze . Co u [usunięte przez moderatora] się dzieje , dają ciuchy , umowę, transport , zaliczki. Fakt zwalniają ludzi jak inni, ale żeby tak po chamsku pisać to chyba tylko desperaci. Zatruwacie rynek pracy . Ludzie idzie kryzys taki jakiego jeszcze w Polsce nie było . Trzymajcie się roboty. Mam 53 lata i doświadczenie w prywatnej branży naprawdę Przemek i Sebastian dają dobre warunki pracy podwykonawcą.

Bruno

Wierzyciel

czy ktoś wie dla kogo i gdzie teraz robi PHU HERMES [usunięte przez moderatora]?

głąb to wielki JEDEN SYF niema słów aby go określic [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników .

byly pracownik

o jest jakas masakra caly głogów wie ze [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora]

q

[usunięte przez moderatora] robiłeś u [usunięte przez moderatora] za 1500 zł . Ja mam w Zielonej Górze 2600 zł i ani cęta niżej . Tylko wy z Głogowa zaniżaliście pensje [usunięte przez moderatora] porównywał was [usunięte przez moderatora] z nami . My nie zejdziemy poniżej 2500 zł nigdy , za dużo siedzimy na rusztowaniach i tłuczemy się po delegacjach. Piszecie o [usunięte przez moderatora] a my co dzień robimy poprawki po brygadzie z Głogowa aż w tyłku ściska jak można było robić taką fuszerkę, na miejscu [usunięte przez moderatora] już dawno bym wywalił takich fachowców . Jak czytam o tym lustrze to faktycznie go chyba nie macie !!!!

Stef

He [usunięte przez moderatora]. Jak tam na bezrobotnym brak kasy. Ciekawe ile żonki teraz wyciągną od opieki społecznej. My pracujemy u [usunięte przez moderatora] jak zwykle zima jest super. Zobaczymy jak długo będziecie z [usunięte przez moderatora]. Niezły przypał z lochy.

byly pracownik oszukany

nie maja roboty nigdzie oprocz mg2 a solidnie to okradaja ludzi i nie pan [usunięte przez moderatora] tylko [usunięte przez moderatora] uwaga na [usunięte przez moderatora] otworzył firme na nastepnego zastraszonego i gnebionego synka nastepny na dno pójdzie za bledy [usunięte przez moderatora] wiecej długów niz wlosow na glowie jak najdalej od tych oszostow ps.[usunięte przez moderatora] premie to nic innego jak zalegle raty z wyplat

Wierzyciel

Dzięki. To wiem, że dla NG 2 wykonuje prace. Szukam jakiś innych aktualnych informacji gdzie można zastać Pana [usunięte przez moderatora] i zobaczyć jak solidnie realizuje zlecenie:)

aaa

[usunięte przez moderatora] UWAGA otworzył nową firmę już trzecią z kolei [usunięte przez moderatora] się teraz nazywa nie dajcie się nabrać yo wszystko to samo tylko na trzeciego syna [usunięte przez moderatora]

Wierzyciel

Witam, Czy ktoś podzieli się informacją gdzie i dla kogo aktualnie firma HERMES [usunięte przez moderatora] wykonuje zlecenia?

głąby to barany i złodzieje

[usunięte przez moderatora] sam niepisz sobie takich opini [usunięte przez moderatora] nie idz tm bo bedziesz robil za darmo podanie ??? chopie oni nie daja umowy ciekaj omijaj nie wspominaj [usunięte przez moderatora] szerokim lukiem od tych [usunięte przez moderatora] nie daj sie nabrac

warka

Pracuje u [usunięte przez moderatora] i wszystko ok. Wypłata 10-go i godziwa premia . Roboty maja pełno - pewna zima i wiosna.,co jeszcze trzeba .

franek

CZYLI CO? NIE ZAWOZIĆ PODANIA ? BO SZUKAM PRACY A CHCIAŁEM ZAWIEŚĆ DO HERMESA? CO MÓWICIE? NIE WIEM BO JEDNI CHWALĄ DRUDZY GANIĄ ?

sami wiecie kto :) głąby

UWAGA !!!! [usunięte przez moderatora] to największa katastrofa budowlana zero wyplat ciuchow nie wspomne o umowach nic na czas po prostu jakas masakra a [usunięte przez moderatora] to na prawde największy [usunięte przez moderatora] na świecie [usunięte przez moderatora]. jego [usunięte przez moderatora] nie lepszy już przesiąkł starym [usunięte przez moderatora] i tak samo kłamie jak tatuś wieczne biedaki najbardziej zadłużona firma w województwie ostrzegam pracowałem tam nie dajcie się nabrać nawet samemu trzeba kupić miarkę i ołówek bo [usunięte przez moderatora] nie stać na tak proste przyrządy po prostu masakra BAJKOPISARZE I [usunięte przez moderatora]

s.

co napisałem to wiem [usunięte przez moderatora] niebawem się przekonamy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Hermes - Głogów

• Jak się pracuje w P.H.U Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.H.U Hermes