Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia

Czy na dalsze kierunki można zabrać osobę towarzysząca?

jogi
@Klaudia

nie

@Klaudia

Droga Klaudio, dziękujemy za to pytanie. Nie ma możliwości zabierania na loty osób towarzyszących. Pamiętajmy, że w czasie lotu - jak i w czasie pobytu, jesteśmy w pracy. Nasz grafik może się zmienić. Z tego względu śmiało można zabrać swoich bliskich w nasze kierunki - lecz w czasie wolnym/ w czasie urlopu, na biletach pracowniczych. ;)

Dzień dobry, jeśli ktoś odpadł, to jest możliwość wzięcia udziału w ponownej rekrutacji?

@Kandydat

Myślisz, że masz jeszcze szanse? A jak w ogóle wyglądają rekrutacje u nich, ile etapów jest?

@Marta

Są 3 etapy. Właśnie nie mam pojęcia, a jestem w pełni zmotywowana i zależy mi na tej pracy, więc mam nadzieje, że istnieje możliwość ale najlepiej gdyby Enter potwierdził albo zaprzeczył.

Natalia
@Marta

Ja też chętnie, bym spróbowała 2 raz

@Natalia

Drodzy, serdecznie namawiamy Was do złożenia swojej aplikacji po raz kolejny. Znamy bardzo dużo Załogantów, którzy nie dostali się za pierwszym razem w rekrutacji. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że do zobaczenia niedługo! ;)

kandydant

Dzień dobry, ile czasu zajmuje kontakt firmie z potencjalnym kandydatem po alikowaniu na stronie www ?

@kandydant

Dzień dobry, dziękujemy za to pytanie! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami zazwyczaj do dwóch tygodni.

Pamela

Dzień dobry, jeśli odpadłam po 2 etapie, czy mogę rekrutować jeszcze raz? Jeśli tak, to kiedy byłyby najlepszy na to czas? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam :)

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Włodek

Dzień dobry, czy zatrudniają Państwo na stanowisko: flight attendant osoby spoza UE np. z Białorusi?

Przemysław
@Włodek

W sensie masz już jakieś doświadczenie w ogóle czy chciałbyś zaczynać od zera?

Włodek
@Przemysław

Chciałbym zacząć od zera

Hej, kto się wybiera na rekrutacje 15.06? Do warszawy:)

Bożena
@Tomek

Byłeś na tej rekrutacji? Jak było? Jak wyglądała rozmowa? Udało się zdobyć pracę?

@Bożena

Tak, udało się :) Była rozmowa po ang przez 1 minutę, scenki sytuacyjne i rozmowa indywidualna :)

@Tomek

Tomku, gratulujemy! Witamy na pokładzie :)

Rita

Proces rekrutacji bardzo sprawny, warunki omówione na spotkaniu. Jestem w czasie szkolenia i polecam szybkie składanie aplikacji. Z tego co słyszałam, sezon zaskoczył troche lotnictwo i jest potrzeba dużej liczby CC.

@Rita

Droga Rito, dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Jest ona bardzo ważna dla osób, które są właśnie w czasie procesu rekrutacji. Trzymamy kciuki za zdane egzaminy i do zobaczenia na pokładzie!

Roberto

Witam Jaka jest gòrna granica aplikowania, czy osoba w wieku 37 lat ma szansę zostania stewardem?

@Roberto

Panie Robercie, wiek nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

Wiktoria

1. Czy odpowiedz czy dostało się na szkolenie jest w dzień rozmowy kwalifikacyjnej? 2. Jeśli mam miesięczny okres wypowiedzenia to mam szanse się dostać?

Przemysław
@Wiktoria

No miesięczny okres wypowiedzenia to przecież nie tragedia, raczej powinno być okej, prawda?

@Wiktoria

Wiktorio, odpowiadając na pierwsze pytanie - tak. Miesięczny okres wypowiedzenia to wystarczający czas na dopełnienie wszystkich formalności przed szkoleniem. Zapraszamy do aplikowania! ;)

Sofia

Aplikuję aktualnie na stanowisko członka personelu pokładowego. W obecnej pracy obowiazuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Czy mam szansę na pomyślne przejście przez rekturację?

@Sofia

Droga Sofio, wymagamy dyspozycyjności zazwyczaj do miesiąca. Niemniej proszę wysłać swoją aplikację, a w czasie rozmowy online postaramy się znaleźć rozwiązanie z sytuacji. Trzymamy kciuki w procesie rekrutacyjnym!

Kandydatka

Ilona dawkami szczepionki trzeba być zaszczepionym ? Wystarczy jedna czy trzeba mieć pełne zaszczepienie ?

Irena
@Kandydatka

Dzień dobry z tego co wiem wymagany jest aktualny certyfikat covid mogą być to 2 dawki a najlepiej 3

@Kandydatka

Należy mieć ważny certyfikat szczepień przeciwko COVID-19.

Irena

Dzień dobry czy choroby psychiczne taka jak nerwica natręctw jest przeciwwskazaniem do pracy w państwa linii? Jestem pod stała kontrolą lekarza który powiedział że przy branych przeze mnie lekach nie ma przeciwwskazań do wykonywania jakiejkolwiek pracy

@Irena

Droga Ireno, o dopuszczeniu do pracy jako Personel Pokładowy decyduje lekarz orzecznik. Zalecamy skonsultowanie się z lekarzem, aby wiedzieć, czy choroba ta jest przeciwskazaniem do pracy w linii lotniczej.

Nicole

Czy osoba, która nie ma ukończonych studiów i nie jest w ich trakcie, może przesłać cv? Czy jest od razu odrzucana z braku niespełnienia tego kryterium? Za odpowiedz będę bardzo wdzięczna :)

@Nicole

Droga Nicole, jednym z obowiązkowych wymagań jest dyplom ukończenia szkoły wyższej lub status studenta.

Iwona

Czy przy rekrutacji na stanowisko Stewardessy są wymagania dotyczące wagi? Czy osoby z lekka nadwaga mogą rekrutować?

@Iwona

Iwono, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Absolutnie nie wyobrażamy sobie ustanowienia takich wymagań. Liczą się dla nas inne aspekty, takie jak: komunikatywność, znajomość języka angielskiego, dobry stan zdrowia czy odpowiedzialność. Do zobaczenia na rekrutacji! ;)

Januszu, wymagamy sprawnej komunikacji w języku angielskim. Jeśli nie masz problemu z codzienną rozmową po angielsku, ale również jesteś w stanie opisać sytuację np. medyczną - zapraszamy do złożenia swojej aplikacji! ;)

@Enter Air Sp. z o.o.

Czy można jeszcze rekrutować na stanowisko CC?

Dominika
@Enter Air Sp. z o.o.

ta znajomosc angielskiego to na pewno sprawdzacie na rozmowie rekrutacyjnej ? duzo rozumiem, pisze ale nigdy nie mialam wprawy w mowieniu i zawsze mnie to dyskwalifikuje do rekrutacji do fajnych firm :(

@Kasia

Kasiu, tak. Prowadzimy nadal rekrutację na Członka Personelu Pokładowego. Na naszej stronie internetowej www.enterair.pl - w zakładce kariera, znajdziesz ofertę i link do formularza aplikacyjnego. Trzymamy kciuki!

@Dominika

Dominiko, na rekrutacji sprawdzamy komunikatywność. Jej sprawdzenie odbywa się na podstawie autoprezentacji i później rozmowy. Specyfika pracy wymaga na nas właśnie sprawdzenie języka angielskiego w takiej formie.

firma ma w poważaniu potencjalnych pracowników do dzialu handlowego w biurze w Warszawie, nie dają żadnej odpowiedzi w ciągu wielu tygodni, mimo że sam dyrektor handlowy obiecywał na spotkaniu, że w przeciągu 1 tyg da swój feedback. Oni tylko zbierają CV, nic więcej. Strata czasu.

@Kandydat

Przykro nam to słyszeć, że pomimo zapewnień nie dostałeś feedbacku. Prowadzimy teraz bardzo rozbudowaną rekrutację w firmie, więc być może przez niedopatrzenie, straciliśmy do Ciebie kontakt. Proszę odezwij się do nas jeszcze raz na adres, z którego zostało Ci wysłane zaproszenie na rozmowę. Przepraszamy jeszcze raz za zaistniałą sytuację i obiecujemy, że większą uwagę przywiążemy do opisanej przez Ciebie sytuacji.

@Enter Air Sp. z o.o.

chyba ktoś z Państwa robi sobie tutaj jaja lub żarty. Gdyby firma była zaineresowana rozmową ze mną to by się sami skontaktowali, kontakt do mnie mają : Pani z HR, i dwaj panowie z handlowego (dyr i kier) a poza tym wystarczy zalogować się na pracuj.pl do mojej aplikacji... Reasumując: jeśli szanowni Panowie na rozmowie obiecują niezwłocznie sie odezwać z feedbackiem, to niech mają odrobinę szacunku i kultury i niech to zrobią czasami...

@Kandydat

rozumiemy Pańskie emocje. Tak jak wspomnieliśmy, prosimy o pozostawienie kontaktu. Przez rozbudowaną rekrutację aktualnie u nas w firmie, nie jesteśmy w stanie dotrzeć do Pańskich danych.

Czy rekrutacja na stanowisko stewardessa/steward do Wrocławia jest jeszcze aktualna? (Na stronie enterair jest możliwość wyboru bazy WRO przy aplikacji, jednak ogłoszenia na pracuj.pl na Wrocław nie ma). Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Dzień dobry, zarówno w ogłoszeniu, jak i w formularzu rekrutacyjnym jest mowa o bazie wrocławskiej. W dalszym ciągu prowadzimy tam rekrutacje. Serdecznie zachęcamy do aplikowania!

Zainteresowana

Dzień dobry. Bardzo proszę o odpowiedż na pytanie kto egzaminuje kandydata na stewarda na poszczególnych etapach szkolenia i w jaki sposób można się ewentualnie odwołać jeśli egzaminujący uzna że wiedza kandydata jest niezadowalająca i nie zaliczy mu podejścia? Jest to istotne zwłaszcza ze względu na ewentualne koszty ponoszone przez kandydata w przypadku niezaliczenia szkolenia. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

@Zainteresowana

Dzień dobry, dziękujemy za zadane pytanie. Egzaminy końcowe są sprawdzane na podstawie klucza odpowiedzi. Poszczególne etapy są weryfikowane w sprawdzianach cząstkowych przez Instruktorów Enter Air oraz Trenerów z poszczególnych Działów w firmie. W każdym momencie można mieć wgląd do swoich wyników i je ewentualnie kwestionować. Nigdy jednak nie zdarzyła nam się taka sytuacja. Pilna nauka jest kluczem do zdania egzaminów.

kandydatka

Dzień dobry, czy osobę z wadą wzroku (powyżej -4) dyskwalifikuje praca jako CC?

Ryszard
@kandydatka

Hmm kto to jest cc, chodzi może o pilota? Widziałem pilotów z wadami wzroku i w okularach. Może ktoś wyjaśni, jak do tej kwestii podchodzą w tej linii?

@Ryszard

Dziękujemy za poruszenie tego wątku. Linia lotnicza nie jest decyzyjna. Wystawia skierowanie na badania lekarskie, podczas których lekarz orzecznik decyduje o zdolności wykonywania zawodu.

Jolpol

Witam, Czy prawdą jest, że po przejściu szkolenia a nie zaliczeniu egzaminu ponosi się cały koszt szkolenia ? Czy to zgodne z kodeksem pracy ? Inaczej … czy w tym przypadku nie korzystacie na tym otrzymując rekompensatę większą niż poniesiony koszt i nie zarabiacie na takim procederze ???

@Jolpol

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Jesteśmy linią, która ponosi koszty związane z wyszkoleniem pracownika. Zobowiązuje go do pilności i dokładności w postępach na szkoleniu. Kosztorys szkolenia jest bardzo rozbudowany i nie sposób tutaj go rozpisać. Obiecujemy, że dbałość i odpowiedzialność na szkoleniu nie doprowadzą żadnego Kandydata do konieczności zwrotu kosztów szkolenia.

Jolpol
@Enter Air Sp. z o.o.

Nie Do końca się zgadzam … Dziwnym jest fakt obowiązywania „umowy zlecenia” w okresie szkolenia bez jakiegokolwiek ekwiwalentu pieniężnego. Każda „normalna” firma szkoli pracowników już zatrudnionych. Nie bierzecie w tym przypadku żadnej odpowiedzialności za błędny proces rekrutacji, a to się zdarza i powinno być wliczone w ryzyko. Jednym słowem możecie zatrudnić 100 osób, stwierdzić, że się nie nadają (w sposób bardzo subiektywny) i skasować po (usunięte przez administratora)zł przy pomocy wątpliwego prawnie weksla.

@Jolpol

Umowa lojalnościowa nie jest czymś nadzwyczajnym w lotnictwie. Zaproponowana przez Ciebie praktyka jest absolutnie niezgodna z filozofią naszej firmy. Przykro nam, że porównujesz nas do takich standardów. Po raz kolejny zapewniamy, że dorosłe podejście do szkolenia, dyscyplina i dbałość o procedury sprawią, że sprawdziany (które są sprawdzane przez Instruktorów) nie będą niczym, co będzie budziło przerażenie. Zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko Cabin Crew i poznania szczegółów współpracy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Aktualność
Rekrutujemy! Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Crew Control! ✈️

Posiadasz zdolności analityczne i umiejętność podejmowania szybkich decyzji? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Szczegóły oferty znajdziesz na https://enterair.pl/pl/kariera

ℹ️ Aplikacje Kandydatów przyjmujemy do dnia 06.06.2022.

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.