Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Nn

Dzień dobry, kiedy planowana jest rekrutacja w roku 2023? :) Dodatkowo chciałabym jeszcze dopytać o kwestie tatuaży, czy dopuszczalne są długie spodnie z uwagi na mały tatuaż na kostce od wewnętrznej strony?

Joanna

Witam, Czy już wiadomo kiedy będzie rekrutacja dla personelu pokładowego? Czy przewidziana jeszcze na rok 2022 czy już na kolejny? Pozdrawiam

Karina

Dzien dobry, Nurtują mnie dwa pytania. 1.Czy jeżeli przykładowo- rekrutują Państwo w mieście Wrocław w danym okresie i preferowaną bazą kandydata jest to właśnie miasto ( ze względu na mieszkanie oraz rodzinę) - mimo wszystko może zostać przydzielona tej osobie inna baza? Np. w Warszawie? 2. Czy przykładowo mimo prowadzonej rekrutacji w konkretnym mieście ( Wrocław) - szkolenie przygotowujące do zawodu zawsze odbywa się w Warszawie?:) Pozdrawiam!

@Karina

Droga Karino, Kandydatom może zostać zaproponowana inna baza, jednak decyzja należy do Państwa. Odpowiadając na drugie pytanie - szkolimy tylko w Warszawie.

@Enter Air Sp. z o.o.

Bardzo dziękuję za rzetelną odpowiedź, w takim bądź razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać na najbliższą rekrutację. Łączę pozdrowienia.

Witam kiedy firma planuje rozpocząć zapraszanie kandydatów na stanowiska FO/CPT w roku 2022. Nie ukrywam ze aplikacje złożyłem już dawno temu tak samo jak znajomi piloci i nikt z nas nie otrzymał telefonu lub emaila. Wiem również że będziecie się kontaktować z wybranymi kandydatami.

mu
@Zainteresowany

zaproszenia będą wysyłane pod koniec września. Do 15 września są zbierane CV.

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Karina

Dzień dobry, Czy rekrutacje na personel pokładowy prowadzone są również w mieście Wrocław? Łączę pozdrowienia, Karina Orzechowska

@Karina

Dzień dobry, w tym roku jak najbardziej prowadziliśmy również rekrutację do bazy we Wrocławiu. Aktualnie rekrutacja na Członka Personelu Pokładowego jest zamknięta. Na naszych profilach pojawi się od razu informacja o jej wznowieniu - zachęcamy do śledzenia.

Rzetelna informacja

Dzień dobry, chciałabym zapytać, czy istnieje możliwość pracowania na pełnym etacie jako Cabin Crew i pogodzenia tego ze studiami podyplomowymi przy zjazdach 1 lub 2 weekendy w miesiącu przez okres około 6 miesięcy. Chciałabym aplikować podczas kolejnej rekrutacji, ale zastanawiam się czy to możliwe. Pozdrawiam

@Ania

Dzień dobry Aniu, każdy z naszego Personelu Pokładowego może wnioskować o 4 dni wolne "na życzenie" w danym miesiącu. Zdecydowana większość naszych Załogantów studiuje, co oznacza, że można połączyć studia (nawet dziennie) z pracą u nas :) Zapraszamy na przyszłą rekrutację! :)

Kacper

Dzień dobry, czy istnieje możliwość sezonowego zatrudnienia na stanowisku CC w Państwa linii? Chodzi mi o okres wakacyjny.

@Kacper

Kacprze, jak najbardziej. Prowadzimy co roku rekrutację tzw. studencką. Szkolenie odbywa się w dniach (piątek-niedziela) w wiosnę. Załoganci sezonowi podejmują z nami współpracę na okres czerwiec-wrzesień (z możliwością przedłużenia umowy o październik). Rekrutacja ta rusza zazwyczaj w styczniu. Zachęcamy do śledzenia naszych profili społecznościowych, gdzie informacja będzie dostępna najszybciej.

magda

Cześć, jestem zainteresowana pracą jako CC i planuję złożyć CV w najbliższym czasie. Czy przy odpowiedzialnym uczestnictwie w szkoleniu trudno jest zdać egzaminy końcowe?

@magda

Magdo, niezdane egzaminy końcowe w naszej linii to wyjątki. Kursanci, którym nie udało się zdać, po konsultacji i omówieniu swoich błędów z Instruktorami, mają możliwość poprawki. Posiadamy wyłącznie jeden typ samolotu - B737. Nauki nie ukrywamy jest dużo, lecz odpowiedzialne uczestnictwo w szkoleniu zagwarantuje Ci zdany egzamin.

magda
@Enter Air Sp. z o.o.

super! jeszcze jedno pytanie- rekrutacja jest teraz otwarta i kiedy się ewentualnie można spodziewać jakiejś informacji zwrotnej? gdy zostanie zamknięty formularz aplikacyjny czy na bieżąco?

@magda

Magdo, w tym sezonie skończyliśmy już rekrutację na Członka Personelu Pokładowego. Na informację zwrotną czeka się zazwyczaj ok. tydzień, lecz trzeba pamiętać, że Państwa dane są przechowywane przez rok. Oznacza to, że przez ten okres można spodziewać się od nas kontaktu.

Kandydatka na stewardessę

Dzień dobry, mam takie pytanie, jak wygląda kwestia posiadania aparatu stałego na stanowisku cabin crew? Czy to jest akceptowalne?

Aparatka
@Kandydatka na stewardessę

U mnie nie było problemu. Przeszłam rekrutację ponyślnie z aparatem :)

@Kandydatka na stewardessę

Podpinamy się pod odpowiedź naszej Aparatki ;) Aparat ortodontyczny nie jest przeszkodą w naszej rekrutacji. ;)

Arkadiusz

Witam, czy jeśli jestem po szkole średniej, mowie komunikatywnie po angielsku i na poziomie a2 po włosku, jest szansa na pozywtywna rekrutację? Jednocześnie jeżeli prowadze własną firmę?

Arkadiusz
@Arkadiusz

I czy mieszkając w Bielsku-Białej, mogę pracować z pyrzowic ?

@Arkadiusz

Dzień dobry Arkadiuszu, dziękujemy za to pytanie. Jednym z naszych wymagań jest status studenta lub ukończona szkoła wyższa.

Pampadam
@Enter Air Sp. z o.o.

Uważam, że jest to bardzo krzywdzące dla osób, które chcą dostać się do Lini i rzeczywiscie chcą pracowac przez dłuższy czas . Mówią biegle w językach obcych, jednocześnie stawiają na swój samorozwój, kończąc kierunki które, nie są oferowane przez uczelnie wyższe. Trochę to takie traktowanie, że jak ktoś jest bez szkoły wyższej to nie spełnia ta osoba wysokich standardów personalnych. A jak widać po opiniach często osoby po studiach nie mają nic do zaoferowania.

@Pampadam

Już odpowiadamy na to pytanie. Nie ukrywamy, że tłumaczymy się z niego często, lecz mamy też swoje powody. Absolutnie nie uważamy, że osoby bez szkoły wyższej nie posiadają wysokich standardów personalnych. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej, nasi rekruterzy sprawdzają wśród przyszłych Członków Personelu Pokładowego m. in. jak radzą sobie z presją czasu, stresem, zleconymi zadaniami, realizacją wytycznych. Studia (egzaminy, kolokwia, pisanie prac dyplomowych) stają się bardzo dobrym momentem do zweryfikowania tych kwestii. Szukamy osób wielozadaniowych, którzy świetnie odnajdują się w zespole, mają wiele do powiedzenia i wiele zainteresowań. Zdecydowana większość naszego Personelu Pokładowego jest w trakcie studiów lub kończy kolejny kierunek. Wszystko za sprawą tego, że w czasie roku akademickiego (który przypada na jesień, zimę, wiosnę) latania w linii czarterowej jest mniej. My zawsze kibicujemy naszym latającym studentom, zachęcamy do kształcenia i rozwijania swoich zainteresowań. Jeśli masz do nas jeszcze jakieś pytania - jesteśmy otwarci.

Steward

Pracuję w tej firmie już kilka lat i niestety występuje tu zjawisko kumoterstwa. Możesz być bardzo słaby w swojej pracy, popełniać dużo błędów i mieć luźne podejście do firmy, ale jak masz znajomości w dziale planowania to dostajesz najlepsze kierunki. Są pracownicy, którzy raz w miesiącu mają pobyt na Wyspach Zielonego Przylądka, latają do Azji czy Kanady, a przy tym chwalą się, że sami to sobie załatwili. Są też pracownicy, którzy sumiennie od lat pełnią swoje funkcje, angażują się dodatkowo i dostają najgorsze kierunki, z których osoby wymienione wcześniej rezygnują. Nie masz znajomości? Nie aplikuj! Szkoda doznać tego zawodu!

Zawiedziony
@Steward

Potwierdzam! Najgorsze jest to, że te osoby otwarcie się tym chwalą! Wcale nie ukrywają, że to tyko dzięki znajomościom mają najlepsze pobyty. Zarząd powinien się temu przyjrzeć, bo morale bardzo opadają - zresztą widać to po ilości odejść doświadczonych pracowników.

@Zawiedziony

Drodzy, bardzo jesteśmy zaniepokojeni tym, co opisaliście. Układanie grafików naszych pracowników odbywa się głównie przez system - nie przez człowieka. Absolutnie nie prowadzimy rozróżnienia na kierunki najlepsze i najgorsze. Częste loty konkretnego Załoganta w jedno miejsce wynikają ze znajomości języka, który jest wymagany przez miejsce lub naszego klienta. Mimo wszystko obiecujemy, że przyjrzymy się sprawie. Dziękujemy za komentarz i życzymy miłego dnia! ;)

Ex pracownik
@Enter Air Sp. z o.o.

Co za bzdura! Biegle posługiwałam się jednym językiem (celowo nie precyzuje jakim) i dostawałam z niego dodatek jednak nigdy NIGDY nie zostałam wysłana w to miejsce na pobyt mimo że cała masa moich znajomych była w tym miejscu wielokrotnie. Wasza opcja "requestowania" pobytów też była jedynie picem na wodę.

@Ex pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Szczególnie zwróciłaś uwagę na dodatek językowy, który obowiązuje w naszej linii lotniczej - myślę, że jest to ważna informacja dla osób kandydujących. Formularz dotyczący requestowania pobytów przez pewien czas nie działał - w pełni się zgadzamy. Wynikało to z błędu nowego systemu. Teraz Załoganci nie tylko mogą requestować PROŚBY o konkretne pobyty, ale również mogą wysyłać prośby o konkretny lot w danym terminie czy lot z konkretną osobą. Oczywiście każdy z naszych Załogantów jest świadomy, że jest to wyłącznie sugestia dla systemu i Działu Planowania. Przykro nam, że nie mogłaś użyć danego języka na pobycie. Proszę mieć też na uwadze to, że nasze kierunki są sezonowe. Tym samym Załoganci mówiący np. w języku arabskim, nie będą dostawać pobytów w lato w Dubaju z prostego względu - tam latamy tylko zimą. Liczymy jednak, że masz o wiele więcej pozytywnych wspomnień związanych z pracą w Enter Air. Życzymy powodzenia!

Xxx
@Enter Air Sp. z o.o.

Ja nie mam dobrych wspomnień. Prawie 4 lata pracy i ani razu nie dostałam kierunku, o który prosiłam. Mam wrażenie, że lepsze kierunki dostawały tylko osoby, które chwaliły się swoim życiem na instagramie. Potwierdzam też układy z działem planowania - jest to taka tajemnica Poliszynela. Jak ktoś jest sumiennym pracownikiem to dostaje najbardziej wymagające loty, których nikt nie chce. Cieszę się, że przeszłam do konkurencji!

Do xxx
@Xxx

To zjawisko niestety dalej występuje. Osoby ledwo mówiące po angielsku były po 5 razy na pobytach na Wyspach Zielonego Przylądka, a osoby znające portugalski są wysyłane busem po Polsce albo na najgorsze rotacje. Potwierdzam - (usunięte przez administratora).

@Do xxx

Nie sądziłem, że znajomości mogą odegrać taką rolę. A wiesz może, ile tam osoba świeżo zatrudniona może zarobić?

@Xxx

Dzień dobry, chcielibyśmy jeszcze raz zdementować argument, który się tu pojawił. Układanie grafików naszych pracowników odbywa się głównie przez system - nie przez człowieka. Nie ma możliwości, aby ktoś był faworyzowany. Zresztą nie rozumiemy stwierdzenia "kierunki, których nikt nie chce" - nasza firma nigdy nie prowadzi takiego rozróżnienia, co więcej każdy na etapie rekrutacji i szkolenia był zapoznany z nasza siatką. Dziękujemy jednak, że tworzyłaś naszą firmę przez cztery lata. Wierzymy, że już teraz spełniasz się zawodowo - powodzenia!

@Do xxx

Dzień dobry, zaniepokoiło nas stwierdzenie "ledwo mówiące po angielsku". Nasi Załoganci na etapie rekrutacji i później kursu przechodzą przed testy z języka angielskiego. Co więcej, nasze rotacje odbywają się bardzo często z takich krajów jak Szwajcaria, Wielka Brytania czy Francja. Osoba, która ledwo mówi po angielsku nie przeszłaby przez szkolenie, ponieważ później nie poradziłaby sobie na pokładzie. Jeśli chcą Państwo wypowiadać się na temat zatrudnienia - zapraszamy do dyskusji, lecz prosimy o używanie prawdziwych argumentów.

@Adam

Drogi Adamie, poprzednie komentarze to pomówienia. Enter Air nie wspierał i nie będzie wspierał opisanych praktyk. Jesteśmy też tego pewni, bowiem "od podwórka" znamy system tworzenia grafików. Zapraszamy serdecznie na rekrutacje, gdzie zostanie przedstawiona oferta finansowa. Jesteśmy linią o konkurencyjnych zarobkach, która oferuje polską umowę o pracę.

Jol
@Enter Air Sp. z o.o.

Niestety posiadając wiedzę jak jest w rzeczywistości współczuję, że ktoś musi tak odpowiadać nic nie wnosząc do sprawy. W każdym przypadku odpowiedź jest nijaka i zawsze wymijająca … ile osób musi zatwierdzić/skorygować Waszą odpowiedź zanim trafi na stronę nie mam pojęcia, ale zawsze jest idealnie zmoderowana.

@Jol

Przykro nam, że masz złe wspomnienia związane z praca u nas. Myślimy, że jednak nie tylko "niesprawiedliwe" układanie grafików wpłynęło na Pańską decyzję. Z chęcią wejdziemy z Panem/Panią w dyskusję - lecz prosimy o konkretne sytuacje, a nie gołosłowne oskarżenia. Mając na uwadze dobro o dane wrażliwe, najłatwiej będzie napisać do nas maila: enterair@enterair.pl. Pozdrawiamy!

View.from.the.top
@Enter Air Sp. z o.o.

Niestety ale osoby, które wypowiadają się w poprzednich postach mają racje. Sprawdzany jest poziom angielskiego po przez rekrutacje na, której jest mało czasu aby to dokładnie zweryfikować. Oczywiście potem na kursie jest wspomniany test z języka, na którym osoby i tak korzystały z telefonów (zaznaczam jak było na moim szkoleniu). Całe szkolenie, manual (podręcznik) dla przyszłego personelu pokładowego oraz końcowe testy są w języku polskim. Potem jak dochodziło szkolenie ACMI, to wychodziło kto nie umie angielskiego. Na przykład w innych liniach angielski jest weryfikowany po przez test na rekrutacji. Szkolenie może być prowadzone języku polskim ale i tak wszystkie egzaminy czy też manual jest w języku angielskim. A co do planowania grafików, niestety są osoby które się chwaliły, że mają znajomości w dziale crew control i dostawały cynk jakie będą loty. To oczywiście było za czasów jak jeszcze latałam w Enterze. Jestem wdzięczna tej firmie, że mogłam zdobyć spore doświadczenie, które pomogło mi rozwijać się w innej linii lotniczej.

@View.from.the.top

Dziękujemy, że podzieliłaś się swoją opinią. Szczególnie, za ostatnie zdanie. Cieszymy się, że nasza firma staje się "trampoliną". Jednak zaznaczamy, że naszą firmę tworzą również osoby, które realizują się na wielu stanowiskach od samego początku działalności. Są to Pracownicy z ogromnym doświadczeniem m. in. z innych linii lotniczych. Po nielicznych sygnałach dotyczących sprawdzenia języka angielskiego w czasie rekrutacji, wdrożyliśmy zmiany i pracujemy nad nimi w czasie nadchodzących rozmów. Życzymy Ci powodzenia i wysokich lotów! ;)

Pan nikt
@Enter Air Sp. z o.o.

Przeciez te odpowiedzi w imieniu Entera piszą stewardessy dorabiające na zleceniu;) wiadomo, ze musza pisac PIEKNIE, ale za ladną oprawą siedzą beznadziejni ludzie :) płacą Wam za to, wiec jestescie posluszni i odpowiadacie jak odpowiadacie :) żenada. Pracowales w tej firmie i nie polecam, (usunięte przez administratora) ;)

@Pan nikt

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że brak było Panu odwagi podpisać się pod tak odważnym komentarzem. Trudno odnieść się nam do tekstu, który jest zwyczajnym upustem emocji. Mamy nadzieję, że już teraz jest Panu lepiej i oczywiście życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. :)

Aktualność
Dołącz do zespołu największej polskiej czarterowej linii lotniczej w czasie trwających rekrutacji na stanowiska:

Jakub

Dzień dobry, chciałbym zapytać czy można już teraz składać aplikacje poprzez formularz na Państwa stronie, czy lepiej poczekać aż będzie ogłoszona rekrutacja? Pozdrawiam

@Jakub

Jakubie, rekrutacja nadal trwa. Zachęcamy do składania rekrutacji przez formularz na naszej stronie www.enterair.pl/kariera .

Enter Air zapewnia noclegi w Polsce przy bazie dla CC?

@Adam

Dzień dobry Adamie, jeśli Załogant lub Załogantka śpią poza swoją bazą macierzystą - mają zapewniony hotel. W swojej bazie - nie.

Dzień dobry, Czy EnterAir nabiera jeszcze studentów na stanowisko Cabin Crew ? Dzięki za odp :)

@Andrzej

Andrzeju, zapraszamy osoby studiujące oraz te po studiach do wzięcia udziału w rekrutacji.

Nicola
@Enter Air Sp. z o.o.

@Enter Air Sp. z o.o. czy "po studiach" to oznacza, że aby aplikować na cabin crew trzeba dołączyć dyplom ukończenia studiów? Wszystkie warunki spełniam, nawet sudiowałam, ale nie mam dyplomu ukończenia studiów. Czy można próbować i liczyć na zatrudnienie ?

@Nicola

Nicola, wymagamy ukończenia studiów.

Zawiedziony

Czy firma pozwala na zwiazek kapitana i oficera z personelem pokladowym? Np czy kapitan moze byc w zwiazku z stewardesa i latac oraz wykonywac ten sam rejs jak przełożony - podwladna. To wplywa na relacje i taki kapitan nie jest obiektywny w pracy wobec personelu pokladowego i go faworyzuje podczas wykonywania obowiazkow. Jak jest w firmie EnterAir? Z tego co slychac to takie zwiazki sie ukrywaja, aby nie miec kłopotów? Katowice i Wrocław

@Zawiedziony

Dzień dobry, prosimy chyba o doprecyzowanie swojej wypowiedzi. Nie wyobrażamy sobie relacji "przełożony-podwładna". Nie mieliśmy, nie mamy i nie będziemy mieć takiego charakteru WSPÓŁPRACY pomiędzy sobą. Jeśli pytanie to jednak dotyczy tego, czy firma zakazuje związków pomiędzy naszymi Pracownikami - zaprzeczamy. Nie interesujemy się tym. W kręgu naszych zainteresowań leży profesjonalizm, wiedza i podejście do pracy naszych Pracowników.

Kandydat 1

Dzień dobry, czy zatrudniają Państwo cudzoziemców na stanowisko Cabin Crew z np. Ukrainy, Białorusi, Mołdawii?

@Kandydat 1

Dzień dobry, inne pochodzenie niż polskie nie powinno być przeszkodą nigdzie. Tak jest również u nas. Jednym z naszych wymagań jest komunikowanie się w języku polskim. Jeśli spełniasz ten punkt - serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Patrycja

Dzień dobry, mam 2 pytania: 1) Chcąc rekrutować na stanowisko stewardessy w okresie letnim, gdzie szukać informacji i kiedy rozpoczyna się okres rektucyjny? (Sezon 2023) 2) Czy mieszkając w Krakowie i aplikując do pracy w Pyrzowicach stanowiłoby dla państwa problem organizacyjny przy zatrudnieniu? (Dłuższy czas dojazdu do lotniska)

Natalia

Dzień dobry, Jak wygląda kwestia tatuaży? Czy tatuaże, które nie będą widoczne przy mundurze z długim rękawem są akceptowane? Pozdrawiam

@Natalia

Natalio, tak! Zapraszamy serdecznie do złożenia swojej aplikacji za pośrednictwem naszej strony internetowej :)

Wiktoria

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość pracy tylko w wakacje i czy wymagany status studenta dotyczy studiów stacjonarnych czy zaocznych? Czy jest szansa pracy w okresie wakacyjnym będąc na studiach dziennych?

@Wiktoria

Droga Wiktorio, czy interesuje Cię oferta dla Cabin Crew?

Wiktoria
@Enter Air Sp. z o.o.

Tak chciałabym aplikować na cabin crew, jestem świeżo po maturze niestety wymagane jest wykształcenie wyższe lub w trakcie studiowania i nie chciałabym czekać aż 3 lat na ukończenie studiów natomiast nie wyobrażam sobie polaczenia studiowania z lataniem… Dlatego chcialabym wiedzieć czy zatrudniacie studentów tylko na wakacje? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

@Wiktoria

Wiktorio, w tym roku rekrutację dla studentów zakończyliśmy w marcu. Jest to rekrutacja, która przygotowuje przyszłych Cabin Crew na szkoleniu weekendowym. Zapraszamy Cię serdecznie do pracy w kolejnym sezonie. Ogłoszenia powinny pojawić się już w styczniu! :) Tymczasem życzymy powodzenia w nowym roku akademickim!

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.